Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 26 marca 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dołączam do "klubu" dziewczynek 😃
    Dzoni najważniejsze, że wszystko dobrze🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2021, 10:12

    Dżoni lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 26 marca 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka po prostu powodzenia 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 26 marca 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Właśnie widziałam na prv że już mnie ścigasz :p
    Nadal nie wiadomo czy dr wróci po świętach dziewczyny 😳


    Ja się śmieje, że nie rodzę bez wizyty u dr M 😂😂, na zastępstwach jest w miarę spoko, ale nie ma to jak dr Maciej.

    Trzymam kciuki za staraczki ✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 26 marca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Ja się śmieje, że nie rodzę bez wizyty u dr M 😂😂, na zastępstwach jest w miarę spoko, ale nie ma to jak dr Maciej.

    Trzymam kciuki za staraczki ✊

    To u mnie dziewczyny z sali na której byłam też się śmiały, że młoda czeka na swojego lekarza 😂 byle komu wychodzić nie będzie, więc Profesor Pawlaczyk musiał się za nią wziąć 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Dzoni super że na wizycie okej :)

    Mi infekcja minęła na szczęście .
    Od 3 dni biorę dupka na wywołanie bo cykl bezowulacyjny to na okres bym SB poczekała sporo a nie chce tracić czasu...

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 26 marca 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zwalniam brzuch dla kolejnej z Was. Urodzialam 23 marca. Zosia już jest z nami.
    Trzyma za Was wszystkie kciuki. Trzeba wierzyć, że się uda, bo ten małe cuda które rodzimy są tego dowodem.

    AgnieszkaB, Ciri86, MuminkAa, Ania0692, Dominikaaa, Moli27, Dżoni, Ja123, ZosiaM, Zaba90, Alicjaaa, Starajaca28, Malina1991, Nadzieja88, Nowa szansa 93, Karina89 lubią tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 26 marca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny! Zwalniam brzuch dla kolejnej z Was. Urodzialam 23 marca. Zosia już jest z nami.
    Trzyma za Was wszystkie kciuki. Trzeba wierzyć, że się uda, bo ten małe cuda które rodzimy są tego dowodem.

    Gratulacje 💗
    Zosia piękne imię☺️ u nas też będzie.

    Maja87, Nadzieja88 lubią tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 26 marca 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Żaba to teraz na nas kolej 😮




    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 26 marca 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny! Zwalniam brzuch dla kolejnej z Was. Urodzialam 23 marca. Zosia już jest z nami.
    Trzyma za Was wszystkie kciuki. Trzeba wierzyć, że się uda, bo ten małe cuda które rodzimy są tego dowodem.

    Aaaa! Super wiadomość ❤️ kolejna super girl wśród nas! Dużo zdrówka dla Was 🙌

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 26 marca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Dzoni super że na wizycie okej :)

    Mi infekcja minęła na szczęście .
    Od 3 dni biorę dupka na wywołanie bo cykl bezowulacyjny to na okres bym SB poczekała sporo a nie chce tracić czasu...

    A byłas sprawdzić czy nie zrobiła się torbiel? Tak tylko pytam bo wiem, że chcesz zacząć stymulacje a jak by była torbiel to nie można, wiem z doświadczenia, że umnie czasem wchłania się cykl czasem dwa bez antykoncepcji,

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    A byłas sprawdzić czy nie zrobiła się torbiel? Tak tylko pytam bo wiem, że chcesz zacząć stymulacje a jak by była torbiel to nie można, wiem z doświadczenia, że umnie czasem wchłania się cykl czasem dwa bez antykoncepcji,
    Nie byłam właśnie 😏
    Ale w sumie ja nie mam skłonności to torbieli bo wtedy jak cykl miał 60 dni to nic nie było żadnej torbieli ani nic . Oczywiście to nic nie znaczy . Pewnie bym miała jakieś bóle jak wtedy a nic nie czuje

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 26 marca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Żaba to teraz na nas kolej 😮

    Oj tak 😁😁 jak się czujesz? Ja mam 38 +3

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 26 marca 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 gratulacje 💓, dużo zdrowia dla Was 💐

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • moniss Znajoma
    Postów: 25 21

    Wysłany: 26 marca 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie, czy jest możliwość wyznaczenia dokładnego dnia owulacji na podstawie badań krwi? Jaki hormon się wtedy bada i jaki wynik wskazuje na to że odbyła się już owulacja? Przygotowuje się do transferu w najbliższym czasie, na razie wychodzi że powinien odbyć się w trakcie Świąt Wielkanocnych i trochę mnie to martwi kto będzie w tym czasie na Polnej...

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 27 marca 2021, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniss wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie, czy jest możliwość wyznaczenia dokładnego dnia owulacji na podstawie badań krwi? Jaki hormon się wtedy bada i jaki wynik wskazuje na to że odbyła się już owulacja? Przygotowuje się do transferu w najbliższym czasie, na razie wychodzi że powinien odbyć się w trakcie Świąt Wielkanocnych i trochę mnie to martwi kto będzie w tym czasie na Polnej...

    Obawiam się że bez monitoringu usg może być ciężko. Musiałabyś zbadać progesteron kilka dni przed owu i po owulacji, a także LH - jego wyrzut może oznaczać owulacje w przeciągu 24h.
    Jednak jak już kiedyś rozmawiałam z dr i też z własnego doświadczenia wiem, że cykl cyklowi nierówny i czasem organizm nawala i mimo iż testy owulacyjne i badania progesteronu świadczyły o owulacji, często na monitoringu nie było ciałka żółtego, albo był jednak niepekniety pęcherzyk itp. U mnie oczywiście najczęściej działo się coś właśnie wtedy kiedy mieliśmy działać z transferami, gdzie normalnie cykle raczej książkowe 🤷‍♂️ stres i emocje też mają duży wpływ.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 27 marca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest chyba "złośliwość losu" nie mam tendecji do torbieli a jak mieliśmy zacząć stymalcje do ivf to nagle zaczęły się robić 🙈

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 27 marca 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    To jest chyba "złośliwość losu" nie mam tendecji do torbieli a jak mieliśmy zacząć stymalcje do ivf to nagle zaczęły się robić 🙈

    Klasyka 😂 miałam tak samo 🖐️

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 27 marca 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Oj tak 😁😁 jak się czujesz? Ja mam 38 +3

    A nawet dobrze ☺️, wysłałam zaproszenie aby tu nie zaśmiecać 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 27 marca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też odetchnęłam z ulga wszystko ok ☺️

    ✊🍀, za rozwiązania, nadchodzące stymulacje, transfery itd..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2021, 19:49

    Nadzieja88, Dżoni, Calineczka2106 lubią tę wiadomość

  • moniss Znajoma
    Postów: 25 21

    Wysłany: 27 marca 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Obawiam się że bez monitoringu usg może być ciężko. Musiałabyś zbadać progesteron kilka dni przed owu i po owulacji, a także LH - jego wyrzut może oznaczać owulacje w przeciągu 24h.
    Jednak jak już kiedyś rozmawiałam z dr i też z własnego doświadczenia wiem, że cykl cyklowi nierówny i czasem organizm nawala i mimo iż testy owulacyjne i badania progesteronu świadczyły o owulacji, często na monitoringu nie było ciałka żółtego, albo był jednak niepekniety pęcherzyk itp. U mnie oczywiście najczęściej działo się coś właśnie wtedy kiedy mieliśmy działać z transferami, gdzie normalnie cykle raczej książkowe 🤷‍♂️ stres i emocje też mają duży wpływ.
    Dzoni, dziękuję za odpowiedź. Ja jak najbardziej będę miała monitoring usg we wtorek u dr Icka ale wiadomo że czasem ciezko jest wystrzelić się z wizytą w dzień owulacji i dlatego myślę czy nie przejść się w razie czego dzien wczesniej i dzień później do labo na jakies badanie hormonów żeby doktorowi Maciejowi bylo latwiej okreslic dokladny dzien...

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ