Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 maja 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby za zatoki i katar 🤔🤔, byłam u internisty dostałam leki, inhalacje, średnio pomogło, ostatnio mi wyszedł źle posiew więc dr M zalecił antybiotyk liczę, że może to przy okazji pomoże, inaczej wykituje, pewnie ze szczepienia nici 😔

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 29 maja 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby za zatoki i katar 🤔🤔, byłam u internisty dostałam leki, inhalacje, średnio pomogło, ostatnio mi wyszedł źle posiew więc dr M zalecił antybiotyk liczę, że może to przy okazji pomoże, inaczej wykituje, pewnie ze szczepienia nici 😔

    Mi dr mówił o preparatach z serii Prenalen dla kobiet w ciąży, do ssania, na kaszel itd, spray do nosa też jest, u mnie się sprawdziły, plus nebulizacje z soli fizjologicznej, też niestety mam problem z zatokami, ostatnio wylądowałam na sterydach do nosa plus nasiliła się alergia 😑😑

    Ania0692 lubi tę wiadomość

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 29 maja 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni super, że córeczka zdrowo rośnie ☺️, powiedz mi byłaś u dr Ic... na drugich prenatalnych czy dr Lo... 🤔

    To trzymam kciuki za poniedziałkowe wieści ☘️☘️

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 29 maja 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko90 wrote:
    Dżoni super, że córeczka zdrowo rośnie ☺️, powiedz mi byłaś u dr Ic... na drugich prenatalnych czy dr Lo... 🤔

    To trzymam kciuki za poniedziałkowe wieści ☘️☘️

    U dr Lorenc :) było fajniej niż u dr I. :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 29 maja 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    U dr Lorenc :) było fajniej niż u dr I. :)

    Dzięki 🙂 tak się zastanawiałam czy można zmienić lekarzy od prenatalnych, jak było dłuższe zastępstwo za doktora to chodziłam do dr L.., ostatecznie mi przełożyli prenatalne do dr I.., a też mi bardziej podpasowała🙂

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 29 maja 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam nadrobić strony od mojego ostatniego wpisu,ale się nie dokopałam 🙈Dżoni co do porodu, to jestem tego zdania co dziewczyny aby za wczasu nie słuchać historii , sama jak byłam na obserwacji to dziewczyny się dzieliły doświadczeniami, też dużo widziałam, jeszcze jak na złość ja jedna zostawałam na sali a reszta się zmieniała, co dziewczyna to inna historia, grunt to pozytywne nastawienie i wiara we własne siły 💪, jakieś książki na temat porodu, jak coś to jeszcze wesprę dobrym słowem na końcówce, ja myślałam, że już nie dam rady a teraz po czasie mogę drugi raz rodzic SN, ale ostatecznie to i tak przebieg zdarzeń wszystko weryfikuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2021, 21:09

    Alicjaaa, Olivia27, Dżoni lubią tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 30 maja 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ten parking, który pokazują na grafice na stronie internetowej Ułańskiej jest płatny?

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Dziewczyny, czy ten parking, który pokazują na grafice na stronie internetowej Ułańskiej jest płatny?
    Tak

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka zaczęłaś może już brać lamette? Ja też mam 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn po CC (u mnie będzie planowe) stosowałyście na blizne plastry Sutricon i polecacie? Kilka moich znajomych miało były zadowolone.

    PCOS
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 to ja od siebie dorzucę witaminę D3, jeszcze myślałam o C, ale jak bralam i do tego acard to zaczęła mi lecieć krew z nosa 🤷‍♀️, więc zrezygnowałam,jak bralam sam acard było ok.

    Maraga32 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Anka zaczęłaś może już brać lamette? Ja też mam 🙂
    Od wtorku zaczynam. Doktor przepisał od 4-8 DC , podchodzicie do inseminacji tak? :)

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 30 maja 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn po CC (u mnie będzie planowe) stosowałyście na blizne plastry Sutricon i polecacie? Kilka moich znajomych miało były zadowolone.


    Tak i bardzo polecam ☺️

    Gosia, anka powodzenia ☘️, też miałam UIU z lamettą🙂

    Olivia27, Gosia9305 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 30 maja 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Od wtorku zaczynam. Doktor przepisał od 4-8 DC , podchodzicie do inseminacji tak? :)

    Tak 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak 🙂
    Powodzenia!

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 30 maja 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn po CC (u mnie będzie planowe) stosowałyście na blizne plastry Sutricon i polecacie? Kilka moich znajomych miało były zadowolone.


    Polecam plastry i żel z tej samej serii 👌

    Sikorka, Tatosya, Malina kciuki za jutro ☘️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2021, 21:51

    Olivia27, ***Sikorka***, Tatosya lubią tę wiadomość

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 30 maja 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 na mocny katar, głównie zatkany nos sprawdzała się woda morska ale hipertoniczna, kiedyś przez przypadek kupiłam, tak zawsze stosowałam izotoniczna( też tak zalecał lekarz) , ale po tym zauważyłam lepsze rezultaty, możesz spróbować przez kilka dni i zdrówka 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2021, 22:00

    Ania0692 lubi tę wiadomość

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 30 maja 2021, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Ania0692 na mocny katar, głównie zatkany nos sprawdzała się woda morska ale hipertoniczna, kiedyś przez przypadek kupiłam, tak zawsze stosowałam izotoniczna( też tak zalecał lekarz) , ale po tym zauważyłam lepsze rezultaty, możesz spróbować przez kilka dni i zdrówka 😘

    Dzięki

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 31 maja 2021, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn po CC (u mnie będzie planowe) stosowałyście na blizne plastry Sutricon i polecacie? Kilka moich znajomych miało były zadowolone.

    To Olivia27 czekamy ❤️, ja ogólnie jestem spokojna,już wszystko mam, ale nie wiem czy to nie cisza przed burza, albo ekscytacja 🙈

    Dżoni, Dominikaaa lubią tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 31 maja 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    To Olivia27 czekamy ❤️, ja ogólnie jestem spokojna,już wszystko mam, ale nie wiem czy to nie cisza przed burza, albo ekscytacja 🙈


    Oj tak ❤️, ja jeszcze około 3 tygodnie znam rozpisane dwie wizyty,my jeszcze czekamy na wózek 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2021, 10:02

    Dżoni, Dominikaaa lubią tę wiadomość

    PCOS
‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ