Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 5 marca 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dzoni - kciuki za prenatalne ✊, ale ten czas leci 🙈, jak się czujesz? ja się wyłączyłam trochę z forum ostatni trymestr ciężki i jakoś nie mam weny na pisanie

    A dzięki, ogólnie w porządku :) od tego oszczędzania się nie mam kondycji i ciągle bym spała. Denerwuje się trochę tymi badaniami prenatalnymi 😶 a ty jak się czujesz? Czasem dobrze się na chwilę wyłączyć i zresetować :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 5 marca 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam że dziewczyny z Ułańskiej są zakręcone ale że aż tak to bym nie przypuszczałam 🙈 otóż wczoraj rozmawiałam z Agatą odnośnie przełożenia wizyty z 8 marca itd same wiecie i ok wszystko ustalone co i jak. Zgadnijcie kto do mnie dzwonił przed 20? Agata bo Dr kontuzjowany... I yyyyy....To my rozmawiałyśmy??? ojej....Ale ja zakręcona to coś mi się pomieszalo a na kiedy się umawiałyśmy...
    Dobrze że dzisiaj zadzwoniła a nie w poniedziałek

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 5 marca 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Ja wiedziałam że dziewczyny z Ułańskiej są zakręcone ale że aż tak to bym nie przypuszczałam 🙈 otóż wczoraj rozmawiałam z Agatą odnośnie przełożenia wizyty z 8 marca itd same wiecie i ok wszystko ustalone co i jak. Zgadnijcie kto do mnie dzwonił przed 20? Agata bo Dr kontuzjowany... I yyyyy....To my rozmawiałyśmy??? ojej....Ale ja zakręcona to coś mi się pomieszalo a na kiedy się umawiałyśmy...
    Dobrze że dzisiaj zadzwoniła a nie w poniedziałek


    To ja je teraz troszkę pobronie bo naprawdę teraz mają turbo młyn 😉

    Dziesiątki telefonów dziennie kiedy doktor wróci itd..., bywam ostatnio często na ktg i wizytach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:03

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 5 marca 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A dzięki, ogólnie w porządku :) od tego oszczędzania się nie mam kondycji i ciągle bym spała. Denerwuje się trochę tymi badaniami prenatalnymi 😶 a ty jak się czujesz? Czasem dobrze się na chwilę wyłączyć i zresetować :)

    Tez byłam na trzech badaniach prenatalnych u dr Icka 🙂

    Znam ten ból braku kondycji 🙈, ale podobno po porodzie szybko się nadrabia 😅, ja się ogólnie czuje dobrze już 35 tc 😱, ostatnie dwa miesiące walczyliśmy że skurczami, także trochę sobie poleżałam w szpitalu a wiadomo czas pandemi brak odwiedzin, ale już jestem w domku i wypoczywam w swoim łóżku 😁, już wszystko ma gotowe także pozostaje czekać.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 5 marca 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To ja je teraz troszkę pobronie bo naprawdę teraz mają turbo młyn 😉

    Dziesiątki telefonów dziennie kiedy doktor wróci itd..., bywam ostatnio często na ktg i wizytach

    Wiem wiem jaki młyn tam teraz mają. Aż strach pomyśleć co będzie jak Dr wróci 🙈

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 6 marca 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Wiem wiem jaki młyn tam teraz mają. Aż strach pomyśleć co będzie jak Dr wróci 🙈


    Myślę, że nie będzie aż tak zle😉, wizyty ciążowe dbywaja się na bierzaca, kontrolę też, ja zapewne urodze do tego czasu.

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 6 marca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Tez byłam na trzech badaniach prenatalnych u dr Icka 🙂

    Znam ten ból braku kondycji 🙈, ale podobno po porodzie szybko się nadrabia 😅, ja się ogólnie czuje dobrze już 35 tc 😱, ostatnie dwa miesiące walczyliśmy że skurczami, także trochę sobie poleżałam w szpitalu a wiadomo czas pandemi brak odwiedzin, ale już jestem w domku i wypoczywam w swoim łóżku 😁, już wszystko ma gotowe także pozostaje czekać.

    To też widzę przygody na końcówce, dobrze że się unormowało i jesteś już w domu, bo faktycznie ciężko być w szpitalu w czasie covida. To trzymam kciuki za spokojną końcówkę i czekam na wieści po porodzie ❤️

    Nadzieja88 - ty też już koncoweczka!! Nie mogę w to uwierzyć jak to zleciało 😀

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie też dziewczyny wczoraj dzwoniły i mam przełożoną wizytę z 10 marca na 8 do dr Milewskiej. Pytałam co z 22 marca i podobno doktor już ma być, chociaż na 100% to nie jest jeszcze pewne.

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    To też widzę przygody na końcówce, dobrze że się unormowało i jesteś już w domu, bo faktycznie ciężko być w szpitalu w czasie covida. To trzymam kciuki za spokojną końcówkę i czekam na wieści po porodzie ❤️

    Nadzieja88 - ty też już koncoweczka!! Nie mogę w to uwierzyć jak to zleciało 😀


    A tak sama nie wiem kiedy to zleciało 😄😄

    Zaba90 lubi tę wiadomość

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    To też widzę przygody na końcówce, dobrze że się unormowało i jesteś już w domu, bo faktycznie ciężko być w szpitalu w czasie covida. To trzymam kciuki za spokojną końcówkę i czekam na wieści po porodzie ❤️

    Nadzieja88 - ty też już koncoweczka!! Nie mogę w to uwierzyć jak to zleciało 😀

    Dam znać 🙂 też w zastępstwie chodzę do dr Lorenc.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 6 marca 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Ja już też po wizycie on line, wiem co mam robić, jeszcze muszę jedno badanie powtórzyć.

    Mogę mniej więcej wiedzieć co teraz Cię czeka? bo ja jestem chyba na tym etapie co Ty, tyle że Ty mialas konsultacje online a mnie ten krok dopiero czeka na żywo i chciałabym wiedzieć co dalej lekarz zleca ;)

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 6 marca 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Ja już też po wizycie on line, wiem co mam robić, jeszcze muszę jedno badanie powtórzyć.
    Macie juz jakiś plan działania?
    Ja jak zawsze zapomniałam zapytać o tych lekach do wyciszenia hormonów, niektóre dostajom tabletki antykoncepcyjne, a niektóre zastrzyki, od czego to zależy?

    Sorry dziewczyny ze pisze z blendami( jest to obcy język dla mnie)

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 6 marca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatosya wrote:
    Macie juz jakiś plan działania?
    Ja jak zawsze zapomniałam zapytać o tych lekach do wyciszenia hormonów, niektóre dostajom tabletki antykoncepcyjne, a niektóre zastrzyki, od czego to zależy?

    Sorry dziewczyny ze pisze z blendami( jest to obcy język dla mnie)


    Pewnie zależy od protokołu jakim się idzie ja miałam długi i też najpierw byłam na zastrzykach na wyciszenie i w pewnym momencie weszły leki do stymulacji, znajoma miała krótki to najpierw miala antykoncepcję i później już te właściwe leki to stymulacji, i może od jakiś chorób endokrynnych jak występują.

    Tatosya lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 6 marca 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni - ✊za prenatalne

    Nadzieja88 - to już końcówka!!!❤️

    Szczęśliwych rozwiązań dziewczyny 🙂

    U mnie już też 28 tc, powiem Wam, że za szybko ten czas leci 🙈 ja czekam na ostatnie badanie prenatalne też mami dr Ic...

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 7 marca 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek 🙂

    Zaakceptowałam, ale nie wiem jak napisać wiadomość prywatną 🙈

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 7 marca 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Dzoni - ✊za prenatalne

    Nadzieja88 - to już końcówka!!!❤️

    Szczęśliwych rozwiązań dziewczyny 🙂

    U mnie już też 28 tc, powiem Wam, że za szybko ten czas leci 🙈 ja czekam na ostatnie badanie prenatalne też mami dr Ic...


    A jak się ogólnie czujesz? 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 7 marca 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Dzoni - ✊za prenatalne

    Nadzieja88 - to już końcówka!!!❤️

    Szczęśliwych rozwiązań dziewczyny 🙂

    U mnie już też 28 tc, powiem Wam, że za szybko ten czas leci 🙈 ja czekam na ostatnie badanie prenatalne też mami dr Ic...


    Jeszcze jestem oczekującą 😁, ale czuję, że to już niedługo 🤗

    Właśnie co tam u Ciebie?

    Moli - Ty też się, dawno nie odzywałaś jak u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 20:46

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 8 marca 2021, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    A jak się ogólnie czujesz? 🙂


    A dziękuję całkiem dobrze ☺️, ostatnio jakieś zawirowania z ciśnieniem, dziś mam doktorowi przesłać wyniki kazał częściej mierzyć i zobaczymy co dalej a tak ogólnie wszystko ok.

    Nadzieja 88-kciukasy zaciśnięte 🙂

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 8 marca 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja 88-dzis jest piekna data ❤️

    A tak w ogóle wszystkiego dobrego w dniu naszego święta 💐💐

    Olivia27, Dżoni, Tatosya, ZosiaM, Malina1991, MuminkAa, Ania0692 lubią tę wiadomość

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 8 marca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - czy doktor na te on line konsultacji może wypisać recepte? Mieliśmy w kolejnym cyklu zacząć stymulacje cyklu 🤔

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ