Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Tak, lekkie miałam, ka to po tym zasypiałam na dlugo 🙈

    Dzięki 🙂

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Hej dziewczyny :) czy któraś może mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu? Mam transfer odroczony (za 2 miesiące). Jak to wyglada z przygotowaniem, częstotliwością wizyt, kiedy jest robiony, jakie bierze się zazwyczaj leki? Chciałabym przygotować się na to psychicznie :) będę wdzięczna za odpowiedz

    Ania większość napisała, tak jeszcze jak podchodziłyśmy z dziewczynami do transferu to po robiłyśmy weryfikacje progesteronu w 3, 7 i potem razem z beta dpt czy utrzymuje sie na stałym poziomie jak spadał poniżej 20 to sms i dr zwiększał leki warto skontrolować 🙂 i powodzenia

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Ania większość napisała, tak jeszcze jak podchodziłyśmy z dziewczynami do transferu to po robiłyśmy weryfikacje progesteronu w 3, 7 i potem razem z beta dpt czy utrzymuje sie na stałym poziomie jak spadał poniżej 20 to sms i dr zwiększał leki warto skontrolować 🙂 i powodzenia
    Dzięki za informację, ze sztucznym cyklem jest jednak dużo łatwiej, chyba trochę zaczynam się stresować że mam mieć na naturalnym.
    Proszę napiszcie mi jeszcze gdzie odbywa się wówczas ocena na ułańskiej czy na polnej?

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dzięki za informację, ze sztucznym cyklem jest jednak dużo łatwiej, chyba trochę zaczynam się stresować że mam mieć na naturalnym.
    Proszę napiszcie mi jeszcze gdzie odbywa się wówczas ocena na ułańskiej czy na polnej?

    Dziewczyny już widzę napisały, mialam u dr na Ułanskiej jedna ocena wypadła na Polnej, trasfer robił doktor

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dziewczyny które brały relanium dr zalecil 2x5 mg dziennie na skurcze tez wam sie tak kręciło w glowie po? 🤔
    Tak, najlepiej brak jak juz jest mus

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Tak, najlepiej brak jak juz jest mus

    Dr też mówił, że relanium brać doraźnie teraz musimy aby wyciszyć skurcze, ale wlaśnie aby doraźnie

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Dr też mówił, że relanium brać doraźnie teraz musimy aby wyciszyć skurcze, ale wlaśnie aby doraźnie

    Moja znajoma prowadzi ciążę u kolegi doktora też okresowo brała ale na poczatku, też mówił aby doraźnie bo potem może wystąpić efekt odstawienia i organizm chce go jeszcze wiecej,ale jak mus to mus, tez chwilowo brałam 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2022, 13:55

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 19 kwietnia 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda ostatnio myślałam o Tobie i kibicuje✊ odezwę sie na priv🙂

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    ZuzaMaruda ostatnio myślałam o Tobie i kibicuje✊ odezwę sie na priv🙂
    Dziękuję za wszystkie myśli i kciuki!😘
    Odpisałam 😘

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 kciuki za Was, jeszcze troche😘😘, ja juz rozpakowana, druga ciążą ze szwem była sla mnke o wiele gorsza psychicznie, jeszcze szew był sciągany w 37 a urodziłam w 39 dopiero.

    Dżoni, Ania0692, Gosia9305, Malina1991 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Nadzieja88 kciuki za Was, jeszcze troche😘😘, ja juz rozpakowana, druga ciążą ze szwem była sla mnke o wiele gorsza psychicznie, jeszcze szew był sciągany w 37 a urodziłam w 39 dopiero.

    💞 zdrówka dla Was 🙂 jak coś sie odezwę na priv aby innym dziewczyną niepotrzebnego leku nie siać jak ciąża przebiega prawidłowo 🙂

  • Sfustrowana_29 Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sfustrowana_29 wrote:
    Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??

    A co byś chciała wiedzieć? , ja osobiście jestem zadowolona i polecam

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sfustrowana_29 wrote:
    Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??
    Jasne, że tak. Bardzo kompetentny lekarz, ma ogromną wiedzę i potrafi pochylić się nad każdą pacjentką. Trudno się dostać, trzeba swoje odczekać, ale warto bo to lekarz który wierzy w powodzenie swoich działań i dodaje otuchy 😊

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sfustrowana_29 wrote:
    Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??

    Tak polecam, u mnie droga do udanego trasferu nie była latwa, dr jest szczery nie owija w bawełnę, jak jest źle to mówi to wprost, pozostajac przy tym człowiekiem i z dobrym słowem, w sytuacjach awaryjnych jak coś sie działo nigdy doktor nie zostawił bez pomocy osobistej czy pokierował co robić dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2022, 18:52

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sfustrowana_29 wrote:
    Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??

    Również polecam 🙂

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 kciuki za powrót po rodzeństwo ✊

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ile czekałaś na wynik Nifty ?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Tak polecam, u mnie droga do udanego trasferu nie była latwa, dr jest szczery nie owija w bawełnę, jak jest źle to mówi to wprost, pozostajac przy tym człowiekiem i z dobrym słowem, w sytuacjach awaryjnych jak coś sie działo nigdy doktor nie zostawił bez pomocy osobistej czy pokierował co robić dalej.

    Dokładnie! Ze świecą takiego lekarza i po prostu człowieka szukać. U mnie ciąża naturalna ale z perturbacjami przed. I tak jak Ania napisała jeśli była potrzebna jakaś konsultacja czy cokolwiek to pokierował do odpowiednich osób z którymi był w kontakcie.

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Ania ile czekałaś na wynik Nifty ?

    Około 2 tygodnie

    oar89jcgjrl99ac5.png
‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ