X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To spróbuję bez uśmiechów bez emotikonek bo faktycznie dawalam. Moje bliźniaki kończą w niedzielę 3 miesiące już niestety nie śpią tak długo jak wcześniej tylko wymagają zainteresowania w ogóle takie z nich bliźniaki jak żadne hahaha Synuś waży 7 kg a córeczka 4500 są zupełnie inne zarówno z wyglądu jak o z charakteru. Córcia ma w sobie charakterek natomiast synuś spokojny grzeczny. Nie jest łatwo ale jakoś dajemy radę. Nie mam nikogo do pomocy A męża nie ma po całych dniach A my sobie jakoś radzimy starszą córcia 2,5 letnia mi bardzo pomaga musiała szybciej dorosnąć jesteśmy już po szczepieniach obyło się bez żadnych powikłań dzieci zdrowe. Ja dalej mecze sie z ta nogą A oprócz tego poleciały mi po ciąży bardzo zęby musiałam wyrwać ostatnio cztery bo były w fatalnym stanie.

    lilou lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę udało się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 to aż nie wiarygodne ze Was do urologa na konsultacje nie wysłano. Powinni to zrobic, choc uwierz ze z tymi żylakami jest rożnie, jednym pomaga innym nie. Mój maz ma te żylaki, niestety 3go stopnia których juz nie da sie operować. Ma bardzo kiepskie nasienie a udało nam sie za pierwszym podejściem. A ja mam tez spore problemy. Maz mojej koleżanki tez robił operacje, poprawa była niewielka i tez podchodzili trzy razy po zabiegu bezskutecznie. Tak wiec myśle ze nie ma reguły. Choc rzeczywiście powinniście pójść do urologa, to jest zawsze nadzieja ze bedzie lepiej. Moze jest inny problem i leczenie pomoże. Trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky dobrze ze juz wszystko wraca na swoje tory, ze dzieci zdrowe i ładnie rosną. Mam nadzieje ze Tobie tez zdrowie dopisze. Bedziesz walczyć ze szpitalem? Przypomnij mi czy rodziłas w szpitalu Uniwersytetu Medycznego w Katowicach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rodziłam w CSK na Ligocie. Chcemy z nimi walczyć tylko na razie nie mamy na to czasu i pieniędzy ale musimy się w końcu za to wziąść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak dodać suwaczek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Vicki ja chciałabym tam rodzic ale Twoja historia nie napawa optymizmem. Niby jeszcze mam czas na decyzje ale jednak troche sie boje. Dr szaneckiego znasz?

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 21 października 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky, musisz skopiować link, który zaczyna i kończy sie [img][/img]


    Peonia88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martirybka - oczywiście. Wojtuś prowadził zarówno moja pierwsza ciążę jak i druga blizniacza i to za nim poszłam rodzic na Ligote za pierwszym razem on był przy mnie przy porodzie robił mi CC natomiast za drugim niestety był na urlopie. Bo byliśmy umowieni na CC po jego urlopie no ale dzieciaczki się pospieszyły....Doktor jest świetnym lekarzem.

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 21 października 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky, cieszę sie, ze dzieciaczki zdrowo rosną i super, ze dajesz rade ogarnąć 3 dzieci. Musisz byc bardzo zorganizowana, ale jak nie ma innego wyjście, to zawsze człowiek daje rade. To wyglada na to, ze ta mała wszystkich poustawia :) Jak sie nazywają twoje dzieciaczki? Karmisz piersią?


    Peonia88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche mnie uspokoiłaś, prowadzę u niego ciąże, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Kurczę człowiek taki zielony w tym wszystkim, chce jak najlepiej dla swoich dzieci, a tu nigdy nie wiesz jak trafisz. Straszny nie fart ze go nie było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka Maja i Bartuś. Nie karmię od samego początku ponieważ przeszłam sepse i nie mogłam wtedy karmić A potem pokarm już zabijał. Na początku odcisgalam i wylewalam do zlewu ale potem nie miało to już najmniejszego sensu. Teraz już wiem ze ciężko nawet by mi było karmić piersią

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 21 października 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy ja też nie jem, dlatego się pytam :-) To daj znać jak po wizycie:-)
    Vicky walczcie ze szpitalem bo nie można tak tego zostawić :-) Świetnie sobie radzicie, na prawdę podziwiam :-*

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 21 października 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky...liczyłaś może ile miesięcznie kosztuje Cię mm dla bliźniaków i pampersy? Jak to zlecialo już 3 miesiące :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lilou

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek strasznie dużo tego idzie ....Nie liczyłam dokładnie ale dużo. Pieluszki mamy najtańsze z Dady bo na Pampersy są uczulone natomiast na początku mleko dla wcześniaków Bebilon było 60 zl na dwa dni to była masakra A teraz przeszliśmy na Bebiko więc mamy 30 zł na 2 dni.

  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 21 października 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vicky co do szpitala, jak wydobrzejesz i bedziecie mieli siłę - walczcie z tymi dziadami. Faktycznie czas szybko leci, już trzy miesiące. Super że dochodzisz do siebie, dużo zdrówka życzę :) aaa i podziwiam że dajesz radę w opiece nad trojką dzieci.
    Martirybka, a gdzie ten lekarz przyjmuje ten dr Szanecki?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorociak dr Sz przyjmuje w gyn, jest w piątki i czwartki po 18. Co do reszty dni to nie wiem. On zajmuje sie chyba tylko ginekologia i prowadzeniem ciąż w gyn, ale o invitro tez wie dużo. Polecił mi go dr M.

    dredzik84 lubi tę wiadomość

  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 21 października 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy dołączyła do nas Ania609? Teraz zauważyłam, ze zadałaś mi pytanie na Kafe. Nie wiem czy hodować, w poniedziałek bedą do mnie dzwonic zeby umówić transfer wiec zapytam czy jest sens hodowac czy podawać jak zawsze. Pani doktor raczej sie nie wypowiadała zobaczymy. W każdym razie we wtorek mam planowany transfer.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ