X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Inofem

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja biorę rano magnez z B6, wiesiołek i Miovarian, wieczorem Inofem i wiesiołek...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Dossia5 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Hej dziewczyny znów mam pytanie bo lekarz zalecił mi Miovarian a nie brać inofemu chyba że chcę to tylko jakiś inny kwas foliowy... Ale jednak biore inofem i stąd pytanie czy mogę sobie zaszkodzić czy może pomóc ? ;)

    A pytałaś o to ginekologa? Moim zdaniem dobrze robisz, pamiętaj, że najważniejszy składnik to mio-inozytol. Poza tym w Inofemie masz kwas foliowy, no i Inofem był badany – przynajmniej wiadomo, że jest skuteczny. Nie ma też skutków ubocznych.

    A co witamin to czytałam, że warto brać witaminy B compleks (czyli kilka w jednym), potwierdzacie?

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie do Dziewczyn, które biora Ovarin. Widzicie jakieś rezultaty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 14:34

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie słyszałam o ovarinie.. ale piję inofem od stycznia, po jednej saszetce dziennie, biorę wit D 2000j, oeparol femina 5 kapsułek(z wiesiołka i lnu).. na początku nie było żadnej różnicy .. cykle długie i plamienia międzymiesiączkowe..ale od 2 cykli jest naprawdę bardzo dobrze.. cykle idealne. Bardzo jestem ciekawa czy uda mi się zajść w ciążę (podchodzę do inseminacji, problem męski).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 19:38

    niedoświadczona 32
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 17 maja 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    daktylek, niestety nie pomoge bo nie próbowałam ale ginekolog mi polecała ten preparat.
    Ja zostaje wierna inofemowi bądź inofolicowi, w zależności który dostępny w aptece.
    Niedoświadczona, po jakim czasie stosowania wiesiołka, zauważyłaś różnicę? Ja w tym cyklu również zaczęłam suplementować oeparol.
    Mi lekarz kazał brać dwie saszetki inofemu dziennie.

    Sprawdziłam na wykresie i mam zaznaczony wiesiołek od 27 lutego, nie był to początek cyklu. Po miesiącu ok 27 maraca pojawił się piękny śluz i cykl wyszedł 30 dniowy. Miałam wtedy też HSG więc nie liczyłam na ładny cykl, bo stres zawsze zaburzał mi cykle jeszcze bardziej. Kolejny cykl też z pięknym śluzem i jeszcze wyraźniejszymi dniami płodnymi. Nie biorę samego oeparolu tylko oeparol femina (wiesiołek plus len w odpowiedniej proporcji) po 5 kapsułek dziennie. Postanowiłam że odstawie dopiero po inseminacji.

    niedoświadczona 32
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedoświadczona 32 wrote:
    Sprawdziłam na wykresie i mam zaznaczony wiesiołek od 27 lutego, nie był to początek cyklu. Po miesiącu ok 27 maraca pojawił się piękny śluz i cykl wyszedł 30 dniowy. Miałam wtedy też HSG więc nie liczyłam na ładny cykl, bo stres zawsze zaburzał mi cykle jeszcze bardziej. Kolejny cykl też z pięknym śluzem i jeszcze wyraźniejszymi dniami płodnymi. Nie biorę samego oeparolu tylko oeparol femina (wiesiołek plus len w odpowiedniej proporcji) po 5 kapsułek dziennie. Postanowiłam że odstawie dopiero po inseminacji.
    Hej sorki ze sie wtrącę ale wiesiołek podobno do owulacji sis bierze a dalej nie bo wywołuje skurcze macicy i moze byc problem z implantacją. Aczkolwiek nie miałam tej wiedzy w pierwszej ciąży i nic sis nie stało tyle tylko ze mniejsza dawka brałam.
    Powodzenia

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 10:36

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej Miovarian... tyle że nie piję tylko wsypuję do buzi i popijam... dla mnie to wygodniejsze

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 2 lipca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam brać inofem 2 saszetki dziennie i jestem bardzo ciekawa jakie zauważę po nim zmiany. Moja gin rownież bardzo zachwalała jego działanie zwłaszcza przy pco.

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 10 lipca 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też kilka dni temu zaczęłam brać Inofem. Wcześniej czytałam wiele wypowiedzi o nim i o inofolicu i tak czaiłam się z zakupem aż w końcu powiedziałam sobie muszę spróbować. Zobaczymy czy wyreguluje mi miesiączki bo ostatnio szaleją, są strasznie długie. Byłam też i Ginki ale ona jakoś nie wykazała entuzjazmu na ten specyfik. Stwierdziła że lepsze są owoce i warzywa. Gdzieś kiedyś słyszałam że niedobory magnezu również rozwalają nam gospodarkę hormonalną. Tak więc wprowadziłam codziennie magnez, inofem i więcej owoców i warzyw. Zobaczymy jaki będzie ten cykl na razie to mój 10dc, aha a inofem późno przyszeł i biore dopiero od 6.07.

    <3
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 10 lipca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja też kilka dni temu zaczęłam brać Inofem. Wcześniej czytałam wiele wypowiedzi o nim i o inofolicu i tak czaiłam się z zakupem aż w końcu powiedziałam sobie muszę spróbować. Zobaczymy czy wyreguluje mi miesiączki bo ostatnio szaleją, są strasznie długie. Byłam też i Ginki ale ona jakoś nie wykazała entuzjazmu na ten specyfik. Stwierdziła że lepsze są owoce i warzywa. Gdzieś kiedyś słyszałam że niedobory magnezu również rozwalają nam gospodarkę hormonalną. Tak więc wprowadziłam codziennie magnez, inofem i więcej owoców i warzyw. Zobaczymy jaki będzie ten cykl na razie to mój 10dc, aha a inofem późno przyszeł i biore dopiero od 6.07.


    To bzdura, ze warzywa i owoce tylko pomoga. Sama zjadam ich dosyc sporo a cykle sa bardzo dlugie. Pewnie tez moje pco ma na to wplyw. Nie trzebazaczynac picia inofemu od poczatku cyklu, sama tez zaczelam stosowac niedawno i czekam na efekty. Mysle, ze w kolejnym cyklu moze zobacze jakies zmiany.
    Pijesz jedna saszetke czy dwie? :)

    Udostepnij swoj wykres ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 07:56

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję inofem 3 cykl i powiem Wam szczerze że jestem zadowolona, biorę też Castagnus ze względu na boleści przed @ i wszystko wydaje mi się że w dobrą stronę idzie. Ja piję inofem 2xdziennie, Casta już 2gi cykl i owu w tym miesiącu mam później, w zeszłym cyklu nawet obyło się bez przeciwbólowej co mnie bardzo zdziwiło bo miałam zawsze mocne bóle dzień przed @ że nie szło wytrzymać a tym razem było do wytrzymania, no i nie mam już wycieku z sutków na co też biorę Castagnusa. Inofem widzę że tempki mam inne niż zawsze ale to jeszcze 3 miechy żeby były konkretne efekty bo kuracja inofemem trwa pół roku, jednak liczę na poprawę szybciej. Pod koniec miesiąca badania hormonów więc mam nadzieję że co nie co uległo zmianie na plus :)

  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też uważam że bzdura ale tacy są lekarze, tylko chcą czekać i obserwować. Będę jeść ich więcej bo to nie zaszkodzi.
    Piłam jedną saszetkę przez kilka dni ale zwiększyłam do dwóch.
    Ogólnie to dziwnie się ostatnio czuję jestem senna, zmęczona, kręci mi się w głowie, pobolewał mnie brzuch ale tak w okolicach pępka i tak się zastanawiam od czego to, bo chyba nie reakcja na inofem? Już nawet myślałam że może jednak ostatnia @ mnie oszukała i się udało :) ale 8dp @ robiłam test i negatywny.

    <3
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 11 lipca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    No też uważam że bzdura ale tacy są lekarze, tylko chcą czekać i obserwować. Będę jeść ich więcej bo to nie zaszkodzi.
    Piłam jedną saszetkę przez kilka dni ale zwiększyłam do dwóch.
    Ogólnie to dziwnie się ostatnio czuję jestem senna, zmęczona, kręci mi się w głowie, pobolewał mnie brzuch ale tak w okolicach pępka i tak się zastanawiam od czego to, bo chyba nie reakcja na inofem? Już nawet myślałam że może jednak ostatnia @ mnie oszukała i się udało :) ale 8dp @ robiłam test i negatywny.


    Ja czuję jedynie, ze jajniki pracują bo czesto je czuję. Jestem senna i mam bóle głowy, ale to raczej przez bromergon.

    Każdy organizm jest jednak inny ;)

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Mam pytanie Inofem bierzecie 2 saszetki 2*dziennie na czczo czy morzna po posiłku i czy moge popic ??

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę raz dziennie po 2 saszetki wieczorem ;-)

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! a wiecie coś może o tym bym inofem a właściwie myo-inozytol w nim zawarty wpływał jakoś leczniczo na wynik TSH?

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam, że niektorym sie obniza tsh po inofemie. Sama jestem ciekawa jakie bede miala wyniki po dwoch kilku miesiacach :)

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ