Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
GosiaK wrote:A u Was jak tam? 😇
Mam nianie na dwa dni w tygodniu po kilka godzin do pomocy, dajemy radę, córeczka jest taka, że może cały dzień wisieć na piersi tez6w porównaniu z synkiem je bardzo dlugooo bo musi sobie zrobić przerwę na obserwacje , przytulaski, wszyscy zdrowi to najważniejsze 🙂
GosiaK lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 również Wesołych Świat 🎄🎄🎄
GosiaK to super, że udaje Ci się wysypiać, jedna z ważniejszych rzeczy 🙂 pamiętam jak z mężem robiliśmy dyżury, kilka nocy On brał, potem ja abym mogła się wyspać miałam KPI, KP plus MMWiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2023, 09:16
GosiaK lubi tę wiadomość
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Zaba90 wrote:Mam nianie na dwa dni w tygodniu po kilka godzin do pomocy, dajemy radę, córeczka jest taka, że może cały dzień wisieć na piersi tez6w porównaniu z synkiem je bardzo dlugooo bo musi sobie zrobić przerwę na obserwacje , przytulaski, wszyscy zdrowi to najważniejsze 🙂
Ja mam dylematy czy karmić MM /KP jak sie uda, mieszane jak Marcelinke,pewnie ostatecznie wyjdzie na bieżącoCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Ja i tak budziła bym się jakby mały płakał i Mateusz by go karmił.. ale nie jest źle.Alicjaaa wrote:Zaba90 również Wesołych Świat 🎄🎄🎄
GosiaK to super, że udaje Ci się wysypiać, jedna z ważniejszych rzeczy 🙂 pamiętam jak z mężem robiliśmy dyżury, kilka nocy On brał, potem ja abym mogła się wyspać miałam KPI, KP plus MM
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Ja bardzo chciałam KP ale psychicznie tak to wywołanie mnie zniszczyło, że zdecydowałam się na MMAlicjaaa wrote:Ja mam dylematy czy karmić MM /KP jak sie uda, mieszane jak Marcelinke,pewnie ostatecznie wyjdzie na bieżącoAleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
GosiaK wrote:Ja bardzo chciałam KP ale psychicznie tak to wywołanie mnie zniszczyło, że zdecydowałam się na MM
Tak jak napisała Ja123 🙂 u mnie po porodzie na Polnej położne "zniszczyły" mi rozkręcanie laktacji ja w domu trochę się zaparłam teraz wiem, że to był błąd i jak będzie taka sytuacja ponownie to nic na siłę, bez zająknięcia podam mm, bez spiny, parcia, w kp podobno psychika jest bardzo ważnaCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Dokładnie… szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.Alicjaaa wrote:Tak jak napisała Ja123 🙂 u mnie po porodzie na Polnej położne "zniszczyły" mi rozkręcanie laktacji ja w domu trochę się zaparłam teraz wiem, że to był błąd i jak będzie taka sytuacja ponownie to nic na siłę, bez zająknięcia podam mm, bez spiny, parcia, w kp podobno psychika jest bardzo ważna
Nie żałuje, jak rozmawiam z dziewczynami które też urodziły w tym samym okresie i jak męczą się z rozkręceniem, nawałem.. to cieszę się, że poszło to w tą stronę.
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Tez z nią rodziłam;))GosiaK wrote:My już we trójkę 🩵
Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵
GosiaK lubi tę wiadomość
Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
GosiaK gratulacje dla Was 🙂
Ja jestem na świeżo po porodzie w Gnieźnie i BARDZO POLECAM, opieka rewelacja, kameralny szpital,nie miałam do czego się doczepić. Jak któraś mieszka w Gnieźnie jak ja to polecamStarania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Zmiany nastąpiły dopiero jak zmieniła sie ekipa lekarzy;) wczesniej oj nie polecam😁😁 mieszkanką Gniezna pozdrawia;)Starajaca28 wrote:GosiaK gratulacje dla Was 🙂
Ja jestem na świeżo po porodzie w Gnieźnie i BARDZO POLECAM, opieka rewelacja, kameralny szpital,nie miałam do czego się doczepić. Jak któraś mieszka w Gnieźnie jak ja to polecamZabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Tez Z Gniezna?Starajaca28 wrote:GosiaK gratulacje dla Was 🙂
Ja jestem na świeżo po porodzie w Gnieźnie i BARDZO POLECAM, opieka rewelacja, kameralny szpital,nie miałam do czego się doczepić. Jak któraś mieszka w Gnieźnie jak ja to polecam
jeszcze chyba kojarzę ja123 ze z Gno;))
Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Ewela25 wrote:Tez Z Gniezna?
jeszcze chyba kojarzę ja123 ze z Gno;))
Cieszę się, że u nas coś się zmieniło, dlatego, że jeszcze nie za często u nas lekarze przyjmują w gabinetach to jeździłam do Poz do doktora, końcówkę fizycznie i z samopoczuciem miałam fatalną, przyda się u nas jakiś dobry lekarz.Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Alicjaaaa ja karmie mm swoje dzieci od początku, kp nie jest dla mnie, dużo osób mi zawsze mówiło, że dzieci na mm mają gorszą odporność, u nas się nie sprawdza, jak mamy kontakt z dziećmi co są karmione np juz dwa lata piersią i słucham jak często chorują to nie ma to pokrycia z nami , wszystko zależy od dziecka
Ps:jak się czujecie?Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Starajaca28 wrote:Cieszę się, że u nas coś się zmieniło, dlatego, że jeszcze nie za często u nas lekarze przyjmują w gabinetach to jeździłam do Poz do doktora, końcówkę fizycznie i z samopoczuciem miałam fatalną, przyda się u nas jakiś dobry lekarz.
Przepraszam że wbijam w wątek a czy Ci lekarze szpitalni przyjmują gdzieś w gabinetach w Gnieźnie? Czy tylko Poznań? Orientujesz się jakie mają specjalizacje?Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Patisonek 25 wrote:Przepraszam że wbijam w wątek a czy Ci lekarze szpitalni przyjmują gdzieś w gabinetach w Gnieźnie? Czy tylko Poznań? Orientujesz się jakie mają specjalizacje?
Wiesz co jest dr Gozdziewicz on z dr Karaś tylko to chirurg zajmują się endometriozą i Gozdziewicz też poloznictwo, przyjmuje jeszcze tylko Pozn, Dr Rajewski i Ignaczak Kaus przyjmują w Gnieźnie ale to by trzeba było dokładnie podpytać na jakiej zasadzie czy nie kilka razy w miesiąc tal wyrywkowo bo jeszcze przyjmują w Poz, ja myślałam o dr Gozdziewicz ale jak nie przyjmuje u nas to jeździłam do Poznania. Specjalizacje głównie położnictwie i ginekologia, no ale poród z całym szacunkiem do Polnej i pierwszego porodu w Gnieźnie poziom opieki medycznej bardzo wysoki w szpitalu, zdecydowanie na plus bardziej niż Polna.Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2023, 09:17
Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Oj bardzo...wogole obcja szpitala z mlodymi lekarzami,nowymi pomyslamiStarajaca28 wrote:Cieszę się, że u nas coś się zmieniło, dlatego, że jeszcze nie za często u nas lekarze przyjmują w gabinetach to jeździłam do Poz do doktora, końcówkę fizycznie i z samopoczuciem miałam fatalną, przyda się u nas jakiś dobry lekarz.Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Prowadzilas ciążę u Gozdziewicza?Starajaca28 wrote:Wiesz co jest dr Gozdziewicz on z dr Karaś tylko to chirurg zajmują się endometriozą i Gozdziewicz też poloznictwo, przyjmuje jeszcze tylko Pozn, Dr Rajewski i Ignaczak Kaus przyjmują w Gnieźnie ale to by trzeba było dokładnie podpytać na jakiej zasadzie czy nie kilka razy w miesiąc tal wyrywkowo bo jeszcze przyjmują w Poz, ja myślałam o dr Gozdziewicz ale jak nie przyjmuje u nas to jeździłam do Poznania. Specjalizacje głównie położnictwie i ginekologia, no ale poród z całym szacunkiem do Polnej i pierwszego porodu w Gnieźnie poziom opieki medycznej bardzo wysoki w szpitalu, zdecydowanie na plus bardziej niż Polna.Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero



