Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 16 marca 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina - zobacz na priv, dziś mi się przypomniało 🙈


  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 17 marca 2021, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Doktor najprawdopodobniej zacznie przyjmować od 29 marca, cały przyszły tydzień jeszcze dr nie ma, dziś się pytałam bo 29 mam wizytę u doktora


    Ja też nam w czoraj takie info, byłam na ktg i też mam jeszcze rozpisana wizytę.

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 17 marca 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Karina - zobacz na priv, dziś mi się przypomniało 🙈


    Spoczko 🙂



    Czyli na kwietniowy cykl szykują się przygotowania 🙂

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 17 marca 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - wysłałam Ci zaproszenie przyjmiesz? Dziś albo w piątek nam wizytę on line z doktorem i mam pytanko a też będę przez telefon 😉 bo mi się coś z kamerka w kompie stało 🙈

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Anka - wysłałam Ci zaproszenie przyjmiesz? Dziś albo w piątek nam wizytę on line z doktorem i mam pytanko a też będę przez telefon 😉 bo mi się coś z kamerka w kompie stało 🙈
    Przyjęłam ☺️

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 marca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    To aż żałuję że nie zrobiłam go dzisiaj.. skoro progesteron jest taki niski to miesiączką chyba na dniach powinna być...
    Ja byłam pewna że będzie po owu bo piersi mnie bardzo bolały...


    Tego akurat nie wiadomo, jeszcze jakaś torbiel się mogła zrobić jak był pęcherzyk dominujący, no ale bez estradiolu tak ciężko gdybać

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Tego akurat nie wiadomo, jeszcze jakaś torbiel się mogła zrobić jak był pęcherzyk dominujący, no ale bez estradiolu tak ciężko gdybać
    Ostatnio robiłam estriadol ale 7 dni po owu podobno nie ma sensu bo spada podobno i powinno się badać przed owu 😏

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 marca 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ostatnio robiłam estriadol ale 7 dni po owu podobno nie ma sensu bo spada podobno i powinno się badać przed owu 😏


    Mi dr M zalecał estradiol, progesteron , jak nie było miesiączki i mieliśmy wywoływać albo jeszcze czekać aby zobaczyć jakie są. hormony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2021, 11:42

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Mi dr M zalecał estradiol, progesteron , jak nie było miesiączki i mieliśmy wywoływać albo jeszcze czekać aby zobaczyć jakie są. hormony
    Zobaczę do 30 DC bo narazie mam 24 i najwyżej wtedy zrobię.

    Ogólnie od 5 dni mam od razu przepraszam za sformułowanie. Infekcje pochwy swędzi bardzo biorę teraz jakieś globulki ale jakoś za bardzo nie pomagają i nwm co jeszcze bym mogła dodać do tego ...

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 marca 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Zobaczę do 30 DC bo narazie mam 24 i najwyżej wtedy zrobię.

    Ogólnie od 5 dni mam od razu przepraszam za sformułowanie. Infekcje pochwy swędzi bardzo biorę teraz jakieś globulki ale jakoś za bardzo nie pomagają i nwm co jeszcze bym mogła dodać do tego ...

    Najlepiej zrobić wymaz żeby dobrać globulki do infekcji (bakteryjnej/grzybiczej) chyba że brałaś luteinę dopochwowo i cię uczuliła jak mnie ostatnio.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Najlepiej zrobić wymaz żeby dobrać globulki do infekcji (bakteryjnej/grzybiczej) chyba że brałaś luteinę dopochwowo i cię uczuliła jak mnie ostatnio.
    A co to za wymazy? Tlenowe czy jeszcze jakieś inne? I czy trzeba u gina czy w jakimś zwykłym labo?
    Nie brałam

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 marca 2021, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej u gin, w laboratorium chyba ci nie zrobią. Czasem gin bada tylko ph i już wie jaka to infekcja, nie trzeba czekać na wynik wymazu.
    Ja ostatnio podjechałam na ułańska i akurat dr lorenc była i z marszu mi zrobiła, u mnie akurat nic nie wyszło bo to poprostu od luteiny było, ale warto sprawdzić.
    Na Polnej można zrobić też z antybiogramem, że jak coś wyjdzie to od razu masz antybiotyk dobrany.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Najlepiej u gin, w laboratorium chyba ci nie zrobią. Czasem gin bada tylko ph i już wie jaka to infekcja, nie trzeba czekać na wynik wymazu.
    Ja ostatnio podjechałam na ułańska i akurat dr lorenc była i z marszu mi zrobiła, u mnie akurat nic nie wyszło bo to poprostu od luteiny było, ale warto sprawdzić.
    Na Polnej można zrobić też z antybiogramem, że jak coś wyjdzie to od razu masz antybiotyk dobrany.
    A u Lorenc ile płaciłas?

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A co to za wymazy? Tlenowe czy jeszcze jakieś inne? I czy trzeba u gina czy w jakimś zwykłym labo?
    Nie brałam

    Wymaz ginekologiczny albo biocenoza pochwy, na jedno wychodzi. Raczej ciężko znaleźć laboratorium w którym ktoś pobierze materiał. Mi Dr na wizytach pobierał i po kilku dniach był wynik. Z tego co słyszałam to można samemu zanieść do labo ale to i tak ginekolog pobierał i dosyć szybko musi trafić do badania albo musi być odpowiednio przechowywane. Wiadomo materiał biologiczny, więc pracuje

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Wymaz ginekologiczny albo biocenoza pochwy, na jedno wychodzi. Raczej ciężko znaleźć laboratorium w którym ktoś pobierze materiał. Mi Dr na wizytach pobierał i po kilku dniach był wynik. Z tego co słyszałam to można samemu zanieść do labo ale to i tak ginekolog pobierał i dosyć szybko musi trafić do badania albo musi być odpowiednio przechowywane. Wiadomo materiał biologiczny, więc pracuje

    A to nie są jakieś dwa osobne, mi doktor M na ostatnie wizycie u Niego pobierał posiew taki ten a bakterie grzyby i dodatkowo biocenozy pochwy to było osobne badanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2021, 13:04

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Wymaz ginekologiczny albo biocenoza pochwy, na jedno wychodzi. Raczej ciężko znaleźć laboratorium w którym ktoś pobierze materiał. Mi Dr na wizytach pobierał i po kilku dniach był wynik. Z tego co słyszałam to można samemu zanieść do labo ale to i tak ginekolog pobierał i dosyć szybko musi trafić do badania albo musi być odpowiednio przechowywane. Wiadomo materiał biologiczny, więc pracuje
    Oki dzięki.
    Jak do niedzieli mi nie przejdzie to najwyżej się umowie

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    A to nie są jakieś dwa osobne, mi doktor M na ostatnie wizycie u Niego pobierał posiew taki ten a bakterie grzyby i dodatkowo biocenozy pochwy to było osobne badanie

    Biocenoza jest chyba dokładniejsze. Mi na zmianę raz biocenoze raz wymaz robil i co trzecią wizytę cytologie 🙈

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Biocenoza jest chyba dokładniejsze. Mi na zmianę raz biocenoze raz wymaz robil i co trzecią wizytę cytologie 🙈


    Tak się pytam bo właśnie ostatnio posiew wyszedł dobry ale biocenoza źle i miałam leki, czy to jest jakaś różnica między tymi badaniami.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest różnica, tylko nie pamiętam które jest które. Ale na jednym, chyba w biocenozie wychodzą też pałeczki kwasu mlekowego, czyli i dobre i złe "wynalazki". Za sam wymaz u dr lorenc zapłaciłam 50zl. Na Polnej kiedyś pobierali w izbie przyjęć i z tym się szło do lab, ale jak jest teraz nie mam pojęcia.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 marca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Tak się pytam bo właśnie ostatnio posiew wyszedł dobry ale biocenoza źle i miałam leki, czy to jest jakaś różnica między tymi badaniami.

    Biocenoza to komórki rozne, nablonki komórki naturalnie bytujace w pochwie a wymaz jest typowo pod kątem baktoriologicznym. Info od diagnosty laboratoryjnego 😉

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ