Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
***Sikorka*** wrote:Gratulacje 🥰🥰🥰 Oj tak, termin na sobotę ale nic się nie zapowiada 🤷🏻♀️ Jutro wizyta- zobaczymy co dalej 🤗
To zaciskam 🤞🤞🐥2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Mmk wrote:Ok, dziękuje za informacje
w przyszłym tygodniu mam punkcję. Czy w tym celu po pobraniu wymazu i otrzymaniu wyniku od razu kierowalyscie się do poradni? Czy coś jeszcze trzeba załatwić/zgłosić się przed?
Z tego co pamiętam to na tym etapie nie trzeba się nigdzie indziej zgłaszać -
Kolorowanki wrote:Michalinka jest już na świecie 💛 urodziłam
Co do porodu, kiedyś na fb chyba grupa "Rodze na Polnej" jedna z Pan porównała poród do przejscia z piekła do nieba i się z tym zgadzam.
Sikorka to teraz zamkniej pięknie kwietniowe porody 🐣🐣🐣
Gratulacje i wszystkiego dobrego! -
Nasza córeczka Blanka jest już z nami 🌸🍭🥰 nie wiedziałam, ze można kogoś tak kochać 😍 Więcej napisze jak dojdę do siebie po cesarce…
Ciri86, ZuzaMaruda, Ja123, PaulinaP, Dżoni, PozytywnaAna, Alicjaaa, Gosia9305 lubią tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Mmk wrote:Ok, dziękuje za informacje
w przyszłym tygodniu mam punkcję. Czy w tym celu po pobraniu wymazu i otrzymaniu wyniku od razu kierowalyscie się do poradni? Czy coś jeszcze trzeba załatwić/zgłosić się przed?
W tamtym roku w sierpniu miałam punkcję i po teście trzeba było przejść przez izbę przyjęć i po rejestracji i z opaska na ręce można bo iść do poradni. Tylko od razu mówię wejdz powiedz, że na punkcje do centrum niepłodnosci, żebyś nie czekała w tej kolejce, bo pacjentki na punkcję idą bez kolejki 🙈
Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Mmk wrote:Ok, dziękuje za informacje
w przyszłym tygodniu mam punkcję. Czy w tym celu po pobraniu wymazu i otrzymaniu wyniku od razu kierowalyscie się do poradni? Czy coś jeszcze trzeba załatwić/zgłosić się przed?
Hejka, Missi_m ma racje, przed punkcja musisz pójść na izbę przyjęć, tam dostaniesz opaskę na rękę. Wspomnij, ze jesteś w trakcie procedury. Ja byłam sporo wcześniej i było jeszcze pusto. Stamtąd od razu do przychodni i pielęgniarki Ci wszystko wytłumaczą. Punkcja zero stresu 😁
Zadzwoń do przychodni i zapytaj o triaż i test, czy w ogóle do punkcji musisz robić.
Jak masz jakiekolwiek pytania, czegoś nie zrozumiałaś, albo wolisz się upewnić, dzwoń tam, te babki są naprawdę w porządku, wszystko Ci wyjaśnią. Myśle, ze chyba rozumieją z jakim stresem i emocjami się mierzymy 😊
Trzymam kciuki. Powodzenia 😊
Obustr. niedrożność, PCOS
AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
FV R2_4070A>G - hetero
MTHFR 677C>T - hetero
PAI-1 4G - homo
☀️ I proc:
03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
☀️ II proc:
11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
28.03 (12+4) - pren - ok
23.05 (20+4) - połówk - ok
25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️ -
***Sikorka*** wrote:Nasza córeczka Blanka jest już z nami 🌸🍭🥰 nie wiedziałam, ze można kogoś tak kochać 😍 Więcej napisze jak dojdę do siebie po cesarce…
Gratulacje 😍😍😍 oj można..... I każde kolejnego tylko mocniej i bardziej 🥰🥰🥰 oby udało się wyjść na Święta do domku ✊✊✊ -
Ja123 wrote:Gratulacje 😍😍😍 oj można..... I każde kolejnego tylko mocniej i bardziej 🥰🥰🥰 oby udało się wyjść na Święta do domku ✊✊✊
Na dzień dzisiejszy w sobotę wychodzimy ☺️28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Nasza córeczka Blanka jest już z nami 🌸🍭🥰 nie wiedziałam, ze można kogoś tak kochać 😍 Więcej napisze jak dojdę do siebie po cesarce…
Gratulacje dla Was ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
***Sikorka*** wrote:Nasza córeczka Blanka jest już z nami 🌸🍭🥰 nie wiedziałam, ze można kogoś tak kochać 😍 Więcej napisze jak dojdę do siebie po cesarce…
Gratulacje 😘😘🤩Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2022, 08:04
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
***Sikorka*** wrote:Na dzień dzisiejszy w sobotę wychodzimy ☺️
To trzymamy z Różyczką kciuki ✊✊✊ i dla wszystkich Was spokojnych i rodzinnych Świąt 🥰🥰🥰 a dla małych i tych już trochę większych Kurczaków przede wszystkim zdrowia 🙂 dla oczekujących spokoju i cierpliwości 😘😘😘 🐰🐰🐰
Gosia9305, Ania0692, Kolorowanki lubią tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:Nasza córeczka Blanka jest już z nami 🌸🍭🥰 nie wiedziałam, ze można kogoś tak kochać 😍 Więcej napisze jak dojdę do siebie po cesarce…
Gratulacje 💝💖
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ania0692 wrote:Dzoni jak wam idzie z dietą? 🙈 Z Ignaśkiem są cztery światy 🙈 ciągle chce być ostatnio noszony i to tylko z mamą, ja sie średnio czuje ostatnio, ale córeczka rośnie ❤️, robilam Nifty, sukcesem było jak poszłam sama bez obstawy zrobić siku 🙈
Gratulacje córeczki😍, oj wiem coś o tym, też mam małego rozrabiake jakja jestem w domu to do nikogo innego nie chce isc tylko mama , ale juz zaraz 32 tc, jeszcze trochę, sciagamy szew i mogę rodzić. -
***Sikorka*** wrote:Na dzień dzisiejszy w sobotę wychodzimy ☺️
My od dzisiaj w domku 😍 ostatecznie rodziłaś na Polnej ?
Nadzieja88, Alicjaaa lubią tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
***Sikorka*** wrote:Na dzień dzisiejszy w sobotę wychodzimy ☺️
Gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ dużo zdrówka i świat w domu! 😉
Dla was wszystkich, wesołych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku, dobrego towarzystwa i wyśmienitego jedzonka 🐥🐥🐥Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Nadzieja88 wrote:Gratulacje córeczki😍, oj wiem coś o tym, też mam małego rozrabiake jakja jestem w domu to do nikogo innego nie chce isc tylko mama , ale juz zaraz 32 tc, jeszcze trochę, sciagamy szew i mogę rodzić.
O maj gad, że już 32tc?! Kiedy, jak?! To trzymam kciuki za końcoweczke, żeby też tak ekspresowo zleciało 🧡Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻





