Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, już rozmawiałas z dr L.? Jaki plan?
    Faktycznie zaczyna dziać się dobrze na naszym forum;) Ja wraz z Kaczorkiem zastanawiamy się czy by tu nie zamówić jakiegoś pieknego kocyk z dream Love;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Bea, już rozmawiałas z dr L.? Jaki plan?
    Faktycznie zaczyna dziać się dobrze na naszym forum;) Ja wraz z Kaczorkiem zastanawiamy się czy by tu nie zamówić jakiegoś pieknego kocyk z dream Love;)
    Ja będę zamawiała ;) zastanawiam się jeszcze tylko nad wzorem. Mam niby dużo czasu do porodu ale większość rzeczy chciałam kupić do urlopu, żeby przywieźć sobie z Polski :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne są te rzeczy, myślałam o kocyku i podusi-taki komplecik. Gratuluję córeczki @mar2śka, dziewczynki są cudne,jakie imię bierzesz pod uwagę?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi miło Dziewczyny :) :) Jak najbardziej zapraszam :)
    10% zniżki dla każdej forumowiczki :) :)
    Siedzę właśnie nad maszyną i szyję rożki :D A tkanina Garden aż świeci mi w oczach :D 90% osób ją zamawia :D

    Ps. Zapraszam na Instagrama, tam więcej wrzucam ;) dreamlove_handmade ;)

    Lecę zaraz na basen oderwać się troszkę :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 18:54

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, sylwia80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) może powinnam tu od razu przyjść - póki co pisałam na start styczeń 2018.
    W skrócie - nasze 1 podejście -icsi
    Próbowaliśmy 6 cykli naturalnie ale partner zaczął chemię i szybko zamroził tylko 1 słomkę nasienia;
    jestem 5 dzień stymulacji. Krotki protokół z agonista.
    Biorę gonapeptyl gonalf i mensinorm.
    Punkcja ma być 25/06; transf 28...
    U mnie czynnik - wiek i amh 0.9. Tarczyca zaleczona.
    U niego było w miarę ok.
    Genetycznie: kariotypy Ok/ tromb ok. Wirusologia Ok , prolaktyna i hormony idealnie, homoc Ok.
    Jestem trochę załamana ...zle znoszę stymulację (wręcz bardzo zle).
    Estradiol dzis 250..
    Bardzo się stresuje stymulacja bo przy tym amh małe szanse na dobre jajka ?

    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć dziewczyny :) może powinnam tu od razu przyjść - póki co pisałam na start styczeń 2018.
    W skrócie - nasze 1 podejście -icsi
    Próbowaliśmy 6 cykli naturalnie ale partner zaczął chemię i szybko zamroził tylko 1 słomkę nasienia;
    jestem 5 dzień stymulacji. Krotki protokół z agonista.
    Biorę gonapeptyl gonalf i mensinorm.
    Punkcja ma być 25/06; transf 28...
    U mnie czynnik - wiek i amh 0.9. Tarczyca zaleczona.
    U niego było w miarę ok.
    Genetycznie: kariotypy Ok/ tromb ok. Wirusologia Ok , prolaktyna i hormony idealnie, homoc Ok.
    Jestem trochę załamana ...zle znoszę stymulację (wręcz bardzo zle).
    Estradiol dzis 250..
    Bardzo się stresuje stymulacja bo przy tym amh małe szanse na dobre jajka ?

    Pozdrawiam
    Kochana widzę ze u Ciebie to dopiero walka i o dzidzie i o zdrowie. Narazie nie martw sie wynikami hormonów 250 to bez tragedii :). Trzymam mocno kciuki i życzę dużo dużo zdrowia dla partnera!!! Co do skutków stymulacji niestety z tym jest rożnie, ale na pocieszenie pamiętaj ze to tylko kilka dni ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 21:18

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Ale mi miło Dziewczyny :) :) Jak najbardziej zapraszam :)
    10% zniżki dla każdej forumowiczki :) :)
    Siedzę właśnie nad maszyną i szyję rożki :D A tkanina Garden aż świeci mi w oczach :D 90% osób ją zamawia :D

    Ps. Zapraszam na Instagrama, tam więcej wrzucam ;) dreamlove_handmade ;)

    Lecę zaraz na basen oderwać się troszkę :D :D
    Insta polubione ;) kurde te rzeczy są mega piękne!!! Juz chce je mieć i rożek i pościel i kocyk i kokon ....aaaaaaa ❤️

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć dziewczyny :) może powinnam tu od razu przyjść - póki co pisałam na start styczeń 2018.
    W skrócie - nasze 1 podejście -icsi
    Próbowaliśmy 6 cykli naturalnie ale partner zaczął chemię i szybko zamroził tylko 1 słomkę nasienia;
    jestem 5 dzień stymulacji. Krotki protokół z agonista.
    Biorę gonapeptyl gonalf i mensinorm.
    Punkcja ma być 25/06; transf 28...
    U mnie czynnik - wiek i amh 0.9. Tarczyca zaleczona.
    U niego było w miarę ok.
    Genetycznie: kariotypy Ok/ tromb ok. Wirusologia Ok , prolaktyna i hormony idealnie, homoc Ok.
    Jestem trochę załamana ...zle znoszę stymulację (wręcz bardzo zle).
    Estradiol dzis 250..
    Bardzo się stresuje stymulacja bo przy tym amh małe szanse na dobre jajka ?

    Pozdrawiam

    Moze masz zmienne nastroje przez stymulacje, nie daj sie temu porwac, mysl pozytywnie, wiem, ze to nie jest łatwe, ale stres nie pomoze. Powodzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2019, 21:32

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never te rzeczy są prześliczne :)
    Chce być w ciąży i zamawiać !!!

    Dziewczyny gratuluję dobrych wieści.
    Sylwia przykro mi,wiem jak ci ciężko. Ja od kwietnia się bujam z ostatnim transferem. Mam nadzieje ze lipiec sierpień będę oczekiwać na betę

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u nas z ośmiu komórek zapłodniły się dwie, a jedna jeszcze walczy. Jak myślicie jest dla niej jeszcze szansa ze zaskoczy czy raczej nie?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lil_m lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było różnie jedne miały złą morfologię jedne były niedojrzałe jedne chwilę hodowali ale się zdegenerowały. A jak myślisz jaki będzie los tej trzeciej czy jest szansa że jeszcze ruszy?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Było różnie jedne miały złą morfologię jedne były niedojrzałe jedne chwilę hodowali ale się zdegenerowały. A jak myślisz jaki będzie los tej trzeciej czy jest szansa że jeszcze ruszy?

    Który to dzień od zapłodnienia?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj była punkcja :)

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Ale mi miło Dziewczyny :) :) Jak najbardziej zapraszam :)
    10% zniżki dla każdej forumowiczki :) :)
    Siedzę właśnie nad maszyną i szyję rożki :D A tkanina Garden aż świeci mi w oczach :D 90% osób ją zamawia :D

    Ps. Zapraszam na Instagrama, tam więcej wrzucam ;) dreamlove_handmade ;)

    Lecę zaraz na basen oderwać się troszkę :D :D


    Ale cuuuuuudaaaaaaaaa niesamowite!!! :-) napewno tutaj masz i bedziesz miala stałe klientki :-) teraz kazda z nas marzy o pozytywnym tescie a później a uplywem kolejnych szczesliwych miesiacy zakupy Twoich arcydzieł !! :-)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    Wczoraj była punkcja :)

    Czyli póki co przy głosie jest tylko czynnik żeński... myślę, że skoro "walczy"to jest nadzieja.. nie trać wiary, może ruszyć :-)

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 5 dobie jeśli jakiś dotrwa :/

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiaa wrote:
    W 5 dobie jeśli jakiś dotrwa :/


    A jesli w 3 dobie któryś juz bedzie rokowal to nie podajecie? Czekacie mimo to do 5 biorac pod uwage ryzyko ze do 5 moze nie przetrwac?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w klinice transfery są w 5 dobie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 20:04

    nick nieaktualny, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość

‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ