Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Drzewko90 wrote:Nadzieja88 loooo matko, nie było mnie aż tak długo, gratulacje i szczęśliwego rozwiązania 😘
Część 🙂 no dawno, w przyszłym tygodniu ciąża donoszona, sciagamy szew i mogę rodzić, co u Was słychać?
Drzewko90, Gosia9305, ZuzaMaruda, Pszczolaaa, Agata93 lubią tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:Część 🙂 no dawno, w przyszłym tygodniu ciąża donoszona, sciagamy szew i mogę rodzić, co u Was słychać?
To jeszcze raz ✊✊🌼 wszystko dobrze mamy 8 miesięcy, doba jest za krótka, teraz już wiem co znaczą te powiedzenia, że dzieci tak szybko rosną 😱 -
Pszczolaaa wrote:Coraz lepiej dziekuje 🙂 odstawiliśmy sterydy, prolutex, już drugi trymest.
Udało się pójść na wesele?
To super!
Tak udało się pójść, ale ostatecznie mąż bawił sie sam 🙈 ja przechodziłam co jakiś czas z pokoju hotelowego,jednak nie te siły.
Pszczolaaa lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Hej dziewczynyn,
rano byłam na badaniu krwi, właśnie odczytałam wyniki...
AMH w przeliczeniu wynosi 12,2 ngml
do tego wysoka prolaktyna, bo 23,6 ng/ml a norma jest do 23,3
testosteron 0,658 ng/ml a norma do 0,481
i niski progesteron 0,237 ng/ml
Ostatnia faza cyklu, czyli lutealna, jestem przed miesiączką, 23dc..
Powiedzcie mi czy, któraś z Was miała podobne wyniki... ;(
Jak na to patrzeć...
ehhh:( -
Krysia89 wrote:Hej dziewczynyn,
rano byłam na badaniu krwi, właśnie odczytałam wyniki...
AMH w przeliczeniu wynosi 12,2 ngml
do tego wysoka prolaktyna, bo 23,6 ng/ml a norma jest do 23,3
testosteron 0,658 ng/ml a norma do 0,481
i niski progesteron 0,237 ng/ml
Ostatnia faza cyklu, czyli lutealna, jestem przed miesiączką, 23dc..
Powiedzcie mi czy, któraś z Was miała podobne wyniki... ;(
Jak na to patrzeć...
ehhh:(
Masz może stwierdzone PCOS? Moje amh to 10, mam pcos, prolaktyna to najlepiej badać w 2/3 dniu cyklu w fazie lutealnej może być fizjologicznie podwyższone ja dostałam od dr dostinex na zbicie, testosteron też może być podwyższony przy pcos, jak i inne androgeny, progesteron wkazuje, że owulacji swojej nie było. -
Krysia89 wrote:Hej dziewczynyn,
rano byłam na badaniu krwi, właśnie odczytałam wyniki...
AMH w przeliczeniu wynosi 12,2 ngml
do tego wysoka prolaktyna, bo 23,6 ng/ml a norma jest do 23,3
testosteron 0,658 ng/ml a norma do 0,481
i niski progesteron 0,237 ng/ml
Ostatnia faza cyklu, czyli lutealna, jestem przed miesiączką, 23dc..
Powiedzcie mi czy, któraś z Was miała podobne wyniki... ;(
Jak na to patrzeć...
ehhh:(
Hormony to 2/3 dzień cyklu, ja tak zawsze miałam robić, progesteron w tej fazie cyklu to ok.




