Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Muminka88 wrote:Dokładnie, też mam dostałam Dostinex i już jest ok.
Ps :czy któraś przygotowuje się w najbliższym czasie do transferu?
Ja, najprawdopodobniej w maju🙂
Muminka88 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Muminka88 wrote:Dokładnie, też mam dostałam Dostinex i już jest ok.
Ps :czy któraś przygotowuje się w najbliższym czasie do transferu?
U nas też są plany na maj /czerwiec, ale ostatnio moja córeczka jest non stop z katarem 😪, i ja też.
Muminka88 lubi tę wiadomość
-
Muminka88 wrote:Dokładnie, też mam dostałam Dostinex i już jest ok.
Ps :czy któraś przygotowuje się w najbliższym czasie do transferu?
Czesc,
My pewnie maj/czerwiec, wszystko zależy kiedy zaczniemy stymulację.
Robimy teraz badania, mąż idzie na to badanie z fragmentacja DNA, kompletujemy wszystko i czekamy na Doktora
Od dzisiaj też biorę dostinex, bo prolaktyna z wczoraj 29.

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
missi_m wrote:Czesc,
My pewnie maj/czerwiec, wszystko zależy kiedy zaczniemy stymulację.
Robimy teraz badania, mąż idzie na to badanie z fragmentacja DNA, kompletujemy wszystko i czekamy na Doktora
Od dzisiaj też biorę dostinex, bo prolaktyna z wczoraj 29.
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w kwietniu dr chce zrobić ta rysę a w kolejnym cyklu transfer, to może będziemy większą grupą razem testować 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2021, 13:18
-
Moli27 wrote:Żaba i jak tam się trzymasz?
Już mogę rodzic 😉, ta końcówka jest ciężka pod względem samopoczucia, sama nie wiem czego chce 🙈
Za tydzień wizyta prwdopodobnie już u doktora 😀
Udało się lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Karina89 wrote:Dziewczyny dziś przychodzę z prośbą, jakby któraś z Was zwalniała termin u doktora i z jakiś względów nie miała co z nim zrobić to z chęcią przygarnę dla przyjaciółki, która jest pierwszorazowa i terminy są na czerwiec.
Dziękuje 🙂
Wysłałam zaproszenie.
Dziewczyny, które szykują się do porodu ✊ za rozwiązania.
Karina89, Zaba90 lubią tę wiadomość
-
Zaba90 wrote:Już mogę rodzic 😉, ta końcówka jest ciężka pod względem samopoczucia, sama nie wiem czego chce 🙈
Za tydzień wizyta prwdopodobnie już u doktora 😀
To powodzenia na wizycie✊, mi dopiero po świętach wypada kolejna wizyta u dr2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
Doskonale Cię rozumiem, ja ma termin za dwa dni i to czekanie wykańcza, na szczęście forma póki co dobra, ale poród już się powoli rozkręca 💪Zaba90 wrote:Już mogę rodzic 😉, ta końcówka jest ciężka pod względem samopoczucia, sama nie wiem czego chce 🙈
Za tydzień wizyta prwdopodobnie już u doktora 😀
Nowa szansa 93 lubi tę wiadomość
-
Nana84 wrote:Doskonale Cię rozumiem, ja ma termin za dwa dni i to czekanie wykańcza, na szczęście forma póki co dobra, ale poród już się powoli rozkręca 💪
Oooo no to powodzenia 👊, ja mam w środę ktg, torbę spakowana, zobaczyny kiedy nadejdzie ten czas😊
Nowa szansa 93 lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Alicjaaa wrote:No to dziewczyny do rozwiązania mocne kciukasy i czekamy na wieści 😁
Dam znać 🙂 a u Ciebie jak? Dni lecą w zastaszajacym tempie co?1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Nowa szansa 93 wrote:Dzoni masz już może wynik pappa? ,trochę wcześniej miałaś prenatalne a ja w poprzednim tygodniu miałam zastępstwo u profesora i jeszcze nie było wyniku.
Nie dzwoniłam, 25.03 mam wizytę u dr lorenc to mam nadzieję że już będą i ze je omówimy 🙏 dam znać jak coś
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Zaba90 wrote:Dam znać 🙂 a u Ciebie jak? Dni lecą w zastaszajacym tempie co?
Nic mi nie mów, pamiętam jak dziś stymulacje, punkcję, transfer a tu już zaraz 30 tc 🙈, ogolnie wszystko jest dobrze i oby tak zostało jak najdłużej ☺️
Zaba90 lubi tę wiadomość
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Drzewko90 wrote:U mnie jednak wyszła infekcja, dobrze, że dr kazał podjechać i sprawdzić a prenatalne mam u dr Lorenc.
No to tak jak mówiłam, lepiej sprawdzić i mieć czyste sumienie no i na pewno lepiej leki można wtedy dobrać. Daj znać jak prenatalne u dr lorenc bo na kolejne połówkowe chyba wolę się do niej umówić niż do dr ićka.Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:No to tak jak mówiłam, lepiej sprawdzić i mieć czyste sumienie no i na pewno lepiej leki można wtedy dobrać. Daj znać jak prenatalne u dr lorenc bo na kolejne połówkowe chyba wolę się do niej umówić niż do dr ićka.
Ja chodzę na prenatalne do dr Lorenc i jest bardzo fajna, badanie dokładne i spokojnie jak u dr Macieja, na 3 też się do Niej wybieram 🙂
Dżoni lubi tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Dżoni wrote:No to tak jak mówiłam, lepiej sprawdzić i mieć czyste sumienie no i na pewno lepiej leki można wtedy dobrać. Daj znać jak prenatalne u dr lorenc bo na kolejne połówkowe chyba wolę się do niej umówić niż do dr ićka.
My mieliśmy wszystkie 3 prenatalne u niej i omawiala dosłownie każde przesunięcie głowicy nóżki rączki dosłownie wszystko. Nawet sama zaproponowała, że jeśli chcemy to możemy zdjęcia porobić telefonem czy nagrać filmik żeby babci pokazać 😂
Dżoni lubi tę wiadomość



