X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik37 wrote:
    Dziewczyny u mnie kolejna anomalia odebrałam wyniki badań między innymi amh bo po tylu stymulacjach chciałam sprawdzić o ile spadło ostatni wynik był u mnie 0,52 (wcześniej 0,72)a odebrany dzisiaj to 0.83 dodam iż oba robione w tym samym laboratorium i oba w 5 dniu cyklu .FSH-6.0 .LH-1.9.Pozatym wszystkie w normie włącznie z TSH.Zaś nie wiem co o tym myśleć przecież amh nie rośnie...
    Przy rozlicznych opracowaniach, które czytałam o AMH natknęłam się kiedyś na info, że jeżeli w danym cyklu fsh jest niskie, to AMH też jest nieznacznie wyższe. W ogóle jaja są z tym badaniem, ciakwe czy kiedyś to ogarną, żeby te wyniki były bardziej miarodajne...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Wyslalam zaproszenie na priv. Mogę o coś zapytać?


    Jasne - teraz odpisalam, bo trochę czasu zajmuje mi rozszyfrowanie tego forum :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia przykro mi ale dobrze, że dzialasz :-*

    Wesolku miłego leżenia w szpitalu :-* Informuj nas na bieżąco co się dzieje.:-)

    Aneta gratuluję chłopaków :-) Ile kosztuje trzecie badanie prenatalne?

    Miałam wczoraj wieczorem wizytę i okazało się, że w cytologii wyszły zmiany zapalne i dostałam na to żel do jednorazowej aplikacji. Dr tłumaczyła, że cytologia ciężarnej nigdy nie będzie idealna i lepiej od razu zapobiec infekcji.

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Hope kochana jesteś po drugim spotkaniu w ośrodku adopcyjnym? opowiesz mi jak było? co na tym spotkaniu było omawiane...

    Malami i Aniu - w ośrodku byłam na drugim spotkaniu, wczoraj oprócz rozmowy z pedagogami były już pierwsze testy psychologiczne, mój mąż choć do niedawna nie był przekonamy, to teraz uważa jak ja ze jest to inna droga do zrealizowania naszego marzenia o dziecku. Czeka nas jeszcze jedna wizyta , potem 2 spotkania z psychologiem i kolejne testy, potem wizyta w domu i kwalifikacja komisji. Jak zostaniemy zakwalifikowano to 3 miesięczny kurs , a po nim decyzja czy możemy zostać rodzicami i oczekiwanie na dziecko.
    O mrozaczkach cały czas myślę, może w grudniu podejde do crio .

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Aneta197722 Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye... trzecie dla bliźniaków 300zł w sonomedico w Tychach.
    Pojedyńcza ciąża 240zł i płytka z nagraniem gratis.

  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku w szpitalu już leżysz? A gdzie jesteś - w Rudzie?

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta super ze maluszki ladnie rosna i sa zdrowe :)

    Wesolku to trzymaj sie w tym szpitlu, wszystko bedzie dobrze :)

    Kamisia bardzo mi przykro :(

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Jasne - teraz odpisalam, bo trochę czasu zajmuje mi rozszyfrowanie tego forum :)
    Napisalam wiadomosc :)

    7pqmag4.png
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku a co się dzieje? Na kiedy masz termin cc? Trzymajcie się tam wszyscy!

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Wesołku w szpitalu już leżysz? A gdzie jesteś - w Rudzie?

    Mandy...leżę w Bytomiu. Leżę i odpoczywam :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz w Arte powiedział, że AMH to bardzo subiektywne badanie, wcale nie ostateczne, jedynie poglądowe i różnie może wychodzić...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Mandy...leżę w Bytomiu. Leżę i odpoczywam :-)
    No to dobrze, odpoczywaj i nabieraj sił :-)

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Wesolku a co się dzieje? Na kiedy masz termin cc? Trzymajcie się tam wszyscy!

    Skurcze się pojawiły, do tego szyjka się skrocila i jeszcze pepowina jest w nie tym miejscu co potrzeba. Już nie można było ryzykować. Terminu cc nie mamy ustalonego bo nigdy nie wiadomo. Już wczoraj w nocy sala na cc była przygotowana w razie "W". Teraz podają mi magnez żeby to się uspokoilo i sterydy na płuca dla dzieci. Buziole :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki Wesołku- zdrowka dla Ciebie i Dzidziusiów! Dobrze, że jesteś w szpitalu- tam na miejscu możecie szybko reagować. Sama pojechalas czy lekarz Cię skierował?
    Edit- mj suwaczek się nie aktualizuje :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 10:04

  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle juz stron jest, że teraz patrze i nie moge uwierzyć. Wesołku jak to w szpitalu? Ja pikolę i czemu w Bytomiu a nie w Rudzie? Co lekarze powiedzieli, juz do porodu tam bedziesz leżeć?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Trzymamy kciuki Wesołku- zdrowka dla Ciebie i Dzidziusiów! Dobrze, że jesteś w szpitalu- tam na miejscu możecie szybko reagować. Sama pojechalas czy lekarz Cię skierował?
    Edit- mj suwaczek się nie aktualizuje :-(

    Ze skierowaniem do Rudy pojechałam. Mój suwaczek też się sam nie aktualizuje :-(

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku możesz pisać? Opowiedz, jak to się stało że trafiłaś do szpitala? Byłaś na wizycie u lekarza, od kogo dostałaś skierowanie?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Wesołku możesz pisać? Opowiedz, jak to się stało że trafiłaś do szpitala? Byłaś na wizycie u lekarza, od kogo dostałaś skierowanie?

    Hej :-) szyjka się skrocila i pepowina jest w niebezpiecznym miejscu więc nasza pani dr skierowała mnie do Rudy. A w Rudzie siedziałam 5h na krzesełku (z ciąża zagrożona przedwczesnym porodem) po czym okazało się że miejsc nie mają i mnie nie przyjmą. Wogole nikogo nie przyjmują, bo za mną były dziewczyny i też zostały odesłane. Na szczęście w Bytomiu było OSTATNIE wolne miejsce... rozumiesz nie ma dla nas miejsc w szpitalach do których powinniśmy trafić. Więc w Bytomiu od nowa badania itd i zostałam przyjęta. Powiem Ci, że póki co opieka super. Lekarze bardzo mili a położne z uśmiechem i ciągle kontrolują stan dzieci. W Rudzie panie (poza jedną) z minami jakby za karę tam siedziały. Wogole na pytania nie odpowiadały...porażka. Także zastanów się nad tym gdzie chcesz trafić. Zreszta ja tu do porodu zostanę to możesz wpaść i zobaczyć jak to wygląda. Jak coś to napiszę Ci jeszcze maila bo mam sprawę :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku z tego co mi się kojarzy w Bytomiu Fif rodziła swoje bliźniaki. Ja tam leżałam w zeszłym roku na "5" na ginekologi i muszę stwierdzić że pielęgniarki były na serio ok :)
    Życzę Ci powodzenia, żeby wszystko poszło po Twojej myśli:)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, pisz pisz kochana, ja też mam masę pytań, tylko nie chcę Cię zamęczać.
    Ważne że jesteś Ty i dzieciaczki pod opieką lekarzy.

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ