X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou robilas moze immunologie na Nfz? Tak mi sie cos kojarzy

    lilou lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Trzy ostatnie razy tez tak myślałam, ale 4-ty raz już nie mam złudzeń. Trzeba wrócić do normalnego życia, a nie ciagle tylko odliczanie dc. Mam jeszcze kilka lat na zajście w ciąże. Daje sobie 5 max. Ta cyfra brzmi na straaaaasznie odległy czas, ale w sumie to już minęły 4, a nawet nie wiem kiedy... w każdym razie po 35 roku nie pcham sie w pieluchy. Teraz robię kilka miesięcy przerwy, może przy okazji zbadam amh żebym wiedziała czy z 6,4 mi bardzo spadło czy mam jeszcze czas i na wiosnę ruszam znowu. Od poniedziałku zaczynam cwiczyc i zdrowo sie odżywiać bo muszę zgubić te cholerną oponkę, której sie nabawiłam i poczuć sie lepiej w swoim ciele, bo patrzeć na siebie nie mogę. Tyle poświęciłam na nic. W przyszłym tygodniu znowu sesja u psychologa, i czas znaleźć sobie inny cel w życiu....
    Gdzie chodzisz do psychologa? Prywatnie czy na NFZ? Tez czuje ze po tym transferze mi sie przyda.

    7pqmag4.png
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę prywatnie w BB. Bardzo fajna Pani, bardzo empatyczna i dobra w tym, co robi.

    Wiecie jak dodać kogoś do przyjaciółek?

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Chodzę prywatnie w BB. Bardzo fajna Pani, bardzo empatyczna i dobra w tym, co robi.

    Wiecie jak dodać kogoś do przyjaciółek?
    Co to jest BB? Podasz mi namiar?Ile placisz za wizyte? Pomaga taka sesja?
    Zeby dodac przyjaciolke klikasz w nick tu z boku i tam jest opcja.

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek przykro mi- ale po prostu teraz zabrakło szczęścia - odpocznij ile potrzebujesz , ale wracaj do 3 procedury - dobrze się przecież stymulujesz - a teraz zaplodnia Ci wszystkie komórki, więc szans na ciążę masz tyle za jednym razem co inne - a tym ja przy 4 procedurach. Ja po kolejnym spotkaniu w ośrodku adopcyjnym i jestem szczęśliwa i spokojna

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilu i Rubi gratuluję zdrowych synkow :)

    lilou lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope kochana co tam u Ciebie? Kiedy wracasz po mrozaczki?Napisz troszke wiecej co tam na spotkaniu w tym osrodku...

    83HOPE lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilu gratuluje chlopaka;)) przewaga chlopakow na forum hihi

    lilou lubi tę wiadomość

  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Co to jest BB? Podasz mi namiar?Ile placisz za wizyte? Pomaga taka sesja?
    Zeby dodac przyjaciolke klikasz w nick tu z boku i tam jest opcja.
    W BB czyli w Bielsku Białej. Jak Ci pasuje odległość to podam Ci namiary na prv. 120 zł za godzinę. Mi bardzo pomaga, a pani psycholog potrafi tak umiejętnie cię poprowadzić, ze po sesji doznajesz olśnienia.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Kasiurek przykro mi- ale po prostu teraz zabrakło szczęścia - odpocznij ile potrzebujesz , ale wracaj do 3 procedury - dobrze się przecież stymulujesz - a teraz zaplodnia Ci wszystkie komórki, więc szans na ciążę masz tyle za jednym razem co inne - a tym ja przy 4 procedurach. Ja po kolejnym spotkaniu w ośrodku adopcyjnym i jestem szczęśliwa i spokojna

    Wrócę, ale nie teraz. Mam takie dziwne przeczucie, ze najpierw muszę wyleczyć głowę z innych blokujących mnie kwestii, a potem wrocic. A może już nie będzie potrzeby wracać... uważam, ze psychika odgrywa ogromne znaczenie i jeżeli w kwestiach zdrowotnych zrobiłam wszystko co mogę to muszę sie skupić na głowie, a turaj tez mam trochę do nadrobienia

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    W BB czyli w Bielsku Białej. Jak Ci pasuje odległość to podam Ci namiary na prv. 120 zł za godzinę. Mi bardzo pomaga, a pani psycholog potrafi tak umiejętnie cię poprowadzić, ze po sesji doznajesz olśnienia.
    AA w Bielsku, ja z okolic Katowic, to troszkę daleko mam. Ale dobrze wiedzieć, że warto się wybrać po odpowiednią pomoc.
    Odpocznij i wracaj do gry, bo jest o co walczyć. Powodzenia.

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Kasiurek przykro mi- ale po prostu teraz zabrakło szczęścia - odpocznij ile potrzebujesz , ale wracaj do 3 procedury - dobrze się przecież stymulujesz - a teraz zaplodnia Ci wszystkie komórki, więc szans na ciążę masz tyle za jednym razem co inne - a tym ja przy 4 procedurach. Ja po kolejnym spotkaniu w ośrodku adopcyjnym i jestem szczęśliwa i spokojna
    Wyslalam zaproszenie na priv. Mogę o coś zapytać?

    7pqmag4.png
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Wyslalam zaproszenie na priv. Mogę o coś zapytać?
    No pewnie

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    No pewnie
    Nie widzę żadnego zaproszenia :/

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek trzymaj sie kochana, jesteś młodziutka może przerwa dobrze wam zrobi i uda się naturalnie.
    Aneta jak po prenatalnych????

    Karolcia885
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Nie widzę żadnego zaproszenia :/
    Bo to bylo do Hope, chcialam zapytac o sprawy adopcyjne :)

    7pqmag4.png
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Bo to bylo do Hope, chcialam zapytac o sprawy adopcyjne :)
    Ok :)

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek przykro mi:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,długo nie miałam kontaktu z Wami..miałam małego doła, ale jest już dobrze.Nie chciałam Wam tutaj psuć atmosfery moimi wpisami..dziękuję bardzo że pytałyście o mnie ..nie da się na moim telefonie pisać na tym forum , wiec nie będę często się udzielała..od której strony zaczynałyście tutaj pisać?będzie ciężko to wszystko nadrobić :/ czy wydarzyło się coś ostatnio u Was nowego?U mnie bez zmian ..aczkolwiek mam za sobą wizytę u genetyka i jutro jadę na badanie kariotypów. Możecie mi napisać jak takie badanie wygląda? to jest tylko pobranie krwi, czy będą nas badać?..Kasiurku kochanie bardzo mi jest przykro, myślałam że tym razem Ci się uda :(..odpocznij teraz troszkę ..teraz będziesz przechodziła na nowo stymulacje?będzie dobrze zobaczysz:* Małami a co u ciebie ?jaki plan działania masz?:)Smutasku jak się czujesz?nie długo będzie was czworo ;)..Peoniu gratuluje syneczka :)...jej jest was tyle na forum ..opowiadajcie co u Was :)PS. Olu dziękuje, że dałaś mi znać, że dziewczyny pytają o mnie :*

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope kochana jesteś po drugim spotkaniu w ośrodku adopcyjnym? opowiesz mi jak było? co na tym spotkaniu było omawiane ?nie wiem jak tu sie wysyła zapraszenia na priv..dzięki myśli o adopcji doszłam do siebie..rozmawiam cały czas z mężem i postanowiliśmy , że w przyszłym roku po ostatniej nie udanej próbie będziemy starać sie o adopcje :)

    oar8dqk3h868txgg.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ