Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 28 maja 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Hej dziewczyny, czy bierzecie jakieś witaminy, żeby się przygotować do crio transferu lepiej?

    Ja bralam mój stały zestaw, prenatal Uno, kwas foliowy metylowane, magneb6,od siebie dołożyłam cynk że Swansona i selen Swanson 200 (raz w tygodniu) córka przynosiła ciągle coś i chciałam jakoś wzmocnić odporność. A i na endometrium to orzechy, co dziewczyny pisaly, ale ja zamiast tego kupiłam olej z orzechów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2021, 11:25

  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 28 maja 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Ja bralam mój stały zestaw, prenatal Uno, kwas foliowy metylowane, magneb6,od siebie dołożyłam cynk że Swansona i selen Swanson 200 (raz w tygodniu) córka przynosiła ciągle coś i chciałam jakoś wzmocnić odporność. A i na endometrium to orzechy, co dziewczyny pisaly, ale ja zamiast tego kupiłam olej z orzechów.
    Dziękuję za odpowiedź 😊

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 28 maja 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Hej dziewczyny, czy bierzecie jakieś witaminy, żeby się przygotować do crio transferu lepiej?

    U mnie pregna start, kwas foliowy solgar, cynk,dużo czytałam o avokado, jadłam , na czczo olej z czarnuszki.

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 28 maja 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie sprawdź proszę skrzynkę 🙂

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 28 maja 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Maleszczescie sprawdź proszę skrzynkę 🙂

    Odpisałam 😘

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 28 maja 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Hej dziewczyny, czy bierzecie jakieś witaminy, żeby się przygotować do crio transferu lepiej?

    Cześć wysłałam zaproszenie do przyjaciółek. Mam pytanie priv

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 28 maja 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Tak, wczoraj miałam późno i byłam już mega zmęczona jak wróciłam do domu, jeszcze nie, ale skurcze się piszą na ktg 😁


    To jeszcze chwilą i się poznacie 💚💚

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 28 maja 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Cześć wysłałam zaproszenie do przyjaciółek. Mam pytanie priv
    Przyjęte 😊

  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 29 maja 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    U mnie dziś pierwszy dzień stymulacji 🤗
    Jak się czujesz?

    Ja w poniedziałek mam punkcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2021, 10:22

    Alicjaaa, Malina1991, Paula1706, Ania0692, Ciri86 lubią tę wiadomość

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 29 maja 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatosya wrote:
    Jak się czujesz?

    Ja w poniedziałek mam punkcie


    Na chwilę obecną dobrze ☺️💪

    🤞za punkcję

    Tatosya, Malina1991, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 29 maja 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że poniedziałek zapowiada się gorącym dniem, mam nadzieję, że będzie dobrym początkiem tygodnia ✊✊✊☘️

    Dobrego weekendu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2021, 11:07

    Paula1706, Karina89, Ania0692, Gosia9305 lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • 91aga Ekspertka
    Postów: 156 58

    Wysłany: 29 maja 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny jak długie są terminy oczekiwania na pierwsza wizyte u Doktora ?

    MedArt od 2019 r
    3 nieudane procedury in vitro
    06/2021 naturalny cud
    03/2022 córeczka
    11/2023 ciaza naturalna

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:
    Witam. Dziewczyny jak długie są terminy oczekiwania na pierwsza wizyte u Doktora ?
    Podejrzew że mogą być nawet do 2 miesięcy albo dluzej

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 29 maja 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91aga wrote:
    Witam. Dziewczyny jak długie są terminy oczekiwania na pierwsza wizyte u Doktora ?

    Coś mi świta, że jeszcze na koniec lipca a tak już na pierwsze tygodnie sierpnia.

    Ps :bhcg z piątku 1360 ❤️ w poniedziałek napisze do dr na kiedy się umówić na wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2021, 13:10

    Paula1706, Alicjaaa, Zaba90, Dżoni, Drzewko90, MuminkAa, Tatosya, ZosiaM, ***Sikorka***, Gosia9305, Malina1991 lubią tę wiadomość

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 29 maja 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zastanawiam się nad doktorem do prowadzenia ciąży. Tylko teraz mnie zaskoczyłyście, że tyle się czeka na pierwszą wizytę... A orientujecie się czy dr prowadzi ciąże na metforminie?

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 29 maja 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Cześć dziewczyny. Zastanawiam się nad doktorem do prowadzenia ciąży. Tylko teraz mnie zaskoczyłyście, że tyle się czeka na pierwszą wizytę... A orientujecie się czy dr prowadzi ciąże na metforminie?

    Brałam metformine jak staraliśmy się o pierwsza ciąże, dr mówił, że są dwie szkoły jazdy jedni mówią aby odstawić w ciąży i ewentualnie od razu przechodzić na insulinę, natomiast na oddziale gdzie On pracuje stosują przez cały pierwszy trymestr, tak miałam w pierwszej ciąży, później trochę pozmieniały się zalecenia, znajomej ostatnio odstawiał po 9 tc, miała najniższa dawkę, zobaczymy jak będzie u mnie w tej ciąży,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2021, 13:53

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 29 maja 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Brałam metformine jak staraliśmy się o pierwsza ciąże, dr mówił, że są dwie szkoły jazdy jedni mówią aby odstawić w ciąży i ewentualnie od razu przechodzić na insulinę, natomiast na oddziale gdzie On pracuje stosują przez cały pierwszy trymestr, tak miałam w pierwszej ciąży, później trochę pozmieniały się zalecenia, znajomej ostatnio odstawiał po 9 tc, miała najniższa dawkę, zobaczymy jak będzie u mnie w tej ciąży,
    O dziękuję Ci za odpowiedź. Szczerze mówiąc boję się odstawiać. Ja biorę na razie glucophage xr 1000 dwa razy dziennie. W poniedziałek będę dzwonić na ulanska i zobaczymy jaki termin mi zaproponują. Jeszcze myślałam nad prowadzeniem ciąży u prof Szymanowskiego ale boję się, że do niego też będą masakryczne terminy. O nim coś słyszałyście? Polecacie?

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 29 maja 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    O dziękuję Ci za odpowiedź. Szczerze mówiąc boję się odstawiać. Ja biorę na razie glucophage xr 1000 dwa razy dziennie. W poniedziałek będę dzwonić na ulanska i zobaczymy jaki termin mi zaproponują. Jeszcze myślałam nad prowadzeniem ciąży u prof Szymanowskiego ale boję się, że do niego też będą masakryczne terminy. O nim coś słyszałyście? Polecacie?

    Osobiście nie znam, słyszałam, że ma trochę inne podejście do leków, zaleca większą część odstawić,zmienia dawkowanie, też była po ciąży z ivf, u dr to wiem, że jak ktoś przychodzi z innym zestawem leków to na nim dalej prowadzi.

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 29 maja 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Coś mi świta, że jeszcze na koniec lipca a tak już na pierwsze tygodnie sierpnia.

    Ps :bhcg z piątku 1360 ❤️ w poniedziałek napisze do dr na kiedy się umówić na wizytę.

    Pięknie 🥰

    06.03.2022 Basia❤
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 maja 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Coś mi świta, że jeszcze na koniec lipca a tak już na pierwsze tygodnie sierpnia.

    Ps :bhcg z piątku 1360 ❤️ w poniedziałek napisze do dr na kiedy się umówić na wizytę.

    🤩☘️

    oar89jcgjrl99ac5.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ