Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Brzoza Ekspertka
    Postów: 160 293

    Wysłany: 14 maja 2025, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Dziewczyny, wyluzujcie, poziom 12 to nie jest alarmujący poziom, zwłaszcza jak się bierze progesteron dopochwowo lub duphaston. Nie straszcie.
    dzięki Monester bo sama zaczynam panikować ;) tak, biore globulki i duphaston 6x2, wiec powinno byc ok. lekarz miał zadzwonić po wynikach ale tego nie zrobil (co się pierwszy raz zdarzyło), jutro się przypomnę w klinice.

    44 l/ 55 l
    wzjg
    AMH 09.22 - 0,7
    I INV 12.22,I transfer , w 11 tyg serduszko się zatrzymało
    II transfer - beta 0
    II INV - 0 zarodków
    decyzja o KD 08.23, 09.23 - 3 MR, transfer odwołany
    04.25 transfer 3.2.2; 8 dpt - beta 42, 10 dpt - 149, 15 dpt - 1428, 22 dpt >10000, 29 dpt - mamy ❤️
    styczeń 2026 - CC, córcia na świecie ❤️❤️❤️
  • Kasiula81 Znajoma
    Postów: 30 17

    Wysłany: 14 maja 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzoza wrote:
    dzięki Monester bo sama zaczynam panikować ;) tak, biore globulki i duphaston 6x2, wiec powinno byc ok. lekarz miał zadzwonić po wynikach ale tego nie zrobil (co się pierwszy raz zdarzyło), jutro się przypomnę w klinice.
    Brzoza nie stresuj się! Jesteś tak napakowana progesteronem. Trzymam kciuki! U mnie beta spadła więc będę podchodzić do następnego transferu!

  • Brzoza Ekspertka
    Postów: 160 293

    Wysłany: 14 maja 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula81 wrote:
    Brzoza nie stresuj się! Jesteś tak napakowana progesteronem. Trzymam kciuki! U mnie beta spadła więc będę podchodzić do następnego transferu!
    o nie, przykro mi...

    44 l/ 55 l
    wzjg
    AMH 09.22 - 0,7
    I INV 12.22,I transfer , w 11 tyg serduszko się zatrzymało
    II transfer - beta 0
    II INV - 0 zarodków
    decyzja o KD 08.23, 09.23 - 3 MR, transfer odwołany
    04.25 transfer 3.2.2; 8 dpt - beta 42, 10 dpt - 149, 15 dpt - 1428, 22 dpt >10000, 29 dpt - mamy ❤️
    styczeń 2026 - CC, córcia na świecie ❤️❤️❤️
  • Kasiula81 Znajoma
    Postów: 30 17

    Wysłany: 14 maja 2025, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzoza wrote:
    o nie, przykro mi...
    Życie. Liczyłam, że komórki 23 latki nie trzeba badać ale chyba trzeba.

  • Honorka Autorytet
    Postów: 1112 1456

    Wysłany: 14 maja 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka87 wrote:
    My już rozpakowane i razem 🥰
    Martynka 3090kg 46cm szczęścia ❤️ 37t5d

    Wielkie gratulacje!
    Czy ja dobrze widzę, masz 19-letnia córkę??😮

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Martuśka87 Autorytet
    Postów: 422 434

    Wysłany: 14 maja 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    Wielkie gratulacje!
    Czy ja dobrze widzę, masz 19-letnia córkę??😮
    Dziękuję ☺️
    Tak mam dwie córki 19-latke i 13- latke i obie zwariowały na punkcie małej .
    Jakie to słodkie 🥰

    Ewa6, Brzoza, Asssia, Jatosia, Raija86, Mysikrolik, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Ona 36 AMH- 0,352☹️
    On 41 słabe nasienie
    2006 ciąża naturalna dziewczynka
    2012 ciąża naturalna dziewczynka
    2014 ,2018,2019 torbiel jajnika
    Styczeń 2023 rozpoczęcie starań o trzecią 🤰
    KLINIKA BOCIAN
    04.2024 I inseminacja ☹️
    05.2024. II inseminacja ☹️
    06.2024 I in vitro ,5 komórek ,3 zarodki które przestały się rozwijać w 3 dobie ☹️
    07.2024 II in vitro ,2 komórki b.słabe ☹️

    20.08.2024 In vitro z KD
    09.09.2024 transfer 4.1.1 🥰 5.1.1 ❄️
    8 dpt - 117
    10 dpt- 316
    22 dpt - pęcherzyk zarodkiem i ❤️
    13t0d- pierwsze prenatalne , Zdrowy bobas 👶
    13t5d - CRL 7.60 tętno 162
    DZIEWCZYNKA 🥰
    18t2d -14 cm szczęścia, tętno 158
    21t1d- drugie prenatalne ,wszystko dobrze🥳 zdrowa córa
    405 g szczęścia ❤️
    26t1d-1028 córeczki 🥰
    28tc-1277 g szczęścia
    30t1d-1438g
    34t-2389g
    37t5d -Martynka 3090kg 49 cm
    07.04.2026 Wracamy po rodzeństwo
    5.1.1 - ciąża biochemiczna 😔
  • Brzoza Ekspertka
    Postów: 160 293

    Wysłany: 15 maja 2025, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula81 wrote:
    Życie. Liczyłam, że komórki 23 latki nie trzeba badać ale chyba trzeba.
    tia, loteria...

    Martuśka87 lubi tę wiadomość

    44 l/ 55 l
    wzjg
    AMH 09.22 - 0,7
    I INV 12.22,I transfer , w 11 tyg serduszko się zatrzymało
    II transfer - beta 0
    II INV - 0 zarodków
    decyzja o KD 08.23, 09.23 - 3 MR, transfer odwołany
    04.25 transfer 3.2.2; 8 dpt - beta 42, 10 dpt - 149, 15 dpt - 1428, 22 dpt >10000, 29 dpt - mamy ❤️
    styczeń 2026 - CC, córcia na świecie ❤️❤️❤️
  • Pilola Ekspertka
    Postów: 387 71

    Wysłany: 15 maja 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula81 wrote:
    Życie. Liczyłam, że komórki 23 latki nie trzeba badać ale chyba trzeba.


    Kasiula ja miałam 4 komórki z Ovobanku od 25 latki i miałam jedna tylko blastkę 2ab, beta zero...
    6 nieudanych transferów... nie wiem czy doszukiwac się w męża nasieniu bo fragmentacja DNA 22%...
    RESZTAjego wyników wzorowa...
    Albo moja wina aczkolwiek uważam że wczesne blastocysty nie są dobre ... niby ciąże z nich są ale...

    Starania od 2016 r.
    3 laparoskopie+ histeroskopia
    Stwierdzona endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty
    Mąż zdrowy - 12% prawidłowych plemników
    Naprotechnologia od 10.2018r.
    In vitro- styczeń 2020
    1 transfer- nieudany ( blastocysta 2AA)
    2 transfer - ciąża biochemiczna (blastocysta 1AB)
    II In vitro- wrzesień 2021 KRIOBANK
    1 transfer - nieudany ( blastocysta 2AB)
    brak zarodków...
    III In vitro - czerwiec 2024 BOCIAN LUBLIN
    1 transfer - świeży 3 dniowy zarodek - nieudany
    2 transfer - październik -blastka 3BC- nieudany
    IV In vitro - KD - marzec 2025
    1 transfer - 2AB - nieudany
    V In vitro - KD październik 2025
    1 transfer - blastocysta 1AA - nieudany
  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 15 maja 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.Dzisiaj 5dpt zrobiłam test i biel vizira.To mój 6 transfer i chyba na tym kończę bo brak sił chociaż chodzi po głowie jeszcze AZ w Czechach.

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 15 maja 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Dziewczyny.Dzisiaj 5dpt zrobiłam test i biel vizira.To mój 6 transfer i chyba na tym kończę bo brak sił chociaż chodzi po głowie jeszcze AZ w Czechach.

    Przecież zarodek mógł się jeszcze nie zaimplantować w tym dniu. Poza tym testy sikane robione tak szybko nie zawsze są wiarygodne, bo mają określoną czułość.

    Zrób betę za dwa dni - to będzie wiarygodny wynik.

    Martuśka87, Raija86, Asssia, Anka43, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 15 maja 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Przecież zarodek mógł się jeszcze nie zaimplantować w tym dniu. Poza tym testy sikane robione tak szybko nie zawsze są wiarygodne, bo mają określoną czułość.

    Zrób betę za dwa dni - to będzie wiarygodny wynik.
    Zrobię betę 7 dpt ale już dwa razy byłam w ciąży (do 6 tygodnia)i w 5 dpt były testy pozytywne więc raczej porażka.

  • Honorka Autorytet
    Postów: 1112 1456

    Wysłany: 15 maja 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka87 wrote:
    Dziękuję ☺️
    Tak mam dwie córki 19-latke i 13- latke i obie zwariowały na punkcie małej .
    Jakie to słodkie 🥰

    Tyle szczęścia! Gratulacje!! I pomyśleć że jesteśmy w tym samym wieku 😉

    Martuśka87 lubi tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • glodia Autorytet
    Postów: 964 568

    Wysłany: 15 maja 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Zrobię betę 7 dpt ale już dwa razy byłam w ciąży (do 6 tygodnia)i w 5 dpt były testy pozytywne więc raczej porażka.
    Nie ma reguły, u mnie też zawsze "coś" było 5dpt, ale jednym razem zobaczyłam biel i beta O i to był zarodek, który sam wychodził z otoczki w dniu transferu. Po 2 dniach była już spora beta! Ostatecznie to była cb, ale zarodki rozwijają się na prawdę w swoim tempie i trzeba dać im trochę czasu.

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 15 maja 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glodia jakieś info kiedy będzie dzieciaczek dla Was ?

  • glodia Autorytet
    Postów: 964 568

    Wysłany: 15 maja 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Glodia jakieś info kiedy będzie dzieciaczek dla Was ?
    Już poznajemy jednego kawalera, chodzimy na regularne wizyty :)

    monester, Kalijot, WiosnyFanka, spineczka, Brzoza, Saimi, Mary27, Trinity_Nea, Hope_89, Giosiek lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 15 maja 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    Już poznajemy jednego kawalera, chodzimy na regularne wizyty :)
    I jak jest ? Ile ma lat ?

  • glodia Autorytet
    Postów: 964 568

    Wysłany: 15 maja 2025, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    I jak jest ? Ile ma lat ?
    Mały jest super, ma 14 miesięcy :) Na razie staram się mocno nie angażować, co jest bardzo trudne. Po nocach siedzę i kupuję zabawki, oglądam testy na yt... 😁

    Jatosia, monester, WiosnyFanka, spineczka, Brzoza, Raija86, Saimi, Trinity_Nea, Giosiek lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 15 maja 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    Mały jest super, ma 14 miesięcy :) Na razie staram się mocno nie angażować, co jest bardzo trudne. Po nocach siedzę i kupuję zabawki, oglądam testy na yt... 😁
    O jaaa to niewiele więcej niż nasz synuś. A jak on reaguje na Was ?

    glodia lubi tę wiadomość

  • Madziarenka Koleżanka
    Postów: 47 66

    Wysłany: 15 maja 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka87 wrote:
    Kolka nerkowa została opanowana po 3 dniach i miałyśmy w poniedziałek wrócić do domu na tydzień ale W niedzielę wieczorem odeszły mi zielone wody w szpitalu i od razu przerzucili mnie na porodówkę na wywołanie pompą z oxycyliną.
    Ciężko było ale warto 🥰

    Życzę dużo zdrówka i szybkiego rozwiązania 🥰
    My już też rozpakowani 🥰 leżałam od poniedziałku w szpitalu bo cisnienie było podwyższone, 14.05 założyli balonik, też odeszły mi zielone wody i sruuu na porodówkę, tam też dostałam oxycyline i się zaczęło. U nas również było ciężko ale masz rację, warto🥰 serdecznie pozdrawiam.

    Brzoza, monester, Anka43, Asssia, Mysikrolik, Raija86, glodia, spineczka, WiosnyFanka, Saimi, Trinity_Nea, Giosiek lubią tę wiadomość

  • Brzoza Ekspertka
    Postów: 160 293

    Wysłany: 15 maja 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Przecież zarodek mógł się jeszcze nie zaimplantować w tym dniu. Poza tym testy sikane robione tak szybko nie zawsze są wiarygodne, bo mają określoną czułość.

    Zrób betę za dwa dni - to będzie wiarygodny wynik.
    dokładnie, 5 dpt to jeszcze wcześnie. u mnie w 7 i 8 dpt był ledwo cień, a potem niespodzianka.

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    44 l/ 55 l
    wzjg
    AMH 09.22 - 0,7
    I INV 12.22,I transfer , w 11 tyg serduszko się zatrzymało
    II transfer - beta 0
    II INV - 0 zarodków
    decyzja o KD 08.23, 09.23 - 3 MR, transfer odwołany
    04.25 transfer 3.2.2; 8 dpt - beta 42, 10 dpt - 149, 15 dpt - 1428, 22 dpt >10000, 29 dpt - mamy ❤️
    styczeń 2026 - CC, córcia na świecie ❤️❤️❤️
‹‹ 710 711 712 713 714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ