Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Podczas konsultacji online otrzymałam wiadomość na czacie od doktora na portalu znany lekarz, ale rozmawialiśmy i nie odczytałam wiadomości tylko potwierdziłam słownie, ze doszła. Gdzie mogę teraz znaleźć ta wiadomość, czy ona przepadła po rozłączeniu się?28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Podczas konsultacji online otrzymałam wiadomość na czacie od doktora na portalu znany lekarz, ale rozmawialiśmy i nie odczytałam wiadomości tylko potwierdziłam słownie, ze doszła. Gdzie mogę teraz znaleźć ta wiadomość, czy ona przepadła po rozłączeniu się?
Jak się umawiałaś przez portal to tam masz taką opcję wyślij wiadomość i to działa w dwie strony, zobacz może tam -
Nadzieja88 wrote:Jak się umawiałaś przez portal to tam masz taką opcję wyślij wiadomość i to działa w dwie strony, zobacz może tam
Pani w rejestracji mnie umawiała. W tych wiadomościach nic nie ma. No trudno
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
ZosiaM wrote:A miałyście może jakieś skutki uboczne? Ja ogólnie ogólnie średnio znoszę stymulacje 🙄
Ja też Mensinorm dokładałam do gonalu i po dołożeniu fatalnie się czułam. Nie znosiłam tego zastrzyku, był najgorszy ze wszystkich jakie robiłam. Czy jakieś konkretne skutki uboczne to nie pamiętam, ale na pewno samopoczucie mi po tym siadało no i większy obwód brzucha - ale trudno powiedzieć czy to od tego leku konkretnie bo przyjmowałam ich sporo wówczas.Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Zaba90 wrote:Nana84 - jak u Ciebie?
Tez właśnie o Niej myślałam 🙂, ja jak zwykle spać nie mogę 🙈Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Moli27 wrote:Tez właśnie o Niej myślałam 🙂, ja jak zwykle spać nie mogę 🙈
😂 A w jakich godzinach się budzisz? Ja w ciąży nie spałam między 2 a 4 czasami 4.30 właściwie gdzieś od 12 14 tygodnie do 39 🙈 moja położna mówiła, że po prostu organizm przygotowuje się do wstawiania w nocy i faktycznie Różyczka jeśli się obudziła to tak mniej więcej w tych godzinach. -
Ja123 wrote:😂 A w jakich godzinach się budzisz? Ja w ciąży nie spałam między 2 a 4 czasami 4.30 właściwie gdzieś od 12 14 tygodnie do 39 🙈 moja położna mówiła, że po prostu organizm przygotowuje się do wstawiania w nocy i faktycznie Różyczka jeśli się obudziła to tak mniej więcej w tych godzinach.
Coś koło 3 i nie śpię do 5, albo czasem budzę się coś koło 5:30 i już nie mogę z 🙈, może cos w tym jest co piszesz 🙂
Za to wieczorami mam jakiś przypływ energii, wizyty ciążowe sobie umawiałam do doktora między 21 a 22 😂, to moje godziny 😂
Za to do południa i popołudniem śpię.
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Moli27 wrote:Coś koło 3 i nie śpię do 5, albo czasem budzę się coś koło 5:30 i już nie mogę z 🙈, może cos w tym jest co piszesz 🙂
Za to wieczorami mam jakiś przypływ energii, wizyty ciążowe sobie umawiałam do doktora między 21 a 22 😂, to moje godziny 😂
Za to do południa i popołudniem śpię.
U nas to się sprawdziło 🙂 do tego stopnia, że Róża już przesypiala noce a ja dalej się budziłam 😂 właściwie sam poród też w podobnych godzinach i przekonanie Dr co do wpływu czkawki na charakter dziecka też się potwierdziło 😂
Moli27 lubi tę wiadomość
-
Moli27 wrote:Tez właśnie o Niej myślałam 🙂, ja jak zwykle spać nie mogę 🙈
To już też możesz rodzic ☺️, u mnie 38 tc ale jeszcze cisza,mysle, że dotrwam do ostatniej wizyty ciążowej u doktora 🙂1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 wrote:To już też możesz rodzic ☺️, u mnie 38 tc ale jeszcze cisza,mysle, że dotrwam do ostatniej wizyty ciążowej u doktora 🙂
Tak ☺️, ja też liczę, że jeszcze się załapie 😁Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
nick nieaktualnyJa123 wrote:U nas to się sprawdziło 🙂 do tego stopnia, że Róża już przesypiala noce a ja dalej się budziłam 😂 właściwie sam poród też w podobnych godzinach i przekonanie Dr co do wpływu czkawki na charakter dziecka też się potwierdziło 😂
U mnie obstawiamy, że Olek będzie miał charakterek jak Zosia😂co do niej się potwierdziło😅, Bianka jest totalne przeciwieństwo -
kinga25 wrote:U mnie obstawiamy, że Olek będzie miał charakterek jak Zosia😂co do niej się potwierdziło😅, Bianka jest totalne przeciwieństwo
To się dogadają 😂 ja się śmiałam, że może być mały łobuz byle zdrowy 😉 jest z niej mały łobuziak, jak to dziecko...ale jest w tym lobuzowaniu bardziej rozczulająca niz jakoś męcząca 😂 A jak spojrzy tymi swoimi wielkimi oczami to człowiek po prostu leży 🤣 kiedyś jedna pani się śmiała, że za parę lat będą problemu przez te oczy 🙈 😂 -
nick nieaktualnyJa123 wrote:To się dogadają 😂 ja się śmiałam, że może być mały łobuz byle zdrowy 😉 jest z niej mały łobuziak, jak to dziecko...ale jest w tym lobuzowaniu bardziej rozczulająca niz jakoś męcząca 😂 A jak spojrzy tymi swoimi wielkimi oczami to człowiek po prostu leży 🤣 kiedyś jedna pani się śmiała, że za parę lat będą problemu przez te oczy 🙈 😂
Zobaczymy jak to będzie,😆 czas biegnie jak szalony, u nas jest etap wszystko same i kupa bałaganu jak się we dwie dobiorą 🤣tak jak napisałaś najważniejsze, że zdrowe -
kinga25 wrote:Zobaczymy jak to będzie,😆 czas biegnie jak szalony, u nas jest etap wszystko same i kupa bałaganu jak się we dwie dobiorą 🤣tak jak napisałaś najważniejsze, że zdrowe
Z naszą królową chaosu nie jest lepiej jeśli chodzi o bałagan 🤣 etap sama też u nas króluje od jakiegoś juz czasu. Ale w tą fajną stronę bo sama się rozbiera kurteczka buciki itd z ubieraniem też całkiem ok sobie radzi, bez problemu chodzi po schodach i raczej jest samodzielna jak swój wiek, takie mam wrażenie. Kiedyś stwierdziłam, że ze mnie to taka wyrodna matka bo nie biegam za nią krok w krok 😂😂🙈🙈 -
Jestem jestem,tak mam w maju a czemu pytasz;)Niebieska gwiazdka wrote:Dziewczyny ✊za rozwiązania i starania 🙂
Ewela25 jesteś? Pamiętam, że też miałas miec wizytę w maju 🤔Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero




