Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 18 marca 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Oo to super! Oby na usg też go już nie było ✊ ja idę 25 w zastępstwo do dr lorenc może uda się i u mnie że się wchłonie w końcu.
    A ta luteina to szkoda gadać... Strachu napędziła!


    To już coraz bliżej ✊
    Ja mam 30 marca prenatalne a potem za 12 dni wypada mi wizyta u naszego doktora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2021, 17:10

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 marca 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jeszcze ja 😁😁, ale z nas trzech pierwsza będzie Nana.

    Moli u mnie też ostatnio bezsenne noce, budzę się około 5 i już nie mogę zasnąć do tego mam straszna zgagę i wróciły mdłości 🙆‍♀️

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 18 marca 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Tak jeszcze ja 😁😁, ale z nas trzech pierwsza będzie Nana.

    Moli u mnie też ostatnio bezsenne noce, budzę się około 5 i już nie mogę zasnąć do tego mam straszna zgagę i wróciły mdłości 🙆‍♀️
    Też miałam zgagę, ale wystarczyło odstawić cytrusy i mi przeszło, więc polecam zwrócenie uwagi na to co jesz, może dzięki obserwacji i eliminacji poczujesz się lepiej 😁
    Aha mdłości też mi wróciły, ale tylko na jakiś tydzień. W ogóle widzę, że na tej końcówce każdy dzień jest inny.

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 marca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Też miałam zgagę, ale wystarczyło odstawić cytrusy i mi przeszło, więc polecam zwrócenie uwagi na to co jesz, może dzięki obserwacji i eliminacji poczujesz się lepiej 😁
    Aha mdłości też mi wróciły, ale tylko na jakiś tydzień. W ogóle widzę, że na tej końcówce każdy dzień jest inny.


    Oooo no ja ostatnio mam smaka na kiwi, pomarańcze, to zobaczę czy będzie lepiej jak odstawie 👍
    W sobotę mam ciąże donoszona, mogę rodzic przez prawie dwa miesiące walczyliśmy żlze skurczami a teraz na końcówce się wyciszyły 🙇‍♀️, ale jakieś się piszą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2021, 19:36

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 marca 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio tylko z doskoku, missi_m czekałam na jakieś info od Ciebie powodzenia 🍀

    Ciri86 lubi tę wiadomość

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 marca 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Oooo no ja ostatnio mam smaka na kiwi, pomarańcze, to zobaczę czy będzie lepiej jak odstawie 👍
    W sobotę mam ciąże donoszona, mogę rodzic przez prawie dwa miesiące walczyliśmy żlze skurczami a teraz na końcówce się wyciszyły 🙇‍♀️, ale jakieś się piszą.

    Mnie też trochę męczyła zgaga, jak już było źle to brałam Rennie i przechodziło.

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 marca 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Oooo no ja ostatnio mam smaka na kiwi, pomarańcze, to zobaczę czy będzie lepiej jak odstawie 👍
    W sobotę mam ciąże donoszona, mogę rodzic przez prawie dwa miesiące walczyliśmy żlze skurczami a teraz na końcówce się wyciszyły 🙇‍♀️, ale jakieś się piszą.


    To ja jeszcze daleko w polu za wami 😅

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 19 marca 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Mnie też trochę męczyła zgaga, jak już było źle to brałam Rennie i przechodziło.


    Na początku sceptycznie do tego podchodziłam, tym bardziej, że nie przepadam za kokosem, farmaceutka w aptece poleciła mi wodę kokosową do picia, u mnie się sprawdziło 🙂

    Moli27 lubi tę wiadomość

  • Lalka92 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 19 marca 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was się orientuję co oznacza prolaktyna 39 w 3 dc? , czekam na kolejną wizytę u doktora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2021, 09:24

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 19 marca 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka92 wrote:
    Czy któraś z Was się orientuję co oznacza prolaktyna 39 w 3 dc? , czekam na kolejną wizytę u doktora

    Hiperprolaktynemia też mam dostałam lek i dosc szybko się unormowała

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Lalka92 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 19 marca 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Hiperprolaktynemia też mam dostałam lek i dosc szybko się unormowała


    Dzięki, mam nadzieję, że u mnie też tak będzie

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 19 marca 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś przychodzę z prośbą, jakby któraś z Was zwalniała termin u doktora i z jakiś względów nie miała co z nim zrobić to z chęcią przygarnę dla przyjaciółki, która jest pierwszorazowa i terminy są na czerwiec.
    Dziękuje 🙂

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 19 marca 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🖐🏻
    ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
    Kolejny cykl kolejna szansa
    Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 19 marca 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cześć dziewczyny 🖐🏻
    ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
    Kolejny cykl kolejna szansa
    Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️

    Wchodziłam, wchodziłam i czekałam na info
    Jak mi kiedyś doktor powiedział "proszę walczyć" i ja mówię to samo walcz dalej i trzymam ✊✊

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 19 marca 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cześć dziewczyny 🖐🏻
    ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
    Kolejny cykl kolejna szansa
    Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️

    Najważniejsze że coś drgnęło, coś ruszyło ❤️

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 19 marca 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cześć dziewczyny 🖐🏻
    ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
    Kolejny cykl kolejna szansa
    Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️


    💓💓

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 19 marca 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cześć dziewczyny 🖐🏻
    ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
    Kolejny cykl kolejna szansa
    Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️


    Cykl nadziei ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2021, 18:47

    Ciri86, Moli27, Carolajn, Karina89 lubią tę wiadomość

  • Muminka88 Znajoma
    Postów: 25 18

    Wysłany: 19 marca 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka92 wrote:
    Czy któraś z Was się orientuję co oznacza prolaktyna 39 w 3 dc? , czekam na kolejną wizytę u doktora


    Dokładnie, też mam dostałam Dostinex i już jest ok.

    Ps :czy któraś przygotowuje się w najbliższym czasie do transferu?

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cześć dziewczyny 🖐🏻
    ostatnie dni były bardzo ciężkie , wszystko zakończyło się ciążą biochemiczną prawdopodobnie
    Kolejny cykl kolejna szansa
    Cieszę się ze chociaż w tym cyklu doszło do owulacji pięknej i ze było już tak blisko ❤️

    Od wczoraj o Tobie myślałam.... Mi przy którejś z kolejnych wizyt Dr powiedział, że trzeba pracować, wierzyć i mieć nadzieję, że kolejny cykl będzie tym szczęśliwym. Życzę Ci abyś odnalazła w sobie tą wiarę i nadzieję. No i siłę do pracy 😉 kolejny cykl to kolejna szansa ✊✊✊✊

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny ❤️🍀
    Tak kolejny cykl kolejne szanse ✊🏻
    Biorę się za dietę, suplementację i zrobię badani na te mutacje bo może faktycznie coś może być na rzeczy 🤷🏻‍♀️
    Warto sprawdzić ✊🏻
    Walczymy dalej!

    Malina1991, Karina89 lubią tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ