X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Czara :) Cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyt. Jeśli wcześniej nie miałaś monitoringu czy jakikolwiek stymulacji, to tym bardziej tamta poprzednia złowieszcza diagnoza była mocno na wyrost. Gdy ja się zgłosiłam do klinki to od razu z nastawieniem na in vitro- wszystko inne mieliśmy już "przerobione". Przez kilka lat omijałam kliniki szerokim łukiem, głównie ze względu na opinie, których się naczytałam, o wciskaniu wszystkim in vitro, które zawsze traktowaliśmy z mężem jako ostateczność.
    Tym bardziej się cieszę, że u Was wygląda to tak optymistycznie :) Swoją drogą u mnie też prolaktyna hulała bardzo wysoko i jeden lekarz przed in vitro dał mi jeszcze dostinex (który wcześniej też brałam) a na kolejnej wizycie u innego usłyszałam- a po co? Haha i bądź tu mądry.
    U mnie leci 12t- płci jeszcze nie znam :) Póki co czekam na prenatalne i drżę ze strachu, żeby mój bąbel był zdrowy. Latam na usg praktycznie co 2 tygodnie- taka się ze mnie zrobiła panikara na stare lata ;)
    Czekam na dalsze inf- a może już pierwsza stymulacja okaże się tą która Cię przerzuci na fioletową stronę :) Trzymam kciuki

    A co u Ciebie MałaMi? Bo Chuda Ruda- Ty jutro masz wizytę z tego co doczytałam. Daj znać po :)

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilallka, wizytę przenioslam na luty, koniec lutego :) mąż zrobi badanie i wtedy pójdziemy. Wraca dopiero, pod koniec lutego i stad taki odległy czas.
    Czara, jak czytam Twoje wpisy odnośnie poprzedniej kliniki to jakbym czytała o sobie. Dosłownie ten sam schemat. Monitoring podobno nie był potrzebny bo to szkoda czasu i pieniędzy, że lepiej zbierać tną in vitro. Wrrrrrrrrr Pani doktor chyba Nas wszystkich wrzucala "do jednego worka ". Ciesze się, że w końcu trafiłaś na odpowiedniego lekarza :)
    Ilallka , jak się czujesz?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chudaruda, w gamecie chodzę do doktora Skweresa, a Ty do kogo się zapisałaś?

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dr.Sliwinskiego :) i mam nadzieję, że już przy nim zostaniemy. Zresztą my jesteśmy nastawieni na czerwiec na in vitro. Zobaczymy co pokażą nam lutowe badania męża i co powie doktor :) na razie nic mu nie będę mówiła o naszych planach. Też nie miałam nigdy monitoringu itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 18:44

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda- czyli jeszcze miesiąc- ale może bardziej sensownie będzie od razu z wynikami męża.
    Teraz już trochę lepiej to wszystko znoszę, choć u mnie pierwsze 10 tygodni to nie była ciążowa idylla: koszmarne mdłości, które powoli odpuszczają, migreny jakich nie miałam od lat, a dodatkowo 2x byłam przeziębiona- bez leków nie było łatwo :)
    31 stycznia mam usg prenatalne i drżę ze strachu...

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, wszędzie jesteście :) to i tu się z Wami witam. 14 lutego wizyta u Śliwińskiego,

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety musimy zrobić sobie przerwę w staraniach. Mam mikrogruczolaka przysadki z krwią. Lekarz dał mi skierowanie do szpitala (nie wiem czy mam tam leżeć czy dadzą mi skierowania i sama zrobię sobie wszystkie badania). Jak sam powiedział, przysadka w czasie ciąży powiększa się dwukrotnie, a pęknięcie guzka spowoduje wylew krwi. Tak więc przerwa na kilka miesięcy. Trochę podłamana jestem, miałam nadzieję do wakacji być w ciąży ;) Będę dalej czytać i kibicować!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 14:19

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara przykro mi, a powiedz jak długo bierzesz dostinex? I czy mimo jego brania nie spadła Ci prolaktyna? Bo już się martwię że i u mnie będzie coś nie tak :/

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tygodnie łykam już dostinex. U mnie ładnie zbija prolaktynę, ale po odstawieniu - znowu rośnie.

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm, rozumiem, choć mój gin mówił,że co najmniej 3 lata będe musiała brać dostinex i wtedy może już prolaktyna nie rosnąć. Ale u Ciebie jest przyczyna. Kurde sama nie wiem co myśleć.
    A rezonans mialaś prywatnie? kto Ci zlecił, dostałaś skierowanie? Bo w zasadzie to szybko miałaś zrobiony.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, wylecz to świństwo i szybciutko wracaj do Nas :) trzymam mocno kciuki, żebys mogła jak najszybciej wrócić.

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płacę abonament w klinice Medicover. Poszłam tam do neurologa i poprosiłam o skierowanie. Skoro miesiąc w miesiąc wydaję tam pieniądze, to trzeba skorzystać ;) Za samo badanie już nic nie płaciłam, a czekałam nieco ponad tydzień (mogłabym szybciej, ale zależało mi na sobocie). Teraz jednak dostałam od mojego lekarza z Gamety skierowanie do poradni endokrynologicznej na UM i tam będą mnie dalej badać.

    Dostinex na razie mam cały czas brać, chyba że jutro powiedzą coś innego. Zapytaj się na wizycie w Gamecie czy powinnaś zrobić taki rezonans albo może już teraz, dla świętego spokoju, weź od ginekologa skierowanie na NFZ.

    ChudaRuda - czekam na relację z Twojej pierwszej wizyty ;)

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ na rezonans czeka się ok 10 miesięcy :/

    No nic, nie ma co gdybać, czekam na wizyte.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 2 lutego 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Ja lecze sie w Gamecie, juz od wrzesnia 2013r, i jak na razie u mnie same porazki..ale wierze ze sie w koncu uda! :) znam wiele par ktorym sie udalo w tej klinice, a tez stoczyły nie jeden bój o swoje szczescie!
    Czytalam kilka stron temu ze nie polecacie dr S.immunolog z invicty? Byłam ostatnio u niej z wynikami genetycznymi ktore wyszly w miare ok, tylko homocysteina wyszla za wysoka, myslicie ze powinnam sie z innym lekarzem jeszcze skonsultowac? i czy chodzio te sama dr..H.S ?
    Dodam ze jestem aktualnie na tabletkach zbijajacych ta homocysteina, i mam gleboka nadzieje ze to ona jest powodem moich niepowodzen!
    Pozdrawiam:)

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 9 marca 2017, 19:50

    :(
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 5 lutego 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Od jakiegoś czasu Was poczytuje, bo zaczynam oswajac z myślą o IVF. Jestem po drugim IUI, nawet nic nie drgnelo. I w dodatku plamienia od 7dpo od kilku lat.
    Chodzę do dr Śliwińskiego. Coraz częściej już tracę nadzieję, ale przecież nie można się poddawać :)
    Trzymam kciuki za wszystkie forumowiczki :)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 5 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Domili :) Pewnie, że nie można się poddawać. Kryzysy będą się pewnie jeszcze pojawiać, ale na tym forum masz pełno przykładów z happy end'ami. Jakbyś miała jakieś pytania to i ja i pozostałe dziewczyny służymy pomocą.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteście w stanie mi powiedzieć ile taka procedura kosztuje? W 10 tys. się zamieścimy?

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ceną to różnie bywa- są różne procedury, różny przebieg, różne wskazania. Rozumiem, że jeśli będziesz podchodzić, to w Gamecie (ja podchodziłam w invikcie). Z tego co sie orientuję, to sama procedura tam to koszt ok.6000zł+badania+lekarstwa+ewentualne dodatki. Plus minus wychodzi ok. 10tyś.ale dokładnie ciężko tak wyliczyć na tak wczesnym etapie.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka, piękny suwaczek <3 Masz już pod sercem 6 cm szczęścia :) Jak się czujesz? Kiedy zdradzisz płeć urwiska? ;)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ