X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea ale Ty jesteś zgodna z mężem co do kd,oboje tego chcecie to nie ma problemu,ja byłabym szczęśliwa gdybym.miala taka sytuację Ale moja jest zupełnie inna...Moj maz adoptowal moja córkę i mu w zupełności wystarczy,kompletnie mnie nie rozumie Ale nie ma sensu sie na ten temat rozpisywać. Bea,ja mialam 4 letnie dziecko kiefy zaczęliśmy się starać z mężem,wyniki świetne i się nie udawało;a corka powstała od razu,tylko z innym,wiadomo jaka jest przyczyna,jaka była...A teraz dochodzi moj wiek i niskie amh,wiadomo Ale jeszcze wierze,ze moze sie udac. Przynajmniej będę wiedziała,ze zrobilam juz wszystko co moglam zrobić.
    Trzymam kciuki zatem. Ale nie dołuj się!!

    Mimila lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Trzymam kciuki zatem. Ale nie dołuj się!!
    Dziś jestem zdolowana ale jutro mi przejdzie,mam duzo sily i determinacji,podobnie jak Ty ale są chwile załamania i dzis taka mam.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Dziś jestem zdolowana ale jutro mi przejdzie,mam duzo sily i determinacji,podobnie jak Ty ale są chwile załamania i dzis taka mam.
    Uszy do góry!!!

    Mimila lubi tę wiadomość

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 11 maja 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Jestem dzis po wizycie, przed ktora przeczytalam caly ten watek i jeszcze kilka innych internetowych starań i mądrości.
    W sumie zatem nic co powiedzial mi lekarz mnie nie zdziwilo. Z tymi wyniki bezdzietnej parze zaproponowala by od razu invitro. Poniewaz mamy juz jedno dziecko, jak to ona powiedziała - "presja jest mniejsza" - i ona proponuje trzy cykle stymulowane lekami i jak sie nie uda to dopiero porozmawiamy o invitro.
    W sumie tego oczekiwalam. Nie chce od razu rzucać sie w invitro i cala ta psychoze w jaka wpadamy gdy przez to przechodzimy. Jak nam sie nie uda-a to musiałby byc cud-to zaczniemy to rozwazac. Teraz mysle, ze pewnie ma jedna sie zdecyduje by nie zalowac...
    Tymczasem dostalam dzis zalecenie brania dhea, wiesiolka, d3 z wapniem, koenzymu q10 i z siatka za 300 pln wrocilam z apteki :/

    Mam milony pytań ale na poczatek proste. Jesli chodzi o q10 to w sumie lekarz nie powiedzial mi ile mam brac mg. Kupilam tej japonskiej firmy "K cos tam" ubichinol 100mg/tabletke i na opakowaniu jest napisane 1 dziennie. Ile Wy bierzecie? Podkreslam jakosc komorek do dupy :( i czy ta firma i ten ubichinol to dobry wybor?? . Zaplacilam za 60 tabletek 195 pln kurczaki!

    Leki i suplementy sa drogie, ale mozna tu poszperac i nie wydawac az tyle, sa apteki internetowe, tam jest taniej, poza tym nawet w stacjonarnych roznice bywaja ogromne, co do q10, mozesz brac ubichinol, ubichinon to sa faktycznie drozsze i trudniejsze w produkcji wersje q10, ale ja np. biore zwykle q10 puritans pride o niebo tansze, a efekty mysle, ze analogiczne, ja biore teraz 200mg q10.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 11 maja 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na q10 trzeba uważać,bo ponoc podnosi komorki NK.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 11 maja 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny;a czy któraś z Was je mleczko pszczele?

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    U mnie też problemem jest jakość komórek. Biorę ubichinol firmy Kaneka. 400 dziennie ale podczas ivf dochodziłam czasem do 600.

    Nie ma ubichinolu lepszej jakości niż japońska Kaneka. Oni to wymyślili. Wg mnie bardzo dobry wybór. Wiem jednak, że ten ubichinol to droga impreza.
    Ooo to niezle to te moje 100mg ktore chcialam brac to slabo wypada wówczas :/ przy 4 tabletkach dziennie to Kaneka bagatela 200 pln na dwa tygodnie.
    Bea a Tobie tak duzo zalecil brac lekarz? Moze to jakos przedawkowac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 00:22

    Bea77 lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty.Noir wrote:
    Leki i suplementy sa drogie, ale mozna tu poszperac i nie wydawac az tyle, sa apteki internetowe, tam jest taniej, poza tym nawet w stacjonarnych roznice bywaja ogromne, co do q10, mozesz brac ubichinol, ubichinon to sa faktycznie drozsze i trudniejsze w produkcji wersje q10, ale ja np. biore zwykle q10 puritans pride o niebo tansze, a efekty mysle, ze analogiczne, ja biore teraz 200mg q10.
    Wiem na pewno moze kupic taniej. Mi zalezalk na kaneko ale pewnie i to bym znalazla taniej w necie. Zalezalo mi by JUZ je miec wiadomo ;) teraz na spokojnie poszukam alternyw.

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Ooo to niezle to te moje 100mg ktore chcialam brac to slabo wypada wówczas :/ przy 4 tabletkach dziennie to Kaneka bagatela 200 pln na dwa tygodnie.
    Bea a Tobie tak duzo zalecil brac lekarz? Moze to jakos przedawkowac?
    Z tego co wiem to nie można raczej tego przedawkować. Dawkę sobie ustaliłam na podstawie moich licznych poszukiwań internetowych. Z mojego doświadczenia to lekarze w klinikach nie wierzą w suplementy dlatego rzadko im się chce na ten temat rozmawiać. Każdy mówi o kwasie foliowym i witaminie D3 ale to wszystko.

    Na podstawie moich starań naturalnych i czterech ivf mogę też stwierdzić, że suplementy nic mi nie dały poza ładniejszą skórą i lepszymi paznokciami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Dziewczyny;a czy któraś z Was je mleczko pszczele?
    Ja brałam krótko ale odstawiłam, bo ponoć może powodować problemy immunologiczne. Czyli głównie problem z implantacją. Teraz mam 3 nietknięte opakowania.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 maja 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Ja brałam krótko ale odstawiłam, bo ponoć może powodować problemy immunologiczne. Czyli głównie problem z implantacją. Teraz mam 3 nietknięte opakowania.
    Bea,a kto tak Ci mowil?Dużo dziewczyn je mleczko,właśnieyslalM zeny sobie kupić.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 maja 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 200 mg q10,a teraz biorę 100 i nie wiem ile brac;bo ponoc podnosi komórki nk.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,a kto tak Ci mowil?Dużo dziewczyn je mleczko,właśnieyslalM zeny sobie kupić.
    Czytałam o tym na internecie. I miałam wątpliwości bo niektórzy zachwalali a niektórzy wręcz przeciwnie. Jednego lekarza wypowiedź czytałam i on nie polecał. Ja jak mam w stosunku do czegoś wątpliwości to nie biorę.

    Mimila lubi tę wiadomość

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 12 maja 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Ja brałam 200 mg q10,a teraz biorę 100 i nie wiem ile brac;bo ponoc podnosi komórki nk.

    Co to jest NK?

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 maja 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Czytałam o tym na internecie. I miałam wątpliwości bo niektórzy zachwalali a niektórzy wręcz przeciwnie. Jednego lekarza wypowiedź czytałam i on nie polecał. Ja jak mam w stosunku do czegoś wątpliwości to nie biorę.
    To ja tez nie wezmę chyba,a czemu odradzal?

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 maja 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty.Noir wrote:
    Co to jest NK?
    To komórki Natural Killers,bada się je jesli nie wychodzą ciaze,,nie mogą być za wysokie,jeśli sa to daja na to steryd i Intralipid.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 12 maja 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    To komórki Natural Killers,bada się je jesli nie wychodzą ciaze,,nie mogą być za wysokie,jeśli sa to daja na to steryd i Intralipid.


    jakim badaniem sprawdza się NK?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 12 maja 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nazywa się ocena aktywności cytotoksycznej komórek NK,w Krakowie robi sie go tylko w 1 laboratorium,w Prokocimiu i trzeba zapisywać się na mie,robią je 2 razy w miesiącu i nie można być do niego chorym czy nawet przeziebionym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 17:40

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Z tego co wiem to nie można raczej tego przedawkować. Dawkę sobie ustaliłam na podstawie moich licznych poszukiwań internetowych. Z mojego doświadczenia to lekarze w klinikach nie wierzą w suplementy dlatego rzadko im się chce na ten temat rozmawiać. Każdy mówi o kwasie foliowym i witaminie D3 ale to wszystko.

    Na podstawie moich starań naturalnych i czterech ivf mogę też stwierdzić, że suplementy nic mi nie dały poza ładniejszą skórą i lepszymi paznokciami.
    No to slabo :( nie poprawily Ci jakosci komorek?? -mi glownie o to chodzi. Mam bardzo slabe wyniki dhea, testosteronu i inhibyny B i estriadolu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 18:10

    Bea77 lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 maja 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam pytanie o alko i kawe w kwesti obnizania sie AMH. Ja bylam przekonana, ze juz nawet wina sie nie napije. Lekarka powiedziala mi jednak, ze wino wskazane bo działa antyoksytacyjnie i kawa tak samo...
    Macie jakies info w tym temacie?

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ