X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka kto robił Ci punkcje w poniedziałek? Wiesz też kto będzie transferował w sobote?
    Powodzenia Dziewczyny!:)

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 lipca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hałasianka kto robił Ci punkcje w poniedziałek? Wiesz też kto będzie transferował w sobote?
    Powodzenia Dziewczyny!:)
    Punkcje robiła jakąś dr Hasik bardzo miła. W sobotę o 11.50 mam koncultacje z Łukaszukiem a transfer ma robić Stencel. Trochę się zmartwilam że nie hajdusianek ale nie mam co poradzić na to :(

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1772 2131

    Wysłany: 11 lipca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Punkcje robiła jakąś dr Hasik bardzo miła. W sobotę o 11.50 mam koncultacje z Łukaszukiem a transfer ma robić Stencel. Trochę się zmartwilam że nie hajdusianek ale nie mam co poradzić na to :(
    Mi też Stencel montuje jutro Kropka, a Hasik robiła punkcję. Oby miał szczęśliwą rękę :)

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po. Jezu to jest trochę mega przeżycie powiem wam. Leżysz na fotelu... Mąż za mną trzyma mnie za rękę, a na monitorze widać najpierw sam zarodek a potem jak ja wpuszcza do macicy. Takie trochę jak na filmach. I to uczucie teraz po.... Ze wiem ze ona jest w środku.... Moje dziecko... Popłakałam się oczywiście jak wyszłam stamtąd :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 15:50

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 14 lipca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy !!! Ja dziś miałam pierwszą wizytę po transferze , i te czekanie do trzeciej wizyty 21.07. kiedy będzie wszystko wiadomo jest najgorsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 10:24

    adii 28
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1772 2131

    Wysłany: 15 lipca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Już po. Jezu to jest trochę mega przeżycie powiem wam. Leżysz na fotelu... Mąż za mną trzyma mnie za rękę, a na monitorze widać najpierw sam zarodek a potem jak ja wpuszcza do macicy. Takie trochę jak na filmach. I to uczucie teraz po.... Ze wiem ze ona jest w środku.... Moje dziecko... Popłakałam się oczywiście jak wyszłam stamtąd :)
    Trzymam mocno kciuki, żeby maluszek został na miejscu :) Faktycznie, mega przeżycie, a jeszcze jak dr przy wpuszczaniu zarodka zapytał czy wszystko widzę to ledwo wydusiłam z siebie, że tak.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    No to czekamy !!! Ja dziś miałam pierwszą wizytę po transferze , i te czekanie do trzeciej wizyty 21.07. kiedy będzie wszystko wiadomo jest najgorsze.
    Jak wasza beta się przedstawia na 3 i 6 dobę?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Jak wasza beta się przedstawia na 3 i 6 dobę?


    NA trzecią dobę mamy bete 56 (6 doba 17.07.) ale to wynik zastrzyku, więc trzeba niestety poczekać aż wszystko się unormuje i wynik będzie wiarygodny. Nie jestem pewna ale jak miałaś konsultacje w sobotę u dr. Łukaszczuka i czekałaś przed gabinetem to chyba cię widziałam bo ja siedziałam naprzeciwko i czekałam na wizytę do Pana dr. na pierwszą wizytę po transferze.

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    NA trzecią dobę mamy bete 56 (6 doba 17.07.) ale to wynik zastrzyku, więc trzeba niestety poczekać aż wszystko się unormuje i wynik będzie wiarygodny. Nie jestem pewna ale jak miałaś konsultacje w sobotę u dr. Łukaszczuka i czekałaś przed gabinetem to chyba cię widziałam bo ja siedziałam naprzeciwko i czekałam na wizytę do Pana dr. na pierwszą wizytę po transferze.
    Naprawdę? :) byłam z mężem i miałam ubrana czarna koszulkę i zielone spodnie :) na przeciwko siedziała taka blondynka to ty :)??? Trochę było opóźnienie jakieś 30 min do Łukaszuka.weszlam ok 12.30. A ty na kontrolne monitoringi jeździsz tam? Mi mówili że mam czeka,robić rano badania i umówili mi każdego dnia telefon od nich

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Naprawdę? :) byłam z mężem i miałam ubrana czarna koszulkę i zielone spodnie :) na przeciwko siedziała taka blondynka to ty :)??? Trochę było opóźnienie jakieś 30 min do Łukaszuka.weszlam ok 12.30. A ty na kontrolne monitoringi jeździsz tam? Mi mówili że mam czeka,robić rano badania i umówili mi każdego dnia telefon od nich


    Tak to ja !!! Siedziałam z mężem bo ja wzięłam wizyty kontrolne osobiście i muszę się stawić w 3,6,i 10 dniu po transferze, trochę to męczące ale damy rade.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 15 lipca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie też chciałam jeździć ale kilkukrotnie powiedzieli mi że to nie ma sensu i lepiej jak zadzwonia.zapytam może to pojade na tą ostatnią 10 go dnia. Po 1 wizycie jak masz betę 56 to mówili coś konkretnego? Że dobrze.... Itd ? :)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 15 lipca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Ja w sumie też chciałam jeździć ale kilkukrotnie powiedzieli mi że to nie ma sensu i lepiej jak zadzwonia.zapytam może to pojade na tą ostatnią 10 go dnia. Po 1 wizycie jak masz betę 56 to mówili coś konkretnego? Że dobrze.... Itd ? :)


    Lekarz i tak nic nie powie więc trochę bez sensu te wizyty bo i tak trzeba czekać do wizyty w 10 dzień żeby coś było wiadomo. Lekarz nic nie powie tylko każe czekać!!!! A Wynik wysokiej bety to ciągle dzięki zastrzykowi podobno !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 21:55

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    Lekarz i tak nic nie powie więc trochę bez sensu te wizyty bo i tak trzeba czekać do wizyty w 10 dzień żeby coś było wiadomo. Lekarz nic nie powie tylko każe czekać!!!! A Wynik wysokiej bety to ciągle dzięki zastrzykowi podobno !!
    tak dokładnie, ja miaałam wcześniej tez przy inseminacjach zawsze Ovitrelle więc do 10 doby to moze byc wynik zastrzyku własnie

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 17 lipca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iewczyny zrobilam te wyniki jak mi kazali na 3dpt.... estradiol 14280 . progesteron 118 ale beta 1.3 ;(
    zaraz się zapłacze
    o 20 ma dzwonic lekarz niby
    nastepne badanie w piatek
    ale czy to nie powinno juz byc wyzej nawet w 3ciej dobie po transferze?

    tak mi cisnienie skoczylo ze zaraz oszaleje...siedze i placze teraz znowu ;(((

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Izka36 Koleżanka
    Postów: 53 14

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie mowili w Invicta zeby nie robic bety w pierwszej weryfikacji, wlasnie po to zeby sie nie stresowac. Bardziej chodzi im o progesteron i estradiol/ estradiol czasami lubi spasc/. Halasianka czekaj do 6 dnia, niestety trzeba czekac.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    Izka36
    "Nie poddawaj się! przeważnie to ten ostatni klucz z pęku otwiera drzwi"
  • Kate_____ Autorytet
    Postów: 321 244

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    iewczyny zrobilam te wyniki jak mi kazali na 3dpt.... estradiol 14280 . progesteron 118 ale beta 1.3 ;(
    zaraz się zapłacze
    o 20 ma dzwonic lekarz niby
    nastepne badanie w piatek
    ale czy to nie powinno juz byc wyzej nawet w 3ciej dobie po transferze?

    tak mi cisnienie skoczylo ze zaraz oszaleje...siedze i placze teraz znowu ;(((


    To nic nie znaczy..!! też lecze się w invicta i swoje już mamy przerobione :) poczekaj do 6 dnia ta beta będzie najważniejsza :) Jeśli nie ruszy zostaje 5% do 10% szans w 10dpt. Póki co szkoda stresu, masa dziewczyn ma 3dpt bete 0,1 nie ma co martwić się na zapas.. szkoda zdrowia nasze organizmy i tak ostatnio dużo przeszły.. :(

    Hałasianka lubi tę wiadomość

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasiasianka spokojnie, lekarz Cie uspokoi, beta w 3 dpt to tylko głównie żeby sprawdzić czy już nie ma pozostałości po ovitrelle i dodatkowo na jakim poziomie jest prog i estradiol. Spokojnie Kochana ja też ryczałam jak zobaczyłam poprzednio sój wynik (1,9) i myślalam, że po ptakach na co lekarz podczas konsultacji powiedział, że tak szybko nie ma prawa wyjść. Dopiero 6dpt powinno się coś wyklarowac przy 5 dniowej blastce. Także wytrzyj oczy z łeż i nie stresuj malucha:)

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestescie kochane dzięki;(
    wiem że szuka siępocieszenia w stresie ale wiecie doskonale co ja czuje teraz nie?
    eh.....
    zaraz wezmę relanium jak kazzali mzoe się uspokoję troszkę ;))

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • jarzynka Nowa
    Postów: 2 6

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przed po i w trakcie procedury. Ja jestem dziś 3 dpt mrożaczka. Mam już słodkiego dwulatka po ivf i w sobotę zabraliśmy z kliniki naszego ostatniego mrożaczka. Od dziś boli mnie podbrzusze a leżenie przy dwuletnim tornadzie odpada więc nie robię sobie nadzieji na rodzeństwo dla niego. Poza tym wtedy braliśmy dwa piękne zarodki podzielone na 8 a ten który został był troszkę słabszy bo w trzecim dniu miał 6 blastomerów. Planuje testować w poniedziałek i myślę jak nie zwariować do tego czasu.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    Translokacja zrównoważona chromosomów 15 i 18 - czynnik żeński 😔
    Dwa Aniołki [*] 11.06.2009 i 12.03.2019
    IVF z KD (2015) - sierpień 2016 urodził się nasz Skarbek 💕
    2024 - starania o rodzeństwo 🙏
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 17 lipca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jarzynka wrote:
    Witam wszystkie przed po i w trakcie procedury. Ja jestem dziś 3 dpt mrożaczka. Mam już słodkiego dwulatka po ivf i w sobotę zabraliśmy z kliniki naszego ostatniego mrożaczka. Od dziś boli mnie podbrzusze a leżenie przy dwuletnim tornadzie odpada więc nie robię sobie nadzieji na rodzeństwo dla niego. Poza tym wtedy braliśmy dwa piękne zarodki podzielone na 8 a ten który został był troszkę słabszy bo w trzecim dniu miał 6 blastomerów. Planuje testować w poniedziałek i myślę jak nie zwariować do tego czasu.
    trzymamy się razem jarzynko;) musi byc dobrze ;)))
    wiem co czujesz ze stresem bo niestety ja nigdy nie umiem z tm wygdac jak widzisz wyzej ale...co nam pozostaje;) musimy się wspierać
    mi to ogromnie tu pomaga

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ