Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 9 lutego 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was leczy sie u Docenta Brązerta, dokładnie chodzi o centrum IVF w centrum leczenia nieplodnosci na polnej? Pozdrawiam

    Miminikna lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 27 marca 2024, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 28 marca 2024, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?


    Jak dla mnie na plus, kiedyś stosowali bardzo mało leków chociaż doc B zawsze był trochę inny pod tym względem w sensie jak ktoś przyszedł z inną ilością leków z innego miejsca to tego nie zmieniał ( najczęściej większość kazała odstawić) ale wiecie jak to jest szef rządzi i wprowadza zasady,których trzeba się trzymać teraz tam się wszystko rozwija, immunologia, leki, więcej możliwości, ja jestem zadowolona, przy poprzedniej ekipie niestety było to słabe aczkolwiek ja leczyłam się od zawsze u doc B to aż tak nie odczuwałam. Dwie ciąże po ivf dzięki doktorowi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2024, 07:40

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 28 marca 2024, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa odpisałam Ci na priv 🙂

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Klaudia 1 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 marca 2024, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?


    Ja się leczę u doc, jestem bardzo zadowolona, zaczynam stymulację do ivf. Przyniosłam zalecenia od hematologa ponieważ wyszły mi różne mutacje doc wszystko zaakceptował, suplementy, nawet sam zalecił

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 28 marca 2024, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem bardzo zadowolona, nie wiem co byś chciała wiedzieć? Oczywiście nie jest idealnie w 100% takich miejsc nie ma, powrót po rodzeństwo dał nam kolejny udany trasfer zobaczymy jak dalej.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 29 marca 2024, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?

    Leczę sie u doc B i polecam, obecnie końcówka drugiej ciąży dzięki doktorowi, bezpośrednio na temat poradni się nie wypowiem bo nie mialam styczności ( trafiłam do doktora prywatnie i potem zabiegi, ivf na Polnej) dlatego jak koleżanki się pytają to zawsze bezpośrednio polecam doktora.Według mnie leczenie niepłodności stoi na dość dobrym poziomie jest coraz więcej możliwości i akceptowana immunologia tutaj z tego co wiem też zależy Prof P nie uznaje, doc B akceptuje jak reszta nie wiem.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 29 marca 2024, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 dzięki za odpowiedź 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Migotka23 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 8 lipca 2024, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z leczeniem niepłodności. Słyszałam wiele dobrego o doc Brązercie i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
    Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyt u niego? Jak oceniacie jego podejście do pacjentek i skuteczność leczenia?
    Zauważyłam, też, że pracuje na Polnej. Jakie macie opinie na temat tego miejsca?
    Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady! Mam nadzieję, że dzięki Wam podejmę właściwą decyzję.

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 8 lipca 2024, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka23 wrote:
    Cześć wszystkim,
    Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z leczeniem niepłodności. Słyszałam wiele dobrego o doc Brązercie i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
    Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyt u niego? Jak oceniacie jego podejście do pacjentek i skuteczność leczenia?
    Zauważyłam, też, że pracuje na Polnej. Jakie macie opinie na temat tego miejsca?
    Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady! Mam nadzieję, że dzięki Wam podejmę właściwą decyzję.
    Bardzo moge polecić docenta 😊
    Od początku konkretny plan, omówione możliwości 🙃 na plus także napewno poczucie, że jest się 'zaopiekowanym' 😉 doc ma coś w sobie takiego, że potrafi trafić do pacjentki i jest w tym wszystkim bardzo...ludzki 😁
    Dzięki leczeniu u dr szybko udało się zajść w ciąże, mimo, że wielu lekarzy rozkładało ręce, a w trakcie jej przebiegu zawsze był czujny i reagował, dlatego też w pore trafiłam do szpitala i udało się jeszcze opóźnić poród 😊
    Co do samej Polnej w sumie za wiele się nie wypowiem, byłam dwa razy na obserwacji i rodziłam w tym szpitalu i na początku odczucia miałam niespecjalnie, zwłaszcza po porodzie, ale po czasie, wspominam naprawde całkiem dobrze 🧡 głównym minusem jak dla mnie było to, że lekarze wzajemnie podważali swoje decyzje, a jednak w kwestii porodu chciałoby sie mieć jasność, w którym kierunku będą podejmowane działania 🫣

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 9 lipca 2024, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka23 wrote:
    Cześć wszystkim,
    Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z leczeniem niepłodności. Słyszałam wiele dobrego o doc Brązercie i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
    Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyt u niego? Jak oceniacie jego podejście do pacjentek i skuteczność leczenia?
    Zauważyłam, też, że pracuje na Polnej. Jakie macie opinie na temat tego miejsca?
    Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady! Mam nadzieję, że dzięki Wam podejmę właściwą decyzję.

    Część również bardzo polecam doc dzięki niemu mamy synka a teraz czekam na bliźniaczki już 30 tydzień nam leci. Ile ludzi tyle opini możesz iść na wizytę i zobaczyć czy to ten lekarz.

    Co do opini tego miejsca jeżeli chodzi o poród osobiście mam złe doświadczenia dlatego teraz rodze w innym mieście wszystko ustalone z doc, ale jeżeli chodzi o leczenie niepłodności jest ok.

    Promyczek 2024 lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 9 lipca 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Część również bardzo polecam doc dzięki niemu mamy synka a teraz czekam na bliźniaczki już 30 tydzień nam leci. Ile ludzi tyle opini możesz iść na wizytę i zobaczyć czy to ten lekarz.

    Co do opini tego miejsca jeżeli chodzi o poród osobiście mam złe doświadczenia dlatego teraz rodze w innym mieście wszystko ustalone z doc, ale jeżeli chodzi o leczenie niepłodności jest ok.
    Gratulacje 🧡 super, że teraz będą córeczki 😊 dużo zdrowia, na tą już prawie ostatnią prostą!

    Dominikaaa lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 9 lipca 2024, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Gratulacje 🧡 super, że teraz będą córeczki 😊 dużo zdrowia, na tą już prawie ostatnią prostą!


    Dziękuję, ja już w Warszawie jeszcze dwa tygodnie na chodzie i od 32 do 35 /36 rozwiązania w szpitalu bo u mnie ciąża z jednego zarodka.

    To już zaraz Leoś kończy rok ❤️ wszystkiego dobrego dla przyszłego solenizanta.

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Dziękuję, ja już w Warszawie jeszcze dwa tygodnie na chodzie i od 32 do 35 /36 rozwiązania w szpitalu bo u mnie ciąża z jednego zarodka.

    To już zaraz Leoś kończy rok ❤️ wszystkiego dobrego dla przyszłego solenizanta.
    Ojej to już rzeczywiście końcówka bardziej niż myślałam 🧡 to trzymam kciuki za rozwiązanie 😊

    Dziękujemy 😃 to był niesamowicie szybki rok 😁

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 9 lipca 2024, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Ojej to już rzeczywiście końcówka bardziej niż myślałam 🧡 to trzymam kciuki za rozwiązanie 😊

    Dziękujemy 😃 to był niesamowicie szybki rok 😁


    To Ci powiem dla mnie zostanie zagadką tak jak przy staraniach to czas ucieka mozolnie tak po pierwszym trymestrze ciąży i jak są dzieci to turbo przyspieszenie nie wiadomo kiedy co i jak 🤣 teraz ta ciąża to ja serio nie wiem kiedy minęły te tygodnie szok 🙈🙈, ale to tak chyba jest przy cięciach dopiero6co się wstaje a tu już zaraz spać

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 10 lipca 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    To Ci powiem dla mnie zostanie zagadką tak jak przy staraniach to czas ucieka mozolnie tak po pierwszym trymestrze ciąży i jak są dzieci to turbo przyspieszenie nie wiadomo kiedy co i jak 🤣 teraz ta ciąża to ja serio nie wiem kiedy minęły te tygodnie szok 🙈🙈, ale to tak chyba jest przy cięciach dopiero6co się wstaje a tu już zaraz spać
    Oj tak 😁 teraz też już napewno bardziej zlatuje, jak Poldziu zrobił się mobilny to latasz latasz i dzień za dniem uciekają 😁 Twój 3-latek to pewnie w ogóle już torpeda 😃 no i zaraz dumny starszy brat 🧡

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Migotka23 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 11 lipca 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Dzięki za odpowiedzi! 😊
    Jutro spróbuję zadzwonić i umówić się na wizytę. Budujące są Wasze opinie. Mam nadzieję, że doc pomoże mi w moich staraniach o ciążę.

    Pozdrawiam Was i jeszcze raz dziękuję.

    Pucz lubi tę wiadomość

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 13 lipca 2024, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również polecam doktora, aktualnie jestem w drugiej ciąży po ivf.

    Odpowiadając na Pytanie o Polnej mam podobne zdanie do dziewczyn jak jeszcze doktor pracował na oddziale położniczym to zawsze człowiek wiedział na czym stoi jakie dalsze plany, jeżeli nie ma wskazań to porodu do Polnej nie polecam. Samo centrum niepłodności którym teraz kieruję doktor zmieniło się na plus.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 13 lipca 2024, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika szczęśliwego rozwiązania ❤️❤️

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 14 lipca 2024, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Również polecam doktora, aktualnie jestem w drugiej ciąży po ivf.

    Odpowiadając na Pytanie o Polnej mam podobne zdanie do dziewczyn jak jeszcze doktor pracował na oddziale położniczym to zawsze człowiek wiedział na czym stoi jakie dalsze plany, jeżeli nie ma wskazań to porodu do Polnej nie polecam. Samo centrum niepłodności którym teraz kieruję doktor zmieniło się na plus.

    Witaj, gratuluję drugiej ciąży. Który to już tydzień?
    My chyba w przyszłym roku wrócimy po rodzeństwo. Obecnie nasza dwulatka nieźle daje nam w kość. Pozdrawiamy z Basią:-)

    06.03.2022 Basia❤
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ