Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 29 listopada 2023, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Zdrówka, tak apropo my w tamtym sezonie dosłownie przez 8 miesięcy non stop, antybiotyki po dwa w miesiącu były i takie momenty w tym roku zrobiliśmy sobie kuracje ismigenem to jest taka szczepionka i odpukać ani maluch ani my jeszcze nic nie złapaliśmy.

    Zaciekawiłaś mnie tym, poczytam, teraz podobno covid w natarciu i ten seson też ciężki chorobowo nie tyle "ciężkie " infekcje co właśnie nawrotowy kaszel, katar głównie u dzieci.

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 29 listopada 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoska-mt wrote:
    U mnie wszystko dobrze, samopoczucie dobre 🙂 miałam tylko jeszcze dopytać czy wiesz jak "drzwiami otwartymi" na Lutuckiej czy są jakieś konkretne dni? W Rodzinie koleżanka mi powiedziała jak to działa.


    Tak na Lutyckiej nie ma takich typowych drzwi otwartych, koleżanka co ostatnio tam rodziła tylko zadzwoniła na oddzał wcześniej i tyle

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 29 listopada 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    My już we trójkę 🩵
    Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
    Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵

    Gratulacje 💙💙💙 godzina super i waga też piękna 🙂 wczoraj co jakiś czas się zastanawiałam czy już 🙈 odpoczywajcie, nabierajcie sił i wracajcie szybciutko do domu

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 29 listopada 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    My już we trójkę 🩵
    Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
    Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵


    Gratulacje!!!!! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, teraz cieszcie się sobą 💙🐻

    Ps: co do położnej to Ona chyba też porody domowe prowadzi 🤔 tak mi coś świta

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 29 listopada 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    My już we trójkę 🩵
    Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
    Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵


    Gratulacje 🐻🐻🐻🐻

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 29 listopada 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarysa-1 wrote:
    Ja co prawda tylko katar ale też w łóżku z malinami, imbirem, miodem.

    Żaba90 dziękuję dobrze🙂 w tym tygodniu wypadają mi prenatalne i muszę przedzwonić czy przekładamy czy jak w przyszłym tygodniu mam u doc B wizyte, robiliśmy badania Dna płodowego muszę się dowiedzieć.

    Życze zdrowia 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Gratulacje!!!!! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, teraz cieszcie się sobą 💙🐻

    Ps: co do położnej to Ona chyba też porody domowe prowadzi 🤔 tak mi coś świta
    Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
    Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
    Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.


    Najważniejsze, że już razem 😘 no to właśnie tak jest moja koleżanka co miała cc jak jeszcze doktor pracował też podważali zasadność, doktor Brazert jej wywalczył ale jak mi opowiadała ostrą miał wymianę zdań z anastezjologiem😜😜 bo to już było w ostatniej chwili.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK gratulacje 🙂
    Ps:Aleksander piękne imie 😁 my jeszcze myślimy nad Ignacym i Julianem

  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
    Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.


    Witamy Aleksandra gratulacje 🎉

  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 29 listopada 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Gratulacje!!!!! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, teraz cieszcie się sobą 💙🐻

    Ps: co do położnej to Ona chyba też porody domowe prowadzi 🤔 tak mi coś świta

    Kiedyś mi się marzył poród domowy aczkolwiek nie wiem jakie mam predyspozycje porodowe po ciąży z bliźniakami, męża kuzynka pierwsze rodziła w szpitalu potem kolejne troje dzieci w domu, mąż odbierał porody takie miała szybkie 🙈

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 29 listopada 2023, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jeszcze bo jakoś mnie dzisiaj na sentymenty wzięło, że brakuje tego oddziału gdzie kiedyś pracował doktor bo działał trochę inaczej w sensie właśnie nie było problemu z przyjęciem doktor wystawiał skierowanie na sterydy z wizyty to były podawane, wiadomo, że na oddziale czasem lekarze różnili się opiniami między sobą czy przyjęcia na obserwacje telefon na oddział, że potrzeba miejsca i się znajdowało nawet jak trzeba było łóżko dodatkowe wstawić na salę, szkoda, że zlikwidowało ten oddział 😔 na innych oddziałach jakoś tak inaczej.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 29 listopada 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
    Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.


    Gratulacje dla Ciebie i synka

    GosiaK lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzimy dzisiaj do domu 🤍
    Już się doczekać nie mogę bo od soboty tylko szpital.

    Ja123, Zaba90 lubią tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Wychodzimy dzisiaj do domu 🤍
    Już się doczekać nie mogę bo od soboty tylko szpital.

    Wymarzony początek grudnia 😍

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Wychodzimy dzisiaj do domu 🤍
    Już się doczekać nie mogę bo od soboty tylko szpital.


    Super 🙂 taki piękne "pierwsze okienko kalendarza" w odlicza do świąt, my dziś pierwszy raz zaczęliśmy z synkiem

    GosiaK lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Super 🙂 taki piękne "pierwsze okienko kalendarza" w odlicza do świąt, my dziś pierwszy raz zaczęliśmy z synkiem
    Tak, właśnie mówiłam, że wszyscy otwierają kalendarz adwentowy a my już mamy dzisiaj najlepszy prezent 🥹

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK jak znajdziesz chwilę i oczywiście będziesz chciała to napisz jak się macie 🙂

    Czas tak szybko ucieka więc piszę dzisiaj Wszystkiego dobrego dziewczyny na Święta ☃️⛄
    KAŻDA Z NAS ma swoje inne marzenia, spełnienia dla każdej a tak ogólnie to zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🎄🎄🎄🎄

    Klarysa-1 lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    GosiaK jak znajdziesz chwilę i oczywiście będziesz chciała to napisz jak się macie 🙂

    Czas tak szybko ucieka więc piszę dzisiaj Wszystkiego dobrego dziewczyny na Święta ☃️⛄
    KAŻDA Z NAS ma swoje inne marzenia, spełnienia dla każdej a tak ogólnie to zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🎄🎄🎄🎄
    Dziękuję 🤍 bardzo dobrze. Uczymy się siebie nawzajem. Staramy się wysypiać, mąż jest dwa tygodnie w domu, później wróci na 4 dni do pracy i znów będzie w domu także dużo pomaga i uczy się też.

    Zaba90, Klarysa-1 lubią tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Dziękuję 🤍 bardzo dobrze. Uczymy się siebie nawzajem. Staramy się wysypiać, mąż jest dwa tygodnie w domu, później wróci na 4 dni do pracy i znów będzie w domu także dużo pomaga i uczy się też.


    To super 👌👌

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ