Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Dżoni wrote:Oo to super! Oby na usg też go już nie było ✊ ja idę 25 w zastępstwo do dr lorenc może uda się i u mnie że się wchłonie w końcu.
A ta luteina to szkoda gadać... Strachu napędziła!
To już coraz bliżej ✊
Ja mam 30 marca prenatalne a potem za 12 dni wypada mi wizyta u naszego doktora.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2021, 17:10
-
Tak jeszcze ja 😁😁, ale z nas trzech pierwsza będzie Nana.
Moli u mnie też ostatnio bezsenne noce, budzę się około 5 i już nie mogę zasnąć do tego mam straszna zgagę i wróciły mdłości 🙆♀️1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Też miałam zgagę, ale wystarczyło odstawić cytrusy i mi przeszło, więc polecam zwrócenie uwagi na to co jesz, może dzięki obserwacji i eliminacji poczujesz się lepiej 😁Zaba90 wrote:Tak jeszcze ja 😁😁, ale z nas trzech pierwsza będzie Nana.
Moli u mnie też ostatnio bezsenne noce, budzę się około 5 i już nie mogę zasnąć do tego mam straszna zgagę i wróciły mdłości 🙆♀️
Aha mdłości też mi wróciły, ale tylko na jakiś tydzień. W ogóle widzę, że na tej końcówce każdy dzień jest inny. -
Nana84 wrote:Też miałam zgagę, ale wystarczyło odstawić cytrusy i mi przeszło, więc polecam zwrócenie uwagi na to co jesz, może dzięki obserwacji i eliminacji poczujesz się lepiej 😁
Aha mdłości też mi wróciły, ale tylko na jakiś tydzień. W ogóle widzę, że na tej końcówce każdy dzień jest inny.
Oooo no ja ostatnio mam smaka na kiwi, pomarańcze, to zobaczę czy będzie lepiej jak odstawie 👍
W sobotę mam ciąże donoszona, mogę rodzic przez prawie dwa miesiące walczyliśmy żlze skurczami a teraz na końcówce się wyciszyły 🙇♀️, ale jakieś się piszą.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2021, 19:36
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 wrote:Oooo no ja ostatnio mam smaka na kiwi, pomarańcze, to zobaczę czy będzie lepiej jak odstawie 👍
W sobotę mam ciąże donoszona, mogę rodzic przez prawie dwa miesiące walczyliśmy żlze skurczami a teraz na końcówce się wyciszyły 🙇♀️, ale jakieś się piszą.
Mnie też trochę męczyła zgaga, jak już było źle to brałam Rennie i przechodziło.Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Zaba90 wrote:Oooo no ja ostatnio mam smaka na kiwi, pomarańcze, to zobaczę czy będzie lepiej jak odstawie 👍
W sobotę mam ciąże donoszona, mogę rodzic przez prawie dwa miesiące walczyliśmy żlze skurczami a teraz na końcówce się wyciszyły 🙇♀️, ale jakieś się piszą.
To ja jeszcze daleko w polu za wami 😅Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Moli27 wrote:Mnie też trochę męczyła zgaga, jak już było źle to brałam Rennie i przechodziło.
Na początku sceptycznie do tego podchodziłam, tym bardziej, że nie przepadam za kokosem, farmaceutka w aptece poleciła mi wodę kokosową do picia, u mnie się sprawdziło 🙂
Moli27 lubi tę wiadomość
-
Lalka92 wrote:Czy któraś z Was się orientuję co oznacza prolaktyna 39 w 3 dc? , czekam na kolejną wizytę u doktora
Hiperprolaktynemia też mam dostałam lek i dosc szybko się unormowała
Dżoni lubi tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Carolajn wrote:Cześć dziewczyny 🖐🏻
ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
Kolejny cykl kolejna szansa
Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️
Wchodziłam, wchodziłam i czekałam na info
Jak mi kiedyś doktor powiedział "proszę walczyć" i ja mówię to samo walcz dalej i trzymam ✊✊
Carolajn lubi tę wiadomość
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Carolajn wrote:Cześć dziewczyny 🖐🏻
ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
Kolejny cykl kolejna szansa
Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️
Najważniejsze że coś drgnęło, coś ruszyło ❤️
Carolajn lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Carolajn wrote:Cześć dziewczyny 🖐🏻
ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
Kolejny cykl kolejna szansa
Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️
💓💓
Carolajn lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Carolajn wrote:Cześć dziewczyny 🖐🏻
ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
Kolejny cykl kolejna szansa
Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️
Cykl nadziei ❤️Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2021, 18:47
Ciri86, Moli27, Carolajn, Karina89 lubią tę wiadomość
-
Carolajn wrote:Cześć dziewczyny 🖐🏻
ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
Kolejny cykl kolejna szansa
Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️
Od wczoraj o Tobie myślałam.... Mi przy którejś z kolejnych wizyt Dr powiedział, że trzeba pracować, wierzyć i mieć nadzieję, że kolejny cykl będzie tym szczęśliwym. Życzę Ci abyś odnalazła w sobie tą wiarę i nadzieję. No i siłę do pracy 😉 kolejny cykl to kolejna szansa ✊✊✊✊
Carolajn lubi tę wiadomość




