X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 21 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kobitki.Wczoraj byłą na cytologii u zupełnie innego lekarza niż dotąd i tak sobie z nim porozmawiałam, pożaliłam się itp itd. Starszy Pan dr. Opowiedziałam mu o minionym roku, o nieudanych 3 transferach itp. On zadała 1 pytanie: jaka jest diagnoza po wizycie u urologa/androloga? Ja mu na to, że nikt tam nas nie skierował....Ręce mu opadły:(((( Powiedział, ze przecież to mogą być żylaki powrózka nasiennego i operacja mogłaby załatwić sprawę i pomoć z teratozoospermii. A wtedy można by uniknąc in vitro bo po badaniach USG itp stwierdził,że ja jestem zdrowa jak ryba, mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żoltym po owulacji i u mnie on nie widzi żadnego problemu.

    Dlaczego niekt nam nie powiedział, że warto isc do urologa tym bardziej że, mój M jest po mega poważnym wypadku i był jakiś czas na wózku ze złamaną kościa łonową....

    Boziu........

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 21 października 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala mojego M na początku "przygody" w gync dr Cz wysłała do urologa ale to było już po nieudanym 1 czy 2 transferach.. Szkoda że nikt Was nie poinformował :( to teraz umawiaj męża, trzymam kciuki!

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 21 października 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 wrote:
    Hey kobitki.Wczoraj byłą na cytologii u zupełnie innego lekarza niż dotąd i tak sobie z nim porozmawiałam, pożaliłam się itp itd. Starszy Pan dr. Opowiedziałam mu o minionym roku, o nieudanych 3 transferach itp. On zadała 1 pytanie: jaka jest diagnoza po wizycie u urologa/androloga? Ja mu na to, że nikt tam nas nie skierował....Ręce mu opadły:(((( Powiedział, ze przecież to mogą być żylaki powrózka nasiennego i operacja mogłaby załatwić sprawę i pomoć z teratozoospermii. A wtedy można by uniknąc in vitro bo po badaniach USG itp stwierdził,że ja jestem zdrowa jak ryba, mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żoltym po owulacji i u mnie on nie widzi żadnego problemu.

    Dlaczego niekt nam nie powiedział, że warto isc do urologa tym bardziej że, mój M jest po mega poważnym wypadku i był jakiś czas na wózku ze złamaną kościa łonową....

    Boziu........
    Ale wejdz sobie na forum na ovu IVF tam dziewczyny sporo o tym pisaly niedawno.Jedne robia operacje,innym lekarze odradzaja...moze podpytaj ☺

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil - do każdej napewno się uśmiechnie szczęście prędzej czy później super cieszę się spokojnej ciąży Ci życzę ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek - no dzieciaczki rosną i dają coraz bardziej popalić

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 21 października 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky a jak ty się czujesz?

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 21 października 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky jak się czujesz kochana? A jak idzie Ci opieka nad bliźniakami? Karmisz razem czy jak? Opowiedz coś więcej plisssss :)

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • czarna 31 Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 21 października 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majkownik82 wrote:
    hej dziewczyny, jestem już po punkcji. ta punkcja to przyjemny proceder :-), bo tak, przychodzę, zapraszają mnie do sali gdzie są łóżka, wraz ze mną była inna dziewczyna dziś, przebrałyśmy sie do koszuli nocnej, zdjęły bielizne dolną...;-) i czekałyśmy, podeszła pielęgniarka ciśnienie zmierzyła, moje to: 100/60, potem miły pan anestozjolog mały wywiad, podpisy, i ja jako 1 wsza mną sale, na kozieł, nogi rozłożone, ekipa miła, pan anestezjolog nawet pogłaskał mnie 2 razy po policzku:-) i miło się odezwał że będzie dobrze, ze spokojnie...miłe to było.potem wkłucie sie w reke a potem..lekkie kręcenie w głowie i...obudziłam sie w łóżku :-) razem z moja towarzyszka, zaczęłyśmy klachać sobie potem ciśnienie zmierzono nam juz miałam 110/70a na koniec ubrane juz z mezami na rozmowę z pania embriolog, i mnie pobrano 8 komorek, w poniedz.telefon dostane i transfer w środe, chyba ze szybko zaczyna się mnożyć to we wtorek...


    W którym dniu miałaś robioną punkcje ? A do tej punkcji można mieć swoją koszule nocną czy tą co oni dawają ( taką papierową). A w ogóle to fajnie, że to tak szczegółowo rozpisałaś bo chociaż czegoś się dowiedziałam.

  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 21 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 wrote:
    Hey kobitki.Wczoraj byłą na cytologii u zupełnie innego lekarza niż dotąd i tak sobie z nim porozmawiałam, pożaliłam się itp itd. Starszy Pan dr. Opowiedziałam mu o minionym roku, o nieudanych 3 transferach itp. On zadała 1 pytanie: jaka jest diagnoza po wizycie u urologa/androloga? Ja mu na to, że nikt tam nas nie skierował....Ręce mu opadły:(((( Powiedział, ze przecież to mogą być żylaki powrózka nasiennego i operacja mogłaby załatwić sprawę i pomoć z teratozoospermii. A wtedy można by uniknąc in vitro bo po badaniach USG itp stwierdził,że ja jestem zdrowa jak ryba, mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żoltym po owulacji i u mnie on nie widzi żadnego problemu.

    Dlaczego niekt nam nie powiedział, że warto isc do urologa tym bardziej że, mój M jest po mega poważnym wypadku i był jakiś czas na wózku ze złamaną kościa łonową....

    Boziu........

    Ala my chodziliśmy do urologa do Gyn przyjmuje w soboty, bardzo fajny dr i jest ordynatorem urologii w cieszynie w szpitalu. Nam pomógł z 0 uzyskać 4 mln plemników

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 21 października 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye prenatalne mam jutro, już się cała trzęsę... Nabiału codziennie nie jadam, a powinnam?

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 21 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy, kochana wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :)

    mandy11 lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 21 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "W którym dniu miałaś robioną punkcje ? A do tej punkcji można mieć swoją koszule nocną czy tą co oni dawają ( taką papierową). A w ogóle to fajnie, że to tak szczegółowo rozpisałaś bo chociaż czegoś się dowiedziałam. "

    u mnie odrazyu powiedziano, zeby sobie wziąść swoja pizamke, papucki i szlafrok :-) zresztą jak nie jest to przyjęćie nagłe do szpitala, tylko planowane, to lepiej wziąść swoje rzeczy, bo w tych zawsze najlepiej sie czujemy. pościel lozkowa była z fizelinki, przescieradło, poszwa na poduszke i poszwa na kolderke , ale to z kolei daje mi odczucie sterylnosci, wole to jak prana juz wiele razy, wiele lat.... :-)
    Czarna31, przed toba rozumiem punkcja, kiedy ??

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 21 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i w którym dniu miałam robiona punkcję- 16 dnia mojego cyklu miesiączkowego, a stymulacje miałam od 2 dnia cyklu do 13 go dnia cyklu, 14 dnia o 19.30 dwie amp.gonapeptylu, 15 d.c. nic, a 16 dnia punkcja :-)
    dziewczyny a u was jak było, kiedy wy mialyscie punkcje, zebym mogla porównac z moim czasem... ???

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • czarna 31 Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 21 października 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majkownik do tygodnia mam dostać okres i wtedy zaczynam stymulację. A moge jeszcze wiedziec co po punkcji. Ile lezalas np. Dzięki za podpowiedź

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil Dorciak no właśnie napisałam długiego posta o moich blizniakach i kurcze wysjoczylo tylko jedno zdanie

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 21 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majkownik a gdzie Ty się leczysz?
    Ja punkcje za pierwszym razem miałam 11dc przy krótkim protokole a przy drugim 11dS :)
    Sil a Ty byłaś w gyn na wizycie dr M wie ze jesteś w ciąży ? :)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz spróbuję napisać jeszcze raz

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 21 października 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky nie dodawaj emotikonek. Wtedy ucina.


    Peonia88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 - nam niestety po operacji u męża żylaków powrozka nasiennego i przepukliny nie udało się pomoc w teratozoospermii

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 21 października 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio jak byłam w Gyn to dr M do nas podszedł, pogadaliśmy. Zdziwił się że tak szybko zlecialo a ciąża już taka zaawansowana. Nie wiem jak Wy ale ja go bardzo lubię :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ