Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Mmk wrote:Hej dziewczyny
czy któraś może mi powiedzieć jak wyglada przygotowanie do transferu? Mam transfer odroczony (za 2 miesiące). Jak to wyglada z przygotowaniem, częstotliwością wizyt, kiedy jest robiony, jakie bierze się zazwyczaj leki? Chciałabym przygotować się na to psychicznie
będę wdzięczna za odpowiedz
Ania większość napisała, tak jeszcze jak podchodziłyśmy z dziewczynami do transferu to po robiłyśmy weryfikacje progesteronu w 3, 7 i potem razem z beta dpt czy utrzymuje sie na stałym poziomie jak spadał poniżej 20 to sms i dr zwiększał leki warto skontrolować 🙂 i powodzenia
Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Dzięki za informację, ze sztucznym cyklem jest jednak dużo łatwiej, chyba trochę zaczynam się stresować że mam mieć na naturalnym.MuminkAa wrote:Ania większość napisała, tak jeszcze jak podchodziłyśmy z dziewczynami do transferu to po robiłyśmy weryfikacje progesteronu w 3, 7 i potem razem z beta dpt czy utrzymuje sie na stałym poziomie jak spadał poniżej 20 to sms i dr zwiększał leki warto skontrolować 🙂 i powodzenia
Proszę napiszcie mi jeszcze gdzie odbywa się wówczas ocena na ułańskiej czy na polnej? -
Nana84 wrote:Dzięki za informację, ze sztucznym cyklem jest jednak dużo łatwiej, chyba trochę zaczynam się stresować że mam mieć na naturalnym.
Proszę napiszcie mi jeszcze gdzie odbywa się wówczas ocena na ułańskiej czy na polnej?
Dziewczyny już widzę napisały, mialam u dr na Ułanskiej jedna ocena wypadła na Polnej, trasfer robił doktor -
Tak, najlepiej brak jak juz jest musNadzieja88 wrote:Dziewczyny które brały relanium dr zalecil 2x5 mg dziennie na skurcze tez wam sie tak kręciło w glowie po? 🤔Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Nadzieja88 wrote:Dr też mówił, że relanium brać doraźnie teraz musimy aby wyciszyć skurcze, ale wlaśnie aby doraźnie
Moja znajoma prowadzi ciążę u kolegi doktora też okresowo brała ale na poczatku, też mówił aby doraźnie bo potem może wystąpić efekt odstawienia i organizm chce go jeszcze wiecej,ale jak mus to mus, tez chwilowo brałam 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2022, 13:55
Nadzieja88 lubi tę wiadomość
-
Agata93 wrote:Nadzieja88 kciuki za Was, jeszcze troche😘😘, ja juz rozpakowana, druga ciążą ze szwem była sla mnke o wiele gorsza psychicznie, jeszcze szew był sciągany w 37 a urodziłam w 39 dopiero.
💞 zdrówka dla Was 🙂 jak coś sie odezwę na priv aby innym dziewczyną niepotrzebnego leku nie siać jak ciąża przebiega prawidłowo 🙂 -
Sfustrowana_29 wrote:Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??
A co byś chciała wiedzieć? , ja osobiście jestem zadowolona i polecam06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Jasne, że tak. Bardzo kompetentny lekarz, ma ogromną wiedzę i potrafi pochylić się nad każdą pacjentką. Trudno się dostać, trzeba swoje odczekać, ale warto bo to lekarz który wierzy w powodzenie swoich działań i dodaje otuchy 😊Sfustrowana_29 wrote:Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??
-
Sfustrowana_29 wrote:Witam. Chciałabym zapytać o in vitro u Pana brazerta? Polecacie??
Tak polecam, u mnie droga do udanego trasferu nie była latwa, dr jest szczery nie owija w bawełnę, jak jest źle to mówi to wprost, pozostajac przy tym człowiekiem i z dobrym słowem, w sytuacjach awaryjnych jak coś sie działo nigdy doktor nie zostawił bez pomocy osobistej czy pokierował co robić dalej.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2022, 18:52
-
Ania0692 wrote:Tak polecam, u mnie droga do udanego trasferu nie była latwa, dr jest szczery nie owija w bawełnę, jak jest źle to mówi to wprost, pozostajac przy tym człowiekiem i z dobrym słowem, w sytuacjach awaryjnych jak coś sie działo nigdy doktor nie zostawił bez pomocy osobistej czy pokierował co robić dalej.
Dokładnie! Ze świecą takiego lekarza i po prostu człowieka szukać. U mnie ciąża naturalna ale z perturbacjami przed. I tak jak Ania napisała jeśli była potrzebna jakaś konsultacja czy cokolwiek to pokierował do odpowiednich osób z którymi był w kontakcie.





