X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Wesołku z tego co mi się kojarzy w Bytomiu Fif rodziła swoje bliźniaki. Ja tam leżałam w zeszłym roku na "5" na ginekologi i muszę stwierdzić że pielęgniarki były na serio ok :)
    Życzę Ci powodzenia, żeby wszystko poszło po Twojej myśli:)

    Póki co uważam tak samo, ale różnie jeszcze może być. W sumie nawet nie wiem czemu nie brałam pod uwagę tego szpitala wszyscy mi mówili,że do Rudy a narazie nie ma do czego się przyczepić. Wszyscy tacy mili.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku nie zazdroszczę sytuacji w szpitalu w Rudzie. To jest straszne, że nie ma miejsca w szpitalu.... To brzmi jak jakiś żart. Najważniejsze, że jesteście pod dobrą i uśmiechnięta opieką :-)

    Aneta dzięki :-) Ja chodzę w Tychach do Orbimedu więc ceny pewnie podobne. A planujesz rodzić w Tychach?

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Aneta197722 Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye... ja jestem z Knurowa k/gliwic ale raczej będę rodzić w Pyskowicach bo tam pracuje moja gin i tam mi zrobi cesarkę. Ale jeśli "chyci"mnie znienacka akcja to może i trafię do mojego szpitala w Knurowie a mam do niego dosłownie za ulicą.
    Także nie wiem jak to będzie.

  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny,

    Czy któraś z Was robiła schratching w Knurówie lub w Gliwicach na NFZ? Ja robiłam histero ale nie wiem, czy jak poprosze o schratching to mi go zrobią;/

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, może w tym Bytomiu bedzie lepiej niz w Rudzie. Trzymam kciuki za każdy dzien. Informuj nas na bieżąco :)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta197722 wrote:
    Rubineye... ja jestem z Knurowa k/gliwic ale raczej będę rodzić w Pyskowicach bo tam pracuje moja gin i tam mi zrobi cesarkę. Ale jeśli "chyci"mnie znienacka akcja to może i trafię do mojego szpitala w Knurowie a mam do niego dosłownie za ulicą.
    Także nie wiem jak to będzie.
    Ja miałam laparo w Knurowie, bo tam mój poprzedni lekarz pracuje - dr Arabski. Świetny według mnie. Zresztą sam szpital też nie był zły :)

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Justkrk Koleżanka
    Postów: 34 8

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku kciukasy mocno trzymam za Ciebiebi Dzieciaczki!!

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Justkrk

    Inseminacja sierpień 2016 :(
    ICSI 5 wrzesień 2016 1 zarodek :(
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku a co mówią lekarze? Dużo Ci się szyjka skróciła fajnie że podali Ci sterydy dzieciaki będą bezpieczne. Kurczę widzę że wszystkie mamy bliźniacze szybko trafiają do szpitala.... A ja jeszcze mam tyle do załatwienia i boję się że nie zdąże ze wszystkim
    Smutasku życzę Ci dużo zdrówka i trzymaj się odpoczywaj. Informuj nas na bierzaco co i jak ☺

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Karolcia885
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorociak a ty masz już wszystko przygotowane?

    Karolcia885
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy wy tez tak macie/mialyscie ze podczas brania lutki i estrofemu czujecie jajniki? mimo ze to byl cykl sztuczny i na jajnikach nie powinno byc nic? czemu tak sie dzieje?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia885 wrote:
    Wesołku a co mówią lekarze? Dużo Ci się szyjka skróciła fajnie że podali Ci sterydy dzieciaki będą bezpieczne. Kurczę widzę że wszystkie mamy bliźniacze szybko trafiają do szpitala.... A ja jeszcze mam tyle do załatwienia i boję się że nie zdąże ze wszystkim
    Smutasku życzę Ci dużo zdrówka i trzymaj się odpoczywaj. Informuj nas na bierzaco co i jak ☺

    Karolcia...lekarze twierdzą, że i tak długo wytrzymałam a teraz próbujemy dotrwać do 35tc. Dużo porodów odbywa się właśnie w okolicy 32tc. Teraz szyjka ma 1cm. Dzięki Ty też kompletuj wyprawkę tylko nie szalej. Czego Ci brakuje?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciak...kochana bierzesz pod uwagę poród naturalny czy tylko cc?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku to przykre, co musiałaś w tej Rudzie przejść... :-/ Jednak ten szpital taki super nie jest jak widać... Teraz już jesteś w dobrych, sympatycznych rękach i trzymam kciuki za Was, żebyście jak najdłużej dotrwali...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia - zostało nam załatwić jedno łóżeczko, i rzeczy do łóżeczek. No a ja nie mam majtek jednorazowych i podkładów na łóżko. A tak to już wszystko, bynajmniej to co najważniejsze - na szczęście mam mamę, teściową i siostry jak coś to one resztę będą załatwiały. Aaaaa i nie mam jeszcze łapek niedrapek i czapeczek i laktatora. Dziś pojechaliśmy z mężem do Pepco i Rossmanna - już powiem Wam że nie patrzyłam kupiłam rożki, ręczniczki z kapturkiem nie jakieś drogie, ważne żeby były na piersze potrzeby, smoczki, bodziaki, bo mi brakowało, w Kauflandzie kupiliśmy pieluchy Pampers - bo szwagierka doradziła, że Dada są dobre na dzień, ale na noc lepiej stosować te bardziej chłonne np. Pampers. W Rossmanie kupiłam chusteczki i kosmetyki proponowane przez dziewczynę z blogu Sroka O - Anetko, dziękuję za tą stronkę bo Ty ją podsunęłaś:) tak więc w poniedziałek jak dobrze będzie to pojadę kupić to co brakuje i tyle. Jutro piorę ubranka następnie będę prasowała i pakuję torbę - ona wołać o jeść nie będzie a przynajmniej już będę miała z głowy. To samo z dokumentami do szpitala przygotować mi zostaje, no i chcę podzwonić do szpitala do Rudy i do Bytomia aby podjechać i zobaczyć co i jak. AA i umówić się muszę do innego lekarza, bo ostatni raz widzę się w środę z dr P. w Gync.

    Wesołku - ja to na razie wydygana jestem po tym co przeczytałam od Ciebie. Powiem Ci, że nawet nie myślałam o porodzie czy cc czy sn i cc. A coś lekarz Ci mówił? A Ty jak chcesz?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia885 wrote:
    Wesołku a co mówią lekarze? Dużo Ci się szyjka skróciła fajnie że podali Ci sterydy dzieciaki będą bezpieczne. Kurczę widzę że wszystkie mamy bliźniacze szybko trafiają do szpitala.... A ja jeszcze mam tyle do załatwienia i boję się że nie zdąże ze wszystkim
    Smutasku życzę Ci dużo zdrówka i trzymaj się odpoczywaj. Informuj nas na bierzaco co i jak ☺


    W przyszłym tygodniu zamawiam łóżeczka i materace bo widzę że nie ma na co czekać wózka tez nie mam bo nic w okolicy ciekawego nie znalazłam także zamawiamy nowy. Foteliki dla dzieci juz mam ciuszki mniej więcej też. Muszę kupić jakieś zimowe czapeczki szaliki i nigdzie nie mogę takich malutkich znaleźć moze cos polecicie. Jakie ciuszki brałaś na wyjście dla dzieciaczków
    Ja chciałabym chociaż do końca listopada wytrzymać w domu....

    Dorociak ja też nie mam jeszcze laktatora ale myślę o takim: Laktator elektryczny Medela mini elektric


    Karolcia885
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, też o nim myślałam, ale potem zastanowiłam się i chyba kupię tańszy ręczny - bo może będzie tak że szybko pokarm będzie. A ten Medeli trochę kasy kosztuje. A gdzie Ty chcesz rodzić? No ja też mówię dziewczynkom aby wytrzymały w brzuszku chociaż do końca listopada. Modlę się o to codziennie.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Wesołku - ja to na razie wydygana jestem po tym co przeczytałam od Ciebie. Powiem Ci, że nawet nie myślałam o porodzie czy cc czy sn i cc. A coś lekarz Ci mówił? A Ty jak chcesz?

    To przemyśl to do wizyty u dr P bo Twoje dziewczyny są ułożone glowkowo więc możesz rodzić naturalnie chyba że lekarz wypisze Ci wskazania do cc (leczenie niepłodności). Właśnie dr w Rudzie mi tak powiedział, ale u mnie nie ma możliwości porodu naturalnego i nie chciałabym.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Dziewuszki trzymam za Was wszystkie kciuki- najważniejsze żebyscie wszyscy zdrowi byli. Nie panikowac!

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia885 wrote:
    Muszę kupić jakieś zimowe czapeczki szaliki i nigdzie nie mogę takich malutkich znaleźć moze cos polecicie. Jakie ciuszki brałaś na wyjście dla dzieciaczków
    Ja chciałabym chociaż do końca listopada wytrzymać w domu....

    Małą zimową czapeczke mamy z auchan (0-3m) a trochę się nachodzilismy za nią. Przeważnie są albo większe alb nieocieplane.
    Na wyjście mam naszykowane: body na długi rękaw, spiochy lub spodenki takie ze stopkami do pasa,pajacyki,kombinezony, czapki cienkie + zimowe, po pampersie, i po 2 pieluchy tetrowe. No i nosidełko x2. Nie wiem czy szaliki wrzuciłam i rękawiczki.
    Jak będziesz odpoczywać to może Ci się uda wytrzymać. Trzymam kciuki :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Karolcia, też o nim myślałam, ale potem zastanowiłam się i chyba kupię tańszy ręczny - bo może będzie tak że szybko pokarm będzie. A ten Medeli trochę kasy kosztuje. A gdzie Ty chcesz rodzić? No ja też mówię dziewczynkom aby wytrzymały w brzuszku chociaż do końca listopada. Modlę się o to codziennie.


    Ja mam zamiar w Świętochłowicach 130km od domu.... Ale jak będzie zobaczymy moje dzieciaki tez sa ułożone główkowo. Ale jestem nastawiona na cesarkę. Dorociak musimy wytrzymać do końca listopada a póżniej niech się dzieje co chce :)

    Karolcia885
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ