Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 27 lutego 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po konsultacji z docentem :) dziękuję za polecenia, naprawdę konkretny lekarz, nakreślił nam sytuacje, sprowadził trochę na ziemię i odradził nam zalecane badania tj badanie okna, ponoć jeszcze nie sprawdzone i niewiarygodne. Na USG zauważył coś na kształt polipa więc będziemy to weryfikować histeroskopia. Jak się nie uda to jestem przekonana, że chciałabym, żeby docent przeprowadził nam drugą procedurę, poświęcił nam naprawdę dużo czasu i przejrzał badania tak jak mówiłyście :)

    OlgaW, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 27 lutego 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Jestem po konsultacji z docentem :) dziękuję za polecenia, naprawdę konkretny lekarz, nakreślił nam sytuacje, sprowadził trochę na ziemię i odradził nam zalecane badania tj badanie okna, ponoć jeszcze nie sprawdzone i niewiarygodne. Na USG zauważył coś na kształt polipa więc będziemy to weryfikować histeroskopia. Jak się nie uda to jestem przekonana, że chciałabym, żeby docent przeprowadził nam drugą procedurę, poświęcił nam naprawdę dużo czasu i przejrzał badania tak jak mówiłyście :)

    🙂

    Mam pytanie czy na histeroskopie zdecydujesz się prywatne? Mam tendencje do polipów możliwe, że będzie konieczna po ivf i tak się zastanawiam czy jest taka możliwość i jeszcze będę musiała się dopytać jak to działa w programie rządowym .

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 27 lutego 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    🙂

    Mam pytanie czy na histeroskopie zdecydujesz się prywatne? Mam tendencje do polipów możliwe, że będzie konieczna po ivf i tak się zastanawiam czy jest taka możliwość i jeszcze będę musiała się dopytać jak to działa w programie rządowym .

    Tak prywatnie, ale w klinice w której jestem, zrobię to pod koniec marca, docent zalecił, żeby zrobić histeroskopie cykl przed transferem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2025, 18:03

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Tak prywatnie, ale w klinice w której jestem, zrobię to pod koniec marca, docent zalecił, żeby zrobić histeroskopie cykl przed transferem :)


    Dzięki.W takim razie jak przyjdzie na to czas to będę pytała o możliwość prywatnej histeroskopii.

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 27 lutego 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Jestem po konsultacji z docentem :) dziękuję za polecenia, naprawdę konkretny lekarz, nakreślił nam sytuacje, sprowadził trochę na ziemię i odradził nam zalecane badania tj badanie okna, ponoć jeszcze nie sprawdzone i niewiarygodne. Na USG zauważył coś na kształt polipa więc będziemy to weryfikować histeroskopia. Jak się nie uda to jestem przekonana, że chciałabym, żeby docent przeprowadził nam drugą procedurę, poświęcił nam naprawdę dużo czasu i przejrzał badania tak jak mówiłyście :)


    Życzę powodzenia 🙂

    LoliM, Anka96 lubią tę wiadomość

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 6 marca 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziewczyny macie do polecenia okulistykę w Poznaniu dla dzieciaczków ( prawie dwulatków). Byłam z synem u dr n. med. Anna Lubczyńska ale muszę jeszcze się upewnić bo u syna problem się nasila a Pani mówi że oczy są w pełni zdrowe.

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 22 marca 2025, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do oddania 2 opakowania duphaston ważne do 2027 za kinder niespodzianka. Będę na ułańskiej 2 kwietnia. Jeżeli ktoś potrzebuje to zapraszam 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2025, 18:16

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 22 marca 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Mam do oddania 2 opakowania duphaston ważenie do 2027 za kinder niespodzianka. Będę na ułańskiej 2 kwietnia. Jeżeli ktoś potrzebuje to zapraszam 😉


    Część 🙂 . Myślałam dzisiaj o Tobie jak się czujesz? Który to już tydzień? .Pozdrawiam .

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 22 marca 2025, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Część 🙂 . Myślałam dzisiaj o Tobie jak się czujesz? Który to już tydzień? .Pozdrawiam .
    Hejka! Dziś na liczniku mamy 33+2 . Myślę powoli o wyprawce dla Młodej ale średnio mi idzie. Mam tyle rzeczy po synku że mam dziwne wrażenie ze wszystko mam 🤣 samopoczucie ok, tylko z dnia na dzień coraz mi ciężej tak trochę się kulam 🤣
    A Wy jak się macie ? Jak Twoja szalona trójka?

    Gosia9305, MuminkAa lubią tę wiadomość

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 marca 2025, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Hejka! Dziś na liczniku mamy 33+2 . Myślę powoli o wyprawce dla Młodej ale średnio mi idzie. Mam tyle rzeczy po synku że mam dziwne wrażenie ze wszystko mam 🤣 samopoczucie ok, tylko z dnia na dzień coraz mi ciężej tak trochę się kulam 🤣
    A Wy jak się macie ? Jak Twoja szalona trójka?


    Jejku to już coraz bliżej♥️.Jak się mamy 🤣 najmłodszy synek jest totalny miś przytulas ,tylko ręce więc gotowanie ,sprzątanie czy inne czynności tylko z nim w chuście czy na rękach teraz spanie nie możemy odłożyć bo się wybudza głównie na rękach .Ratuje mnie niania dzięki temu jest całkiem ok mam też czas dla siebie ,ale wiem definitywnie , że więcej dzieci kategorycznie nie chce 🤣

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 23 marca 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda szczęśliwego rozwiązania dla Ciebie i córeczki ♥️ Rzadko już zaglądam więc wolę napisać już teraz 🙂

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 23 marca 2025, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Jejku to już coraz bliżej♥️.Jak się mamy 🤣 najmłodszy synek jest totalny miś przytulas ,tylko ręce więc gotowanie ,sprzątanie czy inne czynności tylko z nim w chuście czy na rękach teraz spanie nie możemy odłożyć bo się wybudza głównie na rękach .Ratuje mnie niania dzięki temu jest całkiem ok mam też czas dla siebie ,ale wiem definitywnie , że więcej dzieci kategorycznie nie chce 🤣
    Właśnie mój synek był nieodkładany i tego się boję że córka będzie taka sama 🤣 wtedy nie wiem co zrobię 🤣
    Trzymajcie cie cieplutko i korzystajcie jak najwięcej z chwili dla siebie 😉

    Gosia9305 lubi tę wiadomość

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 23 marca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Mam pytanie pamiętam , że w poprzedniej ciąży miałaś problemy z szyjką jak w tej ciąży? U mnie w poprzedniej brak problemów w kolejnej szew ratunkowy .Pytam z ciekawości .

    Ps : co do wyprawki w drugiej ciąży też jakoś mi to szło opornie planowałam koło 36 ogarnąć sprawy ,ale ten szew przyspieszył wszystko tak bym czekała jakoś mi się nie spieszyło 🤣 w porównaniu do pierwszej ciąży
    Na szczęście w tej ciąży nie mam żadnych problemów z szyjką. Trzyma się nawet doktorem był w szoku ponieważ od początku ciąży towarzyszy mi cały czas e.coli i na szczęście szyjki to nie rusza.
    Mój mąż dziś stwierdził że za mnie zrobi wyprawkę 🤣

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 marca 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Na szczęście w tej ciąży nie mam żadnych problemów z szyjką. Trzyma się nawet doktorem był w szoku ponieważ od początku ciąży towarzyszy mi cały czas e.coli i na szczęście szyjki to nie rusza.
    Mój mąż dziś stwierdził że za mnie zrobi wyprawkę 🤣

    Szyjką to jest jedna wielka tajemnica jak się zachowa 🤣 patrząc na moją koleżankę pierwsza ciąża doktor wysłał do szpitala na obserwację w tydzień tak się potoczyło , że zakładał szew okrężny i było już tak słabo , że lekarz asystujący mówił , że jak by robił to ktoś inny niż dr to mogłoby być różnie,kolejna ciąża szyjka do końca prawie 4 cm przy codziennej aktywności 🙈🙈

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 21 kwietnia 2025, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda to już 38 /39 tc jak dobrze liczę .Szczęśliwego rozwiązania dla Ciebie i córeczki ♥️♥️ Wszystkiego dobrego i wesołych Świąt 🐥🐥🐥🐥

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Olga_90 Przyjaciółka
    Postów: 74 53

    Wysłany: 23 kwietnia 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Dziewczyny, czy któraś z was trafiła do lekarza Brązerta z innej kliniki po nieudanych transferach i mogłaby polecić doktora od trudnych przypadków?

    Mam za sobą 4 transfery, w tym 2 z immunoglobulinami i immunosupresją. Zarodki po PGTa, histeroskopia dobra, nie ma stanu zapalnego, wszystkie wyniki są w normie.

    Jedyny problem to młody endometrium, późne okno implantacji i wysoka aktywność immunologiczna.

    Będę ogromnie wdzięczna za podzielenie się swoim doświadczeniem 💛💛💛



    Obecnie w Invikcie w Wawie, ale mogą być i inne lokacje.

    Ona:36
    On:42, słabe nasienia
    Zarodki po PGTa
    ❌ 09.2018 - FET2 - biochem 13
    ❌ 07.2024FET1 beta 0
    ❌02. 2025-FET1 beta 0,dr.J.- Encorton, hydroxychlor., acard, neoparin, Accofil.Cycl sztuczny.
    ❌ 04.2025–FET1 dr.S Flebogamma,Prograf, acard, Accofil,Ovitrelle. Cykl natur
    ❌😔❄️❄️ 3.10 dr S.po IPLE(Flebogamma, Accofil, Prolutex, Besins, Estrofem,Ovitrelle, , Neoparin)Scratching w popsz cyklu
    🔻AMH-0.82
    🔻Allo 0
    🔻Test Reya: opóźnione okienko implantacji, „młody” endometr, wysoka aktywność imunologiczna
    🔻IPLE - Odwrócony stosunek NK 56 i 16.
    Następny round, 5 zarodków, difełlina 09.06
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 24 kwietnia 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    ZuzaMaruda to już 38 /39 tc jak dobrze liczę .Szczęśliwego rozwiązania dla Ciebie i córeczki ♥️♥️ Wszystkiego dobrego i wesołych Świąt 🐥🐥🐥🐥
    Tak zaczynam 38 tydzień i model się aby Młoda wytrzymała do planowego przyjęcia do szpitala bo takiego strachu przed porodem to ja nie miałam za pierwszym razem!
    Z dobrych wieści, dziewczyny nasz doktor wraca do szpitala. Będzie pracowała też na oddziale ❤️❤️❤️❤️

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Tak zaczynam 38 tydzień i model się aby Młoda wytrzymała do planowego przyjęcia do szpitala bo takiego strachu przed porodem to ja nie miałam za pierwszym razem!
    Z dobrych wieści, dziewczyny nasz doktor wraca do szpitala. Będzie pracowała też na oddziale ❤️❤️❤️❤️


    Mocne kciuki ✊✊😘

    Cudowna wiadomość ♥️♥️ Pierwsze CC robił mi doc kolejne już niestety nie pracował i była bardzo duża różnica tyle ile ja miałam strachu czy się odbędzie nie podważą itd.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Mocne kciuki ✊✊😘

    Cudowna wiadomość ♥️♥️ Pierwsze CC robił mi doc kolejne już niestety nie pracował i była bardzo duża różnica tyle ile ja miałam strachu czy się odbędzie nie podważą itd.
    Ja jeszcze nie mam pewności że docent zdarzy dostać umowę ale już dostałam skierowanie na jego oddział i mam nadzieje że w środę dowiem się że umowa już dla docenta jest.
    Ja też strasznie się tego boję… szczególnie że doktor mówi że moja poprzednia blizna nie jest w dobrym stanie.

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 25 kwietnia 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Ja jeszcze nie mam pewności że docent zdarzy dostać umowę ale już dostałam skierowanie na jego oddział i mam nadzieje że w środę dowiem się że umowa już dla docenta jest.
    Ja też strasznie się tego boję… szczególnie że doktor mówi że moja poprzednia blizna nie jest w dobrym stanie.

    Jaki? ostatnio jak byłam w labolatorium to trwały prace na dawnym ONIER tam teraz jest tabliczka PRIM 2 .

    Myślę o Was ciepło i cały czas mocne kciuki 😘

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
‹‹ 540 541 542 543 544 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ