Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 3 maja 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 odezwałam się na priv, mam pytanko, pozdrawiam 😘

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 4 maja 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    wracam po przerwie w staraniach...

    w poniedziałek byłam na wizycie... będziemy podchodzić do 4 inseminacji, ale otrzymałam już zalecenia do in vitro..... męża nasienie mimo, że ciut lepsze to nadal nie chcą te jego "cholery" połączyć się ze mną i zostać :D marzy mi się, aby ta inseminacja była szczęśliwa..... ale ... no właśnie ..:/

    póki co same badania krwi, i na kolejnej wizycie omówimy co i jak...

    do inseminacji zestaw ten co zawsze gonal + lametta...

    Powiedzcie mi proszę i opiszcie jak to wygląda przy in vitro?
    na co mam się przygotować.. nie ukrywam, że boję się tego całego procesu :(
    ..

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :*

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 4 maja 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    wracam po przerwie w staraniach...

    w poniedziałek byłam na wizycie... będziemy podchodzić do 4 inseminacji, ale otrzymałam już zalecenia do in vitro..... męża nasienie mimo, że ciut lepsze to nadal nie chcą te jego "cholery" połączyć się ze mną i zostać :D marzy mi się, aby ta inseminacja była szczęśliwa..... ale ... no właśnie ..:/

    póki co same badania krwi, i na kolejnej wizycie omówimy co i jak...

    do inseminacji zestaw ten co zawsze gonal + lametta...

    Powiedzcie mi proszę i opiszcie jak to wygląda przy in vitro?
    na co mam się przygotować.. nie ukrywam, że boję się tego całego procesu :(
    ..

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :*

    My zgłaszając się do doktora byliśmy po dwóch nieudanych inseminacjach w innej klinice i szliśmy na wizytę z nastawieniem na in vitro. Nie chcieliśmy tracić czasu na kolejne inseminacje, które podobno z każdym razem maja mniejsza skuteczność, chociaż wiadomo, ze w temacie płodności nigdy nic nie przewidzimy i nic nie jest zero jedynkowe. Tez bałam się procedury ale był to lęk przed nieznanym i strach o kwestie logistyczną (150 km w jedna stronę do Poznania, zgranie dni wolnych w pracy zarówno u mnie jak i u męża). Wszystko było kwestia organizacji, szczerej rozmowy z szefem, jak i zaplecza w postaci dużej gotówki (nie oszukujmy się) U nas dosyć sprawnie to poszło bo w lutym mieliśmy pierwsza wizytę a już w maju miałam punkcję, gdyby nie odroczony transfer to już w maju zakończylibyśmy procedurę. Ale nie żałuje decyzji o kriotransferze, bo dzięki temu pierwszy raz był udany i właśnie trzymam na rękach nasze 3 tygodniowe szczęście. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz 🙂 wizyty odbywają się na Ułańskiej oraz Polnej. Był czas, ze na Polna musieliśmy jeździć na 6 rano wiec o 3 rano wstawaliśmy by o 4 wyjechać, No ale czego się nie robi ☺️

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 4 maja 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    wracam po przerwie w staraniach...

    w poniedziałek byłam na wizycie... będziemy podchodzić do 4 inseminacji, ale otrzymałam już zalecenia do in vitro..... męża nasienie mimo, że ciut lepsze to nadal nie chcą te jego "cholery" połączyć się ze mną i zostać :D marzy mi się, aby ta inseminacja była szczęśliwa..... ale ... no właśnie ..:/

    póki co same badania krwi, i na kolejnej wizycie omówimy co i jak...

    do inseminacji zestaw ten co zawsze gonal + lametta...

    Powiedzcie mi proszę i opiszcie jak to wygląda przy in vitro?
    na co mam się przygotować.. nie ukrywam, że boję się tego całego procesu :(
    ..

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :*

    Część, punkcje miałam czerwiec 2021, nam sie udał drugi trasfer w między czasie przerwa od staran, histeroskopia, ale jak wszystko bedzie ok to najczesciej w przeciągu dwóch miesięcy jest kriotrasfer, Sikorka większość napisała, nie wiem co bym mogla jeszcze dodać,

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 4 maja 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was miała transfer dosyć wcześnie po covidzie? :) mam rozpocząć stosowanie leków za pół miesiąca a prawdopodobnie właśnie złapałam covid (leki zacznę przyjmować już po chorobie) :( podczas stymulacji również miałam covid i oczywiście jajniki przestały reagować. Boje się ze to choróbsko może mieć wpływ na transfer i się nie powiedzie 😕 pocieszcie mnie ze wcale tak nie musi być… jestem załamana… ciagle mamy pod wiatr 😔

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 5 maja 2022, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny,

    wracam po przerwie w staraniach...

    w poniedziałek byłam na wizycie... będziemy podchodzić do 4 inseminacji, ale otrzymałam już zalecenia do in vitro..... męża nasienie mimo, że ciut lepsze to nadal nie chcą te jego "cholery" połączyć się ze mną i zostać :D marzy mi się, aby ta inseminacja była szczęśliwa..... ale ... no właśnie ..:/

    póki co same badania krwi, i na kolejnej wizycie omówimy co i jak...

    do inseminacji zestaw ten co zawsze gonal + lametta...

    Powiedzcie mi proszę i opiszcie jak to wygląda przy in vitro?
    na co mam się przygotować.. nie ukrywam, że boję się tego całego procesu :(
    ..

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :*

    U nas samo przygotowanie do procedury trwało długo, bylam po podaniu metotrexatu u dr mowił, ze musimy poczekać z pół roku, sama stymulacja i trasfer odbył sie w jednym cyklu, miałam świeży, na co się nastawić, rożne emocje, jak noe jesteś z Poznania to właśnie logistyka dojazdu, wolne, oceny są na Polnej do południa, dużo spokoju bo in vitro to "lubi".

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 5 maja 2022, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was miała transfer dosyć wcześnie po covidzie? :) mam rozpocząć stosowanie leków za pół miesiąca a prawdopodobnie właśnie złapałam covid (leki zacznę przyjmować już po chorobie) :( podczas stymulacji również miałam covid i oczywiście jajniki przestały reagować. Boje się ze to choróbsko może mieć wpływ na transfer i się nie powiedzie 😕 pocieszcie mnie ze wcale tak nie musi być… jestem załamana… ciagle mamy pod wiatr 😔

    Nie wiem co podpowiedzieć, nie miałam takiej sytuacji, może skonsultuj z doktorem, ja myślę, że zależy jak sie czujesz i będziesz czuła.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 5 maja 2022, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka jak sie czujecie? 😍

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 5 maja 2022, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny kiedy po udanej inseminacji doktor wyznaczał wam wizyte? Z gory dziękuję za odpowiedz 🙂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 5 maja 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Cześć, dziewczyny kiedy po udanej inseminacji doktor wyznaczał wam wizyte? Z gory dziękuję za odpowiedz 🙂

    W tej ciąży byłam u doktora w 5 +0, ale byłam po poronieniu dr tak wyznaczył wizyte na podstawię wyników bety, moja znajoma miała wizyte około 6 tygodnia.

    ZosiaKo lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 5 maja 2022, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    W tej ciąży byłam u doktora w 5 +0, ale byłam po poronieniu dr tak wyznaczył wizyte na podstawię wyników bety, moja znajoma miała wizyte około 6 tygodnia.

    Dziękuje i gratulacje podwójnego szczęścia 🙂

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 5 maja 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Cześć, dziewczyny kiedy po udanej inseminacji doktor wyznaczał wam wizyte? Z gory dziękuję za odpowiedz 🙂
    Hej, gratuluję 😘

    Ja poszłam za wcześnie, w 4 tygodniu, beta była niska, nie było widać nawet nic na USG. Doktor zalecił kontrolę przyrostu bety (jest kalkulator do sprawdzenia) + zbadanie progesteronu.

    Następna wizytę doktor wyznaczył na termin 6w+4. Wtedy już było widać coś na USG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2022, 11:47

    ZosiaKo lubi tę wiadomość

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Hej, gratuluję 😘

    Ja poszłam za wcześnie, w 4 tygodniu, beta była niska, nie było widać nawet nic na USG. Doktor zalecił kontrolę przyrostu bety (jest kalkulator do sprawdzenia) + zbadanie progesteronu.

    Następna wizytę doktor wyznaczył na termin 6w+4. Wtedy już było widać coś na USG.

    Dzięki, u mnie też będzie między 6 a 7 tydzień, progesteron badałaś o dowolnej godzinie? , też mam skontrolować, jeszcze nie badałam 🙈

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Dzięki, u mnie też będzie między 6 a 7 tydzień, progesteron badałaś o dowolnej godzinie? , też mam skontrolować, jeszcze nie badałam 🙈

    Ja badalam rano, razem z beta. Pamiętam, że wyszedł około 30,doktor stwierdził, że to super wynik i zostawił progesteron besins 100.

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Ja badalam rano, razem z beta. Pamiętam, że wyszedł około 30,doktor stwierdził, że to super wynik i zostawił progesteron besins 100.

    30 to faktycznie super wynik 🙂 ja mam jakiś utrogestan tym razem dopochwowo, pierwszy raz to mam zobaczymy 🙂

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 5 maja 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było, bardzooooo dawno.

    ZosiaKo mi też wypadała wizyta po 6 tygodniu 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2022, 21:48

    ZosiaKo lubi tę wiadomość

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 5 maja 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 loooo matko, nie było mnie aż tak długo, gratulacje i szczęśliwego rozwiązania 😘

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 6 maja 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli któraś pptrzebuje to został mi po imseminacji Gonal F plus lameta, jak coś to priv

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 6 maja 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko90 wrote:
    Dawno mnie nie było, bardzooooo dawno.

    ZosiaKo mi też wypadała wizyta po 6 tygodniu 🙂

    Mnie też sporo noe było, podczytywałam od czasu do czasu , ale brak czasu.

    Jak tam u Was?

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 6 maja 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was miała transfer dosyć wcześnie po covidzie? :) mam rozpocząć stosowanie leków za pół miesiąca a prawdopodobnie właśnie złapałam covid (leki zacznę przyjmować już po chorobie) :( podczas stymulacji również miałam covid i oczywiście jajniki przestały reagować. Boje się ze to choróbsko może mieć wpływ na transfer i się nie powiedzie 😕 pocieszcie mnie ze wcale tak nie musi być… jestem załamana… ciagle mamy pod wiatr 😔

    Jeżeli to faktycznie covid ja bym troche odczekała cykl,i skonsultowała z doktorem, może mieć właśnie wpływ na przebieg stymulacji, chwilowe zawirowania.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
‹‹ 390 391 392 393 394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ