Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
Nadzieja88 - powodzenia ✊
Ja mam planowa wizytę 24 marca u doktora i mam nadzieję, że doktor już będzie 🙂2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Dziewczyny z jakim poziomem cukru podchodzicie do procedury? Ja mam 105 na czczo i bardzo się martwię
poprzedni lekarz bardzo zwracał uwagę na ten wynik przy podejściu do inseminacji. Jestem załamana
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Ania0692 wrote:Dzoni - ✊✊, za prenatalne, u mnie krwiak nadal się opróżnia, już zaraz 9 tc😔
Sikorka - myślę, że dr może skierować Ciebie do diabetologa,albo sam przepisać leki, ja mam insulinoopornosc i dr przepisał mi na to lek, trzymam również dietę,
Masz jakaś konkretna dietę czy tylko wykluczyłaś niektóre produkty z jadłospisu?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Masz jakaś konkretna dietę czy tylko wykluczyłaś niektóre produkty z jadłospisu?
Ja stosuje dietę o niskim indeksem glikemicznym, na początku miałam taka tabelkę z ideksem i sama sobie komponowałam, tylko byłam raz u dietetyczki, przekazała gólne informacje co i jak na co zwracać uwagę . Teraz w ciąży wróciłam do dietetyczki i mi układa dietę. -
Ania0692 wrote:Ja stosuje dietę o niskim indeksem glikemicznym, na początku miałam taka tabelkę z ideksem i sama sobie komponowałam, tylko byłam raz u dietetyczki, przekazała gólne informacje co i jak na co zwracać uwagę . Teraz w ciąży wróciłam do dietetyczki i mi układa dietę.
Z jakim cukrem zaszłaś w ciąże?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Z jakim cukrem zaszłaś w ciąże?
O jeju tak dokładnie nie pamiętam, bym musiała znaleźć swoje wyniki, odkąd brałam Metforminie to już aż tak nie było potrzeby kontrolować,bo najpierw trzeba odstawić leki aby np zrobi krzywa. ostatni jaki robiłam przed transferem był 82 na czczo. -
To i ja zwolniłam brzuszek ☺️
Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Franciszek❤️, czujemy się dobrze.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 22:09
Karina89, Maja87, Ania0692, Gabrysia89, Ja123, Dżoni, Olivia27, Zaba90, nick nieaktualny, AgnieszkaB, Carolajn, Nowa szansa 93, PaulinaP, Malina1991, Maleszczescie Maleszczescie, Moli27, Ciri86, Drzewko90, Niebieska gwiazdka, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:Dziewczyny z jakim poziomem cukru podchodzicie do procedury? Ja mam 105 na czczo i bardzo się martwię
poprzedni lekarz bardzo zwracał uwagę na ten wynik przy podejściu do inseminacji. Jestem załamana 
A stosujesz teraz jakąś dietę? Ja też swego czasu miałam lekko podwyższony i miałam przejść na dietę,na początek, czasem sama dieta wystarczy aby ustabilizowac poziom cukru.18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚 -
Nadzieja88 wrote:To i ja zwolniłam brzuszek ☺️
Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Tymon❤️, czujemy się dobrze.
Aaaaa!!! Czekałam na to info 🙌 gratulacje! ❤️Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Ania0692 - na te krwiaki to niestety potrzeba dużo cierpliwości 😞, u mnie to chyba z ponad dwa miesiące trwało, ale pamiętam, że jsk już szlam na pierwsze badania prenatalne to jeden z krwiaków był już bardzo malutki i na następnej wizycie u doktora już nie było sladu.
Ania0692 lubi tę wiadomość
PCOS -
Gabrysia89 wrote:A stosujesz teraz jakąś dietę? Ja też swego czasu miałam lekko podwyższony i miałam przejść na dietę,na początek, czasem sama dieta wystarczy aby ustabilizowac poziom cukru.
Nie, nie stosuje . Górna granica 99, ja mam 105.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2021, 20:23
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Ja dziś wizyta u Profesora, mam skołowane myśli 🤷🏻♀️
7 dzień od zastrzyku Ovitrelle .
Profesor powiedział ze pęcherzyk pękł, endometrium ma 12mm i wszystko wyglada bardzo obiecująco, kazał brać 2 razy dziennie luteinę pod język i na noc dopochwowo.
I kazał czekać, sama nie wiem ci myśleć -
Ania0692- kurcze, widzę że krwiak nie odpuszcza:/ może tak jak Olivia pisze, jeszcze trochę oszczędnego trybu życia i czasu i sie wchłonie.
Mój o tyle "współpracuje" że jest ale nie mam plamień ani krwawień 🤷♂️pytanie co lepsze, czy żeby się opróżniał jak u Ciebie, czy pozostawał bez odzewu. Marzę żeby tego 22.03 dr powiedział że już go nie ma, za Ciebie też trzymam kciuki ✊
Carolajn- na ile to możliwe myśl pozytywnie, albo postaraj się nie myśleć i spróbuj zresetować głowę 👊
Ania0692 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻




