Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Gosiu gratuluję ♥️♥️♥️♥️Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Trzymajcie się zdrowo i cieplutko!
I jak najszybszego powrotu do domu ♥️❤️❤️❤️
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Gratulacje 🥰
Gosia9305 lubi tę wiadomość
Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Gratulacje 💙
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Gratulacje i dużo zdrówka dla Was
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Gosiu gratuluję ♥️♥️♥️♥️
Trzymajcie się zdrowo i cieplutko!
I jak najszybszego powrotu do domu ♥️❤️❤️❤️
Dziękuję ♥️W poniedziałek wychodzimy do domu Ignaś ma żółtaczkę,ale jednak wolałam CC z docentem jaki robił bo potrafi człowieka uspokoić.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Sikorka za tydzień mam wizytę i dam znać jak z transferem w naszym przypadku . Pozdrawiam
Ps :Wysłałam zaproszenie do przyjaciółekWiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2025, 19:56
37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
Staś starszy brat -
Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Gratulacje 💙🐻2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
Gosia9305 wrote:Cieszę się Bardzo dziewczyny.
W poniedziałek miałam planowe przyjęcie celem obserwacji do rozwiązania po wczorajszych złych zapisach ktg padła decyzja o rozwiązaniu ciąży w 38 +1 także od wczoraj jestem mamą Ignasia 💙💙 u nas wszystko dobrze 🙂
ZuzaMaruda niezmiennie trzymam za Was kciuki z całego serca ♥️ będę zaglądała co jakiś czas Pozdrawiam.
Gratulacje zdrówka życzę 😘🥰 -
Szybko o tym zapomnisz 😉 Doktorowi chyba też tęskno za oddziałem jak z nim rozmówiłam na wizycie ale jest co jest.Gosia9305 wrote:Dziękuję ♥️W poniedziałek wychodzimy do domu Ignaś ma żółtaczkę,ale jednak wolałam CC z docentem jaki robił bo potrafi człowieka uspokoić.
Poniedziałek już blisko i będziecie w domu ❤️♥️
Dobrze się czujesz? Wszystko ok po cc? -
ZuzaMaruda wrote:Szybko o tym zapomnisz 😉 Doktorowi chyba też tęskno za oddziałem jak z nim rozmówiłam na wizycie ale jest co jest.
Poniedziałek już blisko i będziecie w domu ❤️♥️
Dobrze się czujesz? Wszystko ok po cc?
Powiem Ci , że pierwszy dzień po CC u mnie jest najgorszy potem już "normalnie " śmigam wiadomo blizna ciągnie itd ,ale ja też szybko dochodzę do siebie po różnych operacjach po tych kilku dniach czuje się już super .
Właśnie wiem ,ale doktor powiedziała, że oddziału nie jest w stanie odbudować i właśnie brakuje tego oddziału.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2025, 07:16
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Dziewczyny, wiecie jak aktualnie z terminami u Pana Dr? Chciałam umówić się na konsultację lub nawet przejść z kolejnym cyklem in vitro.Ona: rocznik 87
On: rocznik 74
AMH: 1,0
cross-match: negatywny,
allo-MLR-6%,
KIR - genotyp Bx, nieobecne geny: 2DL5 [gr.1], 2DS1, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
IUI x 2 - nieudane,
Od 10.2024 w trakcie in vitro - 1 stymulacja 10.2024: ❄️❄️ (jeden prawidłowy po PGT-A), transfer nieudany, 2 stymulacja 02.2025: ❄️❄️ (jeden LLM, jeden nieprawidłowy po PGT-A), transfer nieudany, 3 stymulacja 07.2025 -❄️❄️ (oba nieprawidłowe po PGT-A), 4 stymulacja 01.2026: ❄️4BB - czekamy na wyniki PGT-A -
Ewelinamala wrote:Dziewczyny te które są już po na który tydzień się umawia to USG 3d/4d ? Zapomniałam ostatnio dopytać.
Część.Byłam między 28/ 29 tak jak docent kazał się umówić u mnie bobo współpracowało .Jeżeli nie będzie odpowiednich warunków to można też trochę później . -
U nas na chwilę obecną bardzo dobrze ,ale te pierwsze tygodnie to noworodek praktycznie cały dzień śpi zobaczymy jak będzie dalej .Dzieci na chwilę obecną zajęte sobą,jest bobas ,ale brak większego zainteresowania
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ja mam dużo spadek formy, nie mam na nic siły a moje anemia mi w tym nie pomaga. Mam nadzieje ze nowe leki chodź trochę mi podniosą poziom.Gosia9305 wrote:ZuzaMaruda jak się czujesz? Wszystko dobrze u Was ?
To oby jak najdłużej tylko spał i dał mamusi jak najwięcej wypocząć 😃😉 -
ZuzaMaruda wrote:Ja mam dużo spadek formy, nie mam na nic siły a moje anemia mi w tym nie pomaga. Mam nadzieje ze nowe leki chodź trochę mi podniosą poziom.
To oby jak najdłużej tylko spał i dał mamusi jak najwięcej wypocząć 😃😉
😔 Coś nie oszczędza Ciebie ta ciąża,ale już bliżej niż dalej. Wszystkiego dobrego 😘20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Sama się z siebie śmieje, że jak musiałam leżeć to miałam siły góry przenosić a teraz mogę wszystko to nie mam siły 😂Gosia9305 wrote:😔 Coś nie oszczędza Ciebie ta ciąża,ale już bliżej niż dalej. Wszystkiego dobrego 😘
Dla Was też wszystkiego dobrego 😘




