Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny stało się, wczoraj przyszedł na świat mój synek Antos, jesteśmy już razem. ❤️Pozdrawiamy i życzymy każdej z Was wytrwałości w walce o cud
Ania0692, Alicjaaa, Moli27, ***Sikorka***, Dżoni, Nadzieja88, Karina89, Ciri86, AgnieszkaB, nick nieaktualny, Olivia27, Niebieska gwiazdka, Alicjaaa91, Malina1991, Drzewko90, Maleszczescie Maleszczescie, PaulinaP, MuminkAa, Starajaca28, Calineczka2106 lubią tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Dzoni i reszta dziewczyn podziwiam za taka odwagę, ja nigdy nie myśląm o transwerze dwóch zarodkow, kiedyś czytałam na różnych forach wypowiedzi dziewczyn to pisaly różne historie, jedna miała transferowane dwa zarodki, beta wyszła dodatnia później jeden zarodek przestał się rozwijać.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 07:51
-
Zaba90 wrote:Dziewczyny stało się, wczoraj przyszedł na świat mój synek Antos, jesteśmy już razem. ❤️Pozdrawiamy i życzymy każdej z Was wytrwałości w walce o cud
Gratulacje i dużo zdrowiaCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Zaba90 wrote:Dziewczyny stało się, wczoraj przyszedł na świat mój synek Antos, jesteśmy już razem. ❤️Pozdrawiamy i życzymy każdej z Was wytrwałości w walce o cud
Super 😊 gratulacje ❤️Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Ania0692 wrote:Dzoni i reszta dziewczyn podziwiam za taka odwagę, ja nigdy nie myśląm o transwerze dwóch zarodkow, kiedyś czytałam na różnych forach wypowiedzi dziewczyn to pisaly różne historie, jedna miała transferowane dwa zarodki, beta wyszła dodatnia później jeden zarodek przestał się rozwijać.
Ja to już chyba bardziej z desperacji, po 3 nieudanych transferach i dwóch słabych zarodkach które nam zostały chciałam podać je za jednym razem, żeby nie przeciągać tego znowu i znosić dwie porażki zamiast jednej. W wielu klinikach w Warszawie i w Czechach to standardowy preceder, pewnie że wszystko się może zdarzyć, tez te mniej pozytywne scenariusze. U mnie długo trwały przygotowania do każdego transferu i samej stymulacji bo zawsze coś, a wiecie... Czas niestety nie działa na korzyść i bardzo bałam się też że przy podejściu do drugiej próby ivf z tak niskim amh może okazać się dramat co do ilości komórek...
Ania0692 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Ja to już chyba bardziej z desperacji, po 3 nieudanych transferach i dwóch słabych zarodkach które nam zostały chciałam podać je za jednym razem, żeby nie przeciągać tego znowu i znosić dwie porażki zamiast jednej. W wielu klinikach w Warszawie i w Czechach to standardowy preceder, pewnie że wszystko się może zdarzyć, tez te mniej pozytywne scenariusze. U mnie długo trwały przygotowania do każdego transferu i samej stymulacji bo zawsze coś, a wiecie... Czas niestety nie działa na korzyść i bardzo bałam się też że przy podejściu do drugiej próby ivf z tak niskim amh może okazać się dramat co do ilości komórek...
To też pewnie zależy od kliniki w poprzedniej w której miałam pierwsza procedurę ivf też nie chcieli transferów dwóch zarodkow, ale finalnie tak nie było co transferować.
Po ciąży zbadam sobie AMH, z ciekawości, ciekawe jakie wyjdzie 🙄Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 11:06
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Alicjaaa wrote:To też pewnie zależy od kliniki w poprzedniej w której miałam pierwsza procedurę ivf też nie chcieli transferów dwóch zarodkow, ale finalnie tak nie było co transferować.
Po ciąży zbadam sobie AMH, z ciekawości, ciekawe jakie wyjdzie 🙄
Daj znać jaki wynik, tez jestem ciekawa
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dziewczyny, czy ktoś coś wie czy dr wraca po świętach?Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Ok, dzięki za info 😀 ja mam 12.04 więc mam nadzieję że też już będzie 😎Karina89 wrote:Ja mam 14 wizytę i dr będzie, mi mówił, że beda dodatkowe terminy jak wróci w kwietniu.Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dzoni a Ty masz jeszcze tego krwiaka? Ja w ogóle zapomniałam o nim 🤦♀️🙆♀️ tak byłam zaferowana tymi badania prenatalnymi, na wizycie przed prenatalnymi jeszcze był, ale malutki plamień od dłuższego czasu ani nic, teraz kolejna wizyta już u doktora i ciekawa jestem.





