Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 marca 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni kciuki za wizytę 🤞🤞

    Dżoni, Nowa szansa 93, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 25 marca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni ✊ daj znać czy już są wyniki 🙂, też muszę przedzwonić bo następna wizyta u dr dopiero po świętach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2021, 13:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Z naszą królową chaosu nie jest lepiej jeśli chodzi o bałagan 🤣 etap sama też u nas króluje od jakiegoś juz czasu. Ale w tą fajną stronę bo sama się rozbiera kurteczka buciki itd z ubieraniem też całkiem ok sobie radzi, bez problemu chodzi po schodach i raczej jest samodzielna jak swój wiek, takie mam wrażenie. Kiedyś stwierdziłam, że ze mnie to taka wyrodna matka bo nie biegam za nią krok w krok 😂😂🙈🙈


    To tylko się cieszyć 😉, u nas największa zmora jest na placu zabaw bo z reguły każda chce robić co innego 😅

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 25 marca 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM powodzenia zastrzyki nie są takie złe😁, ja miałam Gonal i czułam się dobrze,brak skutków ubocznych.

    Ewela25, MuminkAa lubią tę wiadomość

  • Calineczka2106 Przyjaciółka
    Postów: 64 81

    Wysłany: 25 marca 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, podczytuję Was od dawna... dzięki Wam zdecydowałam się na dr Macieja, po totalnym braku możliwości ustalenia czegokolwiek z poprzednim lekarzem :(
    Jestem już po kilku wizytach u doktora Macieja, docelowo plan IVF mamy mieć na uwadze, choć przyznam szczerze, że jak widzę jak to wszystko się odkłada w czasie to przeraża mnie to....
    Miałam wizytę na 15.02 - jak dobrze wszystko pójdzie to z 15.02 zrobią się ostatnie dni kwietnia.
    Dużo myślałam, nie będziemy już raczej próbować naturalnie i IUI - ponieważ wiem jak to wyglądało u nas 6 lat temu... chcę jeszcze zawalczyć, ale nie ukrywam obecna sytuacja z covid nie podnosi mnie na duchu..
    Mam już swoje lata i swoją historię, każda z nas ma inną i pewnie każda przeżywa wszystko indywidualnie.
    W każdym razie, ja trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, bardzo mocno.
    To takie niesprawiedliwe, że Ci co nie powinni mają dzieci bez problemu.
    A Ci, którym naprawdę bardzo zależy i są w stanie dać dziecku szczęśliwy, ciepły dom - nie mogą ich mieć :(

    PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
    3 lata starań
    2012 - resekcja jajników, hsg
    2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
    czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
    10.2013 - ciąża naturalna
    05.2014 - CC, córka 10pkt
    05.2020 - polip endometrialny
    01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
    03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
    AMH - 4,19 ng/ml
    05.2021 - scratching endometrium
    06.2921 - planowana stymulacja do IVF
    26.07.2021 - mamy <3..., ciąża nat.
    luty 2022 - ur. kwiatuszka
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Dzoni ✊ daj znać czy już są wyniki 🙂, też muszę przedzwonić bo następna wizyta u dr dopiero po świętach.

    Dzięki za kciuki dziewczyny ❤️
    Muszę przyznać że niezły burdel jest na Ułańskiej jak nie ma doktora i na dodatek dzisisj też nie było Agaty! Dzwonili żebym przyjechała 30min później a i tak czekałam jeszcze 45min na wizytę, no i laski z recepcji mi uwagi robiły na temat l4, serio?! No ale już ochłonęłam i teraz to co najważniejsze... Z dzidziuchem wszystko ok, wg dr lorenc może być dziewczynka 🤩ale nic pewnego jeszcze bo nie współpracuje podczas usg i prawie zawsze pokazuje dupke 🙈
    Wyniki testu pappa już były - dużo ich miały w teczce więc oczekujące możecie dzwonić 😊 u nas wszystko ok.

    Maja87 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Cześć, podczytuję Was od dawna... dzięki Wam zdecydowałam się na dr Macieja, po totalnym braku możliwości ustalenia czegokolwiek z poprzednim lekarzem :(
    Jestem już po kilku wizytach u doktora Macieja, docelowo plan IVF mamy mieć na uwadze, choć przyznam szczerze, że jak widzę jak to wszystko się odkłada w czasie to przeraża mnie to....
    Miałam wizytę na 15.02 - jak dobrze wszystko pójdzie to z 15.02 zrobią się ostatnie dni kwietnia.
    Dużo myślałam, nie będziemy już raczej próbować naturalnie i IUI - ponieważ wiem jak to wyglądało u nas 6 lat temu... chcę jeszcze zawalczyć, ale nie ukrywam obecna sytuacja z covid nie podnosi mnie na duchu..
    Mam już swoje lata i swoją historię, każda z nas ma inną i pewnie każda przeżywa wszystko indywidualnie.
    W każdym razie, ja trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, bardzo mocno.
    To takie niesprawiedliwe, że Ci co nie powinni mają dzieci bez problemu.
    A Ci, którym naprawdę bardzo zależy i są w stanie dać dziecku szczęśliwy, ciepły dom - nie mogą ich mieć :(

    Znam ten stan wiecznego czekania, no niestety niepłodność uczy cierpliwości jak nic innego. Dopóki dr nie wróci ciężko żeby coś się rozkręciło, szczególnie jeśli myślisz o ivf. Nikt na Ułańskiej raczej tak nie ogarnia tych kwestii jak dr maciej, chyba że bardzo Ci zależy na czasie to możesz spróbować z innym lekarzem z Polnej - prof spaczynski, Dr derwich, prof Pawelczyk?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzięki za kciuki dziewczyny ❤️
    Muszę przyznać że niezły burdel jest na Ułańskiej jak nie ma doktora i na dodatek dzisisj też nie było Agaty! Dzwonili żebym przyjechała 30min później a i tak czekałam jeszcze 45min na wizytę, no i laski z recepcji mi uwagi robiły na temat l4, serio?! No ale już ochłonęłam i teraz to co najważniejsze... Z dzidziuchem wszystko ok, wg dr lorenc może być dziewczynka 🤩ale nic pewnego jeszcze bo nie współpracuje podczas usg i prawie zawsze pokazuje dupke 🙈
    Wyniki testu pappa już były - dużo ich miały w teczce więc oczekujące możecie dzwonić 😊 u nas wszystko ok.


    Ale super, bardzo się cieszę, że dałaś znać 😘, bo już chciałam depesze wysyłać 😜

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Ale super, bardzo się cieszę, że dałaś znać 😘, bo już chciałam depesze wysyłać 😜

    Właśnie widziałam na prv że już mnie ścigasz :p
    Nadal nie wiadomo czy dr wróci po świętach dziewczyny 😳

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Właśnie widziałam na prv że już mnie ścigasz :p
    Nadal nie wiadomo czy dr wróci po świętach dziewczyny 😳

    😘
    Ja się trzymam tego, że powrót doktora jest bliższy niż dalszy 🙂
    A co dr Prof P.. To ja akurat nie polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2021, 22:21

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzięki za kciuki dziewczyny ❤️
    Muszę przyznać że niezły burdel jest na Ułańskiej jak nie ma doktora i na dodatek dzisisj też nie było Agaty! Dzwonili żebym przyjechała 30min później a i tak czekałam jeszcze 45min na wizytę, no i laski z recepcji mi uwagi robiły na temat l4, serio?! No ale już ochłonęłam i teraz to co najważniejsze... Z dzidziuchem wszystko ok, wg dr lorenc może być dziewczynka 🤩ale nic pewnego jeszcze bo nie współpracuje podczas usg i prawie zawsze pokazuje dupke 🙈
    Wyniki testu pappa już były - dużo ich miały w teczce więc oczekujące możecie dzwonić 😊 u nas wszystko ok.

    Gratulacje 😍 u nas pani Doktor miała rację, chociaż Doktor Maciej kręcił nosem na dziewczynkę a później sam się śmiał, że miała rację i dziewucha jak nic 😂
    Z własnego doświadczenia wolę mieć wizyty jak jest Agata bo wtedy jest chociaż bez spiny na wejściu. I pośmiać się można 😉

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    To tylko się cieszyć 😉, u nas największa zmora jest na placu zabaw bo z reguły każda chce robić co innego 😅

    Oj jest się z czego cieszyć, jest jest 😁

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Gratulacje 😍 u nas pani Doktor miała rację, chociaż Doktor Maciej kręcił nosem na dziewczynkę a później sam się śmiał, że miała rację i dziewucha jak nic 😂
    Z własnego doświadczenia wolę mieć wizyty jak jest Agata bo wtedy jest chociaż bez spiny na wejściu. I pośmiać się można 😉

    Dzięki 😊 no dzisiaj były jakieś dziewczyny które pierwszy raz na oczy widziałam, może jakieś nowe i stąd to zamieszanie. Agata sama mi mówiła że ze względu na zastępstwo za dr nie problemu z l4 do 3dni wstecz, a te dzisiaj laski z recepcji problem miały. No nic, najważniejsze że wszystko ok 😉

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzięki 😊 no dzisiaj były jakieś dziewczyny które pierwszy raz na oczy widziałam, może jakieś nowe i stąd to zamieszanie. Agata sama mi mówiła że ze względu na zastępstwo za dr nie problemu z l4 do 3dni wstecz, a te dzisiaj laski z recepcji problem miały. No nic, najważniejsze że wszystko ok 😉

    Tez miałam wizytę i popołudniem faktycznie były chyba nowe dziewczyny, wcześniej ich nie widziałam.
    Gratulacje udanej wizyty 🙂

    Dżoni lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 25 marca 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzięki 😊 no dzisiaj były jakieś dziewczyny które pierwszy raz na oczy widziałam, może jakieś nowe i stąd to zamieszanie. Agata sama mi mówiła że ze względu na zastępstwo za dr nie problemu z l4 do 3dni wstecz, a te dzisiaj laski z recepcji problem miały. No nic, najważniejsze że wszystko ok 😉

    Ja bralam zwolnienie dopiero od 34 tygodnia to pamiętam, że jedna krecila nosem bo miałam jakos do poniedziałku a wizyta w środę bo przełożona i no niech już będzie. Wszystko zależy na kogo trafisz.... niestety

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 25 marca 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni gratulacje ☺️u Nas też dziewczynka 💗, prenatalne też u dr Lorenc i tak jak obstawiała tak później dr Maciej potwierdził 🙂

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 25 marca 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka również znam ten stan, zgadzam się, że czasy covidowe jeszcze bardziej wszystko utrudniają, ja już miałam taki stan, że chciałam te całe starania rzucić w ch... Bo ile można, u nas akurat czas zadziałał na korzyść, powodzenia i dużo sił ✊

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 26 marca 2021, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni super 🙂 to w takim razie dzwonie..

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 26 marca 2021, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Pani w rejestracji mnie umawiała. W tych wiadomościach nic nie ma. No trudno :)
    Spróbuj wejść na tego linka co Dostałaś przed samą wizytą.

    Ja niestety mam torbiel krwotoczna, i na miesiąc dostałam antyki.

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 26 marca 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam dr Lorenc mówiła, że prawdopodobnie chłopak i tak zostało 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2021, 09:13

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ