Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • Celka Przyjaciółka

Wysłany: 23 października, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nien wrote:
    Dziewczyny pomocy. Odebrałam dzisiaj wynik allo mlr. Po trzech szczepieniach mam 18.2%.
    Wiecie jaki wynik uznawany jest za wzorcowy i daje szanse na ciążę?
    Ja po trzech szczepieniach od męża miałam wynik coś koło 25%. Następnie doszczepianie co dwa miesiące mąż +pullowane. Wynik od 20% prof uznaje za bezpieczny, aby rozpocząć starania plus się doszczepiac.

nien lubi tę wiadomość

• Franuszka Debiutantka

Wysłany: 23 października, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie
    test limfocytotoksyczny z limfocytami t i b dawcy negatywny co to znaczy? i tylko to napisane

Aniołek 02.05.2017 (*)
  • nien Przyjaciółka

Wysłany: 23 października, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka02 wrote:
    3 szczepienia miałam partner+pullowane.
    Doszczepienie miałam tylko pullowane ale to dlatego że okazało się za mąż ma nieważne wyniki badań a było już za późno żeby je powtórzyć.
    U kogo się leczysz?
    Teraz jestem u Paśnika. Jest przesympatyczny i odpisuje na maile, ale szczerze to czuje sie średnio zaopiekowana. Na grudzień mam wizytę u Malinowskiego.

starania od 2016r.
  • Mama8latka Autorytet

Wysłany: 24 października, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny .. Podczytuje Was i stwierdzilam że się odezwę. Powiedzcie mi czy jest tu jakaś kobitka która donosiła zdrową ciążę z Toczniem Układowym ????
    Jestem nieszczesliwa posiadaczka Tocznia , mam Dodatnie ANA3 , 2 poronienia i 2 cb za sobą.....
    Walcze dalej.... Biore Encorton 10 na stałe , Acard , Metyle (mutacja MTHFR) , Mio-inozytol, Witamine D , NAC.
    Reumatolog zaproponował mi Plaquenil 200 ale ginekolog nie wyraził zgody na branie go....

Zastanawiam sie czy mam jeszcze w ogole jakies szanse na donoszenie ciazy....

👶 07.2012 Synek <3 ur.w 36tyg👣
    Starania od 2018r o rodzeństwo :
    02.2019 poronienie w 15tyg :( 💔
    07.2019 poronienie w 9 tyg :(💔
    05.2020 CB :( 💔
    10.2020 CB :( 💔
    ❌Toczeń Układowy-immunologia
    ❌ANA dodatnie 1:1280 typ plamisty
    ❌ANA 3 RNP/Sm++, SS-A ++,Ro-52 ++
    ❌RF-czynnik reumatoidalny stale podwyższony
    ❌ MTHFR A1298C -homozygota
    ✔️ AMH 2,26
    ✔️ Kariotypy
    ✔️TSH 2,88 ➡️ 2,45➡️2,2➡️0,40 🙈
    ✔️Anty-TPO 0,11
    ❌Insulina 12,4✔️Glukoza 79 / HOMA-IR 2,42 ❌ ➡️ IO ? 🤦‍♀️ do konsultacji z ginem❗️
    ✔️Prolaktyna 4dc 24,82 (5,18-26,53)

21.12.2020 termin @ -> Błagam o prezent pod choinke 🙏🎅🎄🤰👣➡️przez IO trace nadzieje na prezent...😭
    8f80cf44c6b92fcf8f1193293fdd1150.png
  • Celka Przyjaciółka

Wysłany: 24 października, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Czesc dziewczyny .. Podczytuje Was i stwierdzilam że się odezwę. Powiedzcie mi czy jest tu jakaś kobitka która donosiła zdrową ciążę z Toczniem Układowym ????
    Jestem nieszczesliwa posiadaczka Tocznia , mam Dodatnie ANA3 , 2 poronienia i 2 cb za sobą.....
    Walcze dalej.... Biore Encorton 10 na stałe , Acard , Metyle (mutacja MTHFR) , Mio-inozytol, Witamine D , NAC.
    Reumatolog zaproponował mi Plaquenil 200 ale ginekolog nie wyraził zgody na branie go....

Zastanawiam sie czy mam jeszcze w ogole jakies szanse na donoszenie ciazy....
    Hej. Ja mam chorobę Takayasu - zapalenie dużych naczyń krwionośnych. Leczę się reumatoligicznie przeszło 10 lat ( metotrexat, Endoxan, cellcept, Imuran, serydy itp). Też mam za sobą 3 poronienia, ale też jedną donoszona ciążę na sterydach, fraxiparinie i Akardzie. Jeśli masz remisje tocznia to szanse na szczęśliwe zakończenie są spore 🙂 ja obecnie przyjmuje Imuran i właśnie Plaqenil ( aktualnie zaszłam w ciążę ale jest bardzo wcześnie żeby cokolwiek wyrokować jak będzie) i moj reumatologa i ginekolog immunolog wyrażają zgodę na przyjmowanie tych leków. Imuran brałam również w tej szczesliwie donoszonej ciąży. Plaqenil obecnie przyjmuje od ponad pół roku.

• Mama8latka Autorytet

Wysłany: 25 października, 01:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celka wrote:
    Hej. Ja mam chorobę Takayasu - zapalenie dużych naczyń krwionośnych. Leczę się reumatoligicznie przeszło 10 lat ( metotrexat, Endoxan, cellcept, Imuran, serydy itp). Też mam za sobą 3 poronienia, ale też jedną donoszona ciążę na sterydach, fraxiparinie i Akardzie. Jeśli masz remisje tocznia to szanse na szczęśliwe zakończenie są spore 🙂 ja obecnie przyjmuje Imuran i właśnie Plaqenil ( aktualnie zaszłam w ciążę ale jest bardzo wcześnie żeby cokolwiek wyrokować jak będzie) i moj reumatologa i ginekolog immunolog wyrażają zgodę na przyjmowanie tych leków. Imuran brałam również w tej szczesliwie donoszonej ciąży. Plaqenil obecnie przyjmuje od ponad pół roku.
    Dziękuję za odpowiedz 😙
    Tak aktualnie mam remisje, ale z lekow na to to mam tylko 10mg Encortonu... na resztę metypred czy metotrexat nie ma zgody, to reumatolog zaproponował ten plaquenil ale że jest to mało znany lek A na opakowaniu przekreslona kobieta w ciazy z czaszka że niebezpieczenstwo to już w ogóle lekarz nie chce żebym brala...
    Mam nadzieję że uda Ci się z tą ciąża 🥰 mój każdy pozytywny test wnosi tyle samo usmiechu co i zmartwien bo nigdy nie wiem kiedy to TEN prawidłowy raz A ile jeszcze strace....
    Boję się że układ immunologiczny jest już tak beznadziejny że to się nie uda...
    Tutaj na forum czytam o jakis szczepieniach , o accofilu, nie wiem jakie mają zastosowanie i czy akurat przy toczniu , mój gin nic i tym nie wspomniał nawet. Sama szukam różnych rozwiazan, czytam ,czytam historię dziewczyn, wiem że nie z takich opresji kobiety wychodzily ze zdrowymi dziećmi ale wiadomo obawy zawsze zostają

A pytanko czy w tej donoszonej ciazy brałaś też Cellcept ???

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października, 01:43

✔️ AMH 2,26
    ✔️ Kariotypy
    ✔️Anty-TPO 0,11
    ❌Insulina 12,4✔️Glukoza 79 / HOMA-IR 2,42 ❌ ➡️ IO ? 🤦‍♀️ do konsultacji z ginem❗️

21.12.2020 termin @ -> Błagam o prezent pod choinke 🙏🎅🎄🤰👣➡️przez IO trace nadzieje na prezent...😭
  • Celka Przyjaciółka

Wysłany: 25 października, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Dziękuję za odpowiedz 😙
    Tak aktualnie mam remisje, ale z lekow na to to mam tylko 10mg Encortonu... na resztę metypred czy metotrexat nie ma zgody, to reumatolog zaproponował ten plaquenil ale że jest to mało znany lek A na opakowaniu przekreslona kobieta w ciazy z czaszka że niebezpieczenstwo to już w ogóle lekarz nie chce żebym brala...
    Mam nadzieję że uda Ci się z tą ciąża 🥰 mój każdy pozytywny test wnosi tyle samo usmiechu co i zmartwien bo nigdy nie wiem kiedy to TEN prawidłowy raz A ile jeszcze strace....
    Boję się że układ immunologiczny jest już tak beznadziejny że to się nie uda...
    Tutaj na forum czytam o jakis szczepieniach , o accofilu, nie wiem jakie mają zastosowanie i czy akurat przy toczniu , mój gin nic i tym nie wspomniał nawet. Sama szukam różnych rozwiazan, czytam ,czytam historię dziewczyn, wiem że nie z takich opresji kobiety wychodzily ze zdrowymi dziećmi ale wiadomo obawy zawsze zostają

A pytanko czy w tej donoszonej ciazy brałaś też Cellcept ???
    W donoszonej ciąży brałam Encorton 10mg, Acard 75mg, Fraxiparyne 0,4, Luteinę 200mg dopochwowo. Ja czytałam, że przy chorobach reumatologicznych przyjmowanie Plaqenilu w ciazy jest wręcz wskazane. Ja pierwsza ciążę bez leków poroniłam, następnie z lekami donosiłam i kolejne dwie z lekami poroniłam. Terez jestem po serii szczepien limfocytami o których wspominałaś. Dodatkowo od pozytywnego testu przyjmuje Accofil, sterydy, Neoparin, luteinę dopochwowo, Acard 150mg. Leczę się obecnie u prof Malinowskiego w Łodzi, do którego przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Na początku również byłam zielona w temacie, ale wiadomo z czasem wszytsko robię się bardziej jasne 🙂

• Mama8latka Autorytet

Wysłany: 25 października, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celka wrote:
    W donoszonej ciąży brałam Encorton 10mg, Acard 75mg, Fraxiparyne 0,4, Luteinę 200mg dopochwowo. Ja czytałam, że przy chorobach reumatologicznych przyjmowanie Plaqenilu w ciazy jest wręcz wskazane. Ja pierwsza ciążę bez leków poroniłam, następnie z lekami donosiłam i kolejne dwie z lekami poroniłam. Terez jestem po serii szczepien limfocytami o których wspominałaś. Dodatkowo od pozytywnego testu przyjmuje Accofil, sterydy, Neoparin, luteinę dopochwowo, Acard 150mg. Leczę się obecnie u prof Malinowskiego w Łodzi, do którego przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Na początku również byłam zielona w temacie, ale wiadomo z czasem wszytsko robię się bardziej jasne 🙂
    No zapomniałam dodać że heparyne też mam zalecona od pozytywnego testu 👍 czuje się dobrze obstawiona lekami ale jakoś coraz częściej się spotykam z tym że przy problemach immunologicznych podawany jest accofil, muszę zapytać się nowego gina na wizycie co sądzi o tym w moim przypadku i o plaquenilu. Chciala bym nie brac sterydow ale ponoć nie realne 😔 bo tyje z powietrza... Mogę dodać Cię do znajomych ?? Bo chciałabym zaglądać do Ciebie raz po raz

✔️ AMH 2,26
    ✔️ Kariotypy
    ✔️Anty-TPO 0,11

• Aneczka88 Przyjaciółka

Wysłany: 25 października, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie do dziewczyn, które brały Prograf. Jakie i czy mialyscie skutki uboczne po tym leku? Ja biorę Prograf od tygodnia i dzisiaj czuję się rozbita, bez sił jakbym miała wysoką gorączkę, ale moja temp to 36,9; dodatkowo mam na przemian zimne poty i napady gorąca. Dodam, że raczej nie powinnam się przeziębić, bo od 2 tygodni nie wychodzę z domu ( oprócz badania krwi i wizyty w klinice 6 dni temu gdzie miałam transfer blastocysty). Help:-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października, 12:17

• Pewska Autorytet

Wysłany: 25 października, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No zapomniałam dodać że heparyne też mam zalecona od pozytywnego testu 👍 czuje się dobrze obstawiona lekami ale jakoś coraz częściej się spotykam z tym że przy problemach immunologicznych podawany jest accofil, muszę zapytać się nowego gina na wizycie co sądzi o tym w moim przypadku i o plaquenilu. Chciala bym nie brac sterydow ale ponoć nie realne 😔 bo tyje z powietrza... Mogę dodać Cię do znajomych ?? Bo chciałabym zaglądać do Ciebie raz po raz

Kochana pamietam Cie z watkow testowych :) pamietam Twoja majowa cb, ja mialam wtedy podobna sytacje....
    Widze ze mocno poszlas w diagnostyke. Ja tez od tego czasu nie proznowalam.
    Co do Accofilu to wiem na pewno ze jego podaje sie przy zjechanych kirach, czyli gdy genetyka nawala. Co do immunologii to ja poszlam w kierunku szczepien I juz jestem po trzech seriach. Na efekty dopiero czekam, jeszcze nie sprawdzalam mojego allo, badanie mam miec za tydzien.
    Nie wiem.niestety jak jest przy toczniu, z tego co czytalam to dodatnie ANA, choc chyba nie wszystkie, sa przeciwwskazaniami do szczepien. Do jakiego lekarza chodzisz?

16.08.2017 synek <3
    05-08.2019 - puste jajo, łyżeczkowanie
    01.2020 - cb
    02.-05.2020 -tabletki ANTY
    03.2020 - elektrokoagulacja nadżerki
    06.2020 - cb
    31.07.2020 - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    03.08.2020 - biopsja, abrazja szyjki (CIN I/CIN II)

Ruszamy z szczepieniami:
    14.08.2020 - I szczepienie za nami
    28.09.2020 - II szczepienie poszło!
    12.10.2020 - III szczepienie odrobione
    03.11.2020 - powtórne badanie ALLO MLR -> mamy to! Wynik po: 40,30% :)

28 lat

MUCHa - OK , Antytrombina III - 103,60% , Białko C - 109,6%, Białko S - 81,5%, MTHFR C - C/T :(, MTHFR A - A/C :(, AMH - 2,7 ng/ml, M. 20210 G-A - G/G, Czynnik V Leiden - G/G , ANA 3 - OK, P/c. p. fosfatydyloserynie: IgG - 4,35 U/ml IgM - 15,26 U/ml,
    P/c. - pozostałe OK, LA 1 - 36,6 sek., PTT-LA - 41,5 sek.
    KIR - AA (brak wszystkich implantacyjnych) :(
  • lukaszkowa Autorytet

Wysłany: 25 października, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka88 wrote:
    Hej, mam pytanie do dziewczyn, które brały Prograf. Jakie i czy mialyscie skutki uboczne po tym leku? Ja biorę Prograf od tygodnia i dzisiaj czuję się rozbita, bez sił jakbym miała wysoką gorączkę, ale moja temp to 36,9; dodatkowo mam na przemian zimne poty i napady gorąca. Dodam, że raczej nie powinnam się przeziębić, bo od 2 tygodni nie wychodzę z domu ( oprócz badania krwi i wizyty w klinice 6 dni temu gdzie miałam transfer blastocysty). Help:-)
    Cześć. Dziś jest 6ty dzień na prografie i nie czuję jakiś dużych skutków.
    Jestem moze bardziej rozbita ale nie wiem czy to to bo obecnie szprycuję się wieloma rzeczami 🤷‍♀️

16udvfxm2qpxf28l.png
  • Celka Przyjaciółka

Wysłany: 25 października, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Jasne że możesz dodać, choć nie wiem co to oznacza. Ze będę Ci się gdzieś wyświetlać czy łatwiej będzie znaleźć post ode mnie ☺️? Nie ma problemu

• Mama8latka Autorytet

Wysłany: 25 października, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewska no ja Ciebie też pamiętam!! 🙂
    Trochę się wczytalam mocniej w temat , zmienilam lekarza ginekologa ale jeszcze o tych konkretnych lekach z nim nie rozmawialam bo tak się stresowalam pierwsza wizyta u niego że kompletnie zapomnialam się pytać 🤦‍♀️
    No i właśnie też to mi mignelo że przy dodatnich ANA nie można szczepic... dlatego pytałam koleżankę czy brała Cellcept bo wiem że to lek immunosupresyjny i slyszalam że niektórzy lekarze podają to po owulacji żeby organizm nie odrzucil zarodka, ale to chyba częściej przy INV się podaje po transferze.
    W życiu bym nie pomyślała ze kiedyś będę w takich sprawach konkretnie zaglebiona.
    Kończę właśnie 🐒 znów po CB i zaczynam od nowa .... ręce opadaja....
    A Ty po tych szczepieniach będziesz miała szansę na implantacje jak masz brak KIRow?

Celka wyslalam zaproszenie, tak będę szybciej mogła Cię znaleźć bo będziesz na mojej liście znajomych.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października, 17:19

✔️ AMH 2,26
    ✔️ Kariotypy
    ✔️Anty-TPO 0,11

• Pewska Autorytet

Wysłany: 25 października, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Pewska no ja Ciebie też pamiętam!! 🙂
    Trochę się wczytalam mocniej w temat , zmienilam lekarza ginekologa ale jeszcze o tych konkretnych lekach z nim nie rozmawialam bo tak się stresowalam pierwsza wizyta u niego że kompletnie zapomnialam się pytać 🤦‍♀️
    No i właśnie też to mi mignelo że przy dodatnich ANA nie można szczepic... dlatego pytałam koleżankę czy brała Cellcept bo wiem że to lek immunosupresyjny i slyszalam że niektórzy lekarze podają to po owulacji żeby organizm nie odrzucil zarodka, ale to chyba częściej przy INV się podaje po transferze.
    W życiu bym nie pomyślała ze kiedyś będę w takich sprawach konkretnie zaglebiona.
    Kończę właśnie 🐒 znów po CB i zaczynam od nowa .... ręce opadaja....
    A Ty po tych szczepieniach będziesz miała szansę na implantacje jak masz brak KIRow?

Celka wyslalam zaproszenie, tak będę szybciej mogła Cię znaleźć bo będziesz na mojej liście znajomych.

Przykro mi....dobrze ze zaczelas drazyc I szukasz przyczyny :)
    Co do KIRow to na to podaje sie accofil przed zaplodnieniem I potem do ok. 12 tyg. ciazy, wiec szanse I nadzieje sa :)

16.08.2017 synek <3
    05-08.2019 - puste jajo, łyżeczkowanie
    01.2020 - cb
    02.-05.2020 -tabletki ANTY
    03.2020 - elektrokoagulacja nadżerki
    06.2020 - cb
    31.07.2020 - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    03.08.2020 - biopsja, abrazja szyjki (CIN I/CIN II)

Ruszamy z szczepieniami:
    14.08.2020 - I szczepienie za nami
    28.09.2020 - II szczepienie poszło!
    12.10.2020 - III szczepienie odrobione
    03.11.2020 - powtórne badanie ALLO MLR -> mamy to! Wynik po: 40,30% :)

28 lat

MUCHa - OK , Antytrombina III - 103,60% , Białko C - 109,6%, Białko S - 81,5%, MTHFR C - C/T :(, MTHFR A - A/C :(, AMH - 2,7 ng/ml, M. 20210 G-A - G/G, Czynnik V Leiden - G/G , ANA 3 - OK, P/c. p. fosfatydyloserynie: IgG - 4,35 U/ml IgM - 15,26 U/ml,
    P/c. - pozostałe OK, LA 1 - 36,6 sek., PTT-LA - 41,5 sek.
    KIR - AA (brak wszystkich implantacyjnych) :(
  • Mama8latka Autorytet

Wysłany: 25 października, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewska wrote:
    Przykro mi....dobrze ze zaczelas drazyc I szukasz przyczyny :)
    Co do KIRow to na to podaje sie accofil przed zaplodnieniem I potem do ok. 12 tyg. ciazy, wiec szanse I nadzieje sa :)
    Czemu to wszystko musi być takie trudne nie 🙄🙄🙄 .... Ile my kobiety musimy nakombinowac nacudowac itd żeby dopiac swego. Ale mam nadzieję że nam się to uda 🥰

✔️ AMH 2,26
    ✔️ Kariotypy
    ✔️Anty-TPO 0,11

• Aga1510 Autorytet

Wysłany: 26 października, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam nk 25 %. Dostałam encorton 7,5 mg oraz zlecono mi wlew z intralipidu w dniu owulacji. Teraz się zastanawiam czy jest w ogóle taka opcja,że to nie pomoże? Czy encorton zawsze zbija nk?

• Aguś93 Przyjaciółka

Wysłany: 26 października, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, mam nk 25 %. Dostałam encorton 7,5 mg oraz zlecono mi wlew z intralipidu w dniu owulacji. Teraz się zastanawiam czy jest w ogóle taka opcja,że to nie pomoże? Czy encorton zawsze zbija nk?

Jaka dawka Intralipidu?

11.18 Histeroskopia
    2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(
    12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    4x[*]
    MH 13.16
    Hashimoto, PCOS
  • Aga1510 Autorytet

Wysłany: 26 października, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Jaka dawka Intralipidu?
    20% 200 ml

Aguś93 lubi tę wiadomość

• Miracle Autorytet

Wysłany: 26 października, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:

Ja tez mialam NK 25% w czerwcu, w sierpniu 22% we wrzesniu imunno mi dawke podwyzszyl do 20mg i spadly do 11% teraz jak robilam badania w pazdzierniku. Takze Encorton ladnie mi zbil NK :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października, 11:59

1 IMSI ICSI czerwiec 2020 - BRAK ZARODKÓW 👎🏻
    2 IMSI ICSI wrzesień 2020 🧚‍♀️ 🐝
    Mamy ❄️❄️ snieżynki blastki
    16.09-swieży transfer blastki 5AA 🔆
    30.09- 14 dpt BHCG- 0 💔
    10.11- Histeroskopia (usuniecie polipa)&ERA, EMMA, ALICE Test
    grudzien Crio ❄️

👩*35 lat
    GRUDZIEN 2019-AMH 0,94

🙎🏻‍♂️*38 lat
    ❌ morfologia 2%, 80% ruchliwosci, 91 mln
    ✅ FISH
    ✅ Fragmentacja

Badania:

✅ X -Fragyl syndrome(Zespół łamliwego chromosomu X )- wynik w normie
    ✅Trombofilia V-Leiden- wynik negatywny,brak mutacji
    ✅ Factor II- 98% ( 70 - 120 %)
    ✅ oba kariotypy w normie
    ✅Homocysteina-6,92 mcmol/L
    ✅ NK -11%
    ❌Pozytywna ANA 1:160
    ❌ MTHFR C677T układ homozygotyczny
    ✅ KIR- BX , HLA-C C3C4

🧚🏻“Om Hreem Yoginim Yogini Yogeswari Yoga Bhayankari Sakala Sthavara
    Jangamasya Mukha Hridayam Mama Vasam akarsha Akarshaya Namaha!””🧚‍♀️
  • Aga1510 Autorytet

Wysłany: 26 października, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miracle wrote:
    Ja tez mialam NK 25% w czerwcu, w sierpniu 22% we wrzesniu imunno mi dawke podwyzszyl do 20mg i spadly do 11% teraz jak robilam badania w pazdzierniku. Takze Encorton ladnie mi zbil NK :)
    To super. Boję się, z3 to 7,5 mg to za mało. Ale może w połączeniu z intralipidem ok?

‹‹ 1438 1439 1440 1441 1442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego