X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska kiedy wychodzicie ze szpitala?Ja bym chciala wyjsc w niedziele no ale zobaczymy....Narazie rozkrecamy laktacje chociaz i tak mam za malo mleka:(Zobaczymy jak to sie potoczy...Jak Natalka zareagowala na siostrzyczke? i jak Ty sie czujesz po cc?

    Allessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Malamii mam nadzieje ze dzisiaj zobaczymy co powiedza po obchodzie. Trzymam kciuki zebys jutro juz wyszla. Powiem ci my tez walczymy z laktacja. Mala musze dokarmiac bo to znowu kawal kobietki jest. A ogolne po cc boli ale powiem chyba ze gorzej jest niz po pierwszej ale da sie przezyc. Natalka mowi ze to jej dzidzia szukala mi wczoraj drugiej w brzuszku ale ogolnie dobrze zareagowala ale ona chce ja tulic i nosic wiec bedziemy musieli na nia uwazac. A ty jak sie czujesz? Jak malenstwo?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamii Gratulacje :):)

    Baska gratulacje :)

    Alessa Kciuki mocnoe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 10:17

    Baska1988 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d5fa417f0ed7.jpg


    Wszystkiego najlepszego kochane!! Zdrowych i Pogodnych ŚWIAT :)

    niech sie spelnia wszystkie nasze zyczenia i marzenia :)

    Sunshine_111, Klee lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii idziemy dzisiaj do domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super zazdroszcze☺☺☺Ja chyba jutro nie wyjde

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dlaczego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Staramy się od 15 miesiecy o dzidzie, ale nic z tego :( do tej pory leczyłam się w gabinetach prywatnych, przeszłam trzy próby z clo ale się nie udało, w końcu zdecydowaliśmy się na klinikę. Wizyta za tydzień w gyncentrum. Czego się spodziewać na takiej pierwszej wizycie poza pogadanka? Coś poza badaniami poprzednimi przygotować?

    Będę wdzięczna za każdą odp :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 31 marca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaas wrote:
    Cześć kobietki. Staramy się od 15 miesiecy o dzidzie, ale nic z tego :( do tej pory leczyłam się w gabinetach prywatnych, przeszłam trzy próby z clo ale się nie udało, w końcu zdecydowaliśmy się na klinikę. Wizyta za tydzień w gyncentrum. Czego się spodziewać na takiej pierwszej wizycie poza pogadanka? Coś poza badaniami poprzednimi przygotować?

    Będę wdzięczna za każdą odp :)

    a do kogo idziesz, do jakiego lekarza?

    jesli moge zapytac bo widze w stopce ze bylas w ciazy i to dosc wysoko.. co sie stalo?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr. Czerwińska jeżeli dobrze pamiętam nazwisko :)

    No niestety nagle przestało bić serduszko, sekcja wykazała krwotok srodczaszkowy ale nie wiadomo czy to wywołało śmierć czy to skutek porodu. Tak to były źle przepływy i lekarze podejrzewają, że to od strony mojego układu krzepnięcia.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie znalazłam w postach ale nie czytałam wszystkich oczywiście, czy ktoś się może leczy w Gyncentrum w Czechach w Ostravie? Czy ta klinika to jest jedna sieć? Będę wdzięczna za info. Chciała bym połączyć wizyty i stymulację w Polsce z transferem w Czechach i nie wiem czy się da. Czytałam też, że w Ostravie pracują też polscy lekarze i można się dogadać po polsku. Ta klinika jest chyba strasznie mała, na stronie jest 2 lekarzy.... Jaka tam jest jakość zabiegów?

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkoncu dzisiaj wychodzimy!!☺☺☺

    Sunshine_111, Sil lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii super ;-) w domu najlepiej. Jak sie czujesz po cc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co w domu to w domu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem czemu ale nie dodaje mi calych postow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po cesarce ok...normalnie funkcjonuje:) A Ty jak tam? Jak karmienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w miare dobrze. Karmimy sie cycem czasami tylko butelke daje jak juz mala nie potrafi sie najesc.

  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Witajcie, nie znalazłam w postach ale nie czytałam wszystkich oczywiście, czy ktoś się może leczy w Gyncentrum w Czechach w Ostravie? Czy ta klinika to jest jedna sieć? Będę wdzięczna za info. Chciała bym połączyć wizyty i stymulację w Polsce z transferem w Czechach i nie wiem czy się da. Czytałam też, że w Ostravie pracują też polscy lekarze i można się dogadać po polsku. Ta klinika jest chyba strasznie mała, na stronie jest 2 lekarzy.... Jaka tam jest jakość zabiegów?

    Ja miałam inseminację w ostrawie w gyn i szczerze odradzam. Inseminacja bez jakichkolwiek badań, bez monitoringu, bez zastrzyków na pęknięcie, bez leków typu luteina po. Nie wspomnę o lekarzu, który odbiera tel. gdy ja na fotelu z pełną panoramą- "bo musiał". Panie w recepcji po zabiegu ganiała nas prawie po ulicy, żeby uregulować płatność, choć wszystko uregulowaliśmy przed... Kiedyś gyncenctrum Katowice współpracowali z nimi, ale podobno przestali.

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anemic dzięki, faktycznie znalazłam sporo negatywnych opinii o tej klinice więc rezygnuję. Nie współpracują aktualnie z żadną z polskich. Zdecyduję się chyba na Reprofit w Brnie, ma bardzo dobre opinie :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrcze dziewczyny ale się posypały dzidziusie w marcu. Gratuluję wam wszystkim i każdej z osobna. Tulcie te swoje maluszki, bardzo szybko rosną :)
    U nas właśnie żegnamy się z kolejną chorobą, przeszłyśmy zapalenie gardła. I mamy już siedem ząbków. Aurorze ostatnio wyszły dwie czwórki z prawej strony, najpierw dolna, potem górna. Wciąż nam brakuje górnych jedynek, mamy za to górne dwójki i dolne jedynki i jedną dolną dwójkę... Wygląda to przekomicznie :)
    Ja przez święta pisałam do mojego dr Z z pytaniem jak wygląda crio w Arte. Napisał że musi minąć rok od sn, nie mogę karmić i @ musi być regularna. Jak te warunki będą spełnione to mam się pojawić 12-14 dc, i wtedy będziemy ustalać, czy możemy od razu po tygondniu zabrać mrozaczka, czy trzeba cyklu stymulowanego. Ja się chyba wcześniej kilka razy do mojej lekarki umówię na połowę cyklu. Niech zobaczy jak mi endo przyrasta bo jak będzie kijowe to mi żal jechać i się łudzić jak i tak będą leki potrzebne. Myślałam żeby wracać na jesieni, ale teraz się zastanawiam czy nie zrobić tego latem... Czeka nas ważna decyzja bo to nasza jedyna szansa na rodzeństwo dla Aurorki.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ