X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1432 2070

    Wysłany: 28 marca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada23 wrote:
    Ja jestem wlasnie z tych szczupłych i nie wiem czyto ma związek z bólami ,kyore teraz występują ale na teście Uma przed transferem nacica falowała i byly skurcze
    A miałaś wlew leku podczas przed transferem, nospe ? Relanium miałam 3 pierwsze dni...nospe z 3 tygodnie brałam prawie 3x1..w 1 trymestrze czułam takie dziwne ciągnięcie ale to normalne bo macica się rozciaga

  • Ada23 Przyjaciółka
    Postów: 126 31

    Wysłany: 28 marca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    A miałaś wlew leku podczas przed transferem, nospe ? Relanium miałam 3 pierwsze dni...nospe z 3 tygodnie brałam prawie 3x1..w 1 trymestrze czułam takie dziwne ciągnięcie ale to normalne bo macica się rozciaga
    Tak mialam wlew z Atosibanu.Czy to ściągnięcie w macicy to codziennie odczuwalłaś?

  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 270 368

    Wysłany: 29 marca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Claudia daj znać jak dxisiajsza wizyta i USG. Myślę o Tobie

    Claudia Ferrari lubi tę wiadomość

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 561 297

    Wysłany: 29 marca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, wizytę mam o 13:00 dziękuje kochana ❤️❤️

    Frankfurterka, SierpniowaJodła lubią tę wiadomość

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 561 297

    Wysłany: 29 marca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec diagnoza oczywiście ostatni raz potwierdzona. Odstawiam leki w pon, żeby nie poronic w święta akurat. (Już dziś mogłam odstawić zastrzyk i acard). Lekarz powiedział ze krwawienie powinno się zacząć po odstawieniu leków tak jak miesiaczka, do 7dni. I ze dobrze w tym całym nieszczęściu ze mam krwiaka, bo on jakby pomoże wszystko odkleić od ściany i wypchać wszystko na zewnątrz bardziej. Wiec większa szansa ze nie skonczy się lyzeczkowaniem. Takie 70:30.
    Mam się przygotować tylko na to ze będą bolesne mocno skurcze... już się zaopatrzyłam w ketonal i nospe max.
    Te bóle brzucha co mam, powiedział dokaldnie to samo co mój gin- ze organizm od kilku dni próbuje pozbyć się tej patologii, ale my podtrzymujemy lekami na sile.
    Zrobiłam tez dziś badanie na teombofilie i zespół fosfolipidowy czy jak to się tam nazywa. Ale wyniki będą dopiero za 2 tyg.

    Czy któraś z dziewczyn na forum roniła na tym etapie? W sensie nie biochemiczną ciąże tltko później?

  • glodia Autorytet
    Postów: 363 200

    Wysłany: 29 marca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    No wiec diagnoza oczywiście ostatni raz potwierdzona. Odstawiam leki w pon, żeby nie poronic w święta akurat. (Już dziś mogłam odstawić zastrzyk i acard). Lekarz powiedział ze krwawienie powinno się zacząć po odstawieniu leków tak jak miesiaczka, do 7dni. I ze dobrze w tym całym nieszczęściu ze mam krwiaka, bo on jakby pomoże wszystko odkleić od ściany i wypchać wszystko na zewnątrz bardziej. Wiec większa szansa ze nie skonczy się lyzeczkowaniem. Takie 70:30.
    Mam się przygotować tylko na to ze będą bolesne mocno skurcze... już się zaopatrzyłam w ketonal i nospe max.
    Te bóle brzucha co mam, powiedział dokaldnie to samo co mój gin- ze organizm od kilku dni próbuje pozbyć się tej patologii, ale my podtrzymujemy lekami na sile.
    Zrobiłam tez dziś badanie na teombofilie i zespół fosfolipidowy czy jak to się tam nazywa. Ale wyniki będą dopiero za 2 tyg.

    Czy któraś z dziewczyn na forum roniła na tym etapie? W sensie nie biochemiczną ciąże tltko później?
    nie bierz nospy, nie wolno, masz mieć skurcze, żeby rozerwać wszystko i wydalić

  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 270 368

    Wysłany: 29 marca, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    No wiec diagnoza oczywiście ostatni raz potwierdzona. Odstawiam leki w pon, żeby nie poronic w święta akurat. (Już dziś mogłam odstawić zastrzyk i acard). Lekarz powiedział ze krwawienie powinno się zacząć po odstawieniu leków tak jak miesiaczka, do 7dni. I ze dobrze w tym całym nieszczęściu ze mam krwiaka, bo on jakby pomoże wszystko odkleić od ściany i wypchać wszystko na zewnątrz bardziej. Wiec większa szansa ze nie skonczy się lyzeczkowaniem. Takie 70:30.
    Mam się przygotować tylko na to ze będą bolesne mocno skurcze... już się zaopatrzyłam w ketonal i nospe max.
    Te bóle brzucha co mam, powiedział dokaldnie to samo co mój gin- ze organizm od kilku dni próbuje pozbyć się tej patologii, ale my podtrzymujemy lekami na sile.
    Zrobiłam tez dziś badanie na teombofilie i zespół fosfolipidowy czy jak to się tam nazywa. Ale wyniki będą dopiero za 2 tyg.

    Czy któraś z dziewczyn na forum roniła na tym etapie? W sensie nie biochemiczną ciąże tltko później?


    Mam nadzieje ze Twój organizm oczyscinsie szybko i nie będzie bolało bardziej niż musi. Trzymaj sie jakoś w te zapewne trochę smutne święta. ❤

    Claudia Ferrari lubi tę wiadomość

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 561 297

    Wysłany: 29 marca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    nie bierz nospy, nie wolno, masz mieć skurcze, żeby rozerwać wszystko i wydalić

    No właśnie pytałam o to ginekologów obydwóch. I powiedzieli ze to nie ma wpływu bo i tak jest ro proces którego nospa nie zaburzy. Ale tez na logikę tak myślałam. Wiec będę brać tylko ketonal 🙈

  • glodia Autorytet
    Postów: 363 200

    Wysłany: 29 marca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia Ferrari wrote:
    No właśnie pytałam o to ginekologów obydwóch. I powiedzieli ze to nie ma wpływu bo i tak jest ro proces którego nospa nie zaburzy. Ale tez na logikę tak myślałam. Wiec będę brać tylko ketonal 🙈
    Nospa nie zaburzy, ale może wydłużyć proces. Nawet w szpitalu ostatnio powtarzali mi kilka razy.. "leki przeciwbólowe tak, rozkurczowe nie". Po poronieniu również nie można rozkurczowych.

  • Claudia Ferrari Autorytet
    Postów: 561 297

    Wysłany: 29 marca, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze :) najem się ketonalu mam nadzieje ze to coś da...

  • SierpniowaJodła Ekspertka
    Postów: 197 201

    Wysłany: 29 marca, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia - trzymaj się, jesteś bardzo dzielna. Jesteśmy z Tobą 🥲🙌

    Claudia Ferrari lubi tę wiadomość

    On (30l) Ok
    Ona (29l) AMH 0.01
    Mezoterapia jajników i stymulacja - bez odpowiedzi.
    KD Ovobank: 09.12.23 - 3 dniowiec - beta 0
    KD Bank Polski: 05.02.24 / FET 4.1.2
    7dpt beta 47,7 ; 9dpt beta 122 ; 10dpt beta 272; 12dpt beta 514 ; 14dpt beta 1148;
    6w6d Mamy serduszko ❤️
    8w6d CRL 1.94cm ❤️
    11w6d Prenatalne ok, NIPT ok ❤️

    Jeden ❄️

    preg.png
  • Tigra Ekspertka
    Postów: 235 262

    Wysłany: 30 marca, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudia bardzo mi przykro 😔

    Ja dostalam antybiotyk na 6 dni i lek na rozrzedzenie wydzieliny, ale cos kiepsko działa, nie chce dac sie wykrztuszac.

    Zrobilam badania, morfologia dobra, cukier juz trochę lepszy, wit b12, d3 i magnez w normie, ale lekarz kazał mimo wszystko brac nadal magnez, tylko nie wiem ktory jest dobry.

    Juz niedlugo transfer. Prosze doradzcie mi co mam robić,by pomóc sobie.Jakie suplementy,ćwiczenia? Co brać a czego nie? Cwiczyc?Moze basen,sauna? Czy wszystkie witaminy co biore nadal mam brać?
    Czy jak mam miec transfer od dawczyni jajeczka to mimo to moge brac np miovelie nac lub miovelie pro?To taka w proszku,kupilam na olx.
    Czy moge jakos sonie pomóc?

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2852 2742

    Wysłany: 30 marca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w temacie transferow, robilam ostatnio porzadki i znalazlam leki do ivf. Przypomnialo mi sie ze przy obu podejsciach bralam proszek bryophyllum (na wlasna reke bo to homeopatyk, mozna poczytac o zastosowaniu). Nie wiem czy to cos pomoglo czy nie, ale rok temu jak ja podchodzilam byl dosc popularnym "lekiem" do transferow i duzo historii o nim krazylo.
    Moze ktorejs z Was sie przyda taka podpowiedz, oczywiscie nie namawiam, tylko wspominam. Mozna kupic na necie.

    Magdus46, Tigra lubią tę wiadomość

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3850 3540

    Wysłany: 30 marca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Claudia bardzo mi przykro 😔

    Ja dostalam antybiotyk na 6 dni i lek na rozrzedzenie wydzieliny, ale cos kiepsko działa, nie chce dac sie wykrztuszac.

    Zrobilam badania, morfologia dobra, cukier juz trochę lepszy, wit b12, d3 i magnez w normie, ale lekarz kazał mimo wszystko brac nadal magnez, tylko nie wiem ktory jest dobry.

    Juz niedlugo transfer. Prosze doradzcie mi co mam robić,by pomóc sobie.Jakie suplementy,ćwiczenia? Co brać a czego nie? Cwiczyc?Moze basen,sauna? Czy wszystkie witaminy co biore nadal mam brać?
    Czy jak mam miec transfer od dawczyni jajeczka to mimo to moge brac np miovelie nac lub miovelie pro?To taka w proszku,kupilam na olx.
    Czy moge jakos sonie pomóc?
    Basen odpuść - nie można ryzykować infekcji, saunę też odpuść. Najlepiej duuzo spacerów w zielonym miejscu. To co dostałaś na rozrzedzenie wydzieliny to nie czasem ACC ? Bo często bierze się to też w staraniach naturalnych więc jest ok, tylko zobacz czy w tym suplemencie łączonym nie dubluje się ta substancja. Obowiązkowo probiotyki dla kobiet łykaj i używaj dopochwowo. Kwasy omega i zestaw witam dla planujących ciążę z kwasem foliowym. Magnez dowolny - ja akurat biore magne b6 forte.
    Czyli podchodzicie teraz do transferu ? Kiedy będzie zapłodnienie przewidywane ?

    Atika, Tigra lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Magdus46 Debiutantka
    Postów: 9 7

    Wysłany: 30 marca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Tak w temacie transferow, robilam ostatnio porzadki i znalazlam leki do ivf. Przypomnialo mi sie ze przy obu podejsciach bralam proszek bryophyllum (na wlasna reke bo to homeopatyk, mozna poczytac o zastosowaniu). Nie wiem czy to cos pomoglo czy nie, ale rok temu jak ja podchodzilam byl dosc popularnym "lekiem" do transferow i duzo historii o nim krazylo.
    Moze ktorejs z Was sie przyda taka podpowiedz, oczywiscie nie namawiam, tylko wspominam. Mozna kupic na necie.
    Dzieki za podpowiedz 😀wlasnie zamowilam!

  • Tigra Ekspertka
    Postów: 235 262

    Wysłany: 31 marca, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Basen odpuść - nie można ryzykować infekcji, saunę też odpuść. Najlepiej duuzo spacerów w zielonym miejscu. To co dostałaś na rozrzedzenie wydzieliny to nie czasem ACC ? Bo często bierze się to też w staraniach naturalnych więc jest ok, tylko zobacz czy w tym suplemencie łączonym nie dubluje się ta substancja. Obowiązkowo probiotyki dla kobiet łykaj i używaj dopochwowo. Kwasy omega i zestaw witam dla planujących ciążę z kwasem foliowym. Magnez dowolny - ja akurat biore magne b6 forte.
    Czyli podchodzicie teraz do transferu ? Kiedy będzie zapłodnienie przewidywane ?

    Tak,ACC dostałam.
    Dostalam info, ze zaplodnienie 13 kwietnia i jutro zaczynam brac estrofen.
    Dobrze, ze leki wykupilam.


    Mysza123 wrote:
    Tak w temacie transferow, robilam ostatnio porzadki i znalazlam leki do ivf. Przypomnialo mi sie ze przy obu podejsciach bralam proszek bryophyllum (na wlasna reke bo to homeopatyk, mozna poczytac o zastosowaniu). Nie wiem czy to cos pomoglo czy nie, ale rok temu jak ja podchodzilam byl dosc popularnym "lekiem" do transferow i duzo historii o nim krazylo.
    Moze ktorejs z Was sie przyda taka podpowiedz, oczywiscie nie namawiam, tylko wspominam. Mozna kupic na necie.

    Dziekuje za info, juz zamawiam.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 270 368

    Wysłany: 31 marca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Tak w temacie transferow, robilam ostatnio porzadki i znalazlam leki do ivf. Przypomnialo mi sie ze przy obu podejsciach bralam proszek bryophyllum (na wlasna reke bo to homeopatyk, mozna poczytac o zastosowaniu). Nie wiem czy to cos pomoglo czy nie, ale rok temu jak ja podchodzilam byl dosc popularnym "lekiem" do transferow i duzo historii o nim krazylo.
    Moze ktorejs z Was sie przyda taka podpowiedz, oczywiscie nie namawiam, tylko wspominam. Mozna kupic na necie.

    Hej Mysza a brałaś byrophyllum przed czy po transferze? Przeczytałam kilka artykułów i tam oprócz ochów i achów pisza żeby nie brać w ciąży bo zwiększa skurcze macicy. I zastanawiam sie czy ma sens branie proszku do dnia transferu bo później trochę sie boje.

    Z drugiej strony jestem tak zdesperowana ze bym mrowki jadła jakby mi ktoś powiedział ze mogą pomoc...

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2852 2742

    Wysłany: 31 marca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frankfurterka wrote:
    Hej Mysza a brałaś byrophyllum przed czy po transferze? Przeczytałam kilka artykułów i tam oprócz ochów i achów pisza żeby nie brać w ciąży bo zwiększa skurcze macicy. I zastanawiam sie czy ma sens branie proszku do dnia transferu bo później trochę sie boje.

    Z drugiej strony jestem tak zdesperowana ze bym mrowki jadła jakby mi ktoś powiedział ze mogą pomoc...

    Bralam od dnia transferu, chyba 3x dziennie odrobinke na czubek plastikowego noza pod jezyk. Rok temu duzo dziewczyn bralo, wiem ze nawet na grupach ivf na facebooku byl bardzo popularny ze niby wycisza i uspokaja macice, wspomaga impantacje, ja tak czulam (moze placebo, moze nie). Kilka miesiecy pozniej pojawily sie pogloski ze niby moze powodowac skurcze, ale zadna z dziewczyn tego nie potwierdzila zeby ktorejs zaszkodzilo. Bierze sie go jedynie w pierwszym trymestrze. Ja uzywalam jakos do 9/10 tc. Czy pomogl czy nie, nie wiem ale bylam tak zdesperowana ze gdyby mi ktos wtedy powiedzial ze poranna rosa pomoze to bym probowala 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 15:10

    Frankfurterka, Atika, Tigra lubią tę wiadomość

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 270 368

    Wysłany: 31 marca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Bralam od dnia transferu, chyba 3x dziennie odrobinke na czubek plastikowego noza pod jezyk. Rok temu duzo dziewczyn bralo, wiem ze nawet na grupach ivf na facebooku byl bardzo popularny ze niby wycisza i uspokaja macice, wspomaga impantacje, ja tak czulam (moze placebo, moze nie). Kilka miesiecy pozniej pojawily sie pogloski ze niby moze powodowac skurcze, ale zadna z dziewczyn tego nie potwierdzila zeby ktorejs zaszkodzilo. Bierze sie go jedynie w pierwszym trymestrze. Ja uzywalam jakos do 9/10 tc. Czy pomogl czy nie, nie wiem ale bylam tak zdesperowana ze gdyby mi ktos wtedy powiedzial ze poranna rosa pomoze to bym probowala 🤣[/QUOTE

    Dziękuję ślicznie za odpowiedz. Zamówione, w środę będzie. Wszystkie ręce i środki na pokład. Miłych świat :)

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Atika Autorytet
    Postów: 898 929

    Wysłany: 31 marca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frankfurterka wrote:
    Mysza123 wrote:
    Bralam od dnia transferu, chyba 3x dziennie odrobinke na czubek plastikowego noza pod jezyk. Rok temu duzo dziewczyn bralo, wiem ze nawet na grupach ivf na facebooku byl bardzo popularny ze niby wycisza i uspokaja macice, wspomaga impantacje, ja tak czulam (moze placebo, moze nie). Kilka miesiecy pozniej pojawily sie pogloski ze niby moze powodowac skurcze, ale zadna z dziewczyn tego nie potwierdzila zeby ktorejs zaszkodzilo. Bierze sie go jedynie w pierwszym trymestrze. Ja uzywalam jakos do 9/10 tc. Czy pomogl czy nie, nie wiem ale bylam tak zdesperowana ze gdyby mi ktos wtedy powiedzial ze poranna rosa pomoze to bym probowala 🤣[/QUOTE

    Dziękuję ślicznie za odpowiedz. Zamówione, w środę będzie. Wszystkie ręce i środki na pokład. Miłych świat :)

    Zamawiam 😁

    monester wrote:
    Basen odpuść - nie można ryzykować infekcji, saunę też odpuść. Najlepiej duuzo spacerów w zielonym miejscu. To co dostałaś na rozrzedzenie wydzieliny to nie czasem ACC ? Bo często bierze się to też w staraniach naturalnych więc jest ok, tylko zobacz czy w tym suplemencie łączonym nie dubluje się ta substancja. Obowiązkowo probiotyki dla kobiet łykaj i używaj dopochwowo. Kwasy omega i zestaw witam dla planujących ciążę z kwasem foliowym. Magnez dowolny - ja akurat biore magne b6 forte.
    Czyli podchodzicie teraz do transferu ? Kiedy będzie zapłodnienie przewidywane ?

    Hej, wyobraź sobie, że ja to wszystko robiłam i złapałam jakieś dziadostwo. Nie obeszło się bez antybiotyku. 😔

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ