Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Mam pytanie odnośnie wizyt
1 lutego miałam pierwszą wizytę, druga wizyta miała byc pod koniec kolejnego cyklu czyli pod koniec marca (dla mnie to już 2 niepełne miesiące nicnierobienia, nie działania..) Wizyta marcowa została odwołana z powodu nieobecności doktora. Teraz dowiaduje się, ze wolne terminy są dopiero w czerwcu... szczerze? Trochę mnie to już zniechęciło.. umówiłam się na „wizytę online”. Szkoda, ze doktor nic nie moeil aby umówić sobie tez wizytę w kwietniu lub maju. Ja wiem, ze to musi byc w danych dniach cyklu i trudno stwierdzić kiedy dokładnie ale perspektywa tego, ze w listopadzie umawialiśmy się na luty a teraz w marcu na czerwiec jest trochę zniechęcająca
chyba ze kolejne wizyty odbywają się na Polnej a tak już doktor ma „wolne miejsca”. Podpowiedzcie proszę jak to jest. Gdzie odbywa się punkcja, próbna rysa itp i jak z terminami na Polnej
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Mam pytanie odnośnie wizyt
1 lutego miałam pierwszą wizytę, druga wizyta miała byc pod koniec kolejnego cyklu czyli pod koniec marca (dla mnie to już 2 niepełne miesiące nicnierobienia, nie działania..) Wizyta marcowa została odwołana z powodu nieobecności doktora. Teraz dowiaduje się, ze wolne terminy są dopiero w czerwcu... szczerze? Trochę mnie to już zniechęciło.. umówiłam się na „wizytę online”. Szkoda, ze doktor nic nie moeil aby umówić sobie tez wizytę w kwietniu lub maju. Ja wiem, ze to musi byc w danych dniach cyklu i trudno stwierdzić kiedy dokładnie ale perspektywa tego, ze w listopadzie umawialiśmy się na luty a teraz w marcu na czerwiec jest trochę zniechęcająca
chyba ze kolejne wizyty odbywają się na Polnej a tak już doktor ma „wolne miejsca”. Podpowiedzcie proszę jak to jest. Gdzie odbywa się punkcja, próbna rysa itp i jak z terminami na Polnej 
Punkacja, transfery to wszystko odbywa się już na Polnej, próbna rysę dr robi w gabinecie, ale to mówi na bierzaca na kiedy się umawiać, wysłałam zaproszenie bo nie wiem dokładnie na jakim etapie jesteś , będzie łatwiej 🙂Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Alicjaaa wrote:Punkacja, transfery to wszystko odbywa się już na Polnej, próbna rysę dr robi w gabinecie, ale to mówi na bierzaca na kiedy się umawiać, wysłałam zaproszenie bo nie wiem dokładnie na jakim etapie jesteś , będzie łatwiej 🙂
Zaakceptowałam i napisałam priv
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
aka wrote:Hej dziewczyny. Czy macie jakieś informacje czy doktor wraca w przyszłym tygodniu ? Dzwoniłam na Ułańska ale nie mogę się dodzwonić .
Dziś dzwoniłam o wynik posiewu i Panie mi przekazały, że doktor zaczął już rehabilitację ale nie mają jeszcze info czy wróci w przyszłym tygodniu czy od razu po świętach , wszystko na bierzaca ustalają i przekazują więc trzeba czekać. -
Hej, wysłałam zaproszenie.***Sikorka*** wrote:Mam pytanie odnośnie wizyt
1 lutego miałam pierwszą wizytę, druga wizyta miała byc pod koniec kolejnego cyklu czyli pod koniec marca (dla mnie to już 2 niepełne miesiące nicnierobienia, nie działania..) Wizyta marcowa została odwołana z powodu nieobecności doktora. Teraz dowiaduje się, ze wolne terminy są dopiero w czerwcu... szczerze? Trochę mnie to już zniechęciło.. umówiłam się na „wizytę online”. Szkoda, ze doktor nic nie moeil aby umówić sobie tez wizytę w kwietniu lub maju. Ja wiem, ze to musi byc w danych dniach cyklu i trudno stwierdzić kiedy dokładnie ale perspektywa tego, ze w listopadzie umawialiśmy się na luty a teraz w marcu na czerwiec jest trochę zniechęcająca
chyba ze kolejne wizyty odbywają się na Polnej a tak już doktor ma „wolne miejsca”. Podpowiedzcie proszę jak to jest. Gdzie odbywa się punkcja, próbna rysa itp i jak z terminami na Polnej 
-
Hej dziewczyny, tak Was już podczytuje dłuższy czas i trzymam za Was wszystkie kciuki, za te co się starają zajść w ciążę i za te, które czekają na szczęśliwe rozwiązanie 😊 Mam pytanie do dziewczyn, które się przygotowują do in vitro, co to znaczy "próbna rysa"?? 😁 😁 Bo brzmi strasznie 😊Pozdrawiam Was wszystkie 😘💪
-
Maraga32 wrote:Hej dziewczyny, tak Was już podczytuje dłuższy czas i trzymam za Was wszystkie kciuki, za te co się starają zajść w ciążę i za te, które czekają na szczęśliwe rozwiązanie 😊 Mam pytanie do dziewczyn, które się przygotowują do in vitro, co to znaczy "próbna rysa"?? 😁 😁 Bo brzmi strasznie 😊Pozdrawiam Was wszystkie 😘💪
Nie wiem czy dobrze wytłumaczę, ale to jest pobudzenie endometrium wywołanie "stanu zapalnego" i w zależności jaka doktor robi rysę tam potem jest wkładany zarodek.Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Maraga32 wrote:Hej dziewczyny, tak Was już podczytuje dłuższy czas i trzymam za Was wszystkie kciuki, za te co się starają zajść w ciążę i za te, które czekają na szczęśliwe rozwiązanie 😊 Mam pytanie do dziewczyn, które się przygotowują do in vitro, co to znaczy "próbna rysa"?? 😁 😁 Bo brzmi strasznie 😊Pozdrawiam Was wszystkie 😘💪
Wygoogluj sobie "scratching endometrium" to dokładnie to samo
ma pomóc w zagniezdzeniu zarodka.
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Maraga32 wrote:Hej dziewczyny, tak Was już podczytuje dłuższy czas i trzymam za Was wszystkie kciuki, za te co się starają zajść w ciążę i za te, które czekają na szczęśliwe rozwiązanie 😊 Mam pytanie do dziewczyn, które się przygotowują do in vitro, co to znaczy "próbna rysa"?? 😁 😁 Bo brzmi strasznie 😊Pozdrawiam Was wszystkie 😘💪
Tez miałam, nie jest to jakoś mocno "bolesne", doktor kiedyś mówił, że badań naukowych nie ma dlaczego działa , ale się obserwuję zwiększona liczbe ciąż2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Ja miałam do stymulacji ivf.ZosiaM wrote:Czy któraś z was miała zastrzyki Mensinorm do stymulacji owulacji? , mam pytanie 🙂Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻




