X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 30 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a czy jest tu ktos kto nie ma pcos i pije inofem/infolic?


    A moze jest tu taka osoba ktora nie ma pcos a dzieki tym preparata w koncu udalo sie zajsc w ciaze?

    JA :) Nie mam pcos, piłam dwie saszetki dziennie (naraz) - udało się w drugim cyklu. Nie wiem, czy pomógł czy nie, bo w sumie tylko jeden cykl staraliśmy się bez inofemu i chyba nawet nie wstrzeliliśmy się dobrze w owulację, ale zaszkodzić na pewno nie zaszkodził :) Do plusów mogę dodać też to, że poprawiła mi się po nim cera i wyraźniej czułam owulację

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy jak biorę tylko jeden Inofem dziennie to zaniżam swoje szansę na fasolkę? Czy mam zwiększyć szansę?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana powinnaś skonsultować z lekarzem ile saszetek dziennie powinnaś pić. Mi kazała jedna dziennie :)

  • Kiciula Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Mam takie pytanie czy biorąc tabletki anty mogę brać infolic. W czerwcu będę starała się o dzidzie a w maju chce rzucić tabletki.

    Kicia
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi se ze mozesz śmiało..:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Fiolka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciula, ja nie wiem czy to jest dobry pomysł, może najpierw odstaw anty i zobacz jak twój organizm zareaguje a potem bierz infolic, czy inofem. Bo tak sobie myślę, że ważna tu jest obserwacja cyklu. A Ty biorąc tabletki masz trochę sztuczny cykl, po odstawieniu powinien wrócić do normy, ale to raczej nie będzie od razu. podobno jest duża szansa na ciąże po odstawieniu antykoncepcji, więc może nie ma sensu od razu się suplementować? Nie wiem skonsultuj to z lekarzem, ja tylko głośno myślę :)

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle że spokojnie może jedną saszetke brać....nie mówię o dwóch...przecież to nie jest żaden clo czy inne z grubej rury....to suplement..tam sa składniki takie jak kw foliowy i to drugie(nie pamietam teraz) co wystepuje np w orzeszkach- więc w czym miałoby to jej zaszkodzić?

    ale zrobisz jak uważasz...:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 36 saszetek INOFOLICU. Zaczęłam stosować na początku cyklu, nie zdążyłam wypić całego i zaszłam. Jakby któraś z dziewczyn chciała, to ja chętnie odsprzedam :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to zasługa inofemu, pregnylu, obu- czy po prostu teraz się złozyło, bo staralismy się dopiero 4 cykle...ale....zaczęłam pic imofen 2 saszetki dziennie cykl wczesniej-był bezowulacyjny-pecherzy zatrzymał sie na 13 mm...i cykl póxniej miałam piekny i owocny pecherzyk...:)

    takze....napewno nie szkodzi-warto spróbować..

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 maja 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • Kawa z rana Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 8 maja 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore Inofem na zmiane z Inofolikiem od 2 miesiecy.
    Nie wiem jakie beda tego skutki - mam nadzieje, ze dwie kreseczki na tescie :P

    Jezeli chodzi o sklad obu - jest taki sam, ale zauwazylam ze inofem bardzo ładnie sie rozpuszcza w cieplej wodzie i ma delikatny aromat cytrynowy. Inofolik jeszcze nigdy mi sie w calosci rozpuscil - zostawiajac na dnie szklanki krysztalki. Jest bezsmakowy.

    Biore 1 saszetke 2 razy dziennie.

    boigp2.pngdHy7p2.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KArolina ja moze będe mieć, ale jeszcze chce poczekać i nie zapeszać....;) także tak po 12-tym tyg bede się pozbywać wspomagaczy...:)

    mam pół op imofenu, kupiłam łacznie 2- zuzylam 1,5....nie wiem czy pomógł-ale msc wczesniej mialam bezowulacyjny...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny znów mam pytanie bo lekarz zalecił mi Miovarian a nie brać inofemu chyba że chcę to tylko jakiś inny kwas foliowy... Ale jednak biore inofem i stąd pytanie czy mogę sobie zaszkodzić czy może pomóc ? ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 10 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 maja 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta sama cena... Ale chyba zostanę przy swoim zestawie tylko inaczej będę przyjmować;) dziękuję za pomoc :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    KArolina ja moze będe mieć, ale jeszcze chce poczekać i nie zapeszać....;) także tak po 12-tym tyg bede się pozbywać wspomagaczy...:)

    mam pół op imofenu, kupiłam łacznie 2- zuzylam 1,5....nie wiem czy pomógł-ale msc wczesniej mialam bezowulacyjny...

    Allmita Jakby co to daj znać na priva :)

    Allmita lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 maja 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy nie lepiej dzień wcześniej ale to musi się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony

    17.11.17-poronienie całkowite
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie. Już dzisiaj spadła temperatura, więc albo dziś albo jutro dostanę @. Miałam zrobić badania, najlepiej w 3 dniu cyklu,ale jeśli @ dostanę jutro to trzeci dzień wypada w sobotę i będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek. Czy w 5tym dniu nie będzie za późno? :/
    Chodzi o FSH i LH

    miedzy 2 a 5 dniem cyklu nalezy zrobic :)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ