Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 14 lipca 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Witaj, gratuluję drugiej ciąży. Który to już tydzień?
    My chyba w przyszłym roku wrócimy po rodzeństwo. Obecnie nasza dwulatka nieźle daje nam w kość. Pozdrawiamy z Basią:-)


    Część!!!! Pozdrowienia dla Ciebie i Basi. U mnie 13 tydzień. Powiem Ci, że to była najtrudniejsza decyzja w moim życiu co robić jak od 20 tygodnia do planowego cc leżałam i spora część w szpitalu, ostatnio wpadłam w taką panikę, że myślał, że zawału dostałam, ale dr szybko mnie podstawił do pionu i już jestem zmotywowana. Na chwilę obecną wszystko książkowo i oby tym razem tak jak najdłużej.

    Okres 2 lat to masakra 🙈🤣

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 15 lipca 2024, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Również polecam doktora, aktualnie jestem w drugiej ciąży po ivf.

    Odpowiadając na Pytanie o Polnej mam podobne zdanie do dziewczyn jak jeszcze doktor pracował na oddziale położniczym to zawsze człowiek wiedział na czym stoi jakie dalsze plany, jeżeli nie ma wskazań to porodu do Polnej nie polecam. Samo centrum niepłodności którym teraz kieruję doktor zmieniło się na plus.


    Gratulacje! U nas też powrót po rodzeństwo zakończony kolejną ciąża tylko jestem dalej 🙂

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 15 lipca 2024, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Część również bardzo polecam doc dzięki niemu mamy synka a teraz czekam na bliźniaczki już 30 tydzień nam leci. Ile ludzi tyle opini możesz iść na wizytę i zobaczyć czy to ten lekarz.

    Co do opini tego miejsca jeżeli chodzi o poród osobiście mam złe doświadczenia dlatego teraz rodze w innym mieście wszystko ustalone z doc, ale jeżeli chodzi o leczenie niepłodności jest ok.


    Bezpiecznego rozwiązania i mocy na tej ostatniej prostej 🙂

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 11 września 2024, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziewczyny czy któraś z Was może będzie zwalaniac wizytę do dr w tym tygodniu bądź w przyszłym?

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 11 września 2024, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Hejka! Dziewczyny czy któraś z Was może będzie zwalaniac wizytę do dr w tym tygodniu bądź w przyszłym?

    Możliwe, że ja będę 23 zwalniała mam wizytę po porodzie, ale nie wiem czy uda mi się załatwić z terminem w Warszawie i zalenenia hematologa co do antykoncepcji i może będę musiała przesunąć. Na 100% będę wiedziała w ten poniedziałek.

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 12 września 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeżeli mogę prosić to daj znać 😉 bardzo potrzebuje wizyty do dr a boję się że Panie z recepcji o mnie zapomną 😃

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 13 września 2024, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    To jeżeli mogę prosić to daj znać 😉 bardzo potrzebuje wizyty do dr a boję się że Panie z recepcji o mnie zapomną 😃


    Część. O widzisz ja zwalniałam wizytę z 25 września, trzy dni temu, doktor mi przyspieszył wizytę, ale pewnie już zajęta. U mnie taka sytuacja musiałam zdjąć wkladkę, źle się czułam i wpadliśmy,obecnie 15 tydzień ciąży 🙈 jeszcze nie ogarnęłam sytuacji.

    Jak tam u Was?

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 13 września 2024, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa jak sobie radzicie? Niedługo mnie to czeka

    Ps :gratulacje narodzin córeczek ❤️❤️

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 13 września 2024, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dominikaaa jak sobie radzicie? Niedługo mnie to czeka

    Ps :gratulacje narodzin córeczek ❤️❤️


    Część 🙂 osobiście bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły początki, ale też wiem, że może być w drugą stronę. Moje dziewczyny przez pierwsze tygodnie były i są bezproblemowe w sensie jedzą, śpią i przewijanie, zasypiają czy to w łóżeczku, wózku, dostawce, kokonie bez problemu bardziej absorbujacy jest mój synek, pewnie teraz zacznie się gorzej, ale zobaczymy czy dziewczyny po 2 miesiącu też będą nieodkładalne jak On. Obiady na chwilę obecną ugotowane nawet byliśmy w 3 w restauracji 🙈 Jak byłam w centrum niepłodności u doktora z dziewczynami to stwierdził, że wyglądam na wypoczęta i w dobrej formie i coś w tym jest. Oby tak zostało jak najdłużej.

    Gratulacje dla Ciebie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2024, 10:14

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 13 września 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Część 🙂 osobiście bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły początki, ale też wiem, że może być w drugą stronę. Moje dziewczyny przez pierwsze tygodnie były i są bezproblemowe w sensie jedzą, śpią i przewijanie, zasypiają czy to w łóżeczku, wózku, dostawce, kokonie bez problemu bardziej absorbujacy jest mój synek, pewnie teraz zacznie się gorzej, ale zobaczymy czy dziewczyny po 2 miesiącu też będą nieodkładalne jak On. Obiady na chwilę obecną ugotowane nawet byliśmy w 3 w restauracji 🙈 Jak byłam w centrum niepłodności u doktora z dziewczynami to stwierdził, że wyglądam na wypoczęta i w dobrej formie i coś w tym jest. Oby tak zostało jak najdłużej.

    Gratulacje dla Ciebie 🙂

    Dzięki no nic zobaczymy co nas czeka, będzie odwrotny układ najpierw szpguny bliźniaki z energią od rana do wieczora teraz jeden mały mężczyzna 🙂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 13 września 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Część. O widzisz ja zwalniałam wizytę z 25 września, trzy dni temu, doktor mi przyspieszył wizytę, ale pewnie już zajęta. U mnie taka sytuacja musiałam zdjąć wkladkę, źle się czułam i wpadliśmy,obecnie 15 tydzień ciąży 🙈 jeszcze nie ogarnęłam sytuacji.

    Jak tam u Was?
    Gosia my też zaliczyliśmy wpadkę, tylko ja 6 tydzień.Jeszcze nie wiem jak to się stało 😂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 13 września 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Gosia my też zaliczyliśmy wpadkę, tylko ja 6 tydzień.Jeszcze nie wiem jak to się stało 😂


    🤣🤣🤣 O rany pamiętając swoją historię i Twoja jeszcze nie gratuluję, ale mocno trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 13 września 2024, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dzięki no nic zobaczymy co nas czeka, będzie odwrotny układ najpierw szpguny bliźniaki z energią od rana do wieczora teraz jeden mały mężczyzna 🙂


    Twoje bliźniaki mają wspólny rytm spania? Jak tak od kiedy?Właśnie jedynie się obawiam tego, że każdy będzie mi zasypiał inaczej czy później dziewczyny się rozjadą i to będzie masakra więc chce przypilnować aby chociaż one chodziły jednocześnie spać czy na drzemki

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 13 września 2024, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominkaaaa dzięki za info o tym InterLab. Mam dalej, ale dobrze, że tam sie zdecydowałam, wszystko sprawnie wyniki teho samego dnia. Panie zaznaczają aby przyjść wcześniej bo to musi być równo 4h po clexane w razie jakieś kolejek.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 września 2024, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Twoje bliźniaki mają wspólny rytm spania? Jak tak od kiedy?Właśnie jedynie się obawiam tego, że każdy będzie mi zasypiał inaczej czy później dziewczyny się rozjadą i to będzie masakra więc chce przypilnować aby chociaż one chodziły jednocześnie spać czy na drzemki


    Tak to było bardzo ważne jak już miały jakiś swój rytm spania to działałam około 5 miesięcy. Na początku to była jazda bez trzymanki u mnie każdy z bliźniaków zasypiał inaczej, ale tak to jak Zoja chodziła spać to Julian był aktywny potem ona się budzika Julek do spania. To sporo ułatwiło czy właśnie w kwestii ogarnięcia domu, obiadu ja też miałam pomoc niani na kilka godzin.

    Dominikaaa lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 14 września 2024, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Dominkaaaa dzięki za info o tym InterLab. Mam dalej, ale dobrze, że tam sie zdecydowałam, wszystko sprawnie wyniki teho samego dnia. Panie zaznaczają aby przyjść wcześniej bo to musi być równo 4h po clexane w razie jakieś kolejek.


    To się cieszę. Często teraz tam robię badania na krzepnięcie jak jestem na dużych dawkach clexany, ale chciałam spróbować kp /kpi. Jedynie hormony czy inne badania lepiej robić w szpitalu czy jak coś potrzebne na cito nie z pracowni hemostazy bo tam wysyłkowe i się czeka kilka dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2024, 12:32

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 14 września 2024, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Tak to było bardzo ważne jak już miały jakiś swój rytm spania to działałam około 5 miesięcy. Na początku to była jazda bez trzymanki u mnie każdy z bliźniaków zasypiał inaczej, ale tak to jak Zoja chodziła spać to Julian był aktywny potem ona się budzika Julek do spania. To sporo ułatwiło czy właśnie w kwestii ogarnięcia domu, obiadu ja też miałam pomoc niani na kilka godzin.


    Dzięki 🙂

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 14 września 2024, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia a tak jak się czujesz? Też mam nianie do pomocy jak w ciąży z dziewczynkami okresowo dużo leżałam to synek był z nianią.

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 15 września 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Gosia a tak jak się czujesz? Też mam nianie do pomocy jak w ciąży z dziewczynkami okresowo dużo leżałam to synek był z nianią.

    Dziękuję, że pytasz od trzech tygodni bardzo dobrze, wcześniej było ciężko krwiaki zrobiły mi się aż trzy jednocześnie ciężkie to były tygodnie, ale już wszystko za nami i do przodu. Jeszcze czekam na słoneczko bo te ostatnie dni deszczu i w domu zaraz oszaleje 😂

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 16 września 2024, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziękuję, że pytasz od trzech tygodni bardzo dobrze, wcześniej było ciężko krwiaki zrobiły mi się aż trzy jednocześnie ciężkie to były tygodnie, ale już wszystko za nami i do przodu. Jeszcze czekam na słoneczko bo te ostatnie dni deszczu i w domu zaraz oszaleje 😂


    To super, że do przodu 🙂 na szczęście od dzisiaj ma być ładny tydzień, patrząc na to co dzieje się na południu to u nas tylko deszczyk,ale znam ten ból siedzenia w domu ze starszakiem 🙈

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ