Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 16 października 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Dzięki, pojadę w poniedziałek z rana jak córkę do przedszkola odwiozę (przed praca powinnam zdążyć) innej możliwości niestety nie mam 🙈 To będzie mój 22 dzień cyklu. Myślałam, żeby w poniedziałek zadzwonić na recepcje i poprosić o krótka wizytę/monitoring u doktora, tylko może być ciężko, chociaż Panie z recepcji zawsze pytają doktora co zrobić w danej sytuacja. Najbardziej mam wątpliwości czy od nowego cyklu znowu brać tą lamette skoro wywołała jakieś plamienia 🙈🤦‍♂️

    Też jest to jakieś rozwiązanie, ale na następnej wizycie poprosić o te numer telefonu, później jest łatwiej 🙂

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Twoja decyzja, ja osobiście bym wysłała wynik sms z zapytaniem 🙂, może potraktuj ten cykl jako "diagnostyczny" jeżeli chodzi o poziom progesteronu jak masz możliwość, w kolejnym można zawsze dołożyć leki zmienić na inne jak z tymi nie gra, a jeden wynik progesteronu o niczym nie świadczy, kiedyś robiłam na sobie taki "eksperyment" kilka pomiarów progesteronu w ciągu dnia i była to sinusoida
    Zbadam we wtorek i ewentualnie napisze bo szczerze nie daje mi spokoju to a w ostatnich 2 cyklach było tak samo..

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 16 października 2021, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Też jest to jakieś rozwiązanie, ale na następnej wizycie poprosić o te numer telefonu, później jest łatwiej 🙂

    Oj... tak ! Zapisałam już w pytaniach do doktora w notatniku. Ostatnio pojechałam bez kartki i zapomniałam oczywiście zapytać 🙈 ja wizytę mam dopiero w grudniu , mam nadzieje, że wbije się na jakiś monitoring do doktora wcześniej 😊 przypominam sobie, że po clo też miałam incydent z krwią na papierze, ale to było jednorazowe, a teraz trwa drugi dzień i do tego mam bóle jak by na okres, ale o wiele mniej bolesne ... takie prawie niewyczuwalne, bardziej mnie to drażni 🤦‍♂️

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 17 października 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Svetlana wrote:
    ja, wysłałam ci zaproszenie, pozdr.


    Dzięki 🙂 ja już też po histetoskopii, wszytko ok.

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 17 października 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zaczęłam 14 tc. Od wczoraj towarzyszy mi dziwny ból brzucha i nie trwa on cały czas. Nawet nie wiem czy można nazwać to bólem czy dyskomfortem/ ciągnięciem, kłuciem. Jak rozróżnić czy to zmiany zachodzące w organizmie w związku z np. rosnąca macica, zmianami hormonalnymi czy coś niepokojącego? Miałyście takie bóle? W internecie podają, ze to normalne dla tego tygodnia i jeżeli nie ma krwawień, plamien itp to nie ma powodu do niepokoju. Ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem co jest normalne a co nie. Wczoraj bolało jak na okres a dziś tylko taki lekki bol.

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 17 października 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Hej, zaczęłam 14 tc. Od wczoraj towarzyszy mi dziwny ból brzucha i nie trwa on cały czas. Nawet nie wiem czy można nazwać to bólem czy dyskomfortem/ ciągnięciem, kłuciem. Jak rozróżnić czy to zmiany zachodzące w organizmie w związku z np. rosnąca macica, zmianami hormonalnymi czy coś niepokojącego? Miałyście takie bóle? W internecie podają, ze to normalne dla tego tygodnia i jeżeli nie ma krwawień, plamien itp to nie ma powodu do niepokoju. Ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem co jest normalne a co nie. Wczoraj bolało jak na okres a dziś tylko taki lekki bol.

    Też miewałam takie bóle to od rozciągania się macicy, spojenia, więzadeł, parę razy bardziej się przestraszyłam dr mówił, bralam doraźnie Nospe i dr włączył aspargin, mi też pomagał odpoczynek,

    ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 17 października 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Też miewałam takie bóle to od rozciągania się macicy, spojenia, więzadeł, parę razy bardziej się przestraszyłam dr mówił, bralam doraźnie Nospe i dr włączył aspargin, mi też pomagał odpoczynek,

    Dziękuję za odpowiedz ☺️

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 17 października 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Hej, zaczęłam 14 tc. Od wczoraj towarzyszy mi dziwny ból brzucha i nie trwa on cały czas. Nawet nie wiem czy można nazwać to bólem czy dyskomfortem/ ciągnięciem, kłuciem. Jak rozróżnić czy to zmiany zachodzące w organizmie w związku z np. rosnąca macica, zmianami hormonalnymi czy coś niepokojącego? Miałyście takie bóle? W internecie podają, ze to normalne dla tego tygodnia i jeżeli nie ma krwawień, plamien itp to nie ma powodu do niepokoju. Ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem co jest normalne a co nie. Wczoraj bolało jak na okres a dziś tylko taki lekki bol.

    Zgadzam się z Ania0692. Ja mam 20 tc a też miewam takie bole i kłucia. Dr kazał brac doraźnie no spe a teraz po ostatniej wizycie też mi dołożył aspargin. Odpoczynek to też jak najbardziej wtedy dobry pomysł.

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 17 października 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Hej, zaczęłam 14 tc. Od wczoraj towarzyszy mi dziwny ból brzucha i nie trwa on cały czas. Nawet nie wiem czy można nazwać to bólem czy dyskomfortem/ ciągnięciem, kłuciem. Jak rozróżnić czy to zmiany zachodzące w organizmie w związku z np. rosnąca macica, zmianami hormonalnymi czy coś niepokojącego? Miałyście takie bóle? W internecie podają, ze to normalne dla tego tygodnia i jeżeli nie ma krwawień, plamien itp to nie ma powodu do niepokoju. Ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem co jest normalne a co nie. Wczoraj bolało jak na okres a dziś tylko taki lekki bol.

    Podpisuje się pod tym co napisały wyżej dziewczyny, też miewam 🙂

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 17 października 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Hej, zaczęłam 14 tc. Od wczoraj towarzyszy mi dziwny ból brzucha i nie trwa on cały czas. Nawet nie wiem czy można nazwać to bólem czy dyskomfortem/ ciągnięciem, kłuciem. Jak rozróżnić czy to zmiany zachodzące w organizmie w związku z np. rosnąca macica, zmianami hormonalnymi czy coś niepokojącego? Miałyście takie bóle? W internecie podają, ze to normalne dla tego tygodnia i jeżeli nie ma krwawień, plamien itp to nie ma powodu do niepokoju. Ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem co jest normalne a co nie. Wczoraj bolało jak na okres a dziś tylko taki lekki bol.

    Podobno dobre są lekkie ćwiczenia na piłce, znajoma też miała, była na konsultacji u fizjo, też chciałam poćwiczyć, ale przez moją sytuację dokyor zakazał.

    ***Sikorka***, Paula1706 lubią tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 17 października 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 to już 20 tydzień 😱😱, jak się czujecie? ja właśnie jestem po tym usg 3D/4D u naszego doktora, synek pięknie rośnie, ale chyba rośnie mały urwis 🙈, wzruszyłam się drugi raz 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2021, 20:29

    ***Sikorka***, Kolorowanki, ZosiaM, Gosia9305, Paula1706, PaulinaP lubią tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 17 października 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😘

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 17 października 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Oj... tak ! Zapisałam już w pytaniach do doktora w notatniku. Ostatnio pojechałam bez kartki i zapomniałam oczywiście zapytać 🙈 ja wizytę mam dopiero w grudniu , mam nadzieje, że wbije się na jakiś monitoring do doktora wcześniej 😊 przypominam sobie, że po clo też miałam incydent z krwią na papierze, ale to było jednorazowe, a teraz trwa drugi dzień i do tego mam bóle jak by na okres, ale o wiele mniej bolesne ... takie prawie niewyczuwalne, bardziej mnie to drażni 🤦‍♂️

    Sytuacja zapewne do konsultacji 🙂 trzymam kciuki aby się udało ✊

    Pisałyście o bólach, później jak dochodzą typowo od spojenia lonowego więzadeł, to faktycznie ćwiczenia rozluźniające np na piłce dają poprawę, jak nie ma przeciwskazań położniczych.

    Ania0692 lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 18 października 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Sytuacja zapewne do konsultacji 🙂 trzymam kciuki aby się udało ✊

    Pisałyście o bólach, później jak dochodzą typowo od spojenia lonowego więzadeł, to faktycznie ćwiczenia rozluźniające np na piłce dają poprawę, jak nie ma przeciwskazań położniczych.


    Dzięki, progesteron już zrobiony, czekam na wyniki ;-)

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 18 października 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja we wtorek chyba powtórzę tego proga może jednak coś urośnie.
    Do dr nie pisałam bo nie uważam żeby to była jakaś pilna sytuacja ale teraz sama nwm 🙁

    a kiedy masz IUI?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    a kiedy masz IUI?
    Narazie rezygnuje z iui

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 18 października 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Narazie rezygnuje z iui

    Przez ten progesteron ? A jak to w ogóle jest, dostałaś skierowanie od doktora na iui ? Czy jak to wyglada ? Bo rozumiem, że nie wiadomo kto to będzie w szpitalu przeprowadzał ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2021, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Przez ten progesteron ? A jak to w ogóle jest, dostałaś skierowanie od doktora na iui ? Czy jak to wyglada ? Bo rozumiem, że nie wiadomo kto to będzie w szpitalu przeprowadzał ?
    Jeszcze nwm jak ten cykl sie skonczy :) cały czas biorę ta luteine. Nie dostałam dopiero na monitoringu fo iui doktor pow. No niewiadomo.

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 18 października 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Jeszcze nwm jak ten cykl sie skonczy :) cały czas biorę ta luteine. Nie dostałam dopiero na monitoringu fo iui doktor pow. No niewiadomo.

    Rozumiem, to trzymam kciuki w takim razie✊🍀

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 18 października 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Przez ten progesteron ? A jak to w ogóle jest, dostałaś skierowanie od doktora na iui ? Czy jak to wyglada ? Bo rozumiem, że nie wiadomo kto to będzie w szpitalu przeprowadzał ?

    Pierwsza miałam w zastępstwie za dr, druga udana UIU robił doktor Maciej, skierowanie dostałam na ostatnim podglądzie.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ