X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Linka suuper;))) beta u Ciebie to tylko formalnosc!!:***
    Daj Boze zebysmy obie mialy dzis mega swieto!!!

    Allessa, Rubineye, dredzik84 lubią tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, czasem Was podczytuje ale dzisiaj od rana czekam na te dwie piekne bety i zaciskam kciuki!:) Linka ja mialam w obu ciazach slabe ledwo widoczne kreski a w drugiej mialam ciagle slaba nawet jak beta juz byla powyzej 1000! Wstepnie ciesz sie kobitko:) Malami oby to rowniez byl Twoj dzien ! Powodzenia:)

    linkaa28 lubi tę wiadomość

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka i MalaMi- kciukasy zacisniete! Lineczka na pewno się udalooooooooo :-*

    linkaa28 lubi tę wiadomość

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Bylam oddac krew, cala droge do domu przeryczalam :-( nie wytrzymalam siklam i co jest 2 krecha!!! Nie jakas intensywna ale jest. Boze spraw zeby ten test nie okazal sie felerny!! Siedze i rycze..
    aaaa to czekamy na betę ale jak są 9 kreski to... ZAJEBIŚCIE KOCHANA :) Sierpień 2017 będzie pełen bobasków :)

    linkaa28 lubi tę wiadomość

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale emocje dzisiaj na forum :-) Będzie dobrze :-*

    linkaa28, Allessa lubią tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia10 wrote:
    Czesc dziewczyny, czasem Was podczytuje ale dzisiaj od rana czekam na te dwie piekne bety i zaciskam kciuki!:) Linka ja mialam w obu ciazach slabe ledwo widoczne kreski a w drugiej mialam ciagle slaba nawet jak beta juz byla powyzej 1000! Wstepnie ciesz sie kobitko:) Malami oby to rowniez byl Twoj dzien ! Powodzenia:)
    Iwcia dzięki to jest nadzieja:-) a ja chyba Cie przywolalam bo doslownie wczoraj myslalam jak u Ciebie? Jak Szymek? Jakie plany wracacie po mrozaczki czy jeszcze bedziesz probowala naturalnie? :-)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian, starania na jakis czas sobie odpuscilismy. Jakos sie zrazilam i jak kiedys bardzo chcialam miec od razu drugie dziecko rak teraz sie boje kolejnej porazki. Bylam ostatnio na wizycie i lekarz zaproponowal badania ale na nfz sa po trzech poronieniach. Dal mi do zrozumienia ze to dluga droga i skoro nam sie udalo i mamy jeszcze zarodki to badania genetyczne chyba sensu nie maja.Dziwi sie ze tak latwo teraz dochodzi u nas do zaplodnienia tylko ze z utrzymaniem jest problem. Nie wiem czy zdecydujemy sie jeszcze naturalnie, mam 3 mrozaczki ktore na nas czekają ale chyba wrocimy jak poczuje ze to juz ten czas. Poza tym jestem z Szymkiem w domu na wychowawczym, maz troche dorabia to moge jeszcze pobyc z dzieckiem ale z drugiej strony od stycznia juz bym cos chciala szukac bo do swojej pracy nie wracam. Szymek ma juz ponad 15 miesiecy takze te najgorsze poczatki za nami:) teraz kazda rzecz ktora robi, kazde nowe po swojemu slowo sprawia megaaa radosc:)

    Allessa, linkaa28, mandy11, dredzik84 lubią tę wiadomość

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia musisz do nas częściej wpadać! :-)
    Pamiętasz może przy ilu ddmierach zaczelas przyjmować heparyne?

  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alessa czytalam wlasnie ze pytalas, ja mialam okolo 34 tc d dimery ponad 2200. Bralam Fragmin dwa tygodnie ale mi nie spadaly tylko urosly do pond 3300. Bylam przerazona jak sie naczytalam ze ide na cc z takimi wynikami ale moja gin mnie uspokoila ze ciaza zawyza wynik i mam bardzo wysokie ale niczym mi to nie grozi. Lepiej nie czytaj nic na necie bo ja sie naczytalam ze sie wykrwawie podczas cesarki, jak zapytalam o to lekarke to mnie zrąbała jak nie wiem ze to czytam :) po ciazy mi spadly na ponad 400 takze i tak mam wysokie bo norma cos kolo 500 jest. Potem juz nie badalam a wiem ze powinnam bo nogi mnie bola takze mam na bank wysokie.

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Iwcia za odpowiedź. Ja właśnie w 30 tc miałam już 1500 i wlaczylismy clexane. Doscw mocno paraliżuje mi prawą nogę podczas chodzenia i to mnie trochę martwi- mam nadzieję, że cofnie mi się to po porodzie :-)
    Dlaczego nie chcesz wracać do starej pracy?

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czekam na te 2 piękne bety!!

    Iwcia, jak miło cie widzieć kochana. Mi tez mówili, ze na NFZ należy sie dopiero po 3 poronieniach, a zrobili po 1 poronieniu biochemicznym. Zarówno immunologie jak i genetykę tak zbadałam. Nie musiałam udowadniać poronień, nie ukrywałam, ze było tylko jedno, pokserowali tylko kilka dokumentów z mojej teczki i tyle i kupę kasy zaoszczędziliśmy i wyszła mi mutacja MTHFR. Podkreślałam tylko, ze 3 lata sie staramy i jesteśmy po jednym ivf.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Bylam oddac krew, cala droge do domu przeryczalam :-( nie wytrzymalam siklam i co jest 2 krecha!!! Nie jakas intensywna ale jest. Boze spraw zeby ten test nie okazal sie felerny!! Siedze i rycze..

    Kochana, u ciebie ta beta, to tylko formalność. To sa takie emocje, ze chyba wszystkie płaczemy i mamy chwile zwątpienia.

    linkaa28 lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Tez czekam na te 2 piękne bety!!

    Iwcia, jak miło cie widzieć kochana. Mi tez mówili, ze na NFZ należy sie dopiero po 3 poronieniach, a zrobili po 1 poronieniu biochemicznym. Zarówno immunologie jak i genetykę tak zbadałam. Nie musiałam udowadniać poronień, nie ukrywałam, ze było tylko jedno, pokserowali tylko kilka dokumentów z mojej teczki i tyle i kupę kasy zaoszczędziliśmy i wyszła mi mutacja MTHFR. Podkreślałam tylko, ze 3 lata sie staramy i jesteśmy po jednym ivf.
    Iwcia chyba miała mieć inne badania, jakąś genetykę zarodków chyba... Ale pewna nie jestem...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Tasia nas jeszcze czyta? Ma ktos z nią kontakt?


    Peonia88
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dluga historia:) dalam wypowiedzenie jak mialam isc do nowej pracy a potem cofalam z tym ze juz tam nie chcialam wracac tylko chcialam zeby mi wychowawczy leciał. Moj szef ogolnie byl bardzo zaskoczony jaki ja urlop chce wybierac za ktory on musi mi zaplacic skoro to Zus mi placi...wrrr...od sierpnia do pazdziernija vylam na urlopie za ktory mi nadal nie zaplacil, dal tylko 1/3 kasy a teraz ponic nie ma i tyle. Ogolnie to jest bardzo rozczarowany z ja na jego konto ciagne wychowawczy bo jak zajde w ciaze to go znowu na koszta naciagne. Juz nie mam zamiaru drugiej ciazy przechodzic w jego firmie i upominac sie o swoje pieniadze dlatego chcę cos znaleźć zeby potem probowac na nowo.

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Iwcia chyba miała mieć inne badania, jakąś genetykę zarodków chyba... Ale pewna nie jestem...

    Aha, to nie jestem w temacie. Genetykę zarodków da sie zbadać na NFZ?


    Peonia88
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sama nie wiem co on mi za badania proponowal bo w ogole sie na tym nie znam i nie potrafie nazwy powtorzyc. Chyba najpierw wrocimy po mrozaczki , szkoda mi je oddac i starac sie naturalnie. Moze jesli z nimi sie nie uda to bedziemy probowac dalej naturalnie...

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, zrobiłabym tak samo, najpierw mrozaczki, a pózniej ewentualnie naturalne starania. A jak szef taki chamski, to na złość mu bym L4 ciążowe rzuciła i jeszcze bardziej przeciągała... szkoda tylko, ze nie wypłacił kasy która ci sie należy, bo to jego obowiązek. A wychowawczy pracodowacy nie kosztuje chyba nic, tylko stanowisko sie blokuje, ale Nie wiem czy to nie zalezy od dochodów męża.


    Peonia88
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie kosztuje ale boi sie ze wlasnie dam mu L4 gdzie miesiac placi mi on a potem znowu urlop. Jak mu dam L4 to mi tak zaplaci jak za urlop takze dziekuje ;)

  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami o ktorej wynik?

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ