Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
moniss wrote:Dzoni, dziękuję za odpowiedź. Ja jak najbardziej będę miała monitoring usg we wtorek u dr Icka ale wiadomo że czasem ciezko jest wystrzelić się z wizytą w dzień owulacji i dlatego myślę czy nie przejść się w razie czego dzien wczesniej i dzień później do labo na jakies badanie hormonów żeby doktorowi Maciejowi bylo latwiej okreslic dokladny dzien...
To możesz zrobić to lh, ja podchodziłam do drugiego transferu na swojej owulacji, byłam raz oznaczyć bo były dwa dominujące pęcherzyki -
Ja też jestem właśnie na cyklu naturalnym, oznacze sobie w takim razie lh i progesteron, moze akurat sie przydadzą te wyniki:)Nadzieja88 wrote:To możesz zrobić to lh, ja podchodziłam do drugiego transferu na swojej owulacji, byłam raz oznaczyć bo były dwa dominujące pęcherzyki
Nadzieja88 lubi tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:Dzoni ale ten czas leci 😱, Ty już po pierwszych prenatalnych, mój synek zaraz kończy 3 tygodnie, nim się obejrzysz i będzie czas rozwiązania 🙂
Dziewczyny powodzenia w staraniach ☘️
Wiiem, myślałam że będzie mi się dłużyć ale powiem szczerze że teraz już szybko leci. Pamiętam jak gadałyśmy o staraniach, a ty już masz synka przy sobie ❤️ wszystko u Was dobrze?
@Ania0692 nie zazdroszczę prolutexu, ale trzymam kciuki żeby już powoli z niego schodzić. Wiem, że czasem ciężko ale wiemy po co to wszystko znosimy ❤️
Nadzieja88 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Hej dziewczyny pozdrawiamy z naszym 4 tygodniowym Danielkiem ,my również zwalniamy brzuch dla kolejnej istotki z forum 😘Kochane które już urodziły jak tam u Was ?? U nas pierwsze dwa tyg to było istne przyzwyczajanie się do rzeczywistości nowej 😅teraz mały cały czas na cycku🤪Dżoni jak u Ciebie jak się czujecie ? Niestety nie mam szans Was nadrobić 🤦♀️😃
Nadzieja88, Ania0692, ZosiaM, MuminkAa, Zaba90, Alicjaaa, Starajaca28, Dżoni, Moli27, Karina89, Niebieska gwiazdka, Maleszczescie Maleszczescie lubią tę wiadomość
IVF #1 10/19 Kriobank
12 pęcherzyków, zapłodniony 1
brak mrozaków.
06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️
-
Dżoni wrote:Znam ten stan wiecznego czekania, no niestety niepłodność uczy cierpliwości jak nic innego. Dopóki dr nie wróci ciężko żeby coś się rozkręciło, szczególnie jeśli myślisz o ivf. Nikt na Ułańskiej raczej tak nie ogarnia tych kwestii jak dr maciej, chyba że bardzo Ci zależy na czasie to możesz spróbować z innym lekarzem z Polnej - prof spaczynski, Dr derwich, prof Pawelczyk?
Proces zmiany lekarza u mnie trwał 2 m-ce, bardzo ciężko mi zaufać nowemu, po poprzednich przejściach. Raczej już nie udam się do innego lekarza. Przy pierwszej córce pomógł nam inny dr M z Polnej, niestety w dobie covida - kompletnie nie szło z nim nic ustalić, nie odbierał telefonów, nie odpisywał na smsy, pisał że ma miesięczny urlop, po czym moja znajoma umawiała się do niego z dnia na dzień... to było straszne. Wiele mu zawdzięczałam i nie potrafiłam zrozumieć jego zachowania, bo jeszcze kilka lat temu był wspaniałym lekarzem, lekarzem, który nadal pozostał... człowiekiem. Jutro wizyta online u dr M, bo nie chcę do końca kwietnia czekać w "zawieszeniu".PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
AgnieszkaB wrote:Calineczka również znam ten stan, zgadzam się, że czasy covidowe jeszcze bardziej wszystko utrudniają, ja już miałam taki stan, że chciałam te całe starania rzucić w ch... Bo ile można, u nas akurat czas zadziałał na korzyść, powodzenia i dużo sił ✊
Dziękuję również za słowa pocieszenia
Jeszcze chcę zawalczyć o ten drugi cud, choć boją się jak psychicznie uniosę każdą ewentualną porażkę. Pamiętam, że każda nieudana IUI to była ze mną masakra emocjonalna, a tutaj mamy wyższy level...
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Calineczka trzymamy ✊✊, z tymi stanami emocjonalnymi to tak poprostu jest, sama się totalnie załamałam po 3 nieudanym transferze, nie ruzumialam niepłodności, byłam zła, sfrustrowana, dopiero 4 transfer dał nam upragnione 2 kreski po wielu latach walki, trzeba mieć nadzieję i walczyć do końca
-
Ania0692 wrote:Calineczka trzymamy ✊✊, z tymi stanami emocjonalnymi to tak poprostu jest, sama się totalnie załamałam po 3 nieudanym transferze, nie ruzumialam niepłodności, byłam zła, sfrustrowana, dopiero 4 transfer dał nam upragnione 2 kreski po wielu latach walki, trzeba mieć nadzieję i walczyć do końca
Z całego serca gratuluję
!
Ania0692 lubi tę wiadomość
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Prolutex w ramię! Też już nie miałam gdzie robić i już nie miałam na niego siły. Nawet Agata mi raz w ramię zrobiła i tak już przy tym zostałam do końca zastrzyków.Ania0692 wrote:Mnie to czeka we wtorek 😬, dziś mam kryzys już nie wiem gdzie ten Prolutex podawać, ale jeszcze trochę..
-
Gosia9305 wrote:ZosiaM kiedy zaczynasz stymulacje? Ja połowa albo koniec kwietnia, będziemy podchodzić do inseminacji.
W maju 🙂, ja mam teraz gorący okres w pracy i chce na spokojnie podejsc a Ty?
Ps :sorki wtopę zrobiłam 🙈, napisałaś kiedy.
Powodzenia 🍀Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2021, 07:23
10dp bhcg 49
12dp bhcg 110 -
Nana84 wrote:Prolutex w ramię! Też już nie miałam gdzie robić i już nie miałam na niego siły. Nawet Agata mi raz w ramię zrobiła i tak już przy tym zostałam do końca zastrzyków.
To może zagadam z Agata😃, tylko się zastanawiam jak to sama ogarnę bo mój mąż mi zastrzyku nie poda 🙈 doktor jeszcze nic nie wspomniał o odstawieniu, ale trzeba dać radę -
Ania0692 wrote:To może zagadam z Agata😃, tylko się zastanawiam jak to sama ogarnę bo mój mąż mi zastrzyku nie poda 🙈 doktor jeszcze nic nie wspomniał o odstawieniu, ale trzeba dać radę
Jeszcze jak coś to pomaga zamiana igly na 30g1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Nadzieja88 wrote:miedzianna gratulacje 💓
My pomału ogarniamy nowa rzeczywistość, pierwsze 10 dni to była jazda bez trzymanki 😅, ale z każdym dniem jest coraz lepiej💪, Tymus też jest dzieckiem cycowym, ale tak ogólnie wszystko
My walczymy z KP, raz jest lepiej raz gorzej, za trzy tygodnie mam wizytę po połogu,najwazniejsze aby nasze pociechy zdrowo rosły ☺️
Zaba90 lubi tę wiadomość
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było, ale owa rzeczywistość mnie całkowicie pochłonęła 😃 gratulacje dla rozpakowanych i kciuki za staraczki i nadchodzące wizyty ✊
Moli, Żaba jak tam na ostatniej prostej?
Zaba90, Alicjaaa lubią tę wiadomość
UIU - bhcg 16dpo 290🙂




