Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
LoliM wrote:Dziewczyny a jeżeli idę do docenta na konsultacje to on podczas tej konsultacji przegląda tylko historię leczenia czy wykonuje także badanie usg ?
Najpierw konsultacja, doc przejrzy wszystko z czym przyjdziesz a później mówi ze się badamy, pójdziesz się przygotować do łazienki i wtedy usg.Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Patisonek 25 wrote:Najpierw konsultacja, doc przejrzy wszystko z czym przyjdziesz a później mówi ze się badamy, pójdziesz się przygotować do łazienki i wtedy usg.
Dziękuję, bo mam obawy, że trafię do docenta w ostatnie dni miesiączki…♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
fragmentacja 30 % ⭢ 12%
♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
🆘 03.25 cross match 52%
09.25r. IVF II mamy: 3❄️
🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm

-
LoliM wrote:Dziękuję, bo mam obawy, że trafię do docenta w ostatnie dni miesiączki…
Oj to wolałabym przełożyć wizytę albo ewentualnie umow druga i z którejś zrezygnujesz. Mi wizytę kwalifikacyjną kazał przełożyć bo też byłam w trakcie.Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2025, 17:41
LoliM lubi tę wiadomość
Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Patisonek 25 wrote:Oj to wolałabym przełożyć wizytę albo ewentualnie umow druga i z którejś zrezygnujesz. Mi wizytę kwalifikacyjną kazał przełożyć bo też byłam w trakcie.
Dziękuję
przesunęłam o kilka dni
Patisonek 25 lubi tę wiadomość
♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
fragmentacja 30 % ⭢ 12%
♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
🆘 03.25 cross match 52%
09.25r. IVF II mamy: 3❄️
🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm

-
Ostatecznie ZuzaMaruda zrób jak czujesz ♥️
U nas ostatnie dni w domu 🙈w poniedziałek na oddział w 38 tc i czekanie już na oddziale na planowe CC .
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dziewczynka wrote:Według mnie na podejście zdrowo rozsądkowe i zależy jaki problem .U mnie zaleciła sanprobi premium przy nadwadze ,ale też pytała o kwestie finansowe .
A ten probiotyk ma niby odchodzić czy co heheh bo chętnie bym zgubiła parę kg 🙈 -
Dziewczynka wrote:Tam jest ten szczep który może pomóc w redukcji masy ciała nie pamiętam nazwy u mnie się sprawdza rewelacyjnie cena wysoka,ale chyba jeden z lepszych prebiotykow jakie brałam.
Super dziękuję za odpowiedź 😊 -
Gosia9305 wrote:Dziewczyny Zosia92, AgnieszkaB jak się czujecie?
Zosia92 jak Twoje cukry ?
Już 28 tydzień 🙂 Ostatnio mi trochę kręgosłup wysiada chodzę do fizjo tejpy i jakoś do przodu .Co do cukrów właśnie muszę wysłać doc A.B wyniki z sensora bo zwiększamy insulinę przez to , że więcej leżę to i trochę cukry siadły.
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
ZOSIA92 wrote:Już 28 tydzień 🙂 Ostatnio mi trochę kręgosłup wysiada chodzę do fizjo tejpy i jakoś do przodu .Co do cukrów właśnie muszę wysłać doc A.B wyniki z sensora bo zwiększamy insulinę przez to , że więcej leżę to i trochę cukry siadły.
Też to miałam i mam na końcówce jak leżę ruch przy cukrzycy to złoto 🙂
Jeny ostatni dzień i trochę w czwórkę 🥲🥲
ZOSIA92 lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dziewczyny a docent np zleca histeroskopie i daje skierowanie do szpitala czy prywatnie? Jak to wygląda ? Myślę o tym badaniu, bo może coś by znalazło…♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
fragmentacja 30 % ⭢ 12%
♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
🆘 03.25 cross match 52%
09.25r. IVF II mamy: 3❄️
🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm

-
LoliM wrote:Dziewczyny a docent np zleca histeroskopie i daje skierowanie do szpitala czy prywatnie? Jak to wygląda ? Myślę o tym badaniu, bo może coś by znalazło…
Są dwie opcję albo robi osobiście prywatnie na Ułańskiej albo daje skierowanie do szpitala na NFZ tylko no właśnie w tym szpitalu to różnie bywa zależy na jakiego się lekarza trafi co zobaczy jak będzie szukał więc jak można sobie pozwolić to osobiście bym robiła prywatnie .W szpitalu też są dobrzi specjaliści wiadomo tylko nie wiem dokładnie gdzie na jaki oddział kieruje.
LoliM lubi tę wiadomość
-
Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
AgnieszkaB, ZuzaMaruda, Patisonek 25, ZOSIA92, Manka, Dziewczynka, Zaba90, MuminkAa, ........ lubią tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Gratulacje !!! Piękne wieści wszystkiego dobrego dla Ciebie i synka 🐻2021. synek💛
2023 córeczka 💙




