Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was leczy sie u Docenta Brązerta, dokładnie chodzi o centrum IVF w centrum leczenia nieplodnosci na polnej? Pozdrawiam
Miminikna lubi tę wiadomość
86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
09.2020 8t puste jajo💔
01.2021 7t cp💔laparo
04.2022 laparo zrosty
🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
I procedura IVF 2024
5AA❄️5AB❄️=cb
II procedura IVF 2025
4BA❄️5BB❄️=cb
15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
🆘 operacja endo 3/4 st?
♻️ zmiana kliniki
🔜 start stymulacji - duo stim
🆕 Amh 0,35
„Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸 -
Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?Październik 2024 - startujemy z IV
17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2
08.03.2025 transfer 3.2.2
5 dpt beta 6,7 ⏸️
9 dpt beta 105
11 dpt beta 306
13 dpt beta 882
16 dpt beta 4198
18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka
12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
27+1 - 1150 g Dziewczyny

-
Miminikna wrote:Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?
Jak dla mnie na plus, kiedyś stosowali bardzo mało leków chociaż doc B zawsze był trochę inny pod tym względem w sensie jak ktoś przyszedł z inną ilością leków z innego miejsca to tego nie zmieniał ( najczęściej większość kazała odstawić) ale wiecie jak to jest szef rządzi i wprowadza zasady,których trzeba się trzymać teraz tam się wszystko rozwija, immunologia, leki, więcej możliwości, ja jestem zadowolona, przy poprzedniej ekipie niestety było to słabe aczkolwiek ja leczyłam się od zawsze u doc B to aż tak nie odczuwałam. Dwie ciąże po ivf dzięki doktorowiWiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2024, 07:40
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Miminikna wrote:Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?
Ja się leczę u doc, jestem bardzo zadowolona, zaczynam stymulację do ivf. Przyniosłam zalecenia od hematologa ponieważ wyszły mi różne mutacje doc wszystko zaakceptował, suplementy, nawet sam zalecił -
Ja również jestem bardzo zadowolona, nie wiem co byś chciała wiedzieć? Oczywiście nie jest idealnie w 100% takich miejsc nie ma, powrót po rodzeństwo dał nam kolejny udany trasfer zobaczymy jak dalej.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Miminikna wrote:Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?
Leczę sie u doc B i polecam, obecnie końcówka drugiej ciąży dzięki doktorowi, bezpośrednio na temat poradni się nie wypowiem bo nie mialam styczności ( trafiłam do doktora prywatnie i potem zabiegi, ivf na Polnej) dlatego jak koleżanki się pytają to zawsze bezpośrednio polecam doktora.Według mnie leczenie niepłodności stoi na dość dobrym poziomie jest coraz więcej możliwości i akceptowana immunologia tutaj z tego co wiem też zależy Prof P nie uznaje, doc B akceptuje jak reszta nie wiem.Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Cześć wszystkim,
Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z leczeniem niepłodności. Słyszałam wiele dobrego o doc Brązercie i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyt u niego? Jak oceniacie jego podejście do pacjentek i skuteczność leczenia?
Zauważyłam, też, że pracuje na Polnej. Jakie macie opinie na temat tego miejsca?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady! Mam nadzieję, że dzięki Wam podejmę właściwą decyzję. -
Bardzo moge polecić docenta 😊Migotka23 wrote:Cześć wszystkim,
Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z leczeniem niepłodności. Słyszałam wiele dobrego o doc Brązercie i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyt u niego? Jak oceniacie jego podejście do pacjentek i skuteczność leczenia?
Zauważyłam, też, że pracuje na Polnej. Jakie macie opinie na temat tego miejsca?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady! Mam nadzieję, że dzięki Wam podejmę właściwą decyzję.
Od początku konkretny plan, omówione możliwości 🙃 na plus także napewno poczucie, że jest się 'zaopiekowanym' 😉 doc ma coś w sobie takiego, że potrafi trafić do pacjentki i jest w tym wszystkim bardzo...ludzki 😁
Dzięki leczeniu u dr szybko udało się zajść w ciąże, mimo, że wielu lekarzy rozkładało ręce, a w trakcie jej przebiegu zawsze był czujny i reagował, dlatego też w pore trafiłam do szpitala i udało się jeszcze opóźnić poród 😊
Co do samej Polnej w sumie za wiele się nie wypowiem, byłam dwa razy na obserwacji i rodziłam w tym szpitalu i na początku odczucia miałam niespecjalnie, zwłaszcza po porodzie, ale po czasie, wspominam naprawde całkiem dobrze 🧡 głównym minusem jak dla mnie było to, że lekarze wzajemnie podważali swoje decyzje, a jednak w kwestii porodu chciałoby sie mieć jasność, w którym kierunku będą podejmowane działania 🫣
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Migotka23 wrote:Cześć wszystkim,
Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z leczeniem niepłodności. Słyszałam wiele dobrego o doc Brązercie i chciałabym zasięgnąć Waszej opinii.
Czy mogłybyście podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyt u niego? Jak oceniacie jego podejście do pacjentek i skuteczność leczenia?
Zauważyłam, też, że pracuje na Polnej. Jakie macie opinie na temat tego miejsca?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady! Mam nadzieję, że dzięki Wam podejmę właściwą decyzję.
Część również bardzo polecam doc dzięki niemu mamy synka a teraz czekam na bliźniaczki już 30 tydzień nam leci. Ile ludzi tyle opini możesz iść na wizytę i zobaczyć czy to ten lekarz.
Co do opini tego miejsca jeżeli chodzi o poród osobiście mam złe doświadczenia dlatego teraz rodze w innym mieście wszystko ustalone z doc, ale jeżeli chodzi o leczenie niepłodności jest ok.
Promyczek 2024 lubi tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Gratulacje 🧡 super, że teraz będą córeczki 😊 dużo zdrowia, na tą już prawie ostatnią prostą!Dominikaaa wrote:Część również bardzo polecam doc dzięki niemu mamy synka a teraz czekam na bliźniaczki już 30 tydzień nam leci. Ile ludzi tyle opini możesz iść na wizytę i zobaczyć czy to ten lekarz.
Co do opini tego miejsca jeżeli chodzi o poród osobiście mam złe doświadczenia dlatego teraz rodze w innym mieście wszystko ustalone z doc, ale jeżeli chodzi o leczenie niepłodności jest ok.
Dominikaaa lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Gratulacje 🧡 super, że teraz będą córeczki 😊 dużo zdrowia, na tą już prawie ostatnią prostą!
Dziękuję, ja już w Warszawie jeszcze dwa tygodnie na chodzie i od 32 do 35 /36 rozwiązania w szpitalu bo u mnie ciąża z jednego zarodka.
To już zaraz Leoś kończy rok ❤️ wszystkiego dobrego dla przyszłego solenizanta.2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Ojej to już rzeczywiście końcówka bardziej niż myślałam 🧡 to trzymam kciuki za rozwiązanie 😊Dominikaaa wrote:Dziękuję, ja już w Warszawie jeszcze dwa tygodnie na chodzie i od 32 do 35 /36 rozwiązania w szpitalu bo u mnie ciąża z jednego zarodka.
To już zaraz Leoś kończy rok ❤️ wszystkiego dobrego dla przyszłego solenizanta.
Dziękujemy 😃 to był niesamowicie szybki rok 😁07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Ojej to już rzeczywiście końcówka bardziej niż myślałam 🧡 to trzymam kciuki za rozwiązanie 😊
Dziękujemy 😃 to był niesamowicie szybki rok 😁
To Ci powiem dla mnie zostanie zagadką tak jak przy staraniach to czas ucieka mozolnie tak po pierwszym trymestrze ciąży i jak są dzieci to turbo przyspieszenie nie wiadomo kiedy co i jak 🤣 teraz ta ciąża to ja serio nie wiem kiedy minęły te tygodnie szok 🙈🙈, ale to tak chyba jest przy cięciach dopiero6co się wstaje a tu już zaraz spać2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Oj tak 😁 teraz też już napewno bardziej zlatuje, jak Poldziu zrobił się mobilny to latasz latasz i dzień za dniem uciekają 😁 Twój 3-latek to pewnie w ogóle już torpeda 😃 no i zaraz dumny starszy brat 🧡Dominikaaa wrote:To Ci powiem dla mnie zostanie zagadką tak jak przy staraniach to czas ucieka mozolnie tak po pierwszym trymestrze ciąży i jak są dzieci to turbo przyspieszenie nie wiadomo kiedy co i jak 🤣 teraz ta ciąża to ja serio nie wiem kiedy minęły te tygodnie szok 🙈🙈, ale to tak chyba jest przy cięciach dopiero6co się wstaje a tu już zaraz spać07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Również polecam doktora, aktualnie jestem w drugiej ciąży po ivf.
Odpowiadając na Pytanie o Polnej mam podobne zdanie do dziewczyn jak jeszcze doktor pracował na oddziale położniczym to zawsze człowiek wiedział na czym stoi jakie dalsze plany, jeżeli nie ma wskazań to porodu do Polnej nie polecam. Samo centrum niepłodności którym teraz kieruję doktor zmieniło się na plus.2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
MuminkAa wrote:Również polecam doktora, aktualnie jestem w drugiej ciąży po ivf.
Odpowiadając na Pytanie o Polnej mam podobne zdanie do dziewczyn jak jeszcze doktor pracował na oddziale położniczym to zawsze człowiek wiedział na czym stoi jakie dalsze plany, jeżeli nie ma wskazań to porodu do Polnej nie polecam. Samo centrum niepłodności którym teraz kieruję doktor zmieniło się na plus.
Witaj, gratuluję drugiej ciąży. Który to już tydzień?
My chyba w przyszłym roku wrócimy po rodzeństwo. Obecnie nasza dwulatka nieźle daje nam w kość. Pozdrawiamy z Basią
06.03.2022 Basia❤



