Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Prowadzilas ciążę u Gozdziewicza?


    Nie u doc Brązerta, myślałam o doktorze w Gnieźnie ale nie prowadzi gabinetu a jak jeździłam do Poznania to nie zmieniałam, tylko ze względu na dojazd chciałam, możliwe, że niedługo zacznie przyjmować w Gnieźnie. U doktora Rajewskiego bym się nie odnalazła, inny styl pracy ja lubię spokój, twarde konkrety wiesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2023, 11:16

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Wiesz co jest dr Gozdziewicz on z dr Karaś tylko to chirurg zajmują się endometriozą i Gozdziewicz też poloznictwo, przyjmuje jeszcze tylko Pozn, Dr Rajewski i Ignaczak Kaus przyjmują w Gnieźnie ale to by trzeba było dokładnie podpytać na jakiej zasadzie czy nie kilka razy w miesiąc tal wyrywkowo bo jeszcze przyjmują w Poz, ja myślałam o dr Gozdziewicz ale jak nie przyjmuje u nas to jeździłam do Poznania. Specjalizacje głównie położnictwie i ginekologia, no ale poród z całym szacunkiem do Polnej i pierwszego porodu w Gnieźnie poziom opieki medycznej bardzo wysoki w szpitalu, zdecydowanie na plus bardziej niż Polna.

    A to w takim razie odpada bo ja musze mieć gina który zajmuje się niepłodnością i robi inseminację. Czyli jednak zostaję mi mój obecny w Poznaniu, gdzie nie chce mi się już po 4-5 razy w miesiącu dojeżdżać. Chwilowo mamy starania zawieszone ale u mnie musi być wszystko pod kontrolą i kilka razy w miesiącu lekarz mi nie pomoże, muszę mieć takiego który jest jednak bardziej dyspozycyjny. Co do Polnej to różne opinie krążą. Odkąd do pastelovej lekarze odeszli to ponoć już nie jest tak jak kiedyś, dużo dziewczyn narzeka a z kolei chwalą szpital u nas w Gnieźnie.

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    A to w takim razie odpada bo ja musze mieć gina który zajmuje się niepłodnością i robi inseminację. Czyli jednak zostaję mi mój obecny w Poznaniu, gdzie nie chce mi się już po 4-5 razy w miesiącu dojeżdżać. Chwilowo mamy starania zawieszone ale u mnie musi być wszystko pod kontrolą i kilka razy w miesiącu lekarz mi nie pomoże, muszę mieć takiego który jest jednak bardziej dyspozycyjny. Co do Polnej to różne opinie krążą. Odkąd do pastelovej lekarze odeszli to ponoć już nie jest tak jak kiedyś, dużo dziewczyn narzeka a z kolei chwalą szpital u nas w Gnieźnie.


    Dla mnie właśnie lepiej, Polna zaczyna się rozwijać pod względem medycznym kiedyś bardzo odstawali, ja ogólnie nie byłam zadowolona z dawnej ekipy, bardzo mało leków stosowali, teraz zaczyna się zmieniać 🙂
    Teraz bym robiła ivf, kiedyś za czasów Prof Jedrzeczaka, który praktycznie leków nie uznawał ani suplementów, nigdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2023, 13:19

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 dziękuję wszystko dobrze, brzuszek rośnie i tak leci, dla Was gratulacje 🙂

    Miałam dwa trasfery na Polnej, kiedyś a teraz jest mocna różnica, przykładowo kiedyś bardzo małe dawki progesteronu dawali, twierdzili, że nie potrzeba, teraz na cyklu naturalnym, dopochwowo, doustnie i prolutex, mi zaczął spadać to drugi dostałam, nie ma problemu z zaleceniami od innych specjalistów jak trzeba większe dawki czy dodatkowe leki, fakt faktem kryzys był jak większość odeszła i nie było komu pracować

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Dla mnie właśnie lepiej, Polna zaczyna się rozwijać pod względem medycznym kiedyś bardzo odstawali, ja ogólnie nie byłam zadowolona z dawnej ekipy, bardzo mało leków stosowali, teraz zaczyna się zmieniać 🙂
    Teraz bym robiła ivf, kiedyś za czasów Prof Jedrzeczaka, który praktycznie leków nie uznawał ani suplementów, nigdy.

    Aż tak to nie jestem w temacie ale słyszałam że po odejściu lekarzy zrobił się bałagan i nie za bardzo było komu pracować, mój lekarz wtedy mówił ze jeśli ivf to pastelova bo tam ma dużo ,, znajomych lekarzy: z którymi współpracuje bo on ivf nie robi, z tym.ze mi ivf nie jest potrzebne ( chyba) bo ja po iui w ciążę zachodzę tylko utrzymać nie mogę. Patrząc teraz że chodzę do swojego lekarza prywatnie to na Polnej w styczniu w szpitalu załatwił mi histeroskopię na fundusz. Jak widać znajomości dużo robią i jednak chyba nie wszyscy odeszli a o tych lekach właśnie pisała mi koleżanka że na początku jak w ciąży musiała pojawić się na obserwacji to byli zdziwieni że tyle leków musi przyjmować ale nie podważali zdania innego lekarza tylko to kontynuowali.

    ........ lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Aż tak to nie jestem w temacie ale słyszałam że po odejściu lekarzy zrobił się bałagan i nie za bardzo było komu pracować, mój lekarz wtedy mówił ze jeśli ivf to pastelova bo tam ma dużo ,, znajomych lekarzy: z którymi współpracuje bo on ivf nie robi, z tym.ze mi ivf nie jest potrzebne ( chyba) bo ja po iui w ciążę zachodzę tylko utrzymać nie mogę. Patrząc teraz że chodzę do swojego lekarza prywatnie to na Polnej w styczniu w szpitalu załatwił mi histeroskopię na fundusz. Jak widać znajomości dużo robią i jednak chyba nie wszyscy odeszli a o tych lekach właśnie pisała mi koleżanka że na początku jak w ciąży musiała pojawić się na obserwacji to byli zdziwieni że tyle leków musi przyjmować ale nie podważali zdania innego lekarza tylko to kontynuowali.


    Właśnie dobre słowo znajomości, znajoma co leczy się w Medart będąc na Polnej IP usłyszała, że jest jak królik doświadczalny tyle leków bierze 🤷‍♀️🤷‍♀️ niestety i to jest bolesne zależy od lekarza na jakiego się trafi kto kogo lubi a kogo nie, Polna np "zazdrościła" kline sukcesów i pacjentki miały przerąbane, że tak powiem jadąc na Polną do szpitala, zaznaczę, że wiadomo zależy od lekarza.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Aż tak to nie jestem w temacie ale słyszałam że po odejściu lekarzy zrobił się bałagan i nie za bardzo było komu pracować, mój lekarz wtedy mówił ze jeśli ivf to pastelova bo tam ma dużo ,, znajomych lekarzy: z którymi współpracuje bo on ivf nie robi, z tym.ze mi ivf nie jest potrzebne ( chyba) bo ja po iui w ciążę zachodzę tylko utrzymać nie mogę. Patrząc teraz że chodzę do swojego lekarza prywatnie to na Polnej w styczniu w szpitalu załatwił mi histeroskopię na fundusz. Jak widać znajomości dużo robią i jednak chyba nie wszyscy odeszli a o tych lekach właśnie pisała mi koleżanka że na początku jak w ciąży musiała pojawić się na obserwacji to byli zdziwieni że tyle leków musi przyjmować ale nie podważali zdania innego lekarza tylko to kontynuowali.


    Jasne, każdy współpracuje z daną kliniką czy lekarzem, doc Brazert np odesłał na ivf moja koleżankę do Medart, dr Breborowicz bo potrzebowała ivf z NGS na Polnej nie ma tych badań. Każdy ma swoje miejsca.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Właśnie dobre słowo znajomości, znajoma co leczy się w Medart będąc na Polnej IP usłyszała, że jest jak królik doświadczalny tyle leków bierze 🤷‍♀️🤷‍♀️ niestety i to jest bolesne zależy od lekarza na jakiego się trafi kto kogo lubi a kogo nie, Polna np "zazdrościła" kline sukcesów i pacjentki miały przerąbane, że tak powiem jadąc na Polną do szpitala, zaznaczę, że wiadomo zależy od lekarza.

    No ciekawa jestem jak ta znajomość i załatwienie tej histero bezie wyglądać aczkolwiek koleżance która do niego chodziła a w dzień jej cc nie było w szpitalu to załatwił jej świetną opiekę i była zadowolona z opieki na Polnej. Wierzę że tak powiedzieli bo moja koleżankę poprosili o dokumentację medyczną całego jej leczenia i żeby opowiedziała jak to u niej wyglądało. Udało im się z pomocą immunologa doc. P.

    Niestety dużo zależy od lekarza jakiego się trafi tak jak piszesz 🤷🏼‍♀️

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Jasne, każdy współpracuje z daną kliniką czy lekarzem, doc Brazert np odesłał na ivf moja koleżankę do Medart, dr Breborowicz bo potrzebowała ivf z NGS na Polnej nie ma tych badań. Każdy ma swoje miejsca.

    To prawda. Ja rozważałam kiedyś konsultacje z doc Brazertem albo właśnie z A. Bręborowiczem ale mój obecny lekarz odesłał mnie do Paśnika. Mam nadzieję że on pomoże i w końcu uda się utrzymać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2023, 15:13

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    To prawda. Ja rozważałam kiedyś konsultacje z doc Brazertem albo właśnie z A. Bręborowiczem ale mój obecny lekarz odesłał mnie do Paśnika. Mam nadzieję że on pomoże i w końcu uda się utrzymać.


    Życze powodzenia 🙂 tak napisze od siebie bo widzę że też zmagasz się z poronienimi jak będziesz myślała o ivf czy lekarz to wiadomo koszty dodatkowe badań zarodków ale właśnie koleżanka miała dwa poronienia etap 10 tydzień wady genetyczne wyszły, potem dwie ciąże biochemiczne i właśnie doktor powiedział, że dla nich najlepszym rozwiązaniem od razu ivf z NGS tylko właśnie pytanie czy przyczyną poronień są wady genetyczne czy inna przyczyna.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Życze powodzenia 🙂 tak napisze od siebie bo widzę że też zmagasz się z poronienimi jak będziesz myślała o ivf czy lekarz to wiadomo koszty dodatkowe badań zarodków ale właśnie koleżanka miała dwa poronienia etap 10 tydzień wady genetyczne wyszły, potem dwie ciąże biochemiczne i właśnie doktor powiedział, że dla nich najlepszym rozwiązaniem od razu ivf z NGS tylko właśnie pytanie czy przyczyną poronień są wady genetyczne czy inna przyczyna.

    Nie dziękuję 😉 Ja zachodzę przy inseminacji. U mnie problemem są poronienia na bardzo wczesnych etapach, nie było pecherzyka nawet. Diagnoza poronienia nawykowe. Mam braki w kirach implantacyjnych i podwyższone komórki nk. Raczej ivf odpada na tą chwilę. W ogóle mamy starania zawieszone do odwołania, mam wrócić z zaleceniami od Paśnika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2023, 15:50

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nie dziękuję 😉 Ja zachodzę przy inseminacji. U mnie problemem są poronienia na bardzo wczesnych etapach, nie było pecherzyka nawet. Diagnoza poronienia nawykowe. Mam braki w kirach implantacyjnych i podwyższone komórki nk. Raczej ivf odpada na tą chwilę. W ogóle mamy starania zawieszone do odwołania, mam wrócić z zaleceniami od Paśnika.


    Oby docent Pasnik pomógł i to był ten trop, z drugiej strony znam dziewczynę co też ciąże się zatrzymywały do 10 tygodnia ale właśnie z badań genetycznych po poronieniu wychodziły prawidłowe genetycznie, wiadomo badania też nie obejmowały wszelakich możliwych wad bo robili te podstawowe, po zaleceniach immunologa, zwiększeniu dawki clexany, progesteronu udało się i ciąże szczęśliwie donosiła. Zachodziła naturalnie /inseminacja.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Oby docent Pasnik pomógł i to był ten trop, z drugiej strony znam dziewczynę co też ciąże się zatrzymywały do 10 tygodnia ale właśnie z badań genetycznych po poronieniu wychodziły prawidłowe genetycznie, wiadomo badania też nie obejmowały wszelakich możliwych wad bo robili te podstawowe, po zaleceniach immunologa, zwiększeniu dawki clexany, progesteronu udało się i ciąże szczęśliwie donosiła. Zachodziła naturalnie /inseminacja.

    My nie mieliśmy badań po poronieniu bo u mnie były etapy tylko grubego ciążowego endometrium. Beta rosła do pewnego etapu i spadała. W tych etapach powinien być już pęcherzyk którego nie było. Mieliśmy oboje bad genetyczne Kariotyp, trombofilię, zespol antyfosfolipidowy, przez mutacje pai mam zalecenia clexane oraz acardu i witamin lepiej przyswajalnych bo mam MTHFR homo , prog też miałam duphaston i luteinę mimo to poraniałam. Teraz doc.S powiedział że na pewno wrócę z zaleceniami od doc.P bo skoro mam heparynę i leki na podtrzymanie i nadal nie mogę utrzymać to mam nagrzebane w immunologii ale właśnie dużo dziewczyn mi mówi że on nam pomoże I że dzięki niemu zaszły w zdrową ciążę. Tylko przerażają mnie ceny tych bad immunologicznych 🫣 Ja zaszłam 2 razy naturalnie i 2 dzięki iui

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2023, 17:27

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świąt,dużo miłości i zdrowia. A dla dziewczyn które cały czas walcz o pociechy dużo siły i wiary że się uda! Wesołych 🎄🎄🎄🎄

    Nadzieja88, Dominikaaa, Alicjaaa, Ciri86 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda akurat się ściągnęłyśmy myślami dla Was również wszystkiego dobrego na Święta i pociechy z synka 🐻🎄🎄🎄

    Dziewczyny również Wesołych Świat, bądźmy dla siebie dobzi, wyrozumiali, zdrowia, radości i spełnienia marzeń ⛄☃️🎄🎄

    Dominikaaa, Alicjaaa, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny również zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świat 😘😘

    Dominikaaa, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska-mt jak znajdziesz chwilę daj znać jak się macie?

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, spokojnych i szczęśliwych świat 🎄 wszystkiego dobrego Dziewczyny 🎁🪄

    Dominikaaa, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę spóźnione ale wszystkiego najlepszego dla każdej w Nowym Roku 😘

    Zaba90 w wolnej chwili mogę na priv, bym chciała zapytać o Lutycką, planuje tam rodzić 🙂

  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    My nie mieliśmy badań po poronieniu bo u mnie były etapy tylko grubego ciążowego endometrium. Beta rosła do pewnego etapu i spadała. W tych etapach powinien być już pęcherzyk którego nie było. Mieliśmy oboje bad genetyczne Kariotyp, trombofilię, zespol antyfosfolipidowy, przez mutacje pai mam zalecenia clexane oraz acardu i witamin lepiej przyswajalnych bo mam MTHFR homo , prog też miałam duphaston i luteinę mimo to poraniałam. Teraz doc.S powiedział że na pewno wrócę z zaleceniami od doc.P bo skoro mam heparynę i leki na podtrzymanie i nadal nie mogę utrzymać to mam nagrzebane w immunologii ale właśnie dużo dziewczyn mi mówi że on nam pomoże I że dzięki niemu zaszły w zdrową ciążę. Tylko przerażają mnie ceny tych bad immunologicznych 🫣 Ja zaszłam 2 razy naturalnie i 2 dzięki iui

    Cześć, z sentymentu czasami do was zaglądam doc B. był naszym lekarzem 4 lata, ale ale się nie udało.
    Ze swojej strony moge ci polecić wykonanie biopsji endometrium, żeby sprawdzić stan zaplany, to jest to badanie cd138. U mnie to był strzał w 10, co prawda rok leczylam to dziadostwo, ale było warto, dotykowo w nowej klinice zbadaliśmy zarodki i na 3 okazało się, że tylko 1 jest zdrowy i właśnie rośnie w moim brzuchu, w mojej stopce masz opis calej walki.
    U doc Paśnika też byliśmy przeszłam leczenie immunosupresyjne z powodu wysokiego cross match, bo mój organizm traktował zarodki jak wroga i je eliminował :(

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
‹‹ 512 513 514 515 516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ