Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Pszczolaaa przyjemnej lektury i wypoczywajcie 🙂

    Wypoczywamy 🙂

    Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszka

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś już ogarnięta z wyprawka? 🤗, słyszałam, że przy ciąży blizniaczej do 30 tc warto większość zamknąć 🙈

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Jesteś już ogarnięta z wyprawka? 🤗, słyszałam, że przy ciąży blizniaczej do 30 tc warto większość zamknąć 🙈

    Właśnie średnio 😲 wiem, że do 30 tygodnia dobrze mieć wszyatko ogarnięte i potem już tylko wypoczywać, może dlatego, że mam dobre samopoczucie i jeszcze tyle czasu do 37 tc🙈🙈 pomalu zaczne aby potem sie nie stresować w razie w🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    U nas wszystko dobrze 🙂 w środę ide w końcu na kontrole do doktora, wczesniej dopadły nas jakieś choroby, ale już wyszliśmy na prostą, mam nadzieję 🙂

    To super ❤️ ja jestem mega zmeczona, caly czas uczymy sie siebie ale jest cudownie 😍

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Lalka93 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przygotowuje się do inseminacji u doktora i mam zalecone zastrzyki plus tabletki, mam do Was pytanie czy miałyście jakies skutki uboczne bo lamecie?

    Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam 🙂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka93 wrote:
    Cześć dziewczyny, przygotowuje się do inseminacji u doktora i mam zalecone zastrzyki plus tabletki, mam do Was pytanie czy miałyście jakies skutki uboczne bo lamecie?

    Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam 🙂

    Ja osobiście czułam sie dobrze 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czułam sie dobrze po letrozolu

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 jak samopoczucie na końcowce?

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Nadzieja88 jak samopoczucie na końcowce?

    Różnie, ostatnio lepiej, piękna pogoda się robi dziś leżakuje na ogrodzie, synek z nianią, w środę miałam wizytę, wszystko dobrze 🙂
    A Wy jak sie macie?

    Laseczki dobrze pamiętam przy staraniach Tsh dr mowi max do 1,5, najlepiej kolo 1?

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Różnie, ostatnio lepiej, piękna pogoda się robi dziś leżakuje na ogrodzie, synek z nianią, w środę miałam wizytę, wszystko dobrze 🙂
    A Wy jak sie macie?

    Laseczki dobrze pamiętam przy staraniach Tsh dr mowi max do 1,5, najlepiej kolo 1?

    Tak 🙂

    Ja też biore leki na tarczycę.

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    Tak 🙂

    Ja też biore leki na tarczycę.

    Dzięki

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Różnie, ostatnio lepiej, piękna pogoda się robi dziś leżakuje na ogrodzie, synek z nianią, w środę miałam wizytę, wszystko dobrze 🙂
    A Wy jak sie macie?

    Laseczki dobrze pamiętam przy staraniach Tsh dr mowi max do 1,5, najlepiej kolo 1?

    No to super 🙂 ja wtym tygodniu też po wizycie, córeczka rośnie, synek daje czadu w domu 🙉, idzie wiosna, ciepło 🌻🌼🌷

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Linka9 Koleżanka
    Postów: 41 18

    Wysłany: 2 maja 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku.

    Czy doktor "ogarnia" poronienia? Mamy nie tylko problem z zajściem, ale także z utrzymaniem ciąży. Wszystkie badania mamy porobione (nasienie, hormony, immunologia, trombofilia, kariotypy).

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 2 maja 2022, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka9 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku.

    Czy doktor "ogarnia" poronienia? Mamy nie tylko problem z zajściem, ale także z utrzymaniem ciąży. Wszystkie badania mamy porobione (nasienie, hormony, immunologia, trombofilia, kariotypy).

    Witaj, ogarnia jak najbardziej, ja dzieki doktorowi w koncu zostałam mama jak masz pytania to smialo pytaj , obecnie zaczeliamy starania o rodzeństwo 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2022, 22:13

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 2 maja 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka9 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku.

    Czy doktor "ogarnia" poronienia? Mamy nie tylko problem z zajściem, ale także z utrzymaniem ciąży. Wszystkie badania mamy porobione (nasienie, hormony, immunologia, trombofilia, kariotypy).

    Tak, jestem po, obecnie dwojka zdrowych dzieci ma świecie 🙂 Na pewno bedzie się starał aby pomóc

  • Linka9 Koleżanka
    Postów: 41 18

    Wysłany: 2 maja 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp. Widzę, że też straciłaś ciążę w 19 tc. Mogę się spytać, co było przyczyną? My jej nie znamy :(

    Co do Brązerta - mam nadzieję, że drąży do ustalenia ewentualnej przyczyny strat. I czy jest dostępny telefonicznie w razie konieczności. Moj poprzedni lekarz niestety nie odebrał tel, gdy dowiedziałam się o śmierci dziecka i poczułam się trochę olana :/ Nawet nie spytał co się stało , tylko napisał sms, że mu przykro

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 maja 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka9 wrote:
    Dziękuję za odp. Widzę, że też straciłaś ciążę w 19 tc. Mogę się spytać, co było przyczyną? My jej nie znamy :(

    Co do Brązerta - mam nadzieję, że drąży do ustalenia ewentualnej przyczyny strat. I czy jest dostępny telefonicznie w razie konieczności. Moj poprzedni lekarz niestety nie odebrał tel, gdy dowiedziałam się o śmierci dziecka i poczułam się trochę olana :/ Nawet nie spytał co się stało , tylko napisał sms, że mu przykro

    Bardzo mi przykro.... mam nadzieję, że jeszcze będzie pięknie 🤰🤱A co do Doktora to lekarz do zadań specjalnych 🙈 dziewczyny zapewne potwierdzą 😉 jeśli chodzi o kontakt telefoniczny kiedy coś się dzieje to przynajmniej ja nie mam zastrzeżeń. Jakoś na pierwszej czy drugiej wizycie sam zapisał numer telefonu tak na wszelki wypadek.

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 2 maja 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka9 wrote:
    Dziękuję za odp. Widzę, że też straciłaś ciążę w 19 tc. Mogę się spytać, co było przyczyną? My jej nie znamy :(

    Co do Brązerta - mam nadzieję, że drąży do ustalenia ewentualnej przyczyny strat. I czy jest dostępny telefonicznie w razie konieczności. Moj poprzedni lekarz niestety nie odebrał tel, gdy dowiedziałam się o śmierci dziecka i poczułam się trochę olana :/ Nawet nie spytał co się stało , tylko napisał sms, że mu przykro

    Przykro mi 😔 u nas nałożyło się problemy z łożyskiem niedotlenienie plus infekcja wewnatrzmaciczna, co do kontakt jest z doktorem stały kontakt, czasem odpisuje po drugim czy trzecim sms, ale mówi, że jak nie odpisuje to sie przypominać, telefony też odbiera zjak jest sytuacja awaryjna, pilna to jest płynny kontakt, tez doktor sam z siebie pisze
    To jesr bardzo przykre nie wiem o co chodzi, ale spora część lekarzy jak coś sie dzieje to nagle zapadaja się pod ziemie czy sa jakieś komplikacje, też mam podobne doświadczenie , u dr Brazerta właśnie było inaczej, doktor w takich momentach poprostu jest obecny, działa nie zostawia.

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 3 maja 2022, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Bardzo mi przykro.... mam nadzieję, że jeszcze będzie pięknie 🤰🤱A co do Doktora to lekarz do zadań specjalnych 🙈 dziewczyny zapewne potwierdzą 😉 jeśli chodzi o kontakt telefoniczny kiedy coś się dzieje to przynajmniej ja nie mam zastrzeżeń. Jakoś na pierwszej czy drugiej wizycie sam zapisał numer telefonu tak na wszelki wypadek.

    Teraz to najlepiej dr poprosić o numer i zawsze zapisze, jest z doktorem staly kontakt

‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ