Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Jestem po konsultacji z docentem
dziękuję za polecenia, naprawdę konkretny lekarz, nakreślił nam sytuacje, sprowadził trochę na ziemię i odradził nam zalecane badania tj badanie okna, ponoć jeszcze nie sprawdzone i niewiarygodne. Na USG zauważył coś na kształt polipa więc będziemy to weryfikować histeroskopia. Jak się nie uda to jestem przekonana, że chciałabym, żeby docent przeprowadził nam drugą procedurę, poświęcił nam naprawdę dużo czasu i przejrzał badania tak jak mówiłyście
OlgaW, Patisonek 25 lubią tę wiadomość
♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
fragmentacja 30 % ⭢ 12%
♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
🆘 03.25 cross match 52%
09.25r. IVF II mamy: 3❄️
🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm

-
LoliM wrote:Jestem po konsultacji z docentem
dziękuję za polecenia, naprawdę konkretny lekarz, nakreślił nam sytuacje, sprowadził trochę na ziemię i odradził nam zalecane badania tj badanie okna, ponoć jeszcze nie sprawdzone i niewiarygodne. Na USG zauważył coś na kształt polipa więc będziemy to weryfikować histeroskopia. Jak się nie uda to jestem przekonana, że chciałabym, żeby docent przeprowadził nam drugą procedurę, poświęcił nam naprawdę dużo czasu i przejrzał badania tak jak mówiłyście 
🙂
Mam pytanie czy na histeroskopie zdecydujesz się prywatne? Mam tendencje do polipów możliwe, że będzie konieczna po ivf i tak się zastanawiam czy jest taka możliwość i jeszcze będę musiała się dopytać jak to działa w programie rządowym .Czekamy na synka 💙
23tc szew ratunkowy
37 tc ściągnięcie szwu
37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025 -
OlgaW wrote:🙂
Mam pytanie czy na histeroskopie zdecydujesz się prywatne? Mam tendencje do polipów możliwe, że będzie konieczna po ivf i tak się zastanawiam czy jest taka możliwość i jeszcze będę musiała się dopytać jak to działa w programie rządowym .
Tak prywatnie, ale w klinice w której jestem, zrobię to pod koniec marca, docent zalecił, żeby zrobić histeroskopie cykl przed transferem
Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2025, 18:03
♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
fragmentacja 30 % ⭢ 12%
♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
🆘 03.25 cross match 52%
09.25r. IVF II mamy: 3❄️
🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm

-
LoliM wrote:Tak prywatnie, ale w klinice w której jestem, zrobię to pod koniec marca, docent zalecił, żeby zrobić histeroskopie cykl przed transferem

Dzięki.W takim razie jak przyjdzie na to czas to będę pytała o możliwość prywatnej histeroskopii.Czekamy na synka 💙
23tc szew ratunkowy
37 tc ściągnięcie szwu
37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025 -
LoliM wrote:Jestem po konsultacji z docentem
dziękuję za polecenia, naprawdę konkretny lekarz, nakreślił nam sytuacje, sprowadził trochę na ziemię i odradził nam zalecane badania tj badanie okna, ponoć jeszcze nie sprawdzone i niewiarygodne. Na USG zauważył coś na kształt polipa więc będziemy to weryfikować histeroskopia. Jak się nie uda to jestem przekonana, że chciałabym, żeby docent przeprowadził nam drugą procedurę, poświęcił nam naprawdę dużo czasu i przejrzał badania tak jak mówiłyście 
Życzę powodzenia 🙂
LoliM, Anka96 lubią tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Mam do oddania 2 opakowania duphaston ważenie do 2027 za kinder niespodzianka. Będę na ułańskiej 2 kwietnia. Jeżeli ktoś potrzebuje to zapraszam 😉
Część 🙂 . Myślałam dzisiaj o Tobie jak się czujesz? Który to już tydzień? .Pozdrawiam .
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Hejka! Dziś na liczniku mamy 33+2 . Myślę powoli o wyprawce dla Młodej ale średnio mi idzie. Mam tyle rzeczy po synku że mam dziwne wrażenie ze wszystko mam 🤣 samopoczucie ok, tylko z dnia na dzień coraz mi ciężej tak trochę się kulam 🤣Gosia9305 wrote:Część 🙂 . Myślałam dzisiaj o Tobie jak się czujesz? Który to już tydzień? .Pozdrawiam .
A Wy jak się macie ? Jak Twoja szalona trójka?
Gosia9305, MuminkAa lubią tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Hejka! Dziś na liczniku mamy 33+2 . Myślę powoli o wyprawce dla Młodej ale średnio mi idzie. Mam tyle rzeczy po synku że mam dziwne wrażenie ze wszystko mam 🤣 samopoczucie ok, tylko z dnia na dzień coraz mi ciężej tak trochę się kulam 🤣
A Wy jak się macie ? Jak Twoja szalona trójka?
Jejku to już coraz bliżej♥️.Jak się mamy 🤣 najmłodszy synek jest totalny miś przytulas ,tylko ręce więc gotowanie ,sprzątanie czy inne czynności tylko z nim w chuście czy na rękach teraz spanie nie możemy odłożyć bo się wybudza głównie na rękach .Ratuje mnie niania dzięki temu jest całkiem ok mam też czas dla siebie ,ale wiem definitywnie , że więcej dzieci kategorycznie nie chce 🤣
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Właśnie mój synek był nieodkładany i tego się boję że córka będzie taka sama 🤣 wtedy nie wiem co zrobię 🤣Gosia9305 wrote:Jejku to już coraz bliżej♥️.Jak się mamy 🤣 najmłodszy synek jest totalny miś przytulas ,tylko ręce więc gotowanie ,sprzątanie czy inne czynności tylko z nim w chuście czy na rękach teraz spanie nie możemy odłożyć bo się wybudza głównie na rękach .Ratuje mnie niania dzięki temu jest całkiem ok mam też czas dla siebie ,ale wiem definitywnie , że więcej dzieci kategorycznie nie chce 🤣
Trzymajcie cie cieplutko i korzystajcie jak najwięcej z chwili dla siebie 😉
Gosia9305 lubi tę wiadomość
-
Na szczęście w tej ciąży nie mam żadnych problemów z szyjką. Trzyma się nawet doktorem był w szoku ponieważ od początku ciąży towarzyszy mi cały czas e.coli i na szczęście szyjki to nie rusza.MuminkAa wrote:Mam pytanie pamiętam , że w poprzedniej ciąży miałaś problemy z szyjką jak w tej ciąży? U mnie w poprzedniej brak problemów w kolejnej szew ratunkowy .Pytam z ciekawości .
Ps : co do wyprawki w drugiej ciąży też jakoś mi to szło opornie planowałam koło 36 ogarnąć sprawy ,ale ten szew przyspieszył wszystko tak bym czekała jakoś mi się nie spieszyło 🤣 w porównaniu do pierwszej ciąży
Mój mąż dziś stwierdził że za mnie zrobi wyprawkę 🤣
-
ZuzaMaruda wrote:Na szczęście w tej ciąży nie mam żadnych problemów z szyjką. Trzyma się nawet doktorem był w szoku ponieważ od początku ciąży towarzyszy mi cały czas e.coli i na szczęście szyjki to nie rusza.
Mój mąż dziś stwierdził że za mnie zrobi wyprawkę 🤣
Szyjką to jest jedna wielka tajemnica jak się zachowa 🤣 patrząc na moją koleżankę pierwsza ciąża doktor wysłał do szpitala na obserwację w tydzień tak się potoczyło , że zakładał szew okrężny i było już tak słabo , że lekarz asystujący mówił , że jak by robił to ktoś inny niż dr to mogłoby być różnie,kolejna ciąża szyjka do końca prawie 4 cm przy codziennej aktywności 🙈🙈20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Cześć!
Dziewczyny, czy któraś z was trafiła do lekarza Brązerta z innej kliniki po nieudanych transferach i mogłaby polecić doktora od trudnych przypadków?
Mam za sobą 4 transfery, w tym 2 z immunoglobulinami i immunosupresją. Zarodki po PGTa, histeroskopia dobra, nie ma stanu zapalnego, wszystkie wyniki są w normie.
Jedyny problem to młody endometrium, późne okno implantacji i wysoka aktywność immunologiczna.
Będę ogromnie wdzięczna za podzielenie się swoim doświadczeniem 💛💛💛
Obecnie w Invikcie w Wawie, ale mogą być i inne lokacje.Ona:36
On:42, słabe nasienia
Zarodki po PGTa
❌ 09.2018 - FET2 - biochem 13
❌ 07.2024FET1 beta 0
❌02. 2025-FET1 beta 0,dr.J.- Encorton, hydroxychlor., acard, neoparin, Accofil.Cycl sztuczny.
❌ 04.2025–FET1 dr.S Flebogamma,Prograf, acard, Accofil,Ovitrelle. Cykl natur
❌😔❄️❄️ 3.10 dr S.po IPLE(Flebogamma, Accofil, Prolutex, Besins, Estrofem,Ovitrelle, , Neoparin)Scratching w popsz cyklu
🔻AMH-0.82
🔻Allo 0
🔻Test Reya: opóźnione okienko implantacji, „młody” endometr, wysoka aktywność imunologiczna
🔻IPLE - Odwrócony stosunek NK 56 i 16.
Następny round, 5 zarodków, difełlina 09.06 -
Tak zaczynam 38 tydzień i model się aby Młoda wytrzymała do planowego przyjęcia do szpitala bo takiego strachu przed porodem to ja nie miałam za pierwszym razem!Gosia9305 wrote:ZuzaMaruda to już 38 /39 tc jak dobrze liczę .Szczęśliwego rozwiązania dla Ciebie i córeczki ♥️♥️ Wszystkiego dobrego i wesołych Świąt 🐥🐥🐥🐥
Z dobrych wieści, dziewczyny nasz doktor wraca do szpitala. Będzie pracowała też na oddziale ❤️❤️❤️❤️ -
ZuzaMaruda wrote:Tak zaczynam 38 tydzień i model się aby Młoda wytrzymała do planowego przyjęcia do szpitala bo takiego strachu przed porodem to ja nie miałam za pierwszym razem!
Z dobrych wieści, dziewczyny nasz doktor wraca do szpitala. Będzie pracowała też na oddziale ❤️❤️❤️❤️
Mocne kciuki ✊✊😘
Cudowna wiadomość ♥️♥️ Pierwsze CC robił mi doc kolejne już niestety nie pracował i była bardzo duża różnica tyle ile ja miałam strachu czy się odbędzie nie podważą itd.20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ja jeszcze nie mam pewności że docent zdarzy dostać umowę ale już dostałam skierowanie na jego oddział i mam nadzieje że w środę dowiem się że umowa już dla docenta jest.Gosia9305 wrote:Mocne kciuki ✊✊😘
Cudowna wiadomość ♥️♥️ Pierwsze CC robił mi doc kolejne już niestety nie pracował i była bardzo duża różnica tyle ile ja miałam strachu czy się odbędzie nie podważą itd.
Ja też strasznie się tego boję… szczególnie że doktor mówi że moja poprzednia blizna nie jest w dobrym stanie. -
ZuzaMaruda wrote:Ja jeszcze nie mam pewności że docent zdarzy dostać umowę ale już dostałam skierowanie na jego oddział i mam nadzieje że w środę dowiem się że umowa już dla docenta jest.
Ja też strasznie się tego boję… szczególnie że doktor mówi że moja poprzednia blizna nie jest w dobrym stanie.
Jaki? ostatnio jak byłam w labolatorium to trwały prace na dawnym ONIER tam teraz jest tabliczka PRIM 2 .
Myślę o Was ciepło i cały czas mocne kciuki 😘20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙



