X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Klaudia 1 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 marca, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?


    Ja się leczę u doc, jestem bardzo zadowolona, zaczynam stymulację do ivf. Przyniosłam zalecenia od hematologa ponieważ wyszły mi różne mutacje doc wszystko zaakceptował, suplementy, nawet sam zalecił

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 259 249

    Wysłany: 28 marca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem bardzo zadowolona, nie wiem co byś chciała wiedzieć? Oczywiście nie jest idealnie w 100% takich miejsc nie ma, powrót po rodzeństwo dał nam kolejny udany trasfer zobaczymy jak dalej.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 29 marca, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Podbijam temat wyżej - może któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się w temacie leczenia niepłodności na polnej teraz po tej całej wymianie zespolu?

    Leczę sie u doc B i polecam, obecnie końcówka drugiej ciąży dzięki doktorowi, bezpośrednio na temat poradni się nie wypowiem bo nie mialam styczności ( trafiłam do doktora prywatnie i potem zabiegi, ivf na Polnej) dlatego jak koleżanki się pytają to zawsze bezpośrednio polecam doktora.Według mnie leczenie niepłodności stoi na dość dobrym poziomie jest coraz więcej możliwości i akceptowana immunologia tutaj z tego co wiem też zależy Prof P nie uznaje, doc B akceptuje jak reszta nie wiem.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 29 marca, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 dzięki za odpowiedź 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
‹‹ 513 514 515 516 517
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ