Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 19 września 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda potrzebujesz jeszcze wizyty? Panie do mnie dzwoniły czy nie chce przyjechać wcześniej bo jestem na godziny wieczorne dodatkowo dopisana a zwolniły się wcześniej to daj znać zatrzymam swoją godzinę

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 20 września 2024, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chce! Ale widzę że to było wczoraj to pewnie już po terminie 😕 i chyba Panie z recepcji o mnie zapomniały

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 20 września 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wielka nadzieja zadzwoniłam ale niestety nic się nie zwolniło.

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 20 września 2024, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Tak chce! Ale widzę że to było wczoraj to pewnie już po terminie 😕 i chyba Panie z recepcji o mnie zapomniały

    Wysłałam zaproszenie🙂 doktor ostatnio, w sensie zawsze pilnował, ale ostatnio to się śmiałam, że nic się nie ukryje przed doktorem raz przełożyłam wizytę ciążową to dostałam sms od doktora z pytaniem "czy wszystko w porządku"

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 20 września 2024, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Z wielka nadzieja zadzwoniłam ale niestety nic się nie zwolniło.


    Panie też mówiły, że będą też ściągały te pacjentki z 22 więc pewnie się wypełnił te wcześniejsze dwie luki

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 20 września 2024, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Wysłałam zaproszenie🙂 doktor ostatnio, w sensie zawsze pilnował, ale ostatnio to się śmiałam, że nic się nie ukryje przed doktorem raz przełożyłam wizytę ciążową to dostałam sms od doktora z pytaniem "czy wszystko w porządku"
    Przyjęłam 😉 Zostało mi półtora tygodnia do mojej wizyty to już dam radę, chodź dalej nie wierzę że jestem w ciąży 😂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 września 2024, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda trzymam mocno ✊✊✊✊

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 września 2024, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominkaaaa ostatnio do męża mówiłam, że wrócił dawny doktor Maciej, kiedyś miał taki okres jak rozpadał się Onier, nie było wiadomo co dalej to gdzieś tam kontakt z doktorem był słabszy. Teraz jestem w szoku odpowiedzi mam tego samego dnia jak raz musieliśmy być w ścisłym kontakcie to praktycznie odpowiedzi po chwili. Ostatnio jak pytałam się doktora o oddział to mówił, że mu też brakuje, ale niestety oddziału nie jest w stanie odbudować.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 24 września 2024, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie przybliżyć mi temat badań prenatalnych. Dr wystawia skierowanie w ramach NFZ i badania są na ułańskiej czy może na Polnej? Czy mimo wszystko trzeba płacić ?

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 24 września 2024, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny możecie przybliżyć mi temat badań prenatalnych. Dr wystawia skierowanie w ramach NFZ i badania są na ułańskiej czy może na Polnej? Czy mimo wszystko trzeba płacić ?


    Skierowanie na NFZ na Ułańskiej robią.

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 24 września 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny możecie przybliżyć mi temat badań prenatalnych. Dr wystawia skierowanie w ramach NFZ i badania są na ułańskiej czy może na Polnej? Czy mimo wszystko trzeba płacić ?


    NFZ. W poprzedniej ciąży też na NFZ było bo Oni mają na Ułańskiej podpisaną umowę i dr kazał tak umawiać, trzecie płatne.

    Mogę już gratulować?

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 24 września 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    NFZ. W poprzedniej ciąży też na NFZ było bo Oni mają na Ułańskiej podpisaną umowę i dr kazał tak umawiać, trzecie płatne.

    Mogę już gratulować?
    Dziękuje dziewczyny za odpowiedź 😉
    Jeszcze nie, wizyta u Dr w poniedziałek 😉
    Byłam tylko w luxmedzie ale wizyta trwała może 3 minuty więc wolę poczekać na dr😉

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 27 września 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziękuje dziewczyny za odpowiedź 😉
    Jeszcze nie, wizyta u Dr w poniedziałek 😉
    Byłam tylko w luxmedzie ale wizyta trwała może 3 minuty więc wolę poczekać na dr😉

    ❤️

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 28 września 2024, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was chodziła do polecanego diabetologa ze szpitala Raszeja i pamięta który? Docent mi ostatnio napisał na kartce z nr telefonu ,ale nie mogę znaleźć wydruku z wizyty a potrzebuję na cito.

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 28 września 2024, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was chodziła do polecanego diabetologa ze szpitala Raszeja i pamięta który? Docent mi ostatnio napisał na kartce z nr telefonu ,ale nie mogę znaleźć wydruku z wizyty a potrzebuję na cito.


    Teraz już doc Andrzej Gawrecki prowadził mi cukrzycę w ciąży bliźniaczej, teraz jest ok, ale byłam na początku - konsultacja co jak działać.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 28 września 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa myślałaś już może o szpitalu do porodu? Musisz w 3 stopniu? Ja właśnie przeglądam fora, opinie bo już coraz bliżej i teraz taka moda na rodzenie na Polnej też przez taki emocjonalny medialny przekaz jaki ma szpital, więc sobie podaruje u mnie wszystko książkowo, myślę nad SW Rodzina /Lutycka. Z doktorem jeszcze nie rozmawiałam, planuje w tym tygodniu. Coś może wiesz o tych szpitalach.?

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 28 września 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    MuminkAa myślałaś już może o szpitalu do porodu? Musisz w 3 stopniu? Ja właśnie przeglądam fora, opinie bo już coraz bliżej i teraz taka moda na rodzenie na Polnej też przez taki emocjonalny medialny przekaz jaki ma szpital, więc sobie podaruje u mnie wszystko książkowo, myślę nad SW Rodzina /Lutycka. Z doktorem jeszcze nie rozmawiałam, planuje w tym tygodniu. Coś może wiesz o tych szpitalach.?


    Część 🙂 jeszcze nie wiem na chwilę obecną ciąża również bez problemów inaczej niż w poprzedniej. Jestem na stronie rodze na Polnej od kilku lat i zauważyłam, że teraz to głównie forum porodowe większość pytań dotyczy porodu, pytania jak są jakieś powikłania, albo bez odpowiedzi /zdawkowe kiedyś było inaczej, szkoda bo to jednak szpital o najwyższym stopniu referencyjnosci. Jedna koleżanka rodziła w Św Rodzinie druga na Lutyckiej i obie były zadowolone, każdy z tych szpitali ma plusy /minusy których nie ma tamten drugi i ja bym wybrała zgodnie z moimi oczekiwaniami.Teraz wszystkie porodówki w Poznaniu stoją na wysokim poziomie.

    ZOSIA92 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 28 września 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Teraz już doc Andrzej Gawrecki prowadził mi cukrzycę w ciąży bliźniaczej, teraz jest ok, ale byłam na początku - konsultacja co jak działać.


    Tak dokładnie ten BARDZO DZIĘKUJE!

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 28 września 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardzo dużo zweryfikował pierwszy poród i zgadzam się z MuminkAa, że najlepiej patrzeć na swoje potrzeby, oczekiwania w wyborze szpitala. Dla mnie Polna jedynie w przypadku wymogów porodu na trzeci stopień. Jednym zależy aby mógł być przy CC partner to Św Rodzina albo Raszeja w Św Rodzinie też położne jak coś biorą dzieci do siebie i mogą zająć ( wiem różnie na to patrzą kobiety) , ale czasami jak poród jest bardzo ciężki i poprostu po ludzku brak sił to taka możliwość jest w Św Rodzinie i też na Lutyckiej panie z noworodkowych jak nie ma natłoku to biorą do siebie w przypadku prośby mamy. Znieczulenie to w Św Rodzinie najbardziej dostępne na Lutyckiej z kolei jest pokój dla mam jak noworodek musi zostać i tata może teraz być bez ograniczeń więc jak widać każdy szpital ma swoje "specyficzne" niuanse i zależy czego oczekujemy. Na Lutyckiej możliwość prywatnej położnej.

  • Marzena🌺 Autorytet
    Postów: 281 116

    Wysłany: 15 października 2024, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .Wiecie może ile czeka się teraz na wizytę do doc ?Chodzi o prowadzenie ciąży.Dziękuje za odpowiedź.

‹‹ 515 516 517 518 519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ