Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 29 stycznia 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
    Gosiu gratuluję ♥️♥️♥️♥️
    Trzymajcie się zdrowo i cieplutko!
    I jak najszybszego powrotu do domu ♥️❤️❤️❤️

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 29 stycznia 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.

    Gratulacje 🥰

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 29 stycznia 2025, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.


    Gratulacje 💙

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 29 stycznia 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.


    Gratulacje i dużo zdrówka dla Was

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 31 stycznia 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Gosiu gratuluję ♥️♥️♥️♥️
    Trzymajcie się zdrowo i cieplutko!
    I jak najszybszego powrotu do domu ♥️❤️❤️❤️


    Dziękuję ♥️W poniedziałek wychodzimy do domu Ignaś ma żółtaczkę,ale jednak wolałam CC z docentem jaki robił bo potrafi człowieka uspokoić.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 31 stycznia 2025, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikorka za tydzień mam wizytę i dam znać jak z transferem w naszym przypadku . Pozdrawiam

    Ps :Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2025, 19:56

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 31 stycznia 2025, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.


    Gratulacje 💙🐻

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 31 stycznia 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Cieszę się Bardzo dziewczyny.

    W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂

    ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.


    Gratulacje zdrówka życzę 😘🥰

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 1 lutego 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Dziękuję ♥️W poniedziałek wychodzimy do domu Ignaś ma żółtaczkę,ale jednak wolałam CC z docentem jaki robił bo potrafi człowieka uspokoić.
    Szybko o tym zapomnisz 😉 Doktorowi chyba też tęskno za oddziałem jak z nim rozmówiłam na wizycie ale jest co jest.
    Poniedziałek już blisko i będziecie w domu ❤️♥️
    Dobrze się czujesz? Wszystko ok po cc?

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 2 lutego 2025, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Szybko o tym zapomnisz 😉 Doktorowi chyba też tęskno za oddziałem jak z nim rozmówiłam na wizycie ale jest co jest.
    Poniedziałek już blisko i będziecie w domu ❤️♥️
    Dobrze się czujesz? Wszystko ok po cc?

    Powiem Ci , że pierwszy dzień po CC u mnie jest najgorszy potem już "normalnie " śmigam wiadomo blizna ciągnie itd ,ale ja też szybko dochodzę do siebie po różnych operacjach po tych kilku dniach czuje się już super .

    Właśnie wiem ,ale doktor powiedziała, że oddziału nie jest w stanie odbudować i właśnie brakuje tego oddziału.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2025, 07:16

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • azja87 Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 12 lutego 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie jak aktualnie z terminami u Pana Dr? Chciałam umówić się na konsultację lub nawet przejść z kolejnym cyklem in vitro.

    Ona: rocznik 87
    On: rocznik 74
    AMH: 1,0
    cross-match: negatywny,
    allo-MLR-6%,
    KIR - genotyp Bx, nieobecne geny: 2DL5 [gr.1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
    IUI x 2 - nieudane,
    Od 10.2024 w trakcie in vitro - 1 stymulacja 10.2024: ❄️❄️ (jeden prawidłowy po PGT-A), transfer nieudany, 2 stymulacja 02.2025: ❄️❄️ (jeden LLM, jeden nieprawidłowy po PGT-A), transfer nieudany, 3 stymulacja 07.2025 -❄️❄️ (oba nieprawidłowe po PGT-A), 4 stymulacja 01.2026: ❄️4BB - czekamy na wyniki PGT-A
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 12 lutego 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azja87 wrote:
    Dziewczyny, wiecie jak aktualnie z terminami u Pana Dr? Chciałam umówić się na konsultację lub nawet przejść z kolejnym cyklem in vitro.

    Wszystko zależy od okresu ,ale aktualnie tak do miesiąca trochę dłużej.

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 14 lutego 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinamala wrote:
    Dziewczyny te które są już po na który tydzień się umawia to USG 3d/4d ? Zapomniałam ostatnio dopytać.


    Część.Byłam między 28/ 29 tak jak docent kazał się umówić u mnie bobo współpracowało .Jeżeli nie będzie odpowiednich warunków to można też trochę później .

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 lutego 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak między 28 a 29 mój Ignaś nie chciał się pokazać więc na następnej wizycie przeszliśmy do gabinetu od tego aparatu USG i się udało nagrać film .

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 lutego 2025, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda jak się czujesz? Wszystko dobrze u Was ?

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 lutego 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na chwilę obecną bardzo dobrze ,ale te pierwsze tygodnie to noworodek praktycznie cały dzień śpi zobaczymy jak będzie dalej .Dzieci na chwilę obecną zajęte sobą,jest bobas ,ale brak większego zainteresowania

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 16 lutego 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda jak się czujesz? Wszystko dobrze u Was ?
    Ja mam dużo spadek formy, nie mam na nic siły a moje anemia mi w tym nie pomaga. Mam nadzieje ze nowe leki chodź trochę mi podniosą poziom.
    To oby jak najdłużej tylko spał i dał mamusi jak najwięcej wypocząć 😃😉

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 17 lutego 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Ja mam dużo spadek formy, nie mam na nic siły a moje anemia mi w tym nie pomaga. Mam nadzieje ze nowe leki chodź trochę mi podniosą poziom.
    To oby jak najdłużej tylko spał i dał mamusi jak najwięcej wypocząć 😃😉

    😔 Coś nie oszczędza Ciebie ta ciąża,ale już bliżej niż dalej. Wszystkiego dobrego 😘

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 17 lutego 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    😔 Coś nie oszczędza Ciebie ta ciąża,ale już bliżej niż dalej. Wszystkiego dobrego 😘
    Sama się z siebie śmieje, że jak musiałam leżeć to miałam siły góry przenosić a teraz mogę wszystko to nie mam siły 😂
    Dla Was też wszystkiego dobrego 😘

  • Werka29 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 19 lutego 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam termin na poniedziałek na 16:30, jednak ze względu na to, że jesteśmy po poronieniu świeżym, chcielibyśmy opóźnić wizytę o 2-3 tygodnie, jest ktoś kto chciałby się zamienić? 😉

‹‹ 539 540 541 542 543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ