X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    A jak się bierze w cyklu poprzedzającym antyki i zastrzyki z Gonapeptylu co drugi dzień? To jaki to jest protokół?

    Dlugi.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdala.

  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanki test domowy dzisiaj pozytywny (8 dzien po transfer) czekamy do poniedzialku na hcg.

    AmVormittag, Bea77, Lukrecja, Magdala, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana721 wspaniałe wieści, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń :D

    Dana721 lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, super!!! świetnie. Czyli HGH jednak działa. Kurczę, że też w Europie tego nie chcą stosować!! ja mam ostatecznie dwie wizyty przez Skype - z genetykiem i ginekologiem, w klinice Gennet w Pradze. Ostatecznie na nich się zdecydowaliśmy. Właśnie potwierdzili, że cała dokumentacja którą im dosłałam jest kompletna. Jak wszystko dobrze pójdzie to zacznę nowe podejście w lutym. Zapytam ich jeszcze raz o HGH.

    Magdala, Dana721 lubią tę wiadomość

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana super! A robicie w USA tez bete? Jesli tak to w jakim dpt?

    Bea kciuki za rozmowe i podejscie i czekam na wiesci czy zgodzili sie na hgh. Ja tez popytam o to mojego lekarza we wtorek.

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaczynamy podobnie :-)
    Ja czekam na okres (niedziela) i zaczynam brac podwojne dawki estrogenu i proga przez dwa cykle, plus moje suple (za zgoda lekarza), a w marcu stymulacja.
    Tabletki argininy 1000mg sa takie duze, nie do polkniecia O.o. Kroje kazda na cztery czesci iale i tak mi nie wchodza. Zalecenie na opakowaniu jest 3000! O.o Biore tyko 1000, bo tyle mam brac, ale to jest katorga.

    Trzymam kciuki za wszystkie.

    Dzisiaj Sylwia wizytuje odnosnie kd!

    Dana721, Bea77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    To zaczynamy podobnie :-)
    Ja czekam na okres (niedziela) i zaczynam brac podwojne dawki estrogenu i proga przez dwa cykle, plus moje suple (za zgoda lekarza), a w marcu stymulacja.
    Tabletki argininy 1000mg sa takie duze, nie do polkniecia O.o. Kroje kazda na cztery czesci iale i tak mi nie wchodza. Zalecenie na opakowaniu jest 3000! O.o Biore tyko 1000, bo tyle mam brac, ale to jest katorga.

    Trzymam kciuki za wszystkie.

    Dzisiaj Sylwia wizytuje odnosnie kd!

    Ja też czekam na okres ale coś się spóźnia. A na co jest arginina?

    Ciekawa jestem jak pójdzie u Sylwii! Może coś potem napisze.

    Magdala lubi tę wiadomość

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na wizyte we wtorek. Bede miala kolejna kontrole miesniaka i jak dobrze pojdzie to zaczne przygotowania do crio.
    Wczoraj byl 4 dzien po odstawieniu tabletek esmya i dostalam mini plamienia, wiec to chyba jako @ na ten miesiac...

    Bea77, Magdala lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    A ja czekam na wizyte we wtorek. Bede miala kolejna kontrole miesniaka i jak dobrze pojdzie to zaczne przygotowania do crio.
    Wczoraj byl 4 dzien po odstawieniu tabletek esmya i dostalam mini plamienia, wiec to chyba jako @ na ten miesiac...

    Trzymam kciuki mocno! fajnie jakby się każdej z nas już udało :-)

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny!!! Tak tutaj tez robia hcg beta,ona ma na poniedzialek 15 stycznia a transfer byl 3 stycznia. Lekarz ustala co i kiedy,nie mozna sobie tak samemu kiedy chcesz robic. Przy ivf robia wszystko szybko, jak zachodzisz naturalnie to nawet nikt cie nie chce widziec do 10-12 tygodnia. Nikt tez nie zrobi bete bo nie mam jak. Ja robilam pierwsza bete w 6 tygodniu i 2 dni,poszlam do takiej polskiej doktor niby tylko na taka roczna wizyte i jak ona weszla do pokoju to jej powiedzialam ze mam pozytywny domowy test. Ona wiedziala ze ja starsza i staram sie bardzo dlugo wiec sie ucieszyla,zaraz pobrali krew. Na drugi dzien mi zadzwonila ze bardzo wysoki wynik prawie 45 tysiecy i skierowala mnie na USG na nastepny dzien. Wtedy okazalo sie ze az 2 ale jedno serduszko. Zalatwila mi dobrego specjaliste od zarodkow ktory mnie przyjal za 2 dni i do 28 tygodnia byl moim lekarzem,a ze wszystko bylo dobrze po 28 tyg. moglam zaczac chodzic do zwyklego ginekologa.
    Pytajcie dziewczyny o ten hgh,moze gdzies uzywaja. Calym sercem chcialabym zeby kazdej z Was sie udalo. Wierze ze sie uda. Moja kolezanka jeszcze nie chce sie cieszyc bo troche za szybko,ale przynajmniej cos sie zaczelo.
    Trzymam mocno za Was kciuki!!!!❤❤❤

    Magdala, Bea77, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L-arginina

    Wklejam z polki.pl
    Tlenek azotu w stężeniach fizjologicznych rozszerza naczynia krwionośne i usprawnia przez nie przepływ krwi. Wpływa on także na dojrzewanie komórki jajowej i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się. Poziom tlenku azotu wzrasta w czasie rozwoju pęcherzyków jajowych i spada tuż po owulacji.

    Wyższą aktywność syntazy tlenku azotu można zaobserwować także w pierwszym trymestrze ciąży. Suplementacja L-argininy powoduje liczniejszy wzrost komórek jajowych u kobiet o niskim poziomie gonadotropin.

    Poprawia także odpowiedź jajników i macicy na leczenie hormonem folikulotropowym oraz szybkość uzyskania ciąży u kobiet, które słabo reagują na standardową trapię gonadotropinami. U takich kobiet zasadne jest używanie nawet kilkunastu gram L-argininy na dobę.

    L-arginina w ilości 3 g dziennie ma także pozytywny wpływ na wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrostu płodu, poprzez zmniejszanie ryzyka powstawania stresu oksydacyjnego.

    Sama tego nie wymyslilam. Dr mi zalecil. Konkretnie powiedzial, ze poprawi mi ukrwienie jajnikow.
    Widze, ze te 1000mg to kropla w morzu. :-/


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 15:43

    Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam odpowiedź z trzeciej czeskiej kliniki, Prague Fertility Center. Oni też nie dodają HGH do protokołu stymulacji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    L-arginina

    Wklejam z polki.pl
    Tlenek azotu w stężeniach fizjologicznych rozszerza naczynia krwionośne i usprawnia przez nie przepływ krwi. Wpływa on także na dojrzewanie komórki jajowej i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się. Poziom tlenku azotu wzrasta w czasie rozwoju pęcherzyków jajowych i spada tuż po owulacji.

    Wyższą aktywność syntazy tlenku azotu można zaobserwować także w pierwszym trymestrze ciąży. Suplementacja L-argininy powoduje liczniejszy wzrost komórek jajowych u kobiet o niskim poziomie gonadotropin.

    Poprawia także odpowiedź jajników i macicy na leczenie hormonem folikulotropowym oraz szybkość uzyskania ciąży u kobiet, które słabo reagują na standardową trapię gonadotropinami. U takich kobiet zasadne jest używanie nawet kilkunastu gram L-argininy na dobę.

    L-arginina w ilości 3 g dziennie ma także pozytywny wpływ na wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrostu płodu, poprzez zmniejszanie ryzyka powstawania stresu oksydacyjnego.

    Sama tego nie wymyslilam. Dr mi zalecil. Konkretnie powiedzial, ze poprawi mi ukrwienie jajnikow.
    Widze, ze te 1000mg to kropla w morzu. :-/

    Super Magdala, dzięki za odpowiedź. Może i ja sobie to dorzucę na wszelki wypadek. Zapytam jeszcze na brytyjskim forum o opinie i dawki.

    Magdala lubi tę wiadomość

  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm Bea i co teraz jaka Wasza decyzja?
    Bedziesz szukac dalej?
    Pytalas sie jeszcze tej kliniki w Bialymstoku?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musza gdzies stosowac hgh. Probowalam szukac na internecie ale nic nie moge znalezc. Wszystko pokazuje mi w USA. Chcialabym jakos pomoc ale nie wiem jak.❤

    Bea77, Magdala lubią tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    Hmm Bea i co teraz jaka Wasza decyzja?
    Bedziesz szukac dalej?
    Pytalas sie jeszcze tej kliniki w Bialymstoku?
    Nie, już nie szukamy na razie. Podchodzimy z Gennet nawet jeśli to oznacza, że będzie bez HGH. Chcę zobaczyć jak to się wszystko odbywa w Czechach. A przy okazji pobędziemy sobie w pięknej Pradze :-)

    Będziemy tym razem natomiast prosić o embrioskop i kilka innych dodatkowych procedur. Póki co staram się zdrowo odżywiać, sumplementować i za radą Dani zaczęłam wcinać jajka. :-)Jestem też w trybie całkiem bezalkoholowym i bezkofeinowym (tzn. jedna kawa bezkofeinowa dziennie, bo tak całkiem bez kawy nie dam rady).

    Do Białegostoku dojazdy byłyby dla nas zdecydowanie bardziej problematyczne z UK. Jak się nie uda w Czechach to będę myśleć dalej...

    Magdala, Dana721, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Maxinka Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,jeśli mogę zapytać,a może już gdzieś pisałaś,jakie są wyniki morfologii i chromatyny Twojego partnera ?
    U nas też problem z zarodkami,a powyższe parametry słabe.Obawiam się,czy KD coś zmieni.

    POF
    morfologia 1-5% , słaba chromatyna
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Super Magdala, dzięki za odpowiedź. Może i ja sobie to dorzucę na wszelki wypadek. Zapytam jeszcze na brytyjskim forum o opinie i dawki.

    Jak cos sie dowiesz, to daj tu znac.

    Tez wcinam jajka. Dwa dziennie. Ale nie rygorystycznie dzien w dzien, bo sobie obrzydze, a ja lubie jajka. Wiekszosc dni je jem.
    Kofeina u mnie czasem wchodzi, ale malo. Malutka filizanka, nie codziennie. Kawe tez lubie. Pije dla smaku.
    A czy mowilam Wam o moim transferze pod wplywem alkoholu?
    Zgadalam sie raz z moim doktorem podczas stymulacji i on byl bardzo pozytywnie nastawiony do paru lampek wina przed transferem. Ale tylko i wylacznie do transferu.
    Tak tez uczynilam. Wypilam troche w wieczor przed i rano. B-)
    Transfer byl udany. Ja rozluzniona i wesola. Beta pozytywna. Skonczylo sie jak zawsze, ale to byl ciekawy eksperyment.

    Bea77, Dana721, islanegra lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahaha, nieżle. Może trzeba będzie spróbować :-D

    Magdala lubi tę wiadomość

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ