Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raczej nie było tej owulacji... M już dosyc tych starań a zaraz minie już 3 rok....

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 maja 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    U mnie raczej nie było tej owulacji... M już dosyc tych starań a zaraz minie już 3 rok....

    Anka nie poddawaj się, albo może poddaj i odpocznij chwilę. Wiem co mówię, przeżywałam to samo, miesiąc w miesiąc. Masz jeszcze kilka możliwości, jeszcze wszystko się może wydarzyć 🍀

    @ZosiaM @paula1706 kciuki 🤞

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Anka nie poddawaj się, albo może poddaj i odpocznij chwilę. Wiem co mówię, przeżywałam to samo, miesiąc w miesiąc. Masz jeszcze kilka możliwości, jeszcze wszystko się może wydarzyć 🍀

    @ZosiaM @paula1706 kciuki 🤞
    Jak się nie uda do końca roku to insrmiacja... Ale nwm czy to ma sens ..nie wierzę w cuda...jestem jakimś pechowcem

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 maja 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Jak się nie uda do końca roku to insrmiacja... Ale nwm czy to ma sens ..nie wierzę w cuda...jestem jakimś pechowcem

    Ja też nie wierzyłam. I myślałam, że wszystkim się udaje tylko nie mi. Jak już nawet in vitro nie wyszło to byłam już w nastawieniu, że to koniec. Nie namawiam cię do wiary w cuda, bo jak mi tak mówiono to myślałam "taaa jasne". Tylko zadbaj o swój komfort psychiczny, bo nawet jak się nigdy nie uda to wiesz że robiłaś wszystko i nadal może być fajnie 😉
    Cholernie Wam wszystkim kibicuje ✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Ja też nie wierzyłam. I myślałam, że wszystkim się udaje tylko nie mi. Jak już nawet in vitro nie wyszło to byłam już w nastawieniu, że to koniec. Nie namawiam cię do wiary w cuda, bo jak mi tak mówiono to myślałam "taaa jasne". Tylko zadbaj o swój komfort psychiczny, bo nawet jak się nigdy nie uda to wiesz że robiłaś wszystko i nadal może być fajnie 😉
    Cholernie Wam wszystkim kibicuje ✊
    Dziekuje 🥰

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 21 maja 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Ja też nie wierzyłam. I myślałam, że wszystkim się udaje tylko nie mi. Jak już nawet in vitro nie wyszło to byłam już w nastawieniu, że to koniec. Nie namawiam cię do wiary w cuda, bo jak mi tak mówiono to myślałam "taaa jasne". Tylko zadbaj o swój komfort psychiczny, bo nawet jak się nigdy nie uda to wiesz że robiłaś wszystko i nadal może być fajnie 😉
    Cholernie Wam wszystkim kibicuje ✊

    O to to komfort psychiczny, bardzo dobrze powiedziane 😉 czasami trzeba zaakceptować to co się dzieje i pyk zdarzają się małe cuda 😉

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 21 maja 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jest ❤️, wszystko dobrze, kolejna wizyta za 3 tygodnie.

    Co do komfortu psychicznego zgadzam się, ale czasem wiedzieć, że jest się niepłodnym nie znaczy akceptować, to przychodzi z czasem, anka u nas nie było do końca wiadomo co będzie po operacji, czy zostanie tylko ivf, gdzie aby podejsc do procedury to nie byłam gotowa psychicznie na to,w pewnym momencie już sama nie wiedziałam chce się leczyć czy nie, po co to wszystko, ale każda stymulacja, jakiś zabieg w moim przypadku operacja były małymi krokami do sukcesu, nam się udało naturalnie ze stymulacja owulacji, kolejny krok miały być inseminacja, potem ivf, czasem odpoczynek też dobrze robi☺️

    Olivia27, Dżoni, Paula1706, Alicjaaa, Malina1991, Karina89, MuminkAa, Ciri86, AgnieszkaB, Moli27, Ania0692, Pszczolaaa, Gosia9305, Nadzieja88 lubią tę wiadomość

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Jest ❤️, wszystko dobrze, kolejna wizyta za 3 tygodnie.

    Co do komfortu psychicznego zgadzam się, ale czasem wiedzieć, że jest się niepłodnym nie znaczy akceptować, to przychodzi z czasem, anka u nas nie było do końca wiadomo co będzie po operacji, czy zostanie tylko ivf, gdzie aby podejsc do procedury to nie byłam gotowa psychicznie na to,w pewnym momencie już sama nie wiedziałam chce się leczyć czy nie, po co to wszystko, ale każda stymulacja, jakiś zabieg w moim przypadku operacja były małymi krokami do sukcesu, nam się udało naturalnie ze stymulacja owulacji, kolejny krok miały być inseminacja, potem ivf, czasem odpoczynek też dobrze robi☺️
    Super :) 🥰
    Ja miałam odpoczynek ostatnio dwa cykle. Nie chce znowu stać w miejscu to dla mnie jeszcze gorsze, wolę działać ☺️

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 21 maja 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Super :) 🥰
    Ja miałam odpoczynek ostatnio dwa cykle. Nie chce znowu stać w miejscu to dla mnie jeszcze gorsze, wolę działać ☺️


    No to działaj 💪💪💪

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 21 maja 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dziewczyny już nie piszemy dr Brazert tylko doc, albo dr habilitowany czy nie wiem jak to poprawnie 🙈🙈

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 maja 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    A i dziewczyny już nie piszemy dr Brazert tylko doc, albo dr habilitowany czy nie wiem jak to poprawnie 🙈🙈

    @ZosiaM super ❤️ to teraz trzymamy za piękny rozwój 😉

    Aaa, się zastanawiałam ostatnio czy coś się zmieniło bo odczułam wzrost ceny za wizytę 🙈

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    @ZosiaM super ❤️ to teraz trzymamy za piękny rozwój 😉

    Aaa, się zastanawiałam ostatnio czy coś się zmieniło bo odczułam wzrost ceny za wizytę 🙈
    Ja też się zastanawiałam bo za monitoring płaciłam 150

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 21 maja 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Jest ❤️, wszystko dobrze, kolejna wizyta za 3 tygodnie.

    Co do komfortu psychicznego zgadzam się, ale czasem wiedzieć, że jest się niepłodnym nie znaczy akceptować, to przychodzi z czasem, anka u nas nie było do końca wiadomo co będzie po operacji, czy zostanie tylko ivf, gdzie aby podejsc do procedury to nie byłam gotowa psychicznie na to,w pewnym momencie już sama nie wiedziałam chce się leczyć czy nie, po co to wszystko, ale każda stymulacja, jakiś zabieg w moim przypadku operacja były małymi krokami do sukcesu, nam się udało naturalnie ze stymulacja owulacji, kolejny krok miały być inseminacja, potem ivf, czasem odpoczynek też dobrze robi☺️


    💗

    Ps. Ja się wstrzymuje z testowaniem do poniedziałku, stwierdziłam, że dobrze mi tak jak jest 😅, dobrze się czuje.

    Paula a jak u Ciebie?

    Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 21 maja 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    💗

    Ps. Ja się wstrzymuje z testowaniem do poniedziałku, stwierdziłam, że dobrze mi tak jak jest 😅, dobrze się czuje.

    Paula a jak u Ciebie?

    Ale cierpliwa jesteś 🤪

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 21 maja 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    💗

    Ps. Ja się wstrzymuje z testowaniem do poniedziałku, stwierdziłam, że dobrze mi tak jak jest 😅, dobrze się czuje.

    Paula a jak u Ciebie?

    U mnie dobre wieści. Po torbieli nie ma śladu😄 aż jestem w szoku bo myślałam że to jeszcze kolejny cykl potrwa. Dr zrobił odrazu transfer próbny i scraching endometrium. Czekam na miesiączke w przyszłym tygodniu i zaczynam brać leki przygotowujące do transferu. Cieszę się że to już ale obawiam się trochę samopoczucia po tych wszystkich lekach.

    MuminkAa, Karina89, Dżoni, Pszczolaaa lubią tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 21 maja 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    U mnie dobre wieści. Po torbieli nie ma śladu😄 aż jestem w szoku bo myślałam że to jeszcze kolejny cykl potrwa. Dr zrobił odrazu transfer próbny i scraching endometrium. Czekam na miesiączke w przyszłym tygodniu i zaczynam brać leki przygotowujące do transferu. Cieszę się że to już ale obawiam się trochę samopoczucia po tych wszystkich lekach.

    To dzisiaj dzień dobrych wieści 😁, ja właśnie dostałam miesiączkę po histeroskopii i zaczynam przygotowania

    Paula1706, Karina89, Dżoni, Pszczolaaa lubią tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 21 maja 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ale cierpliwa jesteś 🤪

    Dziś rano już nie miałam czasu bo córkę odwoziłam do żłobka, potem jechałam do pracy🙈, później stwierdziłam, że już robię na spokojnie w poniedziałek

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 21 maja 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    U mnie dobre wieści. Po torbieli nie ma śladu😄 aż jestem w szoku bo myślałam że to jeszcze kolejny cykl potrwa. Dr zrobił odrazu transfer próbny i scraching endometrium. Czekam na miesiączke w przyszłym tygodniu i zaczynam brać leki przygotowujące do transferu. Cieszę się że to już ale obawiam się trochę samopoczucia po tych wszystkich lekach.


    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek bo chce napisać priv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2021, 19:50

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 21 maja 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek bo chce napisać priv :)

    Przyjęłam🙂

    06.03.2022 Basia❤
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 22 maja 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia ✊
    Dzoni oby szyjka się już zatrzymała 🙂

    Ja ostatnio mam jakiś spadek formy, słabiej się czuje, podczytuje cały czas, z zebraniem myśli aby coś napisać gorzej 😒

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ