Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny a jeżeli idę do docenta na konsultacje to on podczas tej konsultacji przegląda tylko historię leczenia czy wykonuje także badanie usg ?

    Najpierw konsultacja, doc przejrzy wszystko z czym przyjdziesz a później mówi ze się badamy, pójdziesz się przygotować do łazienki i wtedy usg.

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Najpierw konsultacja, doc przejrzy wszystko z czym przyjdziesz a później mówi ze się badamy, pójdziesz się przygotować do łazienki i wtedy usg.

    Dziękuję, bo mam obawy, że trafię do docenta w ostatnie dni miesiączki…

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziękuję, bo mam obawy, że trafię do docenta w ostatnie dni miesiączki…

    Oj to wolałabym przełożyć wizytę albo ewentualnie umow druga i z którejś zrezygnujesz. Mi wizytę kwalifikacyjną kazał przełożyć bo też byłam w trakcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2025, 17:41

    LoliM lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Oj to wolałabym przełożyć wizytę albo ewentualnie umow druga i z którejś zrezygnujesz. Mi wizytę kwalifikacyjną kazał przełożyć bo też byłam w trakcie.

    Dziękuję :) przesunęłam o kilka dni ;)

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 22 stycznia 2025, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatecznie ZuzaMaruda zrób jak czujesz ♥️

    U nas ostatnie dni w domu 🙈w poniedziałek na oddział w 38 tc i czekanie już na oddziale na planowe CC .

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 22 stycznia 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo matko jak to szybko zleciało! Gosiu spokojnego i szczęśliwego rozwiązania ❤️❤️❤️❤️❤️
    Doktor kieruje na jakiś konkretny oddział czy idziesz tam gdzie jest miejsce ?

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 22 stycznia 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję 😘

    Tam gdzie Jego ojciec jest ,dr Iciek itd .

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 22 stycznia 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia szczęśliwego rozwiązania 😘😘😘😘

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 22 stycznia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Według mnie na podejście zdrowo rozsądkowe i zależy jaki problem .U mnie zaleciła sanprobi premium przy nadwadze ,ale też pytała o kwestie finansowe .


    A ten probiotyk ma niby odchodzić czy co heheh bo chętnie bym zgubiła parę kg 🙈

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Tam jest ten szczep który może pomóc w redukcji masy ciała nie pamiętam nazwy u mnie się sprawdza rewelacyjnie cena wysoka,ale chyba jeden z lepszych prebiotykow jakie brałam.


    Super dziękuję za odpowiedź 😊

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziękuję 😘

    Tam gdzie Jego ojciec jest ,dr Iciek itd .

    Gosia szczęśliwego ♥️

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Zosia92, AgnieszkaB jak się czujecie?

    Zosia92 jak Twoje cukry ?

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny Zosia92, AgnieszkaB jak się czujecie?

    Zosia92 jak Twoje cukry ?

    Już 28 tydzień 🙂 Ostatnio mi trochę kręgosłup wysiada chodzę do fizjo tejpy i jakoś do przodu .Co do cukrów właśnie muszę wysłać doc A.B wyniki z sensora bo zwiększamy insulinę przez to , że więcej leżę to i trochę cukry siadły.

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Już 28 tydzień 🙂 Ostatnio mi trochę kręgosłup wysiada chodzę do fizjo tejpy i jakoś do przodu .Co do cukrów właśnie muszę wysłać doc A.B wyniki z sensora bo zwiększamy insulinę przez to , że więcej leżę to i trochę cukry siadły.


    Też to miałam i mam na końcówce jak leżę ruch przy cukrzycy to złoto 🙂

    Jeny ostatni dzień i trochę w czwórkę 🥲🥲

    ZOSIA92 lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Też to miałam i mam na końcówce jak leżę ruch przy cukrzycy to złoto 🙂

    Jeny ostatni dzień i trochę w czwórkę 🥲🥲[/QUOTE

    Dokładnie 🙂liczę, że za niedługo mój kręgosłup wróci do sprawności i wrócę do aktywności w miarę możliwości

  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a docent np zleca histeroskopie i daje skierowanie do szpitala czy prywatnie? Jak to wygląda ? Myślę o tym badaniu, bo może coś by znalazło…

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 27 stycznia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Dziewczyny a docent np zleca histeroskopie i daje skierowanie do szpitala czy prywatnie? Jak to wygląda ? Myślę o tym badaniu, bo może coś by znalazło…

    Są dwie opcję albo robi osobiście prywatnie na Ułańskiej albo daje skierowanie do szpitala na NFZ tylko no właśnie w tym szpitalu to różnie bywa zależy na jakiego się lekarza trafi co zobaczy jak będzie szukał więc jak można sobie pozwolić to osobiście bym robiła prywatnie .W szpitalu też są dobrzi specjaliści wiadomo tylko nie wiem dokładnie gdzie na jaki oddział kieruje.

    LoliM lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 28 stycznia 2025, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziewczyny Zosia92, AgnieszkaB jak się czujecie?

    Zosia92 jak Twoje cukry ?

    Gosiu mocne kciuki ✊✊✊

    U mnie wszystko dobrze 🙂

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 29 stycznia 2025, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.

    AgnieszkaB, ZuzaMaruda, Patisonek 25, ZOSIA92, Manka, Dziewczynka, Zaba90, MuminkAa, ........ lubią tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 29 stycznia 2025, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.


    Gratulacje !!! Piękne wieści wszystkiego dobrego dla Ciebie i synka 🐻

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
‹‹ 538 539 540 541 542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ