Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    O maj gad, że już 32tc?! Kiedy, jak?! To trzymam kciuki za końcoweczke, żeby też tak ekspresowo zleciało 🧡

    😱😱, też nie wiem kiedy to zleciało, ostatnio miałelam lekkiego doła jak dam radę z trzeba facetami w domu 🙈 trzeciego dzieckanie planujemy po tych moich przebojach z szyjka, troche sobie z doktorem pożartowaliśmy bo on ma z kolei same kobiety w domu, chyba sobie jakieś zwierzątko sprawie alby była jakas równowaga 🤭
    Pozdrowionka dla Was 😘

    Alicjaaa, Dżoni lubią tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 zobacz na na priv🙂 dopiero odpisałam, sorki.

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych 🐥

    Dżoni lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio były myśli czy wracamy po rodzeństwo mamy jeszcze zarodki, ale przy mojej małej gwieździe jeszcze nie jestem gotowa, najpierw planuje wrócić na troche do pracy, może za rok pomyślimy. Z drugiej strony gdzieś tam ten zegar biologiczny tyka.

    Dżoni lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    My od dzisiaj w domku 😍 ostatecznie rodziłaś na Polnej ?

    Nie, u siebie 😉

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Nie, u siebie 😉

    To tak jak ja, też u siebie 🙂

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spełnienia najskrytszych marzeń i wesołych Świąt 🐣

    Gosia9305, Ciri86 lubią tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt 🐥

    ZuzaMaruda cały czas myślę o Tobie z Zoją i Julianem trzymamy kciuki ✊Buziaki 😘

    ZuzaMaruda, Ciri86 lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Wesołych Świąt 🐥

    ZuzaMaruda cały czas myślę o Tobie z Zoją i Julianem trzymamy kciuki ✊Buziaki 😘
    Wesołych Świąt 🐥
    Gosia dziękuję 😉 piękne imiona 🤩😘 Trzymajcie nie puszczajcie 😘

    Gosia9305, Ciri86 lubią tę wiadomość

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych rodzin w te święta 😊🐥🐥🐥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2022, 21:44

    Gosia9305, PaulinaP, Ciri86 lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 kwietnia 2022, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Wesołych Świąt 🐥
    Gosia dziękuję 😉 piękne imiona 🤩😘 Trzymajcie nie puszczajcie 😘

    ❣️

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 17 kwietnia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowych spokojnych Świąt życzę, chwili wytchnienia, zwolnienia, jak najwięcej uśmiechu, i nadzieji 🐥

    PozytywnaAna, Ciri86 lubią tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wracam do Was po dłuższej przerwie. Mam ważne pytanie… zdecydowaliśmy się na rodzeństwo pierwszy transfer na cyklu sztucznym i udało sie za pierwszym razem, teraz doktor chce zrobić transfer na naturalnym cyklu, któraś z Was miała? Jak to dokładnie wyglada? Ile jest wizyt i gdzie i czy potem po transferze bierze się jakieś leki? Podobno słynny prolutex jest niedostępny a ja go brałam do 15 tc pierwszej 😊

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Hej dziewczyny wracam do Was po dłuższej przerwie. Mam ważne pytanie… zdecydowaliśmy się na rodzeństwo pierwszy transfer na cyklu sztucznym i udało sie za pierwszym razem, teraz doktor chce zrobić transfer na naturalnym cyklu, któraś z Was miała? Jak to dokładnie wyglada? Ile jest wizyt i gdzie i czy potem po transferze bierze się jakieś leki? Podobno słynny prolutex jest niedostępny a ja go brałam do 15 tc pierwszej 😊

    Część 🙂

    Ja jestem świeżo po na cyklu naturalym, wizyt jest zdecydowanie więcej miałam 5, zależy jak Ci rośnie pecherzyk, co do leków to teoretycznie jest mniej leków ale je bierzesz, u mnie doszedł estrofem po owulacji progesteron dopochwowo doustnie beta dodatnia czekam na przyrosty 🙈

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które brały relanium dr zalecil 2x5 mg dziennie na skurcze tez wam sie tak kręciło w glowie po? 🤔

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Część 🙂

    Ja jestem świeżo po na cyklu naturalym, wizyt jest zdecydowanie więcej miałam 5, zależy jak Ci rośnie pecherzyk, co do leków to teoretycznie jest mniej leków ale je bierzesz, u mnie doszedł estrofem po owulacji progesteron dopochwowo doustnie beta dodatnia czekam na przyrosty 🙈

    Gratuluję, życzę dużo spokoju, bo wiem ile to emocji i kolejne nerwy niestety 😊
    Czy wszystkie wizyty miałaś na ułańskiej czy na polnej? Nie ukrywam ze wolałbym na ułańską jeździć 😊 czy progesteron brałaś przed czy po transferze? I jeszcze jedno… wiem że każda z nas ma inny cykl, ale w którym dniu miałaś transfer? Rozumiem że robił go nasz doktor? 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2022, 18:23

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jak czytasz to daj znać co u Ciebie i Basi, pozdrowienia 😘

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dziewczyny które brały relanium dr zalecil 2x5 mg dziennie na skurcze tez wam sie tak kręciło w glowie po? 🤔

    Tak, lekkie miałam, ka to po tym zasypiałam na dlugo 🙈

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) czy któraś może mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu? Mam transfer odroczony (za 2 miesiące). Jak to wyglada z przygotowaniem, częstotliwością wizyt, kiedy jest robiony, jakie bierze się zazwyczaj leki? Chciałabym przygotować się na to psychicznie :) będę wdzięczna za odpowiedz

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Hej dziewczyny :) czy któraś może mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu? Mam transfer odroczony (za 2 miesiące). Jak to wyglada z przygotowaniem, częstotliwością wizyt, kiedy jest robiony, jakie bierze się zazwyczaj leki? Chciałabym przygotować się na to psychicznie :) będę wdzięczna za odpowiedz

    W cyklu poprzedzającym zapewne będzie probny transfer, potem zależnie jaki cykl sztuczny, naturalny, na sztucznym jest mniej wizyt dwie max 3, ewentualnie jak słabo rośnie edometrium to więcej, leki też zależnie od przypadku, estrofem, encorton(tutaj dr daje w zależności od przypadku i tak samo dawki jedne maja wieksze inne mniejsze), acard, ( clexana też zależy od przypadku), progesteron dopochwowo, zastrzyki, doustnie, jak bys miala cykl natutalny to tych wizyt jest więcej, najpierw musi dojść do owulacji potem bierzesz progesteron tyle dni ile ma zarodek i po pięciu dniach transfer, kiedy jest robiony tez różnie w cyklu naturalnym zależy jak masz owulacje jest to dzień zero i piątego dnia trasfer, na sztucznym ja miałam w 18/19 dc, jeny juz nie pamiętam dokladnie,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2022, 22:11

    oar89jcgjrl99ac5.png
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ