Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Pszczolaaa wrote:Jesteś już ogarnięta z wyprawka? 🤗, słyszałam, że przy ciąży blizniaczej do 30 tc warto większość zamknąć 🙈
Właśnie średnio 😲 wiem, że do 30 tygodnia dobrze mieć wszyatko ogarnięte i potem już tylko wypoczywać, może dlatego, że mam dobre samopoczucie i jeszcze tyle czasu do 37 tc🙈🙈 pomalu zaczne aby potem sie nie stresować w razie w🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dzień dobry Dziewczyny,
przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.
https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6 -
Malina1991 wrote:U nas wszystko dobrze 🙂 w środę ide w końcu na kontrole do doktora, wczesniej dopadły nas jakieś choroby, ale już wyszliśmy na prostą, mam nadzieję 🙂
To super ❤️ ja jestem mega zmeczona, caly czas uczymy sie siebie ale jest cudownie 😍06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Lalka93 wrote:Cześć dziewczyny, przygotowuje się do inseminacji u doktora i mam zalecone zastrzyki plus tabletki, mam do Was pytanie czy miałyście jakies skutki uboczne bo lamecie?
Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam 🙂
Ja osobiście czułam sie dobrze 🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ania0692 wrote:Nadzieja88 jak samopoczucie na końcowce?
Różnie, ostatnio lepiej, piękna pogoda się robi dziś leżakuje na ogrodzie, synek z nianią, w środę miałam wizytę, wszystko dobrze 🙂
A Wy jak sie macie?
Laseczki dobrze pamiętam przy staraniach Tsh dr mowi max do 1,5, najlepiej kolo 1? -
Nadzieja88 wrote:Różnie, ostatnio lepiej, piękna pogoda się robi dziś leżakuje na ogrodzie, synek z nianią, w środę miałam wizytę, wszystko dobrze 🙂
A Wy jak sie macie?
Laseczki dobrze pamiętam przy staraniach Tsh dr mowi max do 1,5, najlepiej kolo 1?
Tak 🙂
Ja też biore leki na tarczycę.
-
Nadzieja88 wrote:Różnie, ostatnio lepiej, piękna pogoda się robi dziś leżakuje na ogrodzie, synek z nianią, w środę miałam wizytę, wszystko dobrze 🙂
A Wy jak sie macie?
Laseczki dobrze pamiętam przy staraniach Tsh dr mowi max do 1,5, najlepiej kolo 1?
No to super 🙂 ja wtym tygodniu też po wizycie, córeczka rośnie, synek daje czadu w domu 🙉, idzie wiosna, ciepło 🌻🌼🌷 -
Linka9 wrote:Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku.
Czy doktor "ogarnia" poronienia? Mamy nie tylko problem z zajściem, ale także z utrzymaniem ciąży. Wszystkie badania mamy porobione (nasienie, hormony, immunologia, trombofilia, kariotypy).
Witaj, ogarnia jak najbardziej, ja dzieki doktorowi w koncu zostałam mama jak masz pytania to smialo pytaj , obecnie zaczeliamy starania o rodzeństwo 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2022, 22:13
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Linka9 wrote:Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku.
Czy doktor "ogarnia" poronienia? Mamy nie tylko problem z zajściem, ale także z utrzymaniem ciąży. Wszystkie badania mamy porobione (nasienie, hormony, immunologia, trombofilia, kariotypy).
Tak, jestem po, obecnie dwojka zdrowych dzieci ma świecie 🙂 Na pewno bedzie się starał aby pomóc -
Dziękuję za odp. Widzę, że też straciłaś ciążę w 19 tc. Mogę się spytać, co było przyczyną? My jej nie znamy

Co do Brązerta - mam nadzieję, że drąży do ustalenia ewentualnej przyczyny strat. I czy jest dostępny telefonicznie w razie konieczności. Moj poprzedni lekarz niestety nie odebrał tel, gdy dowiedziałam się o śmierci dziecka i poczułam się trochę olana
Nawet nie spytał co się stało , tylko napisał sms, że mu przykro
-
Linka9 wrote:Dziękuję za odp. Widzę, że też straciłaś ciążę w 19 tc. Mogę się spytać, co było przyczyną? My jej nie znamy

Co do Brązerta - mam nadzieję, że drąży do ustalenia ewentualnej przyczyny strat. I czy jest dostępny telefonicznie w razie konieczności. Moj poprzedni lekarz niestety nie odebrał tel, gdy dowiedziałam się o śmierci dziecka i poczułam się trochę olana
Nawet nie spytał co się stało , tylko napisał sms, że mu przykro
Bardzo mi przykro.... mam nadzieję, że jeszcze będzie pięknie 🤰🤱A co do Doktora to lekarz do zadań specjalnych 🙈 dziewczyny zapewne potwierdzą 😉 jeśli chodzi o kontakt telefoniczny kiedy coś się dzieje to przynajmniej ja nie mam zastrzeżeń. Jakoś na pierwszej czy drugiej wizycie sam zapisał numer telefonu tak na wszelki wypadek. -
Linka9 wrote:Dziękuję za odp. Widzę, że też straciłaś ciążę w 19 tc. Mogę się spytać, co było przyczyną? My jej nie znamy

Co do Brązerta - mam nadzieję, że drąży do ustalenia ewentualnej przyczyny strat. I czy jest dostępny telefonicznie w razie konieczności. Moj poprzedni lekarz niestety nie odebrał tel, gdy dowiedziałam się o śmierci dziecka i poczułam się trochę olana
Nawet nie spytał co się stało , tylko napisał sms, że mu przykro
Przykro mi 😔 u nas nałożyło się problemy z łożyskiem niedotlenienie plus infekcja wewnatrzmaciczna, co do kontakt jest z doktorem stały kontakt, czasem odpisuje po drugim czy trzecim sms, ale mówi, że jak nie odpisuje to sie przypominać, telefony też odbiera zjak jest sytuacja awaryjna, pilna to jest płynny kontakt, tez doktor sam z siebie pisze
To jesr bardzo przykre nie wiem o co chodzi, ale spora część lekarzy jak coś sie dzieje to nagle zapadaja się pod ziemie czy sa jakieś komplikacje, też mam podobne doświadczenie , u dr Brazerta właśnie było inaczej, doktor w takich momentach poprostu jest obecny, działa nie zostawia.Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ja123 wrote:Bardzo mi przykro.... mam nadzieję, że jeszcze będzie pięknie 🤰🤱A co do Doktora to lekarz do zadań specjalnych 🙈 dziewczyny zapewne potwierdzą 😉 jeśli chodzi o kontakt telefoniczny kiedy coś się dzieje to przynajmniej ja nie mam zastrzeżeń. Jakoś na pierwszej czy drugiej wizycie sam zapisał numer telefonu tak na wszelki wypadek.
Teraz to najlepiej dr poprosić o numer i zawsze zapisze, jest z doktorem staly kontakt





