Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 27 marca 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniss wrote:
    Dzoni, dziękuję za odpowiedź. Ja jak najbardziej będę miała monitoring usg we wtorek u dr Icka ale wiadomo że czasem ciezko jest wystrzelić się z wizytą w dzień owulacji i dlatego myślę czy nie przejść się w razie czego dzien wczesniej i dzień później do labo na jakies badanie hormonów żeby doktorowi Maciejowi bylo latwiej okreslic dokladny dzien...


    To możesz zrobić to lh, ja podchodziłam do drugiego transferu na swojej owulacji, byłam raz oznaczyć bo były dwa dominujące pęcherzyki

  • moniss Znajoma
    Postów: 25 21

    Wysłany: 27 marca 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To możesz zrobić to lh, ja podchodziłam do drugiego transferu na swojej owulacji, byłam raz oznaczyć bo były dwa dominujące pęcherzyki
    Ja też jestem właśnie na cyklu naturalnym, oznacze sobie w takim razie lh i progesteron, moze akurat sie przydadzą te wyniki:)

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 27 marca 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni ale ten czas leci 😱, Ty już po pierwszych prenatalnych, mój synek zaraz kończy 3 tygodnie, nim się obejrzysz i będzie czas rozwiązania 🙂

    Dziewczyny powodzenia w staraniach ☘️

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 28 marca 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dzoni u nas też dziewczynka 🤩cieszę się, że wszystko dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2021, 12:05

    Dżoni, Calineczka2106 lubią tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 28 marca 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 gratulacje dla Ciebie i córeczki 😘

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 28 marca 2021, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Ja już też odetchnęłam z ulga wszystko ok ☺️

    ✊🍀, za rozwiązania, nadchodzące stymulacje, transfery itd..


    Mnie to czeka we wtorek 😬, dziś mam kryzys już nie wiem gdzie ten Prolutex podawać, ale jeszcze trochę..

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 28 marca 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM kiedy zaczynasz stymulacje? Ja połowa albo koniec kwietnia, będziemy podchodzić do inseminacji.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 28 marca 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dzoni ale ten czas leci 😱, Ty już po pierwszych prenatalnych, mój synek zaraz kończy 3 tygodnie, nim się obejrzysz i będzie czas rozwiązania 🙂

    Dziewczyny powodzenia w staraniach ☘️

    Wiiem, myślałam że będzie mi się dłużyć ale powiem szczerze że teraz już szybko leci. Pamiętam jak gadałyśmy o staraniach, a ty już masz synka przy sobie ❤️ wszystko u Was dobrze?

    @Ania0692 nie zazdroszczę prolutexu, ale trzymam kciuki żeby już powoli z niego schodzić. Wiem, że czasem ciężko ale wiemy po co to wszystko znosimy ❤️

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 28 marca 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pozdrawiamy z naszym 4 tygodniowym Danielkiem ,my również zwalniamy brzuch dla kolejnej istotki z forum 😘Kochane które już urodziły jak tam u Was ?? U nas pierwsze dwa tyg to było istne przyzwyczajanie się do rzeczywistości nowej 😅teraz mały cały czas na cycku🤪Dżoni jak u Ciebie jak się czujecie ? Niestety nie mam szans Was nadrobić 🤦‍♀️😃

    Nadzieja88, Ania0692, ZosiaM, MuminkAa, Zaba90, Alicjaaa, Starajaca28, Dżoni, Moli27, Karina89, Niebieska gwiazdka, Maleszczescie Maleszczescie lubią tę wiadomość

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 28 marca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna gratulacje 💓

    My pomału ogarniamy nowa rzeczywistość, pierwsze 10 dni to była jazda bez trzymanki 😅, ale z każdym dniem jest coraz lepiej💪, Tymus też jest dzieckiem cycowym, ale tak ogólnie wszystko

  • Calineczka2106 Przyjaciółka
    Postów: 64 81

    Wysłany: 28 marca 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Znam ten stan wiecznego czekania, no niestety niepłodność uczy cierpliwości jak nic innego. Dopóki dr nie wróci ciężko żeby coś się rozkręciło, szczególnie jeśli myślisz o ivf. Nikt na Ułańskiej raczej tak nie ogarnia tych kwestii jak dr maciej, chyba że bardzo Ci zależy na czasie to możesz spróbować z innym lekarzem z Polnej - prof spaczynski, Dr derwich, prof Pawelczyk?

    Proces zmiany lekarza u mnie trwał 2 m-ce, bardzo ciężko mi zaufać nowemu, po poprzednich przejściach. Raczej już nie udam się do innego lekarza. Przy pierwszej córce pomógł nam inny dr M z Polnej, niestety w dobie covida - kompletnie nie szło z nim nic ustalić, nie odbierał telefonów, nie odpisywał na smsy, pisał że ma miesięczny urlop, po czym moja znajoma umawiała się do niego z dnia na dzień... to było straszne. Wiele mu zawdzięczałam i nie potrafiłam zrozumieć jego zachowania, bo jeszcze kilka lat temu był wspaniałym lekarzem, lekarzem, który nadal pozostał... człowiekiem. Jutro wizyta online u dr M, bo nie chcę do końca kwietnia czekać w "zawieszeniu".

    PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
    3 lata starań
    2012 - resekcja jajników, hsg
    2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
    czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
    10.2013 - ciąża naturalna
    05.2014 - CC, córka 10pkt
    05.2020 - polip endometrialny
    01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
    03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
    AMH - 4,19 ng/ml
    05.2021 - scratching endometrium
    06.2921 - planowana stymulacja do IVF
    26.07.2021 - mamy <3..., ciąża nat.
    luty 2022 - ur. kwiatuszka
  • Calineczka2106 Przyjaciółka
    Postów: 64 81

    Wysłany: 28 marca 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Calineczka również znam ten stan, zgadzam się, że czasy covidowe jeszcze bardziej wszystko utrudniają, ja już miałam taki stan, że chciałam te całe starania rzucić w ch... Bo ile można, u nas akurat czas zadziałał na korzyść, powodzenia i dużo sił ✊

    Dziękuję również za słowa pocieszenia :) Jeszcze chcę zawalczyć o ten drugi cud, choć boją się jak psychicznie uniosę każdą ewentualną porażkę. Pamiętam, że każda nieudana IUI to była ze mną masakra emocjonalna, a tutaj mamy wyższy level...

    PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
    3 lata starań
    2012 - resekcja jajników, hsg
    2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
    czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
    10.2013 - ciąża naturalna
    05.2014 - CC, córka 10pkt
    05.2020 - polip endometrialny
    01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
    03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
    AMH - 4,19 ng/ml
    05.2021 - scratching endometrium
    06.2921 - planowana stymulacja do IVF
    26.07.2021 - mamy <3..., ciąża nat.
    luty 2022 - ur. kwiatuszka
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 28 marca 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka trzymamy ✊✊, z tymi stanami emocjonalnymi to tak poprostu jest, sama się totalnie załamałam po 3 nieudanym transferze, nie ruzumialam niepłodności, byłam zła, sfrustrowana, dopiero 4 transfer dał nam upragnione 2 kreski po wielu latach walki, trzeba mieć nadzieję i walczyć do końca

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Calineczka2106 Przyjaciółka
    Postów: 64 81

    Wysłany: 28 marca 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Calineczka trzymamy ✊✊, z tymi stanami emocjonalnymi to tak poprostu jest, sama się totalnie załamałam po 3 nieudanym transferze, nie ruzumialam niepłodności, byłam zła, sfrustrowana, dopiero 4 transfer dał nam upragnione 2 kreski po wielu latach walki, trzeba mieć nadzieję i walczyć do końca

    Z całego serca gratuluję <3 !

    Ania0692 lubi tę wiadomość

    PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
    3 lata starań
    2012 - resekcja jajników, hsg
    2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
    czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
    10.2013 - ciąża naturalna
    05.2014 - CC, córka 10pkt
    05.2020 - polip endometrialny
    01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
    03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
    AMH - 4,19 ng/ml
    05.2021 - scratching endometrium
    06.2921 - planowana stymulacja do IVF
    26.07.2021 - mamy <3..., ciąża nat.
    luty 2022 - ur. kwiatuszka
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 28 marca 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mnie to czeka we wtorek 😬, dziś mam kryzys już nie wiem gdzie ten Prolutex podawać, ale jeszcze trochę..
    Prolutex w ramię! Też już nie miałam gdzie robić i już nie miałam na niego siły. Nawet Agata mi raz w ramię zrobiła i tak już przy tym zostałam do końca zastrzyków.

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 28 marca 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZosiaM kiedy zaczynasz stymulacje? Ja połowa albo koniec kwietnia, będziemy podchodzić do inseminacji.

    W maju 🙂, ja mam teraz gorący okres w pracy i chce na spokojnie podejsc a Ty?
    Ps :sorki wtopę zrobiłam 🙈, napisałaś kiedy.
    Powodzenia 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2021, 07:23

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 28 marca 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Prolutex w ramię! Też już nie miałam gdzie robić i już nie miałam na niego siły. Nawet Agata mi raz w ramię zrobiła i tak już przy tym zostałam do końca zastrzyków.

    To może zagadam z Agata😃, tylko się zastanawiam jak to sama ogarnę bo mój mąż mi zastrzyku nie poda 🙈 doktor jeszcze nic nie wspomniał o odstawieniu, ale trzeba dać radę

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 29 marca 2021, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    To może zagadam z Agata😃, tylko się zastanawiam jak to sama ogarnę bo mój mąż mi zastrzyku nie poda 🙈 doktor jeszcze nic nie wspomniał o odstawieniu, ale trzeba dać radę

    Jeszcze jak coś to pomaga zamiana igly na 30g

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 29 marca 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    miedzianna gratulacje 💓

    My pomału ogarniamy nowa rzeczywistość, pierwsze 10 dni to była jazda bez trzymanki 😅, ale z każdym dniem jest coraz lepiej💪, Tymus też jest dzieckiem cycowym, ale tak ogólnie wszystko

    My walczymy z KP, raz jest lepiej raz gorzej, za trzy tygodnie mam wizytę po połogu,najwazniejsze aby nasze pociechy zdrowo rosły ☺️

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 29 marca 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny trochę mnie nie było, ale owa rzeczywistość mnie całkowicie pochłonęła 😃 gratulacje dla rozpakowanych i kciuki za staraczki i nadchodzące wizyty ✊

    Moli, Żaba jak tam na ostatniej prostej?

    Zaba90, Alicjaaa lubią tę wiadomość

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ