X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • czarna 31 Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w gyn dostałam hasło do logowania się żeby sprawdzać wyniki badań i nie umie się tam zalogować. Powiedzcie mi login to mój pesel ? Czy może z tableta nie umie sie zalogować ?

  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, oby oby do końca listopada. Moje fryzie dwa tygodnie temu były główkowo ułożone, a na wizycie tydzien temu już miednicowo. Tak więc one u mamusi szaleją równo. Ja czapeczek zimowych tez jeszcze nie mam, masakra tego jest tyle że normalnie szok.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, jeszcze jedno pytanie- kupilas, kupujesz sterylizator i podgrzewacz?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, a jakie dokumenty wzięłaś do szpitala?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna 31 wrote:
    Dziś w gyn dostałam hasło do logowania się żeby sprawdzać wyniki badań i nie umie się tam zalogować. Powiedzcie mi login to mój pesel ? Czy może z tableta nie umie sie zalogować ?
    W gyncentrum maja taka opcje?

    7pqmag4.png
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Wesołku, a jakie dokumenty wzięłaś do szpitala?

    Kartę ciąży i wszystkie wyniki z badań z całej ciąży (razem z prenatalnymi). Do tego wzięłam zaświadczenie z pracy, że mam odprowadzane składki (narazie tego nie chcieli). Jeszcze przed porodem zrobią Ci wymaz z pochwy i okolic odbytu :-( wsadza Ci patyk do dupy :-( . Ja to robiłam w Gyn (a na wyniki czeka się 5 dni) a w szpitalu drugi raz (bo wyników jeszcze nie było).

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • czarna 31 Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    W gyncentrum maja taka opcje?
    Mają taką opcje ale tylko na badania wykonywane u nich nie w innym labo.

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna 31 wrote:
    Mają taką opcje ale tylko na badania wykonywane u nich nie w innym labo.
    Aha. Ale to chyba nowe, nikt mi nie mowil o takim czyms. Tzn jak zrobie bete to nie musze czekac w klinice tylko wrzuca wynik na moje konto? Bo na maila niby bety nie posylaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 22:56

    7pqmag4.png
  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 5 listopada 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku trzymam kciuki :) Jesteś w dobrych rękach i to jest najważniejsze że w każdym momencie można zareagować :) Dobrej nocy i pozdrowienia z nocki :)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 5 listopada 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Karolcia, jeszcze jedno pytanie- kupilas, kupujesz sterylizator i podgrzewacz?

    Raczej nie planuje ☺

    Karolcia885
  • czarna 31 Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 5 listopada 2016, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 narazie nie umie sie tam zalogować. Ale w poniedziałek zaś tam będę to sie ich wypytam więcej.

    Mag85 lubi tę wiadomość

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciak... Do szpitala dla dzieciaczka potrzebne są: pampersy, krem na pupę i chusteczki nawilżające. To wszystko można dostarczyć po porodzie. Ciuszki mają swoje chyba że chcesz żeby było w Waszych :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami jak @ masz juz? Ja dzis mam niewielkie plamienie wiec @ powinnam dostac za ok 2-3 dni..
    Dziewczyny wiecie kto jest kiedy popoludiami w gyn? W czwartek dr M to wiem a w inne dni??

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Malami jak @ masz juz? Ja dzis mam niewielkie plamienie wiec @ powinnam dostac za ok 2-3 dni..
    Dziewczyny wiecie kto jest kiedy popoludiami w gyn? W czwartek dr M to wiem a w inne dni??

    Linka wczoraj mialam lekkie plamienia dzisiaj mocniejsze...mam nadzieje,ze sie dzisiaj rozkreci...
    W poniedzialek i srode popoludniu jest dr Cz we wtorek i piatek dr Gre a w czw dr M ostatnio pytalam na recepcji;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku powodzenia ;))
    Allessa co u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag jak tam u Ciebie? masz jakies objawy? kiedy sie wybierasz na bete?;)

  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, no to tak jak chyba wzzedzie, ale wiadomo że każdy wybiera opcję aby dziecko/ dzieci byly ubrane w swoje ciuszki. Jak się masz dzisiaj kochana? Był obchód? Coś lekarze mowili?

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag jak robisz na 1 pietrze w klinice i masz tam haslo to wyniki masz wysylane na e-mail :D haha ja tak czesto robie :)

    p.s a jakie przeczucia odnosnie bety?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Wesołku, no to tak jak chyba wzzedzie, ale wiadomo że każdy wybiera opcję aby dziecko/ dzieci byly ubrane w swoje ciuszki. Jak się masz dzisiaj kochana? Był obchód? Coś lekarze mowili?

    Ja tam swoich ciuchów nie przywoze dopiero na wyjście. Zresztą na tyle porodów co już tu było tylko jedna miała swoje reszta korzysta z tych szpitalnych. Dzisiaj w miarę ok tylko ileż można leżeć. W nocy się wyspalam bo spałam 4 godz a później jakaś drzemkę jeszcze miałam. Dzisiaj na obchodzie był inny lekarz i biedny nie wiedział czemu w szpitalu leżę:-) dla przyjemności:-) . A Wy jak tam? Odpoczywasz czy szalejesz?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z jednej strony, to faktycznie przecież nic by sie nie stało gdyby dzieciaczki byly ubrane w ich ciuszki. A my odpoczywamy, chociaz jade zaraz do mamy, bo zamieszanie z rana powstalo i kurcze nie mogę sobie darować. Dobrze że slonko swieci. No to kochana trochę pospałaś, to sukces :) odpoczywaj odpoczywaj. Buziaki

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ