X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro - start pazdziernik 2018
Odpowiedz

In vitro - start pazdziernik 2018

Oceń ten wątek:
  • Flower92 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 28 listopada 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Ja jeszcze dołączę się do grona październikowego. Mam 32 lata, od 3 staramy się z mężem o dziecko, pierwsza ciąża naturalna, druga ciąża naturalna ale poroniona w 8tc, obecnie jestem po icsi.

    17.10 - start stymulacji, protokół krótki z antagonistą NOVUM
    27.10 - zastzyk uwalniający z Ovitrelle
    29.10 - punkcja, pobrano 6 oocytów
    30.10 - telefon z Nouvm są tylko albo aż 2 embriony
    31.10 - punkcja czterokomórkowej blastki
    14.11 - test beta hcg 51 mIu/ml chyba ciąża ale aż boje się mówić o tym głośno
    17.11 - beta hcg 143,9 mIU/ml
    20.11 - beta hcg 4579 mIU/ml
    26.11 - usg w NOVUM, nie widać zarodka, Panią Doktor martwi mały przyrost hcg :( Kolejna wizyta za tydzień. Oby pojawił się już nasz Mały maluszek !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower92 wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Ja jeszcze dołączę się do grona październikowego. Mam 32 lata, od 3 staramy się z mężem o dziecko, pierwsza ciąża naturalna, druga ciąża naturalna ale poroniona w 8tc, obecnie jestem po icsi.

    17.10 - start stymulacji, protokół krótki z antagonistą NOVUM
    27.10 - zastzyk uwalniający z Ovitrelle
    29.10 - punkcja, pobrano 6 oocytów
    30.10 - telefon z Nouvm są tylko albo aż 2 embriony
    31.10 - punkcja czterokomórkowej blastki
    14.11 - test beta hcg 51 mIu/ml chyba ciąża ale aż boje się mówić o tym głośno
    17.11 - beta hcg 143,9 mIU/ml
    20.11 - beta hcg 4579 mIU/ml
    26.11 - usg w NOVUM, nie widać zarodka, Panią Doktor martwi mały przyrost hcg :( Kolejna wizyta za tydzień. Oby pojawił się już nasz Mały maluszek !
    Juz tu nie piszemy, zapraszamy na listopadowy

‹‹ 78 79 80 81 82
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ