Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Kolorowanki wrote:Zdrówka, tak apropo my w tamtym sezonie dosłownie przez 8 miesięcy non stop, antybiotyki po dwa w miesiącu były i takie momenty w tym roku zrobiliśmy sobie kuracje ismigenem to jest taka szczepionka i odpukać ani maluch ani my jeszcze nic nie złapaliśmy.
Zaciekawiłaś mnie tym, poczytam, teraz podobno covid w natarciu i ten seson też ciężki chorobowo nie tyle "ciężkie " infekcje co właśnie nawrotowy kaszel, katar głównie u dzieci. -
Zoska-mt wrote:U mnie wszystko dobrze, samopoczucie dobre 🙂 miałam tylko jeszcze dopytać czy wiesz jak "drzwiami otwartymi" na Lutuckiej czy są jakieś konkretne dni? W Rodzinie koleżanka mi powiedziała jak to działa.
Tak na Lutyckiej nie ma takich typowych drzwi otwartych, koleżanka co ostatnio tam rodziła tylko zadzwoniła na oddzał wcześniej i tyle -
GosiaK wrote:My już we trójkę 🩵
Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵
Gratulacje 💙💙💙 godzina super i waga też piękna 🙂 wczoraj co jakiś czas się zastanawiałam czy już 🙈 odpoczywajcie, nabierajcie sił i wracajcie szybciutko do domu -
GosiaK wrote:My już we trójkę 🩵
Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵
Gratulacje!!!!! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, teraz cieszcie się sobą 💙🐻
Ps: co do położnej to Ona chyba też porody domowe prowadzi 🤔 tak mi coś świta1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
GosiaK wrote:My już we trójkę 🩵
Aleksander 28.11.2023 szczęśliwa godzina 22:22 2885 g 52 cm 🥹
Jeśli chodzi o opiekę na oddziale PODODDZIAŁ ROZRODCZOŚCI I MEDYCYNY PERINATALNEJ II no to złoto nie kobiety. Porodówka też super! Teraz leżymy już na oddziale po porodzie i zobaczymy ale… gdyby nie położna pani Kasia Cabańska to nie urodziła bym we wtorek. Cud nie kobieta. 🩵
Gratulacje 🐻🐻🐻🐻
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Klarysa-1 wrote:Ja co prawda tylko katar ale też w łóżku z malinami, imbirem, miodem.
Żaba90 dziękuję dobrze🙂 w tym tygodniu wypadają mi prenatalne i muszę przedzwonić czy przekładamy czy jak w przyszłym tygodniu mam u doc B wizyte, robiliśmy badania Dna płodowego muszę się dowiedzieć.
Życze zdrowia 🙂Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..Zaba90 wrote:Gratulacje!!!!! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, teraz cieszcie się sobą 💙🐻
Ps: co do położnej to Ona chyba też porody domowe prowadzi 🤔 tak mi coś świta
Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.
Najważniejsze, że już razem 😘 no to właśnie tak jest moja koleżanka co miała cc jak jeszcze doktor pracował też podważali zasadność, doktor Brazert jej wywalczył ale jak mi opowiadała ostrą miał wymianę zdań z anastezjologiem😜😜 bo to już było w ostatniej chwili.1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
GosiaK wrote:Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.
Witamy Aleksandra gratulacje 🎉 -
Zaba90 wrote:Gratulacje!!!!! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona, teraz cieszcie się sobą 💙🐻
Ps: co do położnej to Ona chyba też porody domowe prowadzi 🤔 tak mi coś świta
Kiedyś mi się marzył poród domowy aczkolwiek nie wiem jakie mam predyspozycje porodowe po ciąży z bliźniakami, męża kuzynka pierwsze rodziła w szpitalu potem kolejne troje dzieci w domu, mąż odbierał porody takie miała szybkie 🙈 -
Tak jeszcze bo jakoś mnie dzisiaj na sentymenty wzięło, że brakuje tego oddziału gdzie kiedyś pracował doktor bo działał trochę inaczej w sensie właśnie nie było problemu z przyjęciem doktor wystawiał skierowanie na sterydy z wizyty to były podawane, wiadomo, że na oddziale czasem lekarze różnili się opiniami między sobą czy przyjęcia na obserwacje telefon na oddział, że potrzeba miejsca i się znajdowało nawet jak trzeba było łóżko dodatkowe wstawić na salę, szkoda, że zlikwidowało ten oddział 😔 na innych oddziałach jakoś tak inaczej.1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
GosiaK wrote:Oj. Tego nie wiem 🫣 Ale położna super kobieta. Dzięki niej tak poszło wszystko..
Polna nie była idealna bo też lekko podważali skierowanie i ogólnie długo się męczyłam bo tu wywołanie tu jednak nie.. ale nie ma tragedii. Zobaczymy teraz już po porodzie bo już kręcą nosem, że chce karmić MM.
Gratulacje dla Ciebie i synka
GosiaK lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
GosiaK wrote:Wychodzimy dzisiaj do domu 🤍
Już się doczekać nie mogę bo od soboty tylko szpital.
Super 🙂 taki piękne "pierwsze okienko kalendarza" w odlicza do świąt, my dziś pierwszy raz zaczęliśmy z synkiem
GosiaK lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Tak, właśnie mówiłam, że wszyscy otwierają kalendarz adwentowy a my już mamy dzisiaj najlepszy prezent 🥹Zaba90 wrote:Super 🙂 taki piękne "pierwsze okienko kalendarza" w odlicza do świąt, my dziś pierwszy raz zaczęliśmy z synkiemAleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
GosiaK jak znajdziesz chwilę i oczywiście będziesz chciała to napisz jak się macie 🙂
Czas tak szybko ucieka więc piszę dzisiaj Wszystkiego dobrego dziewczyny na Święta ☃️⛄
KAŻDA Z NAS ma swoje inne marzenia, spełnienia dla każdej a tak ogólnie to zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🎄🎄🎄🎄
Klarysa-1 lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Dziękuję 🤍 bardzo dobrze. Uczymy się siebie nawzajem. Staramy się wysypiać, mąż jest dwa tygodnie w domu, później wróci na 4 dni do pracy i znów będzie w domu także dużo pomaga i uczy się też.Zaba90 wrote:GosiaK jak znajdziesz chwilę i oczywiście będziesz chciała to napisz jak się macie 🙂
Czas tak szybko ucieka więc piszę dzisiaj Wszystkiego dobrego dziewczyny na Święta ☃️⛄
KAŻDA Z NAS ma swoje inne marzenia, spełnienia dla każdej a tak ogólnie to zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🎄🎄🎄🎄
Zaba90, Klarysa-1 lubią tę wiadomość
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:Dziękuję 🤍 bardzo dobrze. Uczymy się siebie nawzajem. Staramy się wysypiać, mąż jest dwa tygodnie w domu, później wróci na 4 dni do pracy i znów będzie w domu także dużo pomaga i uczy się też.
To super 👌👌1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo


