Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 27 lipca 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Moje kochane koleżanki! Mamy dawczynię!!! Niebawem rozpocznie stymulację 😁, trzymajcie proszę kciuki za dużo silnych komoreczek
    Cudownie!!! 🥳🤩
    Już nie mogę doczekać się Twojej procedury ☺️
    Kciuki oczywiście zaciśnięte!! 🍀✊🍀😏

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Jatosia Autorytet
    Postów: 901 600

    Wysłany: 27 lipca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum superancko !!!

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    ❌3 procedury na własnych komórkach: 7 blastocyst, jedna ciąża poroniona w 8tc przez krwiaka, jedna ciąża biochemiczna, 5 razy beta nie drgnęła.
    ❎Badania immunologiczne
    Kir AA
    Zalecenia: encorton, accrofil, heparyna
    ❌Reprofit KD - 4 transfery blastocyst beta nie drgnęła
    ✅ KD program rządowy - 1 blastocysta po PGTa, włączone immunoglobiny, ciąża 💪🏼
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 27 lipca 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Moje kochane koleżanki! Mamy dawczynię!!! Niebawem rozpocznie stymulację 😁, trzymajcie proszę kciuki za dużo silnych komoreczek

    Super wieści! To teraz już pójdzie gładko. Kciuki za komórki i piękne zarodki!

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 28 lipca 2023, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Moje kochane koleżanki! Mamy dawczynię!!! Niebawem rozpocznie stymulację 😁, trzymajcie proszę kciuki za dużo silnych komoreczek

    Super, mocne kciuki za dużo 🥚🥚🥚🥚🥚🥚🍀🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • lubiekawee Znajoma
    Postów: 28 12

    Wysłany: 29 lipca 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wiadomość , trzymam kciuki

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 30 lipca 2023, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosnyfanka zaczęłaś już przygotowania do transferu?
    Jatosia a Ty miałaś już biopsję?

  • Jatosia Autorytet
    Postów: 901 600

    Wysłany: 31 lipca 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Wiosnyfanka zaczęłaś już przygotowania do transferu?
    Jatosia a Ty miałaś już biopsję?

    Właśnie przed chwila wróciłam z biopsji 🙂 zaraz jadę do Łodzi zrobić CBA i IMK. A jak u ciebie ? Na jakim jesteś etapie ?

    Trinity_Nea, Elka198321 lubią tę wiadomość

    ❌3 procedury na własnych komórkach: 7 blastocyst, jedna ciąża poroniona w 8tc przez krwiaka, jedna ciąża biochemiczna, 5 razy beta nie drgnęła.
    ❎Badania immunologiczne
    Kir AA
    Zalecenia: encorton, accrofil, heparyna
    ❌Reprofit KD - 4 transfery blastocyst beta nie drgnęła
    ✅ KD program rządowy - 1 blastocysta po PGTa, włączone immunoglobiny, ciąża 💪🏼
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 31 lipca 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monester, Jatosia!

    Myślałam o Was ostatnio. Ja jestem w cyklu przed-transferowym. Jestem miesiąc na antykoncepcji, żeby żadna torbiel się nie przyplątała i żeby hormony na początku cyklu transferowego były na odpowiednio niskim poziomie. W piątek mam wizytę w lekarza w swoim mieście, który będzie mnie do transferu przygotowywał. Ma wypisać mi leki do transferu zalecone w Reproficie. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to około 18 sierpnia zaczynam cykl transferowy.

    Jatosia - jak na biopsji? Mam nadzieję, że poszło sprawnie. Robiłaś CD138 razem z CD56? Kiedy wyniki?

    Monester - jak u Ciebie? Na jakim jesteś etapie?

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 31 lipca 2023, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja tam wierzę że teraz lecimy pozytywnymi po kolei - Ty, Wiosny Fanką, Mar2ska, Jatosia, ja no i że zaraz Nowa na forum będzie mieć ultra płodna dawczynie ! A Aguska z przyczajki nam oznajmi, bo coś zamilkła ;) (sorki jeśli kogoś pominęłam, kto się szykuje na sierpień)

    Ha ha !

    Miło, że pamiętasz ;)

    Byczyłam się tydzień nad morzem z niedoszłą teściową. Chłop z nami nie pojechał, bo ja wpisywałam się w pracy na urlop w wrześniu i on kisi te dni co mu zostały... ale nie sądze byśmy gdzieś pojechali, bo będzie pewnie walka na noże ;)

    Pogody nie było, więc lipa, ale przynajmniej dostałam ogromne dofinansowanie do wczasów w pracy to spokojnie starczy mi na kolejny urlop :D



    Pełna wątpliwości77 wrote:
    Dziewczyny wczoraj przez CC na świat przyszedł nasz syn. Tak, że ku pokrzepieniu to się udaje. Pozdrawiamy

    Ogromne gratulacje - nieco spóźnione, ale jednak są i szczere ;)

    Piękna wiadomość pokrzepiająca nasze duszę.

    Zdrówka dla was obojga !


    Nowa na forum wrote:
    Moje kochane koleżanki! Mamy dawczynię!!! Niebawem rozpocznie stymulację 😁, trzymajcie proszę kciuki za dużo silnych komoreczek

    To w sierpniu ruszasz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2023, 12:41

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 31 lipca 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcja prawdopodobnie w połowie sierpnia, więc jak wszystko dobrze pójdzie we wrześniu transfer 🙏

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 31 lipca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatosia, bolało ? Ja mam wkrótce 😱 i nie wiem czy się szykować od razu na transfer i najwyżej nie podejde jak wyjdzie stan zapalny czy czekać na wynik i zaczynać ? No dylematy znów

  • SierpniowaJodła Ekspertka
    Postów: 227 259

    Wysłany: 31 lipca 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Co sądzicie o komórkach z Hiszpanii? Z potwierdzeniem płodności.
    Nie wiem czemu jakoś się ich boję (??)

    On (30l) Ok
    Ona (29l) AMH 0.01
    Mezoterapia jajników i stymulacja - bez odpowiedzi.
    KD Ovobank: 3 dniowiec - beta 0
    KD Bank Polski: 5 dniowiec - 👶🏻
    Rozmrożony 6dniowiec - beta 0.

    Koniec walki.
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 31 lipca 2023, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SierpniowaJodła wrote:
    Dziewczyny,
    Co sądzicie o komórkach z Hiszpanii? Z potwierdzeniem płodności.
    Nie wiem czemu jakoś się ich boję (??)
    Przejrzyj od początku wątek, było trochę wtop ale jest też dziecko na świecie u Trinity 🤩

    Elka198321, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 31 lipca 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester, Jatosia, WiosnyFanka zastanawiałam się co i was ? 😃 Ale widzę, że u każdej coś się dzieje czyli do przodu 🍀🤞🍀🤞
    Monester poczekaj na wynik przynajmniej będziesz pewna. Mnie biopsja endo nie bolała , takie uczucie przez moment jakbyś miała dostać okres.
    WiosnyFanka super , ze transfer już coraz bliżej 😃🍀🤞🍀🤞🍀
    Jatosia dawaj znać jak wyniki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 31 lipca 2023, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SierpniowaJodła wrote:
    Dziewczyny,
    Co sądzicie o komórkach z Hiszpanii? Z potwierdzeniem płodności.
    Nie wiem czemu jakoś się ich boję (??)

    To bardzo indywidualna sprawa. Ja osobiście nie byłam zadowolona - dostałam 7 komórek, z czego powstała tylko jedna blastocysta.

    U mnie historia zatoczyła koło, bo lekarz z kliniki w której była przeprowadzana tamta procedura będzie mnie przygotowywał do transferu w Czechach. Poruszyłam z nim na ostatniej wizycie ten temat. Odpowiedział, że powoli będą odchodzić od procedur na mrożonych komórkach z Ovobanku, bo ich skuteczność po kilku latach funkcjonowania okazała się dużo poniżej ich oczekiwań.

    Natomiast oczywiście są szczęśliwe finały na takich komórkach. Trzeba być dobrej myśli.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 31 lipca 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Monester, Jatosia, WiosnyFanka zastanawiałam się co i was ? 😃 Ale widzę, że u każdej coś się dzieje czyli do przodu 🍀🤞🍀🤞
    Monester poczekaj na wynik przynajmniej będziesz pewna. Mnie biopsja endo nie bolała , takie uczucie przez moment jakbyś miała dostać okres.
    WiosnyFanka super , ze transfer już coraz bliżej 😃🍀🤞🍀🤞🍀
    Jatosia dawaj znać jak wyniki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀
    Mati a Ty kiedy masz konsultacje ? Ja jak sobie przypomnę badanie sono hsg to aż mnie strach oblatuje że to będzie tak samo boleć. Wezmę jakieś przeciwbolowe profilaktycznie . A poprzednie biopsję miałam w uśpieniu.
    Jatosia- ile Ci wyszło za te badania ?

  • Jatosia Autorytet
    Postów: 901 600

    Wysłany: 31 lipca 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester na badanie szlam na luzie bo w sumie w Invicta miałam już pobierany materiał do ichniejszego badania na receptywność i nie było tak zle .. a dzisiaj dla mnie masakra, lekarz jakiś niezdarny nie mógł pobrać odpowiedniego materiału 😫 dłubał i dłubał 😰 do tego brzuch mnie boli jak po lyzeczkowaniu. Za CD56 i Cd138 zapłaciłam 900 zł.

    Na twoim miejscu poczekałabym na wynik żeby mieć pewność ze wszystko jest ok.

    WiosnyFanka immunoglobiny sama ogarnialas czy będziesz miała podawane u lekarza (nie pamietam nazwiska ale wiem ze jest jakiś w Wawie, który to robi)?

    Mati W. jakie dodatkowe badania zleciły ci Czechy po ostatnim podejściu ?

    ❌3 procedury na własnych komórkach: 7 blastocyst, jedna ciąża poroniona w 8tc przez krwiaka, jedna ciąża biochemiczna, 5 razy beta nie drgnęła.
    ❎Badania immunologiczne
    Kir AA
    Zalecenia: encorton, accrofil, heparyna
    ❌Reprofit KD - 4 transfery blastocyst beta nie drgnęła
    ✅ KD program rządowy - 1 blastocysta po PGTa, włączone immunoglobiny, ciąża 💪🏼
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 31 lipca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatosia wrote:
    Monester na badanie szlam na luzie bo w sumie w Invicta miałam już pobierany materiał do ichniejszego badania na receptywność i nie było tak zle .. a dzisiaj dla mnie masakra, lekarz jakiś niezdarny nie mógł pobrać odpowiedniego materiału 😫 dłubał i dłubał 😰 do tego brzuch mnie boli jak po lyzeczkowaniu. Za CD56 i Cd138 zapłaciłam 900 zł.

    Na twoim miejscu poczekałabym na wynik żeby mieć pewność ze wszystko jest ok.

    WiosnyFanka immunoglobiny sama ogarnialas czy będziesz miała podawane u lekarza (nie pamietam nazwiska ale wiem ze jest jakiś w Wawie, który to robi)?

    Mati W. jakie dodatkowe badania zleciły ci Czechy po ostatnim podejściu ?

    Tak, będę je miała podawane w tego lekarza w Warszawie :)

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 31 lipca 2023, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Mati a Ty kiedy masz konsultacje ? Ja jak sobie przypomnę badanie sono hsg to aż mnie strach oblatuje że to będzie tak samo boleć. Wezmę jakieś przeciwbolowe profilaktycznie . A poprzednie biopsję miałam w uśpieniu.
    Jatosia- ile Ci wyszło za te badania ?

    Konsultację mam 9.08. Ciekawe co wymyślą, mam nadzieję że mają jakiś plan.

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ